Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

χουανιτάκι :YMHUG::ymparty::ymparty:

άντε κοπέλα μου απο εδώ και πέρα μόνο χαρές !!

Αναστασία μου :-ss:-ss φαντάζομαι εσύ αγωνιά !! να δεις που όλα θα είναι καλά ;)

πάρε μαζί σου ωτοασπίδες !! δώσε και στον γιατρό.. :lol::lol:

lil \:D/ \:D/ περιμένουμε νέα σου !! μην μας έχεις σε αγωνία !!

Ροούζ να τρως γιαούρτη ( άσπρο ) κάνει πολύ καλό, βοηθάει πάρα πολύ σε τέτοιες περιπτώσεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το ξερω για το γιαουρτι μερεντακι μου αλλα τωρα Μεγαλη Εβδομαδα μπηκε δεν τρωω τιποτα.θα παρω αυτα που ειπε ο γιατρος και πιστευω ολα καλα να πανε.αιντε να δουμε μια το ενα μια το αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα μου ειμαι πολυ καλα....

ψαχνω για δουλεια....

δεν εχω ιντερνετ συνεχεια γιαυτο δεν μπαινω....

τα δικα σας νεα?

η ζαχα μου που ειναι?ελπιζω να ειναι καλα το κοριτσακι μου....να ξερεις ζαχα μου προσευχομαι για σενα συνεχεια...σε φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xouanitaki μου, τι νέα ήταν αυτά που διάβασα πρωί-πρωί;;;;;; Εγκυούλα είσαι μαρή;;;;;; Μας την έσκασες την βόμβα και εσύ μικρό!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σοβαρά τώρα... συγχαρητήρια Χουανιτάκι μας, με το καλό να φουσκώσεις και εσύ και να τα λες με τις υπόλοιπες εγκυούλες του πόστ!!! Η χοριακή σου μια χαρά μου ακούγεται!!! Μην φοβάσαι τίποτα!!! Πήρες σπουδαίο πασχαλιάτικο μπουναμά!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}8-}:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:%%-%%-%%-%%-%%-:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd(*)(*)(*)(*)(*) \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif]

Lil, τι νέα; Μήπως εισαι η επόμενη;;;;;; :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Αναστασούλα, σηκώθηκα με την τσίμπλα στο μάτι και έτρεξα να ανοίξω τον υπολογιστή για να μάθω νέα σου.... :!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss Εύχομαι να ακούσετε μια καρδούλα να χτυπάει δυνατά σαν εργοστάσιο...

Ρόουζ περαστικά σου, φιλενάδα, βάλε τα κολπικά υπόθετα και πολύ γρήγορα τα συμπτώματα θα υποχωρήσουν. Η Μερεντούλα καλά σου γράφει για τα γιαούρτια, είναι απαραίτητο κομμάτι της θεραπείας. Δεν πειράζει εάν διακόψεις τη νηστεία για λίγο, σημασία έχει να γίνεις καλά! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Cuando, γέννησε η αδερφούλα σου;;; Φαντάζομαι την χαρά σας... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Γειά σου Χρυσάνθη, και καλή εγκατάσταση στην Αθήνα. :-h:-h:-h:-h:-h:-h

Πολλά φιλιά σε όλα τα κορίτσια και καλή Μ.Εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΠΑΡΤΥ!!!!!!

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ??????? :)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΜΠΕΖ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΦΕ ΝΑ ΤΟ Π Ω ΚΟΙΛΙΔΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ...

ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΛΓΩ ΠΩΣ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΗΚΑ!!!!!

ΠΑΩ ΓΙΑ ΞΑΠΛΑ.......

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΦΙΛΙΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεκούραση Χουανιτάκι χρειάζεσαι και προσοχή,

ελπίζω να μην είναι κάτι, τον γιατρό σου τον πήρες ;

Μαρικάκι τι λεει το Αμέρικα ; :lol::lol::lol: τα φιλιά μου !!

σε σένα όχι στο Αμέρικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΤΥ, ΓΙΝΕΤΕ;

Χρυσάνθη_ ΕΛΑ ΝΑ ΠΙΣΤΟΥΜΕ ΑΓΚΑΖΕ ΜΠΑ ΚΑΙ ΒΡΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΑ...

rose25 ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΠΙΚΕΣ ΠΛΥΣΕΙΣ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ.

xouanitaki ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

anastasia32 ΝΑ ΚΟΥΦΑΘΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΕ ΣΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΧΤΕΣ.... ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΕΙΧΑ ΡΟΖ ΑΡΚΕΤΑ, ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 12η ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ. 38-45 ΗΜΕΡΩΝ. ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ. ΤΑ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΩ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι, ξάπλα και τηλέφωνο στο γιατρό σου. Μπορεί να χρειαστεί να πάρεις utrogestan. Πολλά φιλιά και ψυχραιμία... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μερεντούλα, καλά είναι το Αμέρικα! Σήμερα έχουμε λιακάδα, με ένα βορειαδάκι που σπάει κόκκαλα :lol::lol::lol::lol::lol: Ο κήπος μας αρχίζει σιγά-σιγά να ξυπνάει και ελπίζω σε μερικές εβδομάδες να έχουμε καμιά τουλίπα ή κρινάκι ανθισμένο, να ανοίξει λίγο το μάτι μας... Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Χ+Μ, δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω... :(:(:(:(:( Δεν είχα ποτέ μου τόσο μεγάλους κύκλους και δεν μπορώ να φανταστώ τι μπορεί να είναι. Δεν παίρνεις κανένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σε βοηθήσει;

Αναστασούλα μου, περιμένουμε με αγωνία.... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ ανθύσαν οι τουλίπες Μαρικάκι !!

είναι υπέροχη η άνοιξη... όταν δεν βρέχει :twisted::twisted:

χ+μ δεν ξέρω και εγώ τι μπορεί να είναι...

εγώ είχα την 12η αν θυμάμαι καλά 1-2 σταγόνες αίμα στο εσώρουχό μου...

μπορεί να ήταν ωορρηξία αλλά σε σένα ήταν μετά την επαφή..

κοίτα το λίγο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Η ΑΝΟΙΞΗ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ.

ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΤΗ ΜΑΪΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!!!

Αχ μπραβο Χουανιτακι δεν ξερεις ποσο πολυ εχω χαρει!!!Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη γλυκια μου!!!!!!

Τeddy , Merentaki, Madi και Μarikaki ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!

Εγω ακομα δεν εχω αδιαθετησει,θα περιμενω λιγακι.....για να δουμε...

Αναστασια μου να σας πανε ολα καλα!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι ηρθααααα!!!!Λοιποννννννν.............το λαμπακι αρχισε να μας κανει συνθηματα.....αναβοσβηνεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιι δεν το ακουσαμε γιατι πλεον βρηκαμε οτι ειμαι 6+2 λιγο νωρις να ακουστει, σε 1 εβδομαδα παλι!!Ειμαστε 5 χιλιοστα και ειμαστε παληκαρακια το παλευουμε μια χαρα!!!Ολα φυσιολογικα μεχρι στιγμης!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αναστασακι!!!!!!!!! σου ευχομαι ετσι να συνεχισουν ολα καλα!! να ξεκουραζεσαι και να προσεχεις το σπορακι σου!!! φιλια στην κοιλιτσα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελούς ήρθες !!!

τι σου είπα, άδικα στεναχωριόσουν !!

τέρμα η χοριακες τώρα !!!

απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και άσε το άγχος στην άκρη !! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

άντε να πάω και την μερέντα μου για τσίσα και κακά τώρα g018.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, βρε Αναστασία... επιτέλους να πάει η καρδιά στη θέση της... #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s Λοιπόν, καλά σου λέει η Μερεντούλα, τέρμα οι χοριακές και κοίτα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!! Το σποράκι είναι μια χαρά και μεγαλώνει κανονικά!!! Με το καλό να το ακούσετε την άλλη εβδομάδα και όχι άλλες αγωνίες.... [-x[-x[-x[-x[-x[-x[-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες βρε Αναστασια μου ειδες??Ξεκολλλαααααα μια χαρα θα την ακουσετε οι περισσοτερες οταν παμε ειναι πιο νωρις και πρεπει να παμε πιο μετα για να ακουσουμε...χαλαρωσεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...