Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζoνυχτίου Νο 39- Επιστροφές καταστροφές...


Recommended Posts

Kαλησπέρα τρενομανούλες!!! :D

Παναγιωτοσυμπεθερούλα, Λενάκι και Αργυρούλα, σας ευχαριστώ μέσα απ' τη καρδιά μου για τις τόσο γλυκές ευχές σας!!!!!!!! :x:x:x:x:x

Εύχομαι κάθε καλό και στα δικά σας παιδάκια, να 'ναι πάντα γερά κι ευτυχισμένα!!! :D

Το παιδάκι μου μεγαλώνει... Απίστευτο μου φαίνεται...

Κάθε τρεις και λίγο, αναλογίζομαι τι έκανα 3 χρόνια πριν, τέτοια ώρα... Απίστευτο........ O:-)

Έχω δουλειές με φούντες, ζητώ συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να σχολιάσω...

Θα επανέλθω πιο μετά, ελπίζω! Σας φιλώ πολύ γλυκά!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δικιο εχεις Αργυρουλα μου!!! :roll::roll::roll:

Καλημερα κιόλας!!! :x:x:x Γιατι καλε παρακαλας να ερθει η Δευτερα??? :?:?

Για να ανεβαινουμε Λίγο!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Λενακι δε νομιζω να παθει κατι η μεσουλα του ρε συ!!!Το βραδυ ομως γιατι σου ξυπναει;Πειναει η τον ενοχλει κατι άλλο;;;

Φανταζομαι την κουραση σου!!! :?:?:?:?

Μητσακι μου καλες ετοιμασιες!!!

Σας αφηνω όμορφες.Σημερα θα εχουμε κοκουνινγκ λογω καιρου.

Εχει και μπάσκετ (ΟΣΦΠ-ΠΑΟ) και Ρεαλ-Μπαρτσελόνα στο ποδοσφαιρο.Ε ρε γλέντια!!!!! :geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα να χαιρεσαι την βασιλικουλα σου!

να ειναι παντα υγιής κ ευτυχισμενη!κ τιποτα να μην την-σας ταλαιπωρησει ποτε ξανα!! :x:x:x:x:x:x:x !!!!

Αργυρω μου γιατι "επεσες";τί εχει το σ.κ. κ ανυπομονεις για τη δευτερα;;ανεβααααααααα,οπως σου λεει κ η παναγιωτα!!

λενα μου,ναι ,ποντιακι,μισο βεβαια,κ εγω! :lol::lol::lol::lol:

κουραση πολλη,ε;;ωχ!ευχομαι συντομα να ηρεμησουν τα πνευματα!φιλάκια!

εμεις πηγαμε στο παρκο!καθησαμε ενα διωρακι,ο γιωργος επαιξε τελεια με τα αλλα παιδακια,ευτυχως στο παρκο δε χτυπαμε κανεναν :oops: ,μαλλον ευθυνεται οτι ειναι μεγαλος χωρος κ τα ερεθισματα πολλα,οποτε τα "βιαια"ενστικτα μας μπαινουν σε δευτερη μοιρα.. :D:D !!

μακαρι να συνεχισει ετσι!

Ηρθαμε,εφαγε κ τωρα κοιμαται!ειναι τοσο χαρουμενο το παιδακι μου που θα ειμαστε μαζι τοσες ημερες!ολο αγκαλιτσες κ φιλια κ γλύκες!! :):):):)

το βραδυ ξυπνησε μονο 1 φορα,θηλασε λιγο,με πηρε αγκαλιτσα με τα χερακια του κ κοιμηθηκε ως τις 8:30!!

μαλλον του στοιχιζει περισσοτερο απο ο,τι πιστευα η απουσια μου στη δουλεια....

παω να χαλαρωσω στον καναπε!

σας φιλώ ολες!!

καλο σαββατοκυριακο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου μολις εκανα αυτο που εγραψες για τις διαφημισεις στο φεις!

σε ευχαριστουμε πολυ πολυ!!

ασχετο!τί ειναι το κοκουνιγκ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εμεις καλα..ο μεγαλος κοιμαται..τον κατεβασα ριν κατω να κανει ποδηλατο..πσοο χαρουμενος ειναι

μιτσακι μου γλυκο να χαιρεσαι τη κορουλα σου..ποτε να μη ξαναταλαιπωρθει με τις κωλοεξετασεις αν κ ολα για τους ανθρωπους ειναι...να τη καμαρωσεις κ νυφουλα :D:D[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

[smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

[smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif]

τονια να κατεβω κρητη καλοκαιρι να βρεθουμε ε/.//????α αυτο το ποδηλατο πηρα http://viewitem.eim.ebay.gr/bikestar-25 ... 21547/item

παναγιωτα καλε γτ να ενοχλησεις"??δηλ εγω αν παρω δε θα ενοχλησω?????θα σε τηλ το απογευμα

αργι τα φιλια μου..ανεβααα.κ γω δε ειμαι στα τελεια μου

κανα νεο απο γωγω εχουμε?????????????λετε να γενναει?????????

ιουλια τι εχουν καλε οι ποντιες? :lol::lol::lol:

δυο ωρεσ μονη στο παρκο?εσυ κ ο γιωργος?

λενακι ασε τι ζηλια τραβανε τα μεγαλα..τα λυπαμαι γμτ αλλα κ γω δε το βαρεσα επιτηδες.με ΤΙΠΟΤΑ ομωσ..αχχ...

γτ ξυπναει ο μικρος?μηπως δε εχεις γαλα?χοχοχο/..αστειακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το απογευμα περιμενω τους κουμπαρους(νονους κ τον δυο παιδιων)κ εχω να κανω πιτσα κ μπραουνις..αχχχχχχχχ

σοκολασιιιιιιι

αχ αναστασια τι με εχεις κανειιι

θα τα παρω τα κιλα...χοχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτσα μου τί κανεις;;

γιατι δεν εισαι στα καλα σου κοριτσακι μου;;

σκεφτεσαι αυτα που μας εγραφες εχθες;

ξεχασε τα!σημερα ειναι μια καινουρια μερα!!! ;)

Καλε ναι!μονοι ημασταν στο παρκο!ο χ. ειναι στη δουλεια κ θα ερθει καλες 6..

αλλα δεν κουραζομαι εξω,σε παρκο,με τον μικρο!ισα ισα που περναω κ ωραια!μιλαω κ με αλλες μαμαδες,παππουδες,γιαγιαδες! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω παλι εχω απο περσι το κλασικο ποδηλατακι με 3 ροδες που το σερνεις απο πισω κ το πας οπου θες...τωρα του μαθαινω πως να κινει τα πενταλ..

να το αλλαξω λετε;; :?

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα σας!!!!!! :D

Την καταλαβαινω-νομιζω- την Αργυ...Σκ ειναι αλλιως η οικογενια...πρεπει να τα βρεις με τον συζυγο,τα παιδια ψιλοξεφευγουν,αλλα θελεις να κανεις (πχ βολτες μεχρι σκασμου)κ αλλα κανεις τελικα(πχ δουλειες αφου καποιος αλλος θελει απλα να λιωσει στον καναπε ;) )...

Αλλα εγω δεν μασαω απο τετοια πια! :twisted::lol:

Χρονια πολλα στη Βασιλικουλα!!!!Οτι επιθυμει να εχει Δημητρουλι μου!

Θουλακι πιαστηκε η καρδια μου με τα χθεσινα σας.. :(:( Δεν ξερω τι να σου πω ρε γμτ...Απ'τη μια τρελαινομαι στη σκεψη να χτυπαει καποιος(εστω κ 2χρονο!) ενα βρεφακι κ απ'την αλλη σκεφτομαι το ποσο εχει αναστατωθει η ζωη του Θ...Ειναι ετσι κ αλλιως δυσκολη η ηλικια...

Και τελικα αναρωτιεμαι αν υπαρχει "καταλληλη" ηλικια για να κανεις το 2ο παιδι...Κοντα?Μακρια το ενα απο το αλλο??? :?:?:?

Φραγκισκα πλησιαζουν οι μερες εε???!!!Ανυπομονεις???? :P:lol:

Με ειχες ρωτησει για το περιβοητο αχλαδι(εφαγε κ χθες αλλο ενα-παρα 1/5)...Ναι,το καθαριζω κ το κοβω στα 4...

Για το γυμναστηριο...Παω αερομπικ..Προς το παρον 2 φορες/βδ...Αργοτερα(οταν συνηθισω να αφηνω την Α στη μαμα μου :oops: ) σκεφτομαι να πηγαινω 1-2 φορες ακομη βαρη...Πιλατες κλκ δεν εχει....

Ελενα μου αρχισε τα νυχτοπερπατηματα ο μικρος?Ελπιζω να ειναι φαση!Οχι αλλα παρτυανιμαλ νινακια!!!!!!!

Τζουλιαααααααααα!!!!!!!!!Εντελως ποντια????χαχαχαχαχαχα

Κοριτσαρα μου εσυ!!!!!

Μπραβο στο Γ που ειναι κυριος εκτος σπιτιου!Την αλλη φορα θα πιουμε καφε στο παρκο! :lol::lol:

Παντως νομιζω πως τα μωρα δεν γνωριζουν την αρνητικη ανταποδωση,εκδικιση κλπ...Γι'αυτο και δε χτυπανε "πισω" αν τους χτυπησουν...Αγνες ψυχουλες...Οχι σαν κ εμας...

Ναι βρε Θου!!!εγω σου φταιω που τρως ολο το μπραουνι μονη σου!!! :lol::lol::lol::lol: Και παλι θα το κανεις,δε θα κοβετε καλα κ θα το αφησεις στην ακρη για να το τσακισεις αφου φυγουν! :P:lol:

Και οι δικοι μας νονοι ηρθαν απο Σουηδια!!!Και παιζαν τελεια ολο το πρωι!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια εγω ψιλοβαριεμαι μονη παρκο..

αναστασια ασε..δυσκολα να βλεπεις βρεφος να το κοπαναει καποιος..φρικη..

να ρωτησω κατι..

χθες σκεφτομουνα..

ο μπεμπης..που τις τρωει απο το θοδωρη..δε μπορει ανετα να σκεφτει οτι εγω του τα κανω :cry::cry::cry::cry:

καταλαβατε τι εννοω?

επειδη ο μικρος προς το παρον μονο εμενα γνωριζει καλα..μπορει να σκεφτεται οτι εγω του τα κανω..

ιουλια ειμαι ακπως για πολλα..

ειναι κ ο καιρος χαλια..καταθλιπτικος...παλι καλα που θα κανω μπραουνις κ πιτσα να συνελθω..

ειναι κ που στον αντωνη πρεπει να υπενθιμιζω πολλα..ουφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δικια μας η νονα ποτε θα ερθει οεο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

τεσπα!εχουμε μερες ακομη!!

αναστασακι χαθηκαμε καλε!

μμ..δεν ξερω για την αντεκδικηση..ισως να ειναι κ ετσι..αλλα σιγουρα μιμουνται..

ο γιωργος το τελευταιο που μιμειται ειναι τον χ. οταν βαζει after shave!! :shock::shock::shock::shock:

κανει πως βαζει κρεμα στα μαγουλακια του κ μετα τα χτυπαει με τις παλαμες του ταμποναριστα κ λεει"μαμα μπαμπας κεμα!!"κ οταν του λεω"ξυριστηκες;"λεει"οσι..κοπεις"!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ακομη δεν αλλαζει τα προσωπα κ ετσι οταν του λεω κατι σε β ενικο,διατηρει το β ενικο κ οταν μιλαει για τον εαυτο του!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα το αν το να χτυπαει παιδακια ηταν αποτελεσμα μιμητισμου απο αλλο παιδακι ή οχι δεν ξερω..αλλα λεω να "πολεμησω"το συμπτωμα,αφου η αιτια δεν ειμαι εγω ή κατι μεσα στην οικογενεια..

πες κανενα νεο καλε!

η θου μου εδωσε ιδεα!οοοταν ερθει η νονα μας,μπραουνις θα κανω κ εγω! ;)

φιλακια,κ παλι!

οοοπ!διαβασα τη θου!100% σε εχει ριξει ο καιρος!ειναι καρακαταθλιπτικος!

αντε φτιαξε τα αριστουργηματα σου κ αν περισσεψει κατι να μας καλεσεις για καφε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου δεν θα πω οτι αποκλειεται να νιωθει κατι τετοιο το μωρο....Δλδ δε νομιζω πως σκεφτεται πως η μαμα τον χτυπαει αλλα....Μηηηπως αποδιδει σε εσενα αυτη τη δυσαρεστη αισθηση...Αλλα ισως σκεφτομαστε βλακειες....Παντως ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνας...

ρε συ να τον εχεις πιο...Προφυλαγμενο..βαλε το παρκο στο σαλονι...μην τον εχεις χυμα στον καναπε...και να πηγαινεις συνεχεια με τον Θ να μιλατε-κ καλα_ στον αδερφουλη ΤΟΥ!Που τον αγαπαει πολυ κ που-και καλα λεμε!- χαιρεται να τον βλεπει...Ή να λες στον Θ -και καλα!!!!!- να παει να πει στον μπεμπη ενα παραμυθακι...δλδ οτι κοτσανουλα σκεφτεις(κ ας ειναι χαζο) για να τον κανεις να ασχολειται πιο ομορφα με τον μικρο...

Αυτα σκεφτομαι τωρα...Που ισως τα εχεις σκεφτει-κανει ηδη... :?

Ιουλια μου φυσικα μιμουνται...Γι'αυτο αν πχ εβλεπαν τον 1 γονιο να χτυπαει τον αλλο τοτε κ εκεινα θα χτυπουσαν ακομη περισσοτερο και αν ο 2ος γονιος ανταπεδιδε το χτυπημα τοτε θα ξεραν κ αυτα να φερθουν ετσι!!!

Καλα εε?Βαζει αφτερ σειβ? :lol::lol::lol: Τελεια!!!!!Η δικια μου-σας το'χα ξαναπει- βαζει πουρελαν καμια φορα στις θηλες της!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Ιουλια μου...Ουτε εγω-ως νονα- πηγα ακομη στα βαφτιστηρια... :roll: Βεβαια στη μια που ειναι στη Λαμια εννοειται πως πρεπει αμεσα να στειλω το δωρο κ τη λαμπαδα...και παλι θα παρω τον... αντι για ευχαριστω!Ουτε ενα τηλ δε μας παιρνουν τελευταια...Ισως επειδη δεν ξοδευω 200ε τη φορα! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μαμα! Ακομη δεν γεννήσαμε????

Μεγάλη τσαούσα θα ειναι αυτη, επιτηδες το κάνει για να μας κρατάει σε αγωνία.. :x:x

Παω να σασ διαβάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις μιλησα με συμπεθερα :D:D:D

σημερα λεει εινα καλυτερα απο ποτε :?:? δε ποναει αλλα πεταει :lol::lol::lol:

μα θα μας βγει με ποντιαρα αυτηηη

φανταστειτε τι εχει να κανει το γιο μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ακομα δε γεννηθηκε :twisted::twisted::twisted::lol:

αργι ελευθερια τα φιλια μου..μολις πηραμε κρανος για το θοδωρη..πρεπει να ναι γαματο..εγω δε το δα ακομα..θα βαλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσακι να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!! @};-@};-[smilie=wav.gif]

Ταο Ταο μου μην ταλαιπωρεις το μυαλο σου με τετοιες σκεψεις... Αυτη η περίοδος ειναι η δυσκολη για τα παιδια.. κάνε υπομονη, προσπάθησε να σκέφτεσαι διπλά πριν κάνεις οτιδηποτε και θα δεις ότι τα πράγματα θα αλλάξουν προς το καλύτερο.. Φιλάκια πολλα

Συμπεθέρα, Ιουλία, Αναστάσι φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Δημητρούλα να χαίρεσαι την Βασιλικούλα σου, να είναι πάντα γερή και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείται

Μάρθα όλα αυτά που περιγράφεις είναι φυσιολογικές συμπειφορές για τον Ντόντο. Με τον καιρό θα ηρεμήσει και θα συνηθίσει. Απλά προσπάθησε εκείνη την στιγμή να μην νευριάζεις και τον χτυπάς, απλά να τον απομακρύνεις και να του εξηγείς.

Αναστασία ποτέ ποτέ???????????????? τουλάχιστον ξεκαθάρησε την θέση της:lol::lol::lol:

Τελείωνει το τρενάκι και η Γωγώ ακόμα να γεννήσει :?:? λέτε να προλάβει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΓΕΝΝΑΩ, ΔΕ ΓΕΝΝΑΩ, ΔΕ ΓΕΝΝΑΩ.... [-([-([-([-([-([-(

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΤΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΣΑΣ ΚΑΤΩ... =))=))=))=))=))

ΝΑΤΑΣΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑ ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ....ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ.... 8-)8-)8-)8-)

ΘΟΥΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΑΦΡΥΝΩ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΝΤΟΝΤΟΣ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ ΜΟΥ;;;;; b-(b-(b-(b-(b-(:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΑΑΑΑΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΑΡΟΤΣΑΡΚΕΣ, ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΤΑΣ ΤΗΝ ΤΣΑΧΠΙΝΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΤΣΗΡΙΑ;;;;; :o:o:o:o:o:o ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ;;;;; :-p:-p:-p:-p

ΜΙΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ ΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ..ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ, ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ...ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ... :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΜΟΥΥΥΥΥ..ΙΟΥΛΙΑ ΜΟΥ... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζιιιιιιιιι μουυυυυυυυυ εγώ μέχρι σήμερα μου είχα δώσει διορία.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έλεγα από την αρχή ότι θα γεννήσω ή 15 ή 16... 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Τι να κάνω;;;;;;; [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Ας έρθει όποτε θέλει η κυρία..... :-w:-w:-w:-w:-w:-w

Μάλλον κάθεται γιατί ξέρει τι θα τραβήξει από την Ιω... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη γκαστρωμενη καλοπιστηκες;;;; αφου δε γεννας,δε γ..μας, ε βαψε τουλαχιστον κανενα νυχι!!!!! :lol::lol::lol: Ξεραθηκα στο γελιο με τα εικονιδια που εβαλες για το πως εχει κανει το γαμπρο σου ο ντοντος!!!!!! :)):)):)):))

Βρε μηπως να αλλαξουμε τα ζευγαρια και να βαλουμε το μπεμπη της Θου με τη μπεμπα μου(που τραβαει ακριβως τα ιδια απο τον Αλεξ) να κανουν το ζευγος των σακατεμενων;;;;!!!! :crazy:

Καλα μωρη σκασε,πλακα κανω δε σου το παιρνουμε το γαμπρο!! :)):))

Θουλακι εννοειται οτι θα βρεθουμε ετσι και κατεβεις!!!!!!Να δεις κι απο κοντα τι καλο και αξιο κοριτσι ειμαι!!!! 8-}8-}:)):))

Μιτσακι να χαιρεσαι τη Βασιλικουλα σου!!!!Παντα γεματη υγεια και ευτυχια και ΠΟΠΕ-ΠΟΠΕ(που λεει και η Αννυ :P ) να μη ταλαιπωρηθειτε ξανα!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω σου ειπα θελει να βγει ταυρακι :D

να σε ρωτησω ,στα λουξ επιτρεπετε να ερθει το μεγαλο παιδι μεσα ?

σου εστελνα μηνυμα σημερα αλλα δεν ερχοταν :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο θα πάμε οικογενειακώς στο σινεμά, έχει την καινούργια ταινί ατου Ντίσνευ "Γουίνυ δε Που" :D ..είδα το τρέιλερ και είναι πολύ ωραία, θα σας πω αύριο.....αν έχει έρθει και στην Ελλάδα σας το προτείνω!!!

όμως αύριο θα σας πω .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...