Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

kalimera kai apo mena koritsakia mou ti kanete?

twigy ti na pw, tis exw akousei polles fores aytes tis paparies apo tous giatrous kai exw synhthisei pleon, o prwtos malakas giatros pou ekana 3 fores ekswswmatikh kathe fora pou eixame arnhtiko apotelesma to mono pou mou elege htan " e siga mwre pws kaneis etsi akomh 24 xronwn eisai exeis xronia mprosta sou" anti na katsei kai na psaksei ton logo pou apetyxe o malakas, thn mia fora tous ksexesa omws olous omadikos, giatro, emvryologous, ti dld tous lew epeidh eimai 24 xronwn prepei na kanw 10 ekswswmatikes, kai mou lene prin proxwrhsoume sthn epomenh tha kanoume perissoteres eksetaseis, tous lew mazi sas den tha kanoume thn epomenh giati den kserete ti sas ginete kai sikwthika efiga

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νιώθω τα ίδια και ακόμα περισσότερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσια συγνώμη θέλω να μενημερώσετε. Σταματάνε οι εξωσωματικές επειδή πέφτουν πάνω στο Πάσχα;;; Βέβαια θα μου πειτε, τί;;; θα ρθει ο άλλος με την σούβλα να μου γονιμοποιησει τα ωαριάκια μου;;;;;

Αχ Θεούλη μου, γιατί και αυτός ο μήνας έτσι;;;;;;

γιατί έχω αρχίσει και κλαίω τώρα!!! γιατί;;;;

kalimera kai apo mena koritsakia mou ti kanete?

twigy ti na pw, tis exw akousei polles fores aytes tis paparies apo tous giatrous kai exw synhthisei pleon, o prwtos malakas giatros pou ekana 3 fores ekswswmatikh kathe fora pou eixame arnhtiko apotelesma to mono pou mou elege htan " e siga mwre pws kaneis etsi akomh 24 xronwn eisai exeis xronia mprosta sou" anti na katsei kai na psaksei ton logo pou apetyxe o malakas, thn mia fora tous ksexesa omws olous omadikos, giatro, emvryologous, ti dld tous lew epeidh eimai 24 xronwn prepei na kanw 10 ekswswmatikes, kai mou lene prin proxwrhsoume sthn epomenh tha kanoume perissoteres eksetaseis, tous lew mazi sas den tha kanoume thn epomenh giati den kserete ti sas ginete kai sikwthika efiga

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια και που με εμψυχωνετε!Κι εγω ξυπνησα ψιλοχαλια σημερα, εχετε δικιο ομως δεν αξιζει.. τελικα εμεις στεναχωριομαστε και το μωρο απλα δεν ερχεται! σκορπινα μου πολυ καλα τους τα ειπες!!!! καλα τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβουν οτι κανεις δεν αξιζει τετοιο πονο οσο χρονων και να ειναι!! δηλαδη αν ειναι να λενε τετοιες μ~~~κιες καλυτερα να μην λενε τιποτα!!! στρουμφακι σε καταλαβαινω... ολα τα 'χαμε ατυχησες και λογω ημερομηνιας!! αλλα οπως λεει και το μωρουλι του χρονου θα εχουμε τα παιδακια μας και δεν θα μας νοιαζει τιποτα!! μωρουλι ελπιζω να εξολοθρευσετε γρηγορα το μικροβιο και μετα το πιασετε το νινι!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε βρε twiggy μου,

τα χα με όλα, αλλά θα καθυστερήσουμε και άλλο. Κρίμα Κρίμα κρίμα!!! Αλλά δεν μπορώ να κάνω και κάτι άλλο, θα προσπαθήσουμε να ρθουμε σε πολλές πολλές πολλές επαφές μέσα στο Πάσχα και αν δεν τα καταφέρουμε θα ξεκινήσουμε μετά το Πάσχα με εξωσωματική σε φυσικό.

Υπομονή να πω

Αναμονή να πω

Ηρεμία να πω

;;;;

Τί απόλα ;;;; Έστω κάτι λίγο ::)))

Ηρεμία και δύναμη !!!

Βασικά σ'όλες μας!!!

καλημερα κοριτσια!! ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια και που με εμψυχωνετε!Κι εγω ξυπνησα ψιλοχαλια σημερα, εχετε δικιο ομως δεν αξιζει.. τελικα εμεις στεναχωριομαστε και το μωρο απλα δεν ερχεται! σκορπινα μου πολυ καλα τους τα ειπες!!!! καλα τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβουν οτι κανεις δεν αξιζει τετοιο πονο οσο χρονων και να ειναι!! δηλαδη αν ειναι να λενε τετοιες μ~~~κιες καλυτερα να μην λενε τιποτα!!! στρουμφακι σε καταλαβαινω... ολα τα 'χαμε ατυχησες και λογω ημερομηνιας!! αλλα οπως λεει και το μωρουλι του χρονου θα εχουμε τα παιδακια μας και δεν θα μας νοιαζει τιποτα!! μωρουλι ελπιζω να εξολοθρευσετε γρηγορα το μικροβιο και μετα το πιασετε το νινι!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τwiggy σε καταλαβαινω πολυ καλα γλυκια μου και εμεις τα ιδια εχουμε περασει και για να μην το κουραζουμε αλλο αποφασισαμε να παμε σε εξωσωματικη να τελειωνουμε.Δεν αξιζει να στεναχωριομαστε ,να χαλαμε τη ζαχαρενια μας ...Τελικα εχουμε τοσους πολλους γιατρους ,που ουτε οι μισοι δεν αξιζουν...

Μωρουλι με την θεραπεια θα φτιαξουν τα πραγματα και συντομα θα πιασετε το σπορακι σας!!!

Χ+m τα καταφερες, ωραιο τικερακι, χαχαχα!!!!

Στρουμφακι δεν ξερεις καθε εμποδιο για καλο , μπορει να πιασετε μονοι σας το σπορακι σας!!!

Μerenta καλο ταξιδι!

Μιlaw ,Elina αφου φτασατε ως εκει ,ολα καλα θα ειναι με τα σπορακια σας!!!

Cuando εφτασες ?Πως ηταν το ταξιδι σου?Ελπιζω να σου φερει γουρι η Ελλαδιτσα!!!

Τeddy ωραια που μας φυσας!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ το αποφάσισα κορίτσια,

αφού συμφωνήσει και ο γιατρός μετά το Πάσχα θα ξεκινήσουμε εξωσωματική. Θα του το πω ότι το χω σκεφτεί και το θέλουμε!!!

Θα πετύχει το ξέρω το πιστεύω και το θέλω το θέλω πολύ!!!!!!

Φιλιά

quote="LIL"]Τwiggy σε καταλαβαινω πολυ καλα γλυκια μου και εμεις τα ιδια εχουμε περασει και για να μην το κουραζουμε αλλο αποφασισαμε να παμε σε εξωσωματικη να τελειωνουμε.Δεν αξιζει να στεναχωριομαστε ,να χαλαμε τη ζαχαρενια μας ...Τελικα εχουμε τοσους πολλους γιατρους ,που ουτε οι μισοι δεν αξιζουν...

Μωρουλι με την θεραπεια θα φτιαξουν τα πραγματα και συντομα θα πιασετε το σπορακι σας!!!

Χ+m τα καταφερες, ωραιο τικερακι, χαχαχα!!!!

Στρουμφακι δεν ξερεις καθε εμποδιο για καλο , μπορει να πιασετε μονοι σας το σπορακι σας!!!

Μerenta καλο ταξιδι!

Μιlaw ,Elina αφου φτασατε ως εκει ,ολα καλα θα ειναι με τα σπορακια σας!!!

Cuando εφτασες ?Πως ηταν το ταξιδι σου?Ελπιζω να σου φερει γουρι η Ελλαδιτσα!!!

Τeddy ωραια που μας φυσας!!!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια.. στρουμφ δυνατα!!! ετσι σε θελω!!

λιλακι νιωθω καλυτερα μετα απο αυτα που εγραψες, ομολογω πως ενιωθα και ασχημα που σκεφτομαι ετσι λες και θα επρεπε ολες μαρτυρικα να υπομενουμε μεχρι να ερθει μονο του!!! ομως δεν ειμαστε στην εποχη της γιαγιας μας πια.. εχουν αλλαξει τα πραγματα και ο χρονος μετρα πολυ διαφορετικα...

ευχομαι καλη δυναμη σε ολες... ποιες περιμενουν αποτελεσματα? λιλακι εσεις ποτε ξεκινατε προσπαθεια?!! πολλα φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι Λιλ, το εύχομαι, όπως το εύχομαι και για όλες τις κοπέλες και φίλες μας εδώ.

;);););)

Στρουμφακι και βεβαια θα τα καταφερετε ολα καλα θα πανε!!! :D:D

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μολις μιλησα με τη γιατρο!!! ειμαι πολυ χαρουμενη!!! :D συμφωνησε απολυτα μαζι μου.. ειπε οτι εχουμε ηδη κουραστει αρκετα περιμενοντας ενω δεν υπαρχει καποια ενδειξη βελτιωσης και οτι ειναι καιρος για δραστικες κινησεις!!νιωθω τοσο μεγαλη ανακουφιση!!! ο,τι και να γινει τουλαχιστον μπαινουμε σε μια καινουργια φαση, βγαινουμε λιγο απο τη μαυριλα μας!!

ευχομαι καλη τυχη σε ολες, θα σας πω νεα απο τον εξωσωματικο οταν παμε... φιλιααα

στρουμφ λες να το παμε παρεα μετα το πασχα??!! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy ετσι ξεκιναμε δυναμικα!!!!!!!!!!! :D:D

Εγω περιμενω να αδιαθετησω μεχρι την Παρασσκευη, μετα κανουμε για ενα κυκλο προσπαθεια παρακολουθωντας την ωορρηξια και εαν δεν.....ξεκιναμε την πρωτη μας εξωσωματικη τελη Μαιου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy Μου,

τι καλό και ευχάριστω που είναι αυτό!!! άντε με το καλό!!! Μια και καλή!!!

Μετά το Πάσχα θα ξεκινήσετε και θα πάτε ή τώρα άμεσα; Εγώ θα μιλήσω μαζί του στον επόμενο κύκλο μου δηλαδή σένα μήνα από τώρα. Σου είπε με ποιο γιατρό θα κάνετε την προσπάθεια;

κοριτσια μολις μιλησα με τη γιατρο!!! ειμαι πολυ χαρουμενη!!! :D συμφωνησε απολυτα μαζι μου.. ειπε οτι εχουμε ηδη κουραστει αρκετα περιμενοντας ενω δεν υπαρχει καποια ενδειξη βελτιωσης και οτι ειναι καιρος για δραστικες κινησεις!!νιωθω τοσο μεγαλη ανακουφιση!!! ο,τι και να γινει τουλαχιστον μπαινουμε σε μια καινουργια φαση, βγαινουμε λιγο απο τη μαυριλα μας!!

ευχομαι καλη τυχη σε ολες, θα σας πω νεα απο τον εξωσωματικο οταν παμε... φιλιααα

στρουμφ λες να το παμε παρεα μετα το πασχα??!! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ελπιζω να συνατηθουμε οποτε μας βλεπω για Μαιο και μετα.. αναλογως τι θα προκυψει απο εξετασεις κλπ..!! αντε με το καλο και σε σας... μας βλεπω παρεουλα στρουμφ στις προσπαθειες!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala eftasa...tha prospathiso na xalaroso kai na iremiso...o antroulis mou tha paei sti diki tou xora,etsi ta eixame kanonisei..den xerame....tha xalaroso omos kai ekeinos to idio kai meta to mai..tha xekinisoume siga siga deila deila monoi mas...kai ton iouni tha doume gia nea spermategxisi...nomizo pos tha meinoume oles pareoula..!!!!kali arxi se oles...xalaroste tora oses den prospatheite kai ola tha ginoun... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κρατηστε την αισιοδοξια σας γιατι αλλιως χανομαστε.Το λεω να το ακουω κι εγω γιατι μεσα στο αγχος ειμαι. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα λες αναστασια!! αλλα κι εσυ χαλαρωσε ε? εχεις το σπορακι σου να προσεχεις!!!

κουαντο καλως ηρθες !! ευχομαι να περασεις καλα και οταν ξαναβρεθεις με τον αντρα σου ολα τα ασχημα να ειναι πισω σας!!φιλια σε ολες.. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.ευχομαι για ολες σας οτι βημα και να ακολουθησετε να ειναι και το τελευταιο..συντομα ολες με ενα μωρακι στην κοιλιτσα μας :):)

cuando καλως ηρθες και να ηρεμησεις οσο μπορεις τωρα γιατι μετα θα ερθει το νινι και δεν θα σε αφησει ;)

αναστασκι μου τι αγχος εχεις εσυ καλε?ααα θα σε μαλωσωωω, ηρεμα και χαλαρα το μωρουλι σου ειναι καλααα ;;) ειδες εκανα και ομοιοκαταληξια :lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως ηρθες Cuando!!Kοιτα να χαλαρωσεις τωρα, να περνας καλα για να γυρισεις πισω μετα και να κανεις πολλα ντοιν, ντοιν,χαχαχα!! ;;):x:D

Αναστασια τι εχεις εσυ?Φιλακια στην κοιλιτσα! Δεν πρεπει να αγχωνεις το σπορακι σου! :-p

Rose και εσυ συντομα να γινεις μανουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα..ναι θα προσπαθησω να χαλαρωσω..μελαγχολω ωρες ωρες αλλα ειναι λογικο...θα περασει...και μετα σιγα σιγα θα παμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να εχω βρε lil .....σημερα εκανα χοριακη επαναληψη και δεν ανεβηκε οσο επρεπε, μου ειπαν οτι ειμαι οριακα...ειδαμε σακο, ειδαμε σπορακι, ειδαμε εμβρυικα στοιχειακαι την δευτερα πρεπει αν ακουσουμε καρδια ειπε ο γιατρος αλλιως....δεν.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αvαστασία ευχομαι vα παvε όλα καλά! Θα ακούσετε κ τηv καρδούλα τη Δευτερα θα δεις! Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια κ καλή επιτυχία στη προσπάθειά σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι καταλαβαινω απολυτα την ανησυχια σου... προσπαθησε ομως να χαλαρωσεις ως τη Δευτερα.. γιατι ακομα ολα καλα! οπως ολα τα κοριτσια εδω και μετα απο οσα εχεις περασει καταλαβαινεις ποσο σημαντικο ειναι να σκεφτομαστε θετικα! σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια και ευχομαι τη Δευτερα να σας.. κουφανει το σπορακι!!! :YMHUG::YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο να ανησυχεις.. ομως το σπορακι υπαρχει και θα μεγαλωσει! Ευχομαι Αναστασακι να σας πανε ολα καλα να ανεβει συντομα πολυ η χοριακη και να ακουσετε την καρδουλα του την Δευτερα!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μεχρι την Δευτερα θα ξανακανετε?

Αχ τι τραβαμε ρε κοριτσια, δεν μας φτανει που τραβαμε τοσα για να πιασουμε το σπορακι αλλα τοσα τραβαμε και μετα μεχρι να γεννησουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eimai sigouri pws oles koimaste!!!

egw kseperasa ton pono k mou emeine i thlipsi :( tin paraskebi afou eklapsa meta bgike mia tairastia aisiodoksia k dynami apo mesa mou k mporesa na parigorisw ton antra mou...to idio brady eksafanistike!!tha me talaipwrisei paaaara poly akoma!!!!to niwthw k kontebw na pathw katathlipsi! eipame pws i epomeni prospatheia tha ginei to kalokairi stin ellada!!an kataferw na brw kapoion kalo apo edw pou eimai k ta kanonisw ola mesw tilefwnou...me anxwnei poly k afto!!!episis to oikonomiko mono pou to skeftomai melanxolw!xrwstame re gamoto k sta aderfia mas lefta k de kserw pws tha to paroun :? afto me frenarei poly!!!!

me ti giatro mou den exw milisei akoma alla de kserw meta apo afto.....klonistike i empistosini mou!!etsi k alliws se ekeino to kentro de tha ksanapaw!!!!

thelw na rwtisw....twra prepei na milisw me ton gynaikologo mou i me ton ekswsomatisti???

boithiste me oso mporeite koritsia!!!!!

episis periodos akoma den mou exei erthei....kathe fora molis stamatousa ta outro. erxotan tin idia mera...twra tipota :roll: k anisixw......ti na kanw???

genikotera briskomai sti xeiroteri fasi tis zwis mou kathws apo pantou mebombardizoun problimata k den prolabainw na sikwsw kefali....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasaki mou min aghonesai kai tou kaneis kako...ti deutera tha to akousete tha deis...eidate sako..ola kala tha pane...janolino mou ti na po...den xero..na se voithisoun ta koritsia pou kanoun exosomatiki..kai prospathise na min skeftesai ola ta provlimata mazi giati tha niotheis oti den mporeis na ta liseis..ena ena...prospathise...kouragio ki esi...aaaaaaaaax....zorika vre paidia ti na leme...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...