Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΤΑ ΛΕΜΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλη μου κουαντο :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: !!!!!!!!!!

πραγματικα δεν εχω λογια!!!!!!!!οτι κ να πω ειναι πολυ λιγο μπροστα σε αυτο που νιωθεις!!!!!!!!

ευχομαι ο θεος να σου δωσει δυναμη κ κουραγιο να το ξεπερασεις !!!!!!!!!ειμαι σιγουρη πως θα ερθει το μωρακι που τοσο πολυ λαχταρας!!!!!!!!!!

οτι θελησεις..........!!!!!!!

σου στελνω μια ζεστη αγκαλιτσα κ πολλα φιλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου. λυπάμαι πολύ....

Επειδή το έχω ζήσει κι εγώ, σου λέω ότι είναι καλύτερα που συνέβη τώρα, παρά να είχες ακούσει καρδούλα, να το έβλεπες να κινείται, και μετά να το χάσεις... Έτσι σκεφτόμουν κι εγώ το καλοκαίρι που απέβαλα, και το ξεπέρασα πολύ γρήγορα. Και να, τώρα είμαι πάλι εγκυούλα, και να σκεφτείς ότι πριν μείνω έγκυος για πρώτη φορά, προσπαθούσαμε για ένα χρόνο.

Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα ξαναμείνεις κι εσύ εγκυούλα! Κάνε κουράγιο, εμείς είμαστε δίπλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου. λυπάμαι πολύ....

Επειδή το έχω ζήσει κι εγώ, σου λέω ότι είναι καλύτερα που συνέβη τώρα, παρά να είχες ακούσει καρδούλα, να το έβλεπες να κινείται, και μετά να το χάσεις... Έτσι σκεφτόμουν κι εγώ το καλοκαίρι που απέβαλα, και το ξεπέρασα πολύ γρήγορα. Και να, τώρα είμαι πάλι εγκυούλα, και να σκεφτείς ότι πριν μείνω έγκυος για πρώτη φορά, προσπαθούσαμε για ένα χρόνο και ήμουν σίγουρη ότι ποτέ δε θα τα κατάφερνα.

Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα ξαναμείνεις κι εσύ εγκυούλα! Κάνε κουράγιο, εμείς είμαστε δίπλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα γλυκουλες...ευτυχως εδω ειναι μια ηλιολουστη μερα..και αυτο ζεσταινει την καρδια και στεγνωνει τα δακρυα..ειναι οπως τα λετε..θα ξαναγινει..τωρα που πηρε μπρος θα ερθει..το ξερω και αυτο με βοηθα..σας ευχαριστω ολες για τα γλυκα σας λογια συμπαραστασης..μου δωσαν πολλη δυναμη..και το οτι ειστε εγκυουλες μετα απο απωλειες επισης μου δινει δυναμη..χαιρομαι που εγινε τωρα..πριν το αγαπησω κι αλλο... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ.............cuando μου............cuando μου....λυπάμαι ειλικρινά πολύ για αυτό που σου συνέβη.....:(..(...:(......μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω περισσότερο από αυτές τις λιγοστές γραμμες παρηγοριας και πολύ αγάπης που σου στέλνω..........πονάω που πονάς.......ποναω πολύ......γιατί γνωρίζω την λαχτάρα σου και την επιθυμία σου.....:(....καλή μου.......το μόνο που εύχομαι είναι η Παναγίτσα να σε αγκαλιάσει και να σε οπλίσει με δύναμη και αισιοδοξία......να ξεπεράσεις γρήγορα την απώλεια σου και να είσαι σύντομα εγκυούλα.......ολόψυχα σου στέλνω την σκέψη μου και την αγάπη μου......να προσέχεις......σε φιλώ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικι μου μη στενοχωριεσαι για μενα...θελω να πιστευω οτι ειναι προαγγελος για το μωρακι που θα ρθει...εδω θα ειμαστε και θα δεις...το πιστευω...σε ευχαριστω για την αγαπη σου..φτανει μεχρι εδω και με ζεσταινει...μια τεραστια αγκαλια και καλη συνεχεια σε σενα..ολα να πανε καλα..μεσα απο την καρδια μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου εγκυούλες καλημέρα,

δεν μπήκα καθόλου εχθές και σήμερα διάβασα τα νέα σας.

Καλή μου Cuando είμαι σίγουρη ότι τώρα είσαι πιο δυνατή,

σύντομα θα έρθει το μωράκι σου.Τώρα που πήρατε μπρος μην

φοβάσαι τίποτα.Απλώς χαλάρωσε για λίγο και όλα θα γίνουν!!!

Σε σκέφτομαι πολύ, σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλίτσα και

να ξέρεις είμαστε όλες κοντά σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι όλα θα είναι μια χαρά με το μωράκι σου θα το δεις.

Κάνε υπομονή μέχρι να κάνεις την αυχενική και μην στεναχωριέσαι

γιατί στεναχωρείς τα ζουζουνάκια σου!

Εγώ πήγα εχθές για την αυχενική, οι μετρήσεις είναι καλές αλλά

περιμένω και τις αιματολογικές την άλλη Τρίτη - Τετάρτη, άρα

έχω πάλι αγωνία.........................

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λοιπον τα δικα μου νεα..ειναι πολυ χαλαρωτικα ενθαρυντικα και ηρεμα..οι γιατρινες μου λυπηθηκαν πολυ...μου ειπαν οτι ειναι δυστυχως πολυ φυσιολογικο και πιθανο να συμβει κατι τετοιο στην αρχη...με τις εξετασεις που εχουν στα χερια τους θεωρουν οτι ειναι ενα τυχαιο γεγονος και πως δεν υπαρχει κανενας λογος να ξανασυμβει..αν τυχον ξανασυμβει που το αποκλυουν,μου ειπαν μονες τους(πολυ σημαντικο..εγω δεν ειπα τιποτα!!!) οτι υπαρχουν μια σειρα εξετασεων αιματος που πρεπει να γινουν,καρυοτυπος ,θρομβοφιλια και αλλα...μου ειπε να ξεκουρασω τη μητρα μου δυο μηνες και να χαλαρωσω και τον ιουνιο ξεκιναμε αν θελουμε ξανα..χαρηκα πολυ εχω αναγκη αυτο το χρονο να ηρεμησω να κανω γιογκα να αδυνατισω να βρεθουμε με τον αντρουλη μου...θεωρω οτι θα μεινω εγκυος τον ιουνη για να κανω παιδακι το μαρτιο..ψαρακι σαν εμενα...χαχαχαχαχαχαχα ..ειμαι αισιοδοξη και παλι..οπως λεει η κισκα..καμια φορα αυτη η ασχημη καταληξη ειναι μια πολυ καλη αρχη..αυτο κραταω και συνεχιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λοιπον τα δικα μου νεα..ειναι πολυ χαλαρωτικα ενθαρυντικα και ηρεμα..οι γιατρινες μου λυπηθηκαν πολυ...μου ειπαν οτι ειναι δυστυχως πολυ φυσιολογικο και πιθανο να συμβει κατι τετοιο στην αρχη...με τις εξετασεις που εχουν στα χερια τους θεωρουν οτι ειναι ενα τυχαιο γεγονος και πως δεν υπαρχει κανενας λογος να ξανασυμβει..αν τυχον ξανασυμβει που το αποκλυουν,μου ειπαν μονες τους(πολυ σημαντικο..εγω δεν ειπα τιποτα!!!) οτι υπαρχουν μια σειρα εξετασεων αιματος που πρεπει να γινουν,καρυοτυπος ,θρομβοφιλια και αλλα...μου ειπε να ξεκουρασω τη μητρα μου δυο μηνες και να χαλαρωσω και τον ιουνιο ξεκιναμε αν θελουμε ξανα..χαρηκα πολυ εχω αναγκη αυτο το χρονο να ηρεμησω να κανω γιογκα να αδυνατισω να βρεθουμε με τον αντρουλη μου...θεωρω οτι θα μεινω εγκυος τον ιουνη για να κανω παιδακι το μαρτιο..ψαρακι σαν εμενα...χαχαχαχαχαχαχα ..ειμαι αισιοδοξη και παλι..οπως λεει η κισκα..καμια φορα αυτη η ασχημη καταληξη ειναι μια πολυ καλη αρχη..αυτο κραταω και συνεχιζω

Cuando,

πόσο χαίρομαι που είσαι και πάλι αισιόδοξη!!!!!!!!!!!!!!!!

χαλάρωσε, πάρε το χρόνο σου και θα έρθει το "ψαράκι"!!!

Φιλιάααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!τι κανετε????πως ειστε??????εγω τελικα δεν ξαναπαω σ'αυτον τον μ@λ@κ@ τον γιατρο!!!!!!θα παω μονο την Μ.Δευτερα στο ιασω να κανω την αυχενικη κ μετα τελος!!!!αρκετα!!!!!αλλιως ηταν στην αρχη (πρωτη εγκυμοσυνη) κ αλλιως ειναι τωρα,δεν τον νοιαζει τιποτα!!!!!! εξαλλου ο μονος λογος που πηγα παλι σ'αυτον ειναι επειδη θα γεννουσα εδω χαλκιδα στην κλινικη του κ θα εβλεπα τα παιδακια μου καθε μερα ωστε να μην τους λειπω 4 μερες!!!!

εχω κλεισει ραντεβου κ σε δυο αλλους γιατρους.ο ενας ειναι εδω χαλκιδα κ θα παω απο βδομαδα την τριτη κ ο αλλος ειναι αθηνα κ θα παω μετα το πασχα στις 28!!!!! αντε να δουμε τι γινεται!!!!!!!

καλη μου κουαντο χαιρομαι κοριτσι μου που ηρεμησες καπως κ βλεπεις τα πραγματα αισιοδοξα!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!ηρεμησε κ οταν νιωσεις ετοιμη ξεκινα παλι κ να δεις πως αυτη τη φορα θα ερθει το μωρακι σου!!!!!!

σου στελνω την αγαπη μου , μια ζεστη αγκαλιτσα , κ πολλα φιλακια!!!!!!!!

τεντυ μου χαιρομαι πολυ ωραια που ειναι ολα καλα με την αυχενικη σου!!!!!!ολα θα πανε καλα!!!!!

κοριτσακια μου πολλα πολλα φιλακια σε ολες σας!!!!!!!!!

σας αφηνω τωρα παω να ετοιμαστω γιατι ξεκινησα κ παλι τη δουλεια κ εχω να παω για ενα κουρεματακι!!!!!

τα λεμε μετα!!!!!......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου.......είσαι πολύ δυνατός άνθρωπος καλή μου.........σε θαυμάζω και ας μην σε ξέρω...:)......χαίρομαι που είσαι καλά και πανω απο όλα αισιόδοξη.......το νινάκι σου θα'ρθει σύντομα......το πιστεύω πολύ....ειλικρινά.......σε σκέφτομαι.......και να ξέρεις ότι η έγνοια που έχω για σένα όπως και για τα λοιπά κορίτσια σ' αυτο το φορουμ είναι αληθινή.....:)

πολλά φιλάκια γλυκιά μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλευω, η ψυχη μου το ξερει...τις νυχτες ζοριζομαι..αλλα δεν μπορω να κλαιω συνεχεια...πρεπει να προχωρησω πρεπει να κοιταξω μπροστα...κι αυτο προσπαθω ..να παρω μονο τα θετικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Τι κάνετε;

Cuando, κουράγιο! Έκανες απόξεση ή δε χρειάστηκε; Να δεις που σύντομα θα μας ανακοινώσεις την εγκυμοσύνη σου!

Κορίτσια, εγώ αγχώθηκα λίγο. Τα συμπτώματα κάπως ηρέμησαν. Δεν κόπηκαν μαχαίρι, βέβαια, συνεχίζω να ζαλίζομαι, να έχω λίγες αναγούλες, κ.λπ., αλλά δεν είμαι συνέχεια χάλια, όπως συνέβαινε μέχρι την Τετάρτη. Λέτε να αρχίσω να ανησυχώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως δεν χρειαστηκε..ευτυχως...ευτυχως που εγινε τωρα και οχι αργοτερα...θα καθαρισω μονη μου..ολα καλα..

αχ μην αγχωνεσαι ...τιποτα δεν θα ναι...τα συμπτωματα πανε κι ερχονται καμια φορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου πως ειστε?????

εγω μπηκα τετοια ωρα για να σας ρωτησω κατι βρε κοριτσια.

απο νωρις ενιωσα δυο φορες σαν εναν ηλεκτρισμο στην κοιλια μου, κ απο τοτε ποναω σ'αυτα τα σημεια!!!!!

μηπως ξερει καμια σας τι μπορει να ειναι αυτο?????

δυο παιδια εχω κανει κ πρωτη φορα το ενιωσα αυτο!!!!

αννα μαρια μου μην αγχωνεσαι καλη μου,τα συμπτωματα δεν ειναι απαραιτητο να τα εχουμε παντα!!

ολα καλα θα πανε!!!!!

κουαντο μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:x

φιλια σε ολες σας κουκλιτσες μου!!!!!!!

τα λεμε αυριο .....!!!!

καλο βραδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!σας διαβάζω κάθε μέρα αλλά έχω τόσο ασχημα συμπτώματα που δεν έχω κουράγιο να γράψω!cuando μου χάρηκα τόοσο πολύ όταν ανακοίνωσες τα θέτικά νέα!και τώρα ειλικρινά λυπήθηκα παρα παρα πολυ!δεν το χω νοιώσει κορίτσι μου ειλικρινά!προσπάθησε να ηρεμήσεις όσο μπορείς και να χαλαρώσεις τωρα που θα ρθεις στην ελλαδίτσα!

εγω κοριτσάκια ειμαι σήμερα στις 11 βδομαδες + 4 μέρες. Την τετάρτη πάμε για την αυχενική και παράλληλα μείωση!Εχω 3 εμβρυακια και όλοι οι γιατροι ειναι κατηγορηματικοι.Πρέπει να τα κάνουμε δυο! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυουλίτσες μου...

τί κάνετε? Εγώ μια μέρα είμαι καλά και δέκα χάλια...σήμερα πάλι ανακατεύομαι τραγικά!!!!!!

Cuando χαίρομαι που νιώθεις λίγο καλύτερα και με τον καιρό θα νιώσεις ακόμα καλύτερα...εμείς είμαστε εδώ για ότι χρειαστείς και θα περιμένουμε να μας ανακοινώσεις ξανά τα ευχάριστα νέα που είμαι σίγουρη ότι δεν θα αργήσουν καθόλου!

Teddy Dion μου όλα πήγαν καλά με την αυχενική ε? Μπράβο κοριτσάκι...εγώ αγχώνομαι τρομερά όσο πλησιάζουν οι μέρες!!!!!

Ηλιαννάκι μου καλά θα κάνεις και θα αλλάξεις γιατρό γιατί έτσι όπως τα περιγράφεις ούτε κι εμένα μου γέμισε το μάτι ο γιατρός σου...εύχομαι να πάνε όλα καλά και ΘΑ πάνε όλα καλά και το εμβρυάκι σου θα είναι υγιέστατο...και μετά ΜΠΟΥΡΛΟΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ σ'αυτόν τον βλάκα!!!!!!!! Ο πόνος που είπες εχθές ότι σε έπιασε μήπως είναι από την μήτρα που μεγαλώνει????????

Κικίτσα μου γιατί πρέπει οπωσδήποτε να κάνετε μείωση? Ψυχοφθόρο μου ακούγεται...εύχομαι καλά αποτελέσματα στην αυχενική!

Άννα Μαρία το παθαίνω κι εγώ αυτό...υπάρχουν μέρες που είμαι εντελώς καλά, λίγες βέβαια αλλά χωρίς καθόλου ζαλάδες, αναγούλες, εμετούς και τα σχετικά! Νομίζω ότι κι αυτά μέσα στο πρόγραμμα είναι...

Καλό σαββατοκύριακο εγκυούλες και φιλάκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA KAI APO MENA!!!PWS EISASTE??????????EGW MIA XAROULA!!!!!!!CUANDO MOU SE THAVMAZW POU EISAI TOSO DYNATH MPRAVO SOU!!!!!!!!!OLA THA PANE KALA KAI THA MAS ANAKOINWSEIS SIGOURA PALI TA EYXARISTA THA TO DEIS!!!!!!!!!MHN ANHSYXHTE GIA TA SYMPTWMATA GIATI KAI EGW DEN EIXA KAI POLLA MONO ELAXISTA STHN ARXH KAI TWRA TIPOTA KAI OLA KALA PANE!!!!!!!!!!!!ANTE MIA MERA EMEINE GIA THN B-EPIPEDOU.....KONTEVW NA SKASW.....EXW ANXWTHEI VEVEA LIGAKI.....THELW NA EINAI OLA TELEIA!!!!!!!!!!!!!!!!KAI NA DW AMA EXW AGORAKI H KORITSAKI!!!!!!!AX....PANAGITSA MOU VOITHISE TA MWRAKIA MAS NA EINAI KALA KAI NA TA PAROUME STIS AGGALITSES MAS YGIEI!!!!!!!!!!!!! :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα, τι κανετε?Πως πανε οι κοιλίτσες? Για να δουμε αν καμια μπορει να μου λυσει απορια με τη ζωνη εγκυμοσυνης.Για πιο λογο την φοραμε κι αν πρεπει πρωτα να ρωτησουμε γιατρο για να την βαλουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koyklitses ti kanete????????????

xthes den mphka katholoy kai olo to prwi shmera eixame genikh ..........eimai poly koyrasmenh ...........vevaia me gynaika oxi monh moy ................twra eipa na xalarwsw ekana kai thn apotrixwsh moy kai twra sas diavazw..........eimai omws ligo anxgomenh giati den exw katholoy anagoyles apo exthes axxxxxxxxxxx ti na ginete ekei mesa panagia moy .pote tha erthei 21 toy mhna na paw na to dw ................

filakia se oles kai kalo vrady...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...