Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ '10 Νο 4!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσακια μου ευχομαι σε ολες σας Καλη Χρονια, ευτυχισμενη με υγεια και αγαπη!!!!

Φιρφιφικαινα να χαιρεαι το αντρακι σου!!!

Νανα να χαιρεσαι κι εσυ τον αντρα σου και το μπουμπουκακι! Sorry, δεν θυμομουν οτι γιορταζε τα Χριστουγεννα.

Εμεις τα περασαμε ησυχα, παραμονη στον αδερφο μου με αρκετους συγγενεις, ανημερα ολο το πρωι σε ποδαρικο μεχρι το μεσημερι και κατα τ'αλλα σπιτι με διαφορους φιλους που ηρθαν να μας δουν , μιας κι εμεις μετακινουμαστε εκτος Ασπροπυργου δυσκολα πια.

Μαιρη μου κι εγω μονο τους πολυ κοντινους θα μαζεψω, παππουδες γιαγιαδες, τα αδερφια μας και τους νονους. Βεβαια ολοι αυτοι ειαι 20 ατομα αμεσως αμεσως. Δε θα κανω καμια ετοιμασια, θα παραγγειλουμε κατι να φαμε και ισως φτιαξει κατι η πεθερα μου. Του χρονου να ειμαστε καλα θα αποζημιωσω τη φουσκιτσα μου με ενα μεγαλο παρτι με πολλα παιδακια. Αυτο το μηνα πρεπει να προσεξω παρα πολυ να μην εχουμε απροοπτα γιατι απο τον Φεβρουαριο που θα ειμαι πια στον 7ο θα ειναι πιο ελεγχομενη η κατασταση, ακομα κι αν γεννησω προωρα. Λεμε τωρα.....

Αυριο παω γυναικολογο. Ελπιζω να μην μου πει κανενα κουφο και κλαιω παλι. Βαρεθηκα πια. Ειμαι ετοιμη να τσακωθω απο δω και περα με και με τον ενα και με τον αλλο αν αρχισουν παλι τις κινδυνολογιες. Θα τους πω να τα κρατανε για τον εαυτο τους και να μην μου ανακοινωνουν πιθανοτητες του τυπου "μπορει να εισχωρησει ο πλακουντας στην τομη, να περασει στο ουροποιητικο, οποτε την ωρα του χειρουργειου θα πρεπει να εχουμε και ουρολογο"!!!! Λες και επρεπε να το ξερω τωρα εγω αυτο. Πραγματικα ειμαι ετοιμη για χοντρο τσακωμο αν ακουσω παλι τετοια. Ο Κωστας μου λεει να μην ρωταω, αλλα δεν ειναι λογικη αυτη. Οταν μου λενε κατι θελω να μαθω τι σημαινει αυτο που ακουω. Αυτοι θα πρεπει να φιλτραρουν και να μου λενε μονο τα απαραιτητα, αυτα που πρεπει εγω να κανω, και οχι αυτα που πρεπει να κανουν αυτοι ως γιατροι. Ειμαι εντελως παραλογη που τα εχω παρει;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ!!!

ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ...Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΤΣΑΤΙΖΟΜΑΙ...Ο ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΑΙ Ο ΤΡΙΤΟΣ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΕΙΧΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΡΡΩΣΤΟ ΜΕ ΠΥΩΔΗ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ 40 ΠΥΡΕΤΟ!

ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ Κ ΑΥΤΗ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΠΕΡΑΣΕ ΤΩΡΑ...ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ!!!

ΛΟΙΠΟΝ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ!!!

ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΦΑΣΕΙΣ ΝΕΥΡΩΝ,ΤΙΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΟΤΙ Κ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ Κ ΤΣΙΡΙΖΕ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΕ ΤΟΝ ΠΑΙΖΑΝΕ Κ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΕΓΙΝΕ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΙΛΟΣ ΟΛΩΝ ΚΤΛ

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΟΨΥΧΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΗ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ,,,2 ΜΗΝΕΣ Ε???ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ Ε???

ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΔΑΝΑΗ

ΛΟΙΠΟΝ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ...ΔΕ ΜΙΛΑΕΙ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΡΩΤΟ Κ ΚΑΘΑΡΟ ΛΟΓΟ...ΠΛΗΝ ΕΝΟΣ ΜΙΚΡΟΥ ΤΣΙΒΔΙΣΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΣΙΓΜΑ...ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ!ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ Κ ΤΑ DVD...ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΜΕ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ "ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ " ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙ!

ΓΕΝΙΚΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΡΕΣΙΤΑΛ ΓΚΡΙΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ...ΣΥΝΕΝΟΗΣΙΜΗ!!!

ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΚΟ???ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΙΟΥΝΙΟ ΝΑ ΠΑΕΙ!!!

ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΑΩ Κ ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ...ΑΧ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΒΕΒΑΙΑ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!ΣΜΟΥΤΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ...Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ "ΔΗΜΟΣΙΩΣ" ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες...χρόνια πολλααααααα...καλη χρόνια!!Να χαιρόμαστε τις οικογενειες μας με υγεία κ με το καλό οι γκαστρουλες!

Έλιωσα με την περιγραφή του μενού της Μαίρης! Χαχχαχαχα. Μαιρουλα κ εγώ το ίδιο θέμα εχω...τι να κάνω με τα γενέθλια! Πέρσι έγινε του κουτρούλη ο γάμος στο σπίτι...χαμός..είχα σήκωσει χάλια..είχε γεμίσει το σπίτι χαρτάκια ασε ασε!!!Το θέμα είναι ότι εδώ στους παιδοτοπους ζητάνε ότι να ναι! Να πω και κάτι έκανα δύο τραπέζια στις γιορτές κ μου έρχεται να πάρω πιτσες..χαχαχα!

Η Αλέξια έχει ξεφύγει τελείως! Μιλάει ασταμάτητα πια! Προχθές που λέει του πατέρα της στο τηλ 'μπαμπάκα ελα πίσω.. Μου λείπεις..μη αγησεις' έλιωσε ο άλλος...χαχαχαχαχαχαχα..μαλλιά κουβάρια γύρισε ήταν να πάει να παίξει προ στου κουμπάρου κ τελικά ήρθαν στο δικό μας σπιτι!Exουμε ενα θεματακι με το ρ αλλα η Κωνσταντια λεει ειναι φυσιολογικο σε αυτη την ηλικια!

Τώρα είμαστε κάθε μέρα στο πήγαινε-ελα στη μαμα μου! Χθες πήρα κ τον αδερφό μου μαζί κ με βοηθησε το χρυσό μου! Πλάκα έχει η Αλεξ που τον φωνάζει 'σειο ΌΘωνα' χαχαχχ......

Νανα...σας αγαπω!<3

Αθηνουλα μου ευχομαι μονο ευχαριστα να ακουσεις σημερα!Κοιτα εγω ειμαι τυπος που θελει να ξερω και την τελευταια λεπτομερεια!Καποια στιγμη θυμαμαι ομως το γιατρο μου οταν πια πλησιαζα την 40η εβδομαδα και ο τραχηλος δεν μας εκανε τη χαρη γυρισε και μου ειπε "ξερεις καποια πραγματα παραπανω απο τις αλλες εγκυους γιατι στα εξηγει ολα η Λιλη..χαλαρωσε ομως αυτα που ΠΡΕΠΕΙ να ξερεις στα λεω εγω και ολα θα πανε καλα!"...και τελικα ειχε δικιο 40+1 με επιασαν πονοι την ωρα που πηγαινα στο λητω και λιγο μετα εσπασαν και τα νερα...απο την ωρα που ειχα διαστολη 3 και εκανα την μαγικη ενεσουλα σε 20λεπτα ειχα τελεια διαστολη και με 4 σετ γεννησα πανευκολα δοξα το Θεο!Δεν ειναι ντροπη να του πεις να μη σε φρικαρει..το κανει απο την αρχη αλλωστε!Δεν εισαι καμια χαζη..μορφωμενη γυναικα..τα βασικα !!!

Σας αφήνω γιατι η Αλεξια κανιβαλιιζεται με τη μαμα μου και τη γιαγια μου!

ΥΓ. Μοντελο τι ωρα αρχιζει το Τουρκικο??χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera kortitsakia moy!!! Sorry gia ta greeklish alla gia kapoio logo den moy to gyrizei se ellhnika :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Sofaki moy ki emeis den to leme akoma kathara to r alla odws einai akoma nwris. Peripoy sta 3 tha prepei na koitaxoyme arthrwsh. Kanei glykes ston mpampa???? xaxaxa!!! Koritsia paidi moy!!! Kai h Gykerianna exei arxisei thn akatapafsth parla!! Fovero!! Eidika otan vlepei thleorash thelei na xerei poy phge o kathenas otan den ton vlepei, ti einai afto ti kanei to allo...koinws den boroyme na parakolouthisoyme tipota me isixia :lol::lol:

Nanoyka talaipwrhtikate toso poly?? Den to eixa katalavei! Olokpirwtika perastika sas efxomai loipon! Egw paidiko den to skeftomai kan me ena mwro sto spiti. Tha paei otan tha einai 3,5 dhl to Septemvrh toy 2013. Ginetai na xekiniseis paidiko ton Ioynio? Prvth fora to akoyw. Edw kleinoyn gia kalokairi ton Ioylio Kai ta kainoyria paidakia apo Oktwvrh, na prosarmostoun prwta ta palia apo tis diakopes kai meta ta pio mikra. Mipws einai idiwtikos? Giati pragmatika den to exw ksanakoysei afto. Kai h Glykerianna leei sinexeia "egw koleio pote????" alla ths lew oti tha pame mazi thn idia mera gia na to ksexnaei. Menoume dipla se gimnasio-likeio opote kserei oti ta paidia pane sxoleio. Akouei kai apo mena oti h mama prepei na paei sxoleio otan thelw na paw kapou ki ekeinh na meinei spiti opote ths exei kollhsei.

Sofia to psaxneis gia paidotopo sta genethlia? Ta kerata tous zitane re gmt!!! Egw tha to koitaksw sto pio makrino mellon, tote poy tha exoyme anagastika polla paidakia kai to spiti tha einai vomvrdismeno. De simferei. Ki egw persi sikwsa xalia padou, geniki metakomisi ekana. Den to ksanakanw me tipota!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε?Εγω ειμαι στο τρεξιμο αυτες τις μερες!!Μπηκα στα γρηγορα να ευχηθω στην Ιωαννα!!!Χρονια σου πολλα κοριτσι μου, σου ευχομαι οτι καλυτερο!Να χαιρεσαι την οικογενεια σου, υγεια και επιτυχια!!!

Σας φιλω ολες!!!Σμουτςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπουλίτσες να ευχηθώ στα κλεφτά για την Ιωάννα μας και φυσικά στην Αθηνούλα μας να χαίρεται την Γλυκεριάννα!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Κοριτσάκι μου να είναι πολύχρονη η κουκλίτσα σας και καλότυχη πάντα!!!!! Με το καλό να ορίσει και η μικρή μπουμπού!!!!!

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!Τι μου κανετε???

Αρχικα να πω τα χρονια πολλα-και απο εδω- στην γλυκια φουσκιτσα Γλυκεριαννα να ειναι γερη και καλοτυχη!!!

Ειμαστε ολη μερα στο τρεξιμο!Καθε μερα πηγαινοερχομαστε στης μαμας μου!Το Αλεξακι τα εχει παιξει με τον υπνοσακο την βαζουμε καθε μερα στο αμαξι κουκουλωμενη με κουβερτες...βεβαια δεν τη χαλαει ιδιαιτερα αφου μαμουνιζει με τη γιαγια και εγω χαλαρωνω..λεμε τωρα!!!

Μαιρουλα εσυ που εισαι αστερι σε αυτα κανε μια λιστα με τα γενεθλια μας...ε???ε..?????<3 <3 <3

Σας φιλω παω για μαμ...:)))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!! Τι κανετε; κρυωνετε;;;; εγω βγηκα σημερα να παω το χαρτι της αδειας στο γραφειο και τα επαιξα λεμε!!! Η Γλυκεριαννα παλι ειναι με βηχα τρελο, αλλα ενα περιοεργο πραγμα. Δεν την πιανει ολη μερα, αλλα οταν ξαπλωνει το μεσημερι και μονο. Πνιγεται κανονικα. Τωρα την ξανακοιμισα και δε βηχει. Τι να υποθεσω; Ειναι ή δεν ειναι αρρωστη; Και ακουγεται σα να εχει και φλεγμα. Εγω παλι ειμαι παρα πολυ καιρο μπουκωμενη και σημερα μολις διαβασα εδω οτι το ροναλ δεν ειναι και ο,τι καλυτερο. Κι εγω βαζω 2 φορες τη μερα. Δεν το εχω πει στο γιατρο γιατι και στη Γλυκεριαννα χρησιμοποιουσα επι 2 μηνες και δεν εγινε τιποτα. Ειχα παει και σε ορυλα γι'αυτο το θεμα και μου ειχε πει οτι εχω στραβο διαφραγμα και πρηζεται η μυτη μου εσωτερικα. Και πραγματι μολις γεννησα περασε το μπουκωμα. Μη μου πειτε για φυσιομερ γιατι δεν μου κανει τιποτα. Το δοκιμασα και γινομαι χειροτερα. Γι'αυτο δε θελω να το πω στο γιατρο. Φοβαμαι οτι θα μου κοψει το ροναλ και μετα θα σκασω...Ωρες ωρες νιωθω να ζαλιζομαι απο την ελλειψη οξυγονου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!!! :D

Καταρχην χρονια πολλα στην Γλυκεριαννα σου Αθηνα μου!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] Να την χαιρεστε κουκλιτσα μου!

Επιτελους καταφερα να μπω!Ολο κατι αλαμπουρνεζικα μου εβγαζε! :shock:

Καλή χρονια να εχουμε, με υγεια και ευτυχια! Να χαιρεστε ολες τις οικογενειες σας και με το καλο οι εγκυουλες! Και χρονια πολλα στους δικους σας!

Φιρφιρικο μου χρονια πολλα στον γιο σου!

Εμεις περασαμε μια χαρα στο χωριο μου! Ξεκουραστηκαμε! Βεβαια όταν γυρισαμε ειχαμε φουλ δουλεια….Κρυωσε και η Δαναη μου ,κρυωσα και εγω…Μαυρη ταλαιπωρια! Ευτυχώς σημερα είναι καλυτερα η ζαχαρενια μου.

Επισης από τα χριστουγεννα κοιμαται μονη της!!!!! Λιγο αγκαλιτσα και μετα στο κρεββατακι της! Και όλα αυτά από καποια βιβλια που της πηραμε τα χριστουγεννα!

Βεβαια από τοτε που γυρισαμε δεν μαζευεται με τιποτα και oi σκανταλιες πανε συννεφο!

Και επειδη ειχα κανει λιστα περυσι οριστε και τα γενεθλια των παιδιων μας ;)

[smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

01/01 ….. ( ioanna22)

02/01 …… ( oliax73)

08/01 Γλυκεριάννα (athinouli)

12/01 Γιώργος (kokoraki)

14/01 …….. (SOFIA)

16/01 Χρυσάνθη (Maraki85)

18/01…….. (ΧΡΙΣΤΙΝΑ Κ.)

21/01 ……. (Markella8o)

21/01 ……. (ΛΟΥΛΟΥΔΟ)

21/01…… (StarAngel)

22/01 Λεωνίδας (elena2201)

22/01 ……. (MARAKI NEFELI)

22/01 Αλεξία (sophiak)

23/01 Βασίλειος (firfirikos)

25/01 Αριάδνη (mama eva)

26/01 Δανάη (ioanna78)

29/01……. (tselinkas)

29/01……. (Μαρία Σ.)

29/01 Χριστόφορος (maryloo28)

31/01 Σίσσυ (nanabill)

03/02 Θάνος (dimi150)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να πω εενα ευχαριστω για τις ευχες....Ευχαριστω λοιπον!!!!!

Αθηνα μου καπως ετσι ηταν και η Δαναη.Βεβαια οχι με πολυ βηχα. Συνηθως οταν ηρεμουμε μας πιανει βηχας. Καλο ειναι να συμβουλευτεις τον παιδιατρο παντως. Εστω ενα τηλεφωνο να σου πει τι να κανεις.

Εγω της ειχα τρελλανει στον ορο και τα βραδια λιγο ντεπον για να κοιμηθει ηρεμα.Ετρεχε η μυτη της απιστευτα!!!! :?:?:?:?

Οσο για εσενα δεν δοκιμαζεις τιποτα εισπνοες με ευκαλυπτο ή πιο φυσικες μεθοδους?

Περαστικα και στις δυο σας :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες μου!

Αρχικα περαστικα στα αρρωστουλια μας και στις μαμαδες τους...και εγω κρυωμενη ημουν την περασμενη εβδομαδα!Δοξα το Θεο δεν την κολλησα!

Ιωαννα καλως ηρθατε πισω!!!Πολλα φιλακια στο κοριτσακι μας και δρομο μυξες!

Αθηνουλα νομιζω αυτα ειναι κορτιζονουχα γιατι δε ρωτας καλυτερα το γιατρο σου!Θυμαμαι καποια στιγμη στην Αλεξια μου ειχε πει η Λιλη οτι αν ειναι πολυ χαλια η μυτη μου να βαλω αλλα εγω τοτε δεν ειχα μεγαλη καταροη και δεν χρησιμοποιησα τελικα!Νομιζω στον υπνο παντα πνιγονται οταν εχουν μυξες και φλεματα!Στην αρχη του χειμωνα που ειχε η Αλεξ πολλες μερες μυξα με το που ξαπλωνε αρχιζε ο βηχας..αφου θυμαμαι την κοιμιζα και την κραταγα αγκαλια για να ειναι σε ψιλο ορθια σταση και να μπορει να κοιμηθει :(

Βλεπω greys anatomy στο nova αντι να παω να κοιμηθω η χαζη!Αντε σας φιλω ολες και στελνω ενα εξτρα φιλι στο Σισσακι μας που ταλαιπωρηθηκε απο την παλιο ιωση και ενα στη μαμα της που αγχωθηκε και στεναχωρηθηκε!

Α..και ενα στην τουρκαλα!!!Χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Γιωργο! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] Να τον χαιρεστε Κικη!

Εμεις σημερα με την κορουλα μου περασαμε μια πολυ ωραια μερα! Πηγαμε για τα ψωνια μας και ηπιαμε και το καφεδακι μας! :D Ο μπαμπας εχει κατεβει να τελειωσει με τα των ελιων και επιστρεφει την κυριακη. Επιτελους εβγαλε λιγο ηλιο και το κυριοτερο σταματησε ο αερας! Και βγηκαμε και εμεις! :D:D Ηταν μια χαρα! Μου θυμιζε τα ψωνια η κορουλα μου! ;)

(Σοφακι αν μιλησεις με την Κικη πες της τις ευχες μου ουτως ή αλλως)

Καληνυχτες i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες μου τι κανετε???

Κρυο..οχι αστεια ετσι???Αθηνα δε θα μουρμουρισω...εισαι γκαστρουλα τωρα και δεν κανει!! :lol::lol::lol:

Πολυχρονος να ειναι ο Ζορζ!Εστειλα μνμ στη Κικιτσα με ευχες απο ολες μας!

Εμεις δοξα το Θεο καλα!Η Αλεξ θα παρει οσκαρ φαντασιας!!!Ο Τριβιζας μαλλον της κανει κακο :lol::lol::lol::lol: ..χθες μου ειπε οτι ενα νυσσεφο= συννεφο της εβρεξε τα μαλλια αλλα μετα ηρθε ο ηλιος και τα στεγνωσε.....οτι να ναι δλδ.. :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλες μου σας αφηνω γιατι σημερα ειμαι ολη μερα εξω και δεν εχω κανει τπτ!!!!Φιλααααακιαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!! Τι μου κανετε; Η Γλυκεριαννα σας ευχαριστει για τις ευχες σας!!

Τελικα ο βηχας της εχει να κανει με ιωση που ενεχει μια δοση λαρυγγιτιδας και εχουμε προχωρησει σε αντιαλλεργιογονο σιροπακι. Μου εδωσε και κατι σταγονες κορτιζονης για εκτακτη αναγκη, αλλα ευτυχως από το μεσημερι είναι πολύ καλυτερα και δε βλεπω να τις χρησιμοποιουμε. Πολλη αϋπνια όμως κοριτσακια μου……και το μεσημερι και το βραδυ. Να πνιγεται κυριολεκτικα το παιδι L((((((

Με το θεμα της μυτης μου τωρα: Τελικα ειδα καπου στο μαμμυ να χρησιμοποιει καποια τον απλο φυσιολογικο ορο και ειπα να το δοκιμασω, κανονικα με τη συριγγα, να δω πως αισθανεται και η Γλυκεριαννα….Λοιπον…τι να πω….θαυμα…δεν ξαναβουλωσε η μυτη μου εδώ και 4 μερες. Εκει που κάθε 9 ωρες εκλεινε και δεν περνουσε καθολου οξυγονο!!! Ειχα εθιστει κανονικα στο ροναλ και ηθελα τη δοση μου. Το θεμα είναι ότι με ειχε επηρρεασει αυτος ο ωρυλα που μου ειχε πει για το στραβο μου διαφραγμα και το εσωτερικο πρηξιμο και πιστευα ότι ο ορος δε θα κανει τιποτα! Θελουν ξυλο μερικοι γιατροι. Για να με κανει αυτος να κανω εγχειρηση ντε και καλα μου ειχε πει να μην προχωρησω σε δευτερη εγκυμοσυνη αν δεν φτιαξω τη μυτη μου γιατι θα ειμαι χειροτερα. Και να που τιποτα τετοιο δεν συμβαινει!!

Εμβολιο ανεμοβλογιας εχετε κανει; Εμεις ανακαλυψαμε πως όχι και διαβασα στο βιβλιαριο ότι πρεπει να γινεται μετα τον 18ο μηνα. Την άλλη βδομαδα αν εχει ησυχασει ο βηχας θα κανουμε την Ηπατιτιδας Α και τον επομενο μηνα της ανεμοβλογιας. Δεν εχουμε κουβεντιασει καθολου για εμβολια και θα ηθελα να τα λεμε αυτά μηπως ξεφυγει και κατι.

Αληθεια, Σοφακι, η Κικη εχει κανει τιποτα με δουλεια; Τη χασαμε τελειως. Βρε κοριτσια ξερετε και ποια αλλη θυμηθηκα; Τη Δημητρα απο Χαλκιδικη! Τι εγινε αυτο το κοριτσι; Χαθηκε ξαφνικα; Τη βλεπει καποια σε κανενα φορουμ; Ειναι καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!

εχω πολυ καιρο να μπω με αυτα κ με εκεινα ολο χαμενη ειμαι...βασικα ειμαι με φαρυγγιτιδα απο την πρωτοχρονια..πολυ πονολαιμος βηχας κλπ τελεια δηλαδη!!

:oops::oops::oops: ντροπη αλλα δεν εχω ευχηθει στην ομορφη Γλυκεριαννα μας!! χρονια πολλα κ ευτυχισμενα!! να ειναι παντα γερη με πολυ ευτυχια κ αγαπη στην ζωη της!!

ο Βασιλης μου ειναι μες στην τρελα με την κακη εννοια...ποναει πολυ με τα παλιοδοντα..ακομα ειναι στα 11 εσκασε τωρα το 12 κ ετοιμαζεται ενας ακομα τραπεζιτης..σχεδον καθε μερα του δινω ντεπον ολο αουτς ειναι κ κλαιει το καημενο..δεν μπορει να κοιμηθει κ απο νευρα??? δεν υπαρχει!!!

αυτες τις μερες ετοιμαζομαι κ για τα γενεθλια μας! ειναι την Δευτερα αλλα θα τα κανουμε Κυριακη για να βολευει καλυτερα.ετοιμαζω κ φετος την τουρτα με θεμα ζουγκλα με ζωακια απο ζαχαροπαστα..ευτυχως σημερα τα τελειωσα κ τα εχω αφησει να κοκκαλωσουν! θα σας βαλω κ φωτο οταν με το καλο ειναι ολα ετοιμα. απο φαγητα δεν θα κανω πολλα φετος 3-4 φαγακια ολα κ ολα περυσι εμειναν ολα!δεν την ξαναπαταω! ετοιμασα κ τα παιδικα δωρακια..πλαστικες κουπιτσες γεματες με γλυκες λιχουδιτσες..πολυ οικονομικα κ ομορφα! τα εβαλα κ σε διαφανο σακουλακι με κορδελιτσες κ ειναι μια ομορφια!

αν εχετε Αντωνη Αντωνια κλπ χρονια πολλα να τους χαιρεστε!

Ιωαννα μου λιγα ονοματα απο την λιστα γενεθλιων που εχεις. της Πατσυς (τσελινκας) ειναι Πετρος.της Ολιας ειναι Νικολας κ της Μαριας ειναι Χρυσανθη.

η Ντιμι μας εχει χαθει γιατι περναει πολυ δυσκολα..δυστυχως περνει διαζυγιο κ μαλιστα ασχημο διαζυγιο απο οτι εμαθα το κοριτσι μας...

Αθηνα μου δεν ειναι καλο το ροναλ μην το χρησιμοποιεις..ο οριλα μου ειχε πει κατα λεξη πως να το βαζεις μονο αν πραγματικα πεθαινεις κ δεν αντεχεις αλλο. αλλιως χλιαρο νερο με αλατονερο!

εγω ειμαι χαλια σας το ειπα??? :twisted:

σεχραζατ τι νεα εκει στα μερη σας??? :lol:

τρελοκοριτσι απο την ομορφη Ξανθη φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες!!! πολλα πολλα πολλα πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας τσούπρες μου!!!!

Αρχικά να ευχηθώ και στον Γιωργάκη της Κικής Χρόνια Πολλά και ευτυχισμένος!!!! :ymparty:

Πήγα σήμερα και είδα το μπεμπίνι μου!!!!!!!! Είναι κουκλίιιιιι!!!!!! Έχει κάτι ζουμερά χειλάκια έτοιμα για φίλημα! :-* Είναι 1.930γρ το αμνιακό υγρό πολύ καλό, ο πλακούντας σε καλό σημείο και η θέση του μωρού άψογη! Από εδώ και πέρα θα γίνονται συχνότερες οι επισκέψεις στο γυναικολόγο. Ευτυχώς όλα πάνε καλά!

Ο Χριστόφορος είναι μια χαρά αλλά λίγο τα βράδια έχουμε θεματάκια.... εκτός οτι παραμιλάει κάθε βράδυ στον ύπνο του, κάποιες φορές ενώ κοιμάται αρχίζει και ουρλιάζει και χτυπιέται σαν το χταπόδι και αν του μιλήσουμε ουρλιάζει περισσότερο, (όλα αυτά με κλειστά μάτια) μετά δε από 3-4 λεπτά ουρλιαχτού αρχίζει και ροχαλίζει πάλι.... Μίλησα με την παιδίατρο και μου είπε οτι είναι νυχτερινοί τρόμοι και οτι όπως ήρθαν έτσι θα του περάσουν.... αλλά μέχρι τότε δεν μπορώ να κάνω κάτι :( Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να τον κρατάω ήρεμο από το απόγευμα και μετά, δηλαδή να μην τον μαλώνουμε, να περνάει ευχάριστα και όταν ουρλιάζει στον ύπνο του να μην ανάβουμε φώτα, να του μιλάμε ήρεμα, γλυκά και χαμηλόφωνα... ουφ... ελπίζω μέχρι να γεννηθεί το άλλο μπουμπούκι μου να του έχει περάσει γιατί αλλιώς την κάτσαμε την βάρκα!

Αθηνούλα μου περαστικούλια σας μωρέ....! Τι ταλαιπωρία και αυτή..... να μου γλυκοφιλήσεις την μπαρμπουνίτσα σου!!!! Όσο για το ρονάλ η αλήθεια είναι οτι δεν κάνει στην εγκυμοσύνη κανένα τέτοιο σκεύασμα εκτός και αν είναι ζήτημα ζωής και θανάτου που λέει ο λόγος.... φυσιολογικός ορός ή αλλιώς sinomarin. Είναι φυσικό αποσυμφορητικό με θαλασσινό νερό.

Σοφία μου η Αλεξιούλα σου γράφει! :lol::lol::lol: Την φαντάζομαι να σας τα λέει αυτά με ένα νάζιιιιιιιι! αχ αυτά τα κοριτσάκια!!!!!

Φιρφιρί μου ακόμα ταλαιπωρείστε με τα δοντάκια σας;;;;; Υπομονή βρε κοπέλα μου.... και σίγουρα τώρα είναι πιο δύσκολα που έχει μεγαλώσει ο Μπιλάκος και έχουν σκληρήνει τα ουλάκια του.... το πουλάκι μου θα υποφέρει... :cry: ένα ζουμερό φιλί από εμένα δώσε του!

Όσο για την τούρτα σας, είμαι σίγουρη πως θα ζωγραφίσεις για άλλη μια φορά χρυσοχέρααααα μου!!!!! Βάλε και λίγη σος για να γλιστράει! ντόϊνκ! χαχα! Και τα δωράκια που ετοίμασες είναι μια πολύ καλή ιδέα!!!! :ymapplause:

Πω πω στεναχωρήθηκα με την υπόθεση της Δημητρούλας.... ελπίζω πως όλα θα γίνουν για καλό.... τί να πω; Το φυστικάκι τους μόνο να προσέχουν και οι δυο, αμαρτία θα είναι να την πληρώσει το παιδάκι... νομίζω Θάνος είναι ε; Να ζήσει το πουλάκι μου!

Πάω να βάλω τον σπόρο για ύπνο να κάνω και καμιά δουλειά γιατί έφαγα όλη μου την ημέρα σε γιατρό και ΟΑΕΔ.

Φιλιά σε όλα τα μαμούνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μπουμπουκες! Τι κανετε;

Μαιρουλα μου κουκλι και αυτος ο μπεμπης;; :D:D Εμας η μπεμπα ειναι προς το παρον ιδια η Γλυκεριαννα. Σα να τις εχουμε βγαλει φωτοτυπια ενα πραγμα. Δεν ξερω αν αλλαξει ως τον τοκετο... Μηπως βλεπει και εφιαλτες ο Χριστοφορακος; Και η Γλυκεριαννα παραμιλαει, αλλα οχι αυτο που περιγραφεις. Περαν ομως του οτι ειναι στενοχωρο, δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο σοβαρο. Μη στονοχωριεσαι. Για να καταλαβεις αυτο που περιγραφεις εγω το βιωνα επι 25 χρονια. Ουρλιαζα στον υπνο μου απο μικρη εως και πολυ μεγαλη , σηκωνομουν κι ετρεχα μεσα στο σπιτι τρομοκρατημενη, φωναζα οτι καποιος ειναι μεσα στο σπιτι και το χειροτερο αλλαζα τη φωνη μου και καλουσα με τα ονοματα τους τους γονεις μου και τον αδερφο μου. Το πρωι δε θυμομουν ποτε τιποτα. Τα ξερω ολα αυτα γιατι μου τα ελεγαν. και ξαφνικα εξαφανιστηκαν ολα. Δεν στο λεω τωρα αυτο για να σου πως οτι θα κρατησει χρονια, αλλα οτι απλα μπορει το υποσυνειδητο του να δουλευει τρελα την ωρα που κοιμαται και να μη βυθιζεται οπως πρεπει στον υπνο του. Θα περασει μονο του.

Φιρφιρικο μου ετοιμαζεσαι να μεγαλουργησεις παλι; Ειμαι σιγουρη!!! Κι εσυ αρρωστουλα μωρε; Ε, με τοσες ιωσεις που να φυλαχτεις! Για τη Δημητρα ημουν σιγουρη οτι κατι δεν παει καλα με τον αντρα της. Ολο και πεταγε κατι η κοπελα. μακαρι να ξεμπερδεψει αλωβητη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες μου!

Τι μου κανετε?Αντε σημερα ειναι λιγο καλυτερος ο καιρος!!!Εμεις δοξα το Θεο καλα....σε ρυθμο παρτυ!Μονο αναψυκτικα και σαλατες θα παρω αυριο και ειμαστε οκ νομιζω!Τουρτα πηρα απ' εξω παρα τις προσπαθειες της Μπιχτερ(ναι μωρη εψαξα στα τουρκικα για να σου βγαλω παρατσουκλι...αρρωστιαρα =))=))=)) [smilie=headbang.gif] [smilie=love5.gif] ) να με πεισει να φτιαξω μονη μου!!!

Δεν το ηξερα για τη Δημητρουλα..κριμα να χαλασει η οικογενεια τους...αλλα ισως να ειναι για καλυτερα!Ολο καυγαδες ειχε το κοριτσι!Να μεγαλωσει το παιδι ηρεμα!Μακαρι να μπει να μαθουμε νεα τους!

Αθηνα πως πατε?Η μικρη?Εσυ ηρεμησες?Γλαστρουλα...χαχαχαχαχαχα!!!!

Κουκλος Κρητικαρος και ο δευτερος Μαιρουλα???? :lol::lol::lol::lol: Πολλα παιδακια το περνανε αυτο με τους εφιαλτες!Υπομονη μωρο μου!

Ιωαννα μου τι κανετε?Αληθεια με το σπιτι προχωρατε?Φιλακια!!

Φιλεναδιτσα μου φιλακια κ ενα εξτρα στη θεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μικρούλες!!!!

Καλέ Αθηνά σκιάχτηκα η γυναίκα με αυτό που περιέγραψες!!!! Έπαθα σοκ μιλάμε... ειδικά με την αλλαγμένη φωνή.... Παναγία μου! Καλά μου λέει η μαμά μου λοιπόν να πάω να τον διαβάσει ο παππάς! :lol: Χωρίς πλάκα τώρα φιλενάδα πολύ μανίκι αυτό που πέρασες! Πω πω.... ελπίζω εμας να κρατήσει λίγες εβδομάδες ... έστω λίγους μήνες ... γιατί για 25 χρόνια θα φρικάρω! :lol:

Σοφάκι όλα έτοιμα για την νεραϊδούλα;;;; Χιλιόχρονο να είναι το κουκλάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!! Τι ωραια μερα!!! Κατευθειαν εστειλα τη φουσκαλιτσα για βολτα να το εκμεταλλευτουμε. Αυριο λεει παλι βροχες. Με βηχα ειμαστε καλυτερα, αλλα δεν της εχει περασει τελειως. Αντε γιατι περιμενει και το εμβολιο στο ψυγειο. Πιο πολυ βεβαια εχω αγχωθει με αυτο της ανεμοβλογιας που εχει παει αναγκαστικα την επομενη βδομαδα.

Σοφακι μου ετοιμαζεστε για party time :D:D:D Σαββατο ή Κυριακη θα το κανεις; Νομιζω οτι η τουρτα ειναι πολυ δυσκολο θεμα, γιατι αντε και τη γεμιση την εκανες. Το ντεκορ και την παιδικη παρασταση;;;; Δεν μπορω να φανταστω καποιο τροπο. Σας ευχομαι να περασετε τελεια, θα τα πουμε και απο τηλ :D

Μαιρουλα μου δεν τραβουσα εγω τιποτα...οι αλλοι το τραβουσαν :lol::lol::lol: ειδικα ο αδερφος μου, γιατι αυτον φωναζα μεσα στην αγρια νυχτα με αλλαγμενη φωνη :lol::lol::lol: Εγω κιουρια.....ουτε θυμομουν τιποτα. Σα να μη γινοταν ενα πραγμα. Παντως στο λεω, μη φοβασαι, την περιπτωση μου στην ειπα για να καταλαβεις οτι δεν τρεχει μια. Μην το τραβας το παιδι να το διαβαζουν. Και κυριως μην τον ακουμπατε την ωρα που φωναζει στον υπνο του. Μιληστε του σιγα και πειτε του "ολα ειναι ενταξει, κοιμησου". Θα ηρεμησει. Μηπως καταλβαινει τον ερχομο του μωρου κι εχει αγχωθει απο την αλλαγη; Και κατι αλλο: θα τα βαλεις να κοιμουνται μαζι; Προσπαθω να δω πως θα τη μονταρω αυτη τη φαση. Η Γλυκεριαννα ως γνωστον εχει εγκατασταθει μονιμα στο κρεβατι μας γιατι εγω δεν μπορω να τη σηκωσω και ο Κωστας ξεραινεται και δεν την αλλαζει. Εχω φερει διπλα μας το παρκο. Λεω λοιπον, η Γλυκεριαννα στο παρκο και η μπεμπα στο παιδικο στην κουνια, και να εγκαταστησω εκει τον καναπε να αλλαξω εγω δωματιο και να μη μεταφερω περα δωθε το μωρο οπως εκανα με τη φουσκα. Λεω οτι αν μαθει απο την αρχη σε αυτο το δωματιο δε θα ζηταει και αυτη να ερθει μαζι μας και ισως φιλοτιμηθει και η Γλυκεριαννα και παει να κοιμηθει στο παιδικο απο το καλοκαιρι που θα της παρουμε μεγαλο κρεβατι. Δε θελω να τις χωρισω απο τοσο μικρες. Λεω να πανε πρωτα σχολειο και μετα να κανω ξεχωριστο δωματιο. Αφηστε που την αλλη κρεβατοκαμαρα την εχουμε γραφειο, οποτε θα ηταν μεγαλο ξεβολεμα. Μια χαρα μου εχει κατσει το 2ο κοριτσι και απο αυτη την αποψη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!Τι κανετε??

Αθηνουλα τι ακουω βρε παιδι μου??Ειχαμε και εμεις θεμα με τον Κωστα παλιοτερα αλλα οχι τετοιο πραγμα!Κυριως μιλουσε...δλδ περιεγραφε τα on line παιχνιδια που επαιζε και τσακωνοταν!Α, και μια φορα ειχε σαλταρει απο το κρεβατι γιατι εβλεπε οτι ηταν οστρακο :lol::lol::lol::lol::lol:

Χωρις να θελω να σε φρικαρω καλο θα ηταν να κανεις ενα εγκεφαλογραφημα καποια στιγμη!Οχι οτι παιζει κατι ασχημο προς Θεου αλλα σιγουρα κατι παιζει με τα κυματα..και εγω χαρη σε αυτα αλλωστε εχω τις ημικρανιες!

Να τις βαλεις μαζι να κοιμουνται να μη ζηλευει κιολας η Γλυκεριαννα!Δε θα ηταν καλυτερα να τη βαλεις σε κρεβατι απο τωρα?Ξερεις μη συνδεσει τον ερχομο του μωρου με την αλλαγη και δεν το δεχθει καλα?

Μαιρη εσυ μην ανυσηχεις πολλα μωρακια την περνανε αυτη τη φαση κυριως οταν αλλαζει κατι ριζικα..αδερφακι, ξεκινημα στο σχολειο κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου να χαίρεσαι την κουκλάρα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξια μου χρονια σου πολλα!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Να την χαιρεστε Σοφακι μου! Παντα ευτυχισμενη και χαρουμενη να ειναι η κουκλα σου!

( Τα δικα μας νεα θα τα πω αυριο :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σεχραζατ μου χρονια πολλα κ απο εδω μωρο μου!!!

να χαιρεστε την απολυτη!!! να ειναι γερη κ ευτυχισμενη κ οποτε νιωσετε ετοιμοι να της χαρισετε κ ενα αδερφακι κοπελα μου!! να μου την φιλησεις!! :x [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

σημερα ειχαμε κ εμεις το παρτι μας για τα αυριανα μας γενεθλια!! ηρθαν σχεδον ολοι γεμισε το σπιτι κοσμο..περασαμε πολυ ομορφα!! η τουρτα βγηκε ΤΕΛΕΙΑ!!!! θα σας βαλω κ φωτο καποια στιγμη να δειτε!εκανα ενα λαθος ομως δεν υπολογισα καλα τα κιλα της τουρτας κ εκανα πιο πολυ κ εχει περισεψει πολυ κ δεν ξερω τι να την κανω τωρα..λυπαμαι να την πεταξω,αμαρτια ειναι..ειδωμεν... δεν με πιστευαν οτι ειναι δικη μου κ φετος!! πολυ χαρηκα γενικα ολα καλα...το μονο κακο ειναι οτι τωρα το σπιτι ειναι σκ@τ@ :lol: χιλιοβομβαρδισμενο!!! εχω να μαζευω αυριο....περαστικα μου!! :mrgreen: χιχιχι χαλαλι ομως!!! :x

φιλακια πολλα σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου γλυκες ευχαριστω παααααααααρααααααααα πολυ για τις ευχες σας!!!Ανταποδιδουμε!

.....και φυσικα ευχομαστε με τη σειρα μας!!!Χρονια πολλα Βασιλη!!!!!!!!!Να τα εκοστησεις μωρο μου..υγεια ...υγεια...αγαπη και ευτυχια σου ευχομαι!!!Να γινεις παλικαρος δυο μετρα...και να κλεισεις τη μαμα στο Δαφνη :lol::lol::lol::lol:[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Αχ κοριτσια μου δοξα το Θεο τα περασαμε υπεροχα και η Αλεξια καταχαρηκε το μαναρι μου!!!Εκανα κουραγιο και ναι....ναι μαζεψα το σπιτι....σφουγγαρισμα χαλια ξεσκονισμα ολα!Αυριο μονο ποτηρια και πιατα στα ντουλαπια εχω...και φυσικα να τακτοποιησω τα δωρα...α και πλυντηρια....τι στο καλο και αυτα...πολλα δεν ειναι??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλακιααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...