Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

καλημερααααα ....rose μου ολα καλα θα πανε ...εχει παρει προς βλεπω και σιγα σιγα η λιστα κοκκινιζει...θα μπαινω να ριχνω και κανα φτερνιζμα και ελπιζω στα νεα συντομα να δω ανακοινωσεις εγκυμοσυνης ΑΑΑΑΑΑΑ ΨΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΥΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και απο εδω κοριτσια!!Σια παμε γερα με τσαμπουκα!!!!!Μη μασας μια !!!!Αυριο να δουμε θα σας εχω ευχαριστα νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασουλα μου ολα καλα θα ειναι..να ερθεις να μας πεις τα πιο γλυκα νεα!!σια ευχομαι να βρειτε τι κινησεις θα κανετε..μολις γυρισα απο την αγια ειρηνη τη χρυσοβαλαντου εδω...πηρα ζωνουλα,μηλαρακι και εικονιτσα,λαδακι...αναψα κερακι και ευχομαι να βοηθησει ολες μας να μεινουμε και οσες ειναι εγκυουλες να γεννησουν με το καλο τα μωρακια τους...βοηθεια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βοηθεια μας cuando!!!Καλα ας μην γελιομαστε, με 5800 χοριακη χθες τι να ακουσουμε αυριο?Επρεπε να ειχα ηδη 20000 και πανω!!!Τελος παντων θα δειξει...ισως ενα θαυμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιες μου!

Χουανιτακι τα νεα σου ειναι υπεροχα!Πω πω μωρακια που μας εφερε ο Απριλιος!! :D:D Καλοστερεωτο να σου ειναι κοπελα μου και να εχεις μια ηρεμη και τελειωμηνη εγκυμοσυνη κοριτσι μου!!! %%-%%-

Σια μου να σου ευχηθω και εγω τα καλυτερα και τα νεα σου να ειναι πολυ πολυ ευχαριστα,μακαρι κοπελα μου μεσα απο την καρδια μου! %%-%%-

Cυando εκανες πολυ καλα που πηγες στην Αγια Ειρηνη την Χρυσοβαλαντου βοηθεια μας κοπελα μου!Και εγω ειχα παει αρχες του μηνα νηστεψαμε,φαγαμε το μηλαρακι,φοραω και τη ζωνουλα της και μακαρι ολες οι κοπελες να εχουμε την ευλογια της και σε ολες μας ολα να πανε καλα! :ympray::ympray:

Αναστασια μου σε παρακαλω μη στεναχωριεσαι το σπορακι σου ειναι εκει και μαλιστα ειναι πολυ γερο και καρδουλα να μην ακουσετε αυριο(που θα ακουσετε) υπαρχει και η επομενη εβδομαδα.Μην αγχωνεσαι αδικα γιατι το σπορακι σου σε καταλαβαινει,ολα καλα να σου πανε κοπελα μου! %%-%%-

Μια μεγαλη αγκαλια σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια.. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες μας κοριτσια!!!

Χουανιτακι τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!!Μας αφησες αφωνες!!!

00032.gif

Σια μου περιμενουμε νεα σου!!

Αναστασια μου ευχομαι να γινει το θαυμα , να σας πανε ολα καλα γλυκια μου ,ποτε δεν ξερεις μπορει να σας κανει κολπακια το σπορακι.

Cuandaki μου , με το καλο η αδερφη σου αυριο , ευχομαι να ειναι μεταδοτικο!!.... :D

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας!!!

Είμαι η Ελένη, σας διαβάζω πολύ καιρό και είμαι μέλος εδώ και 5 λεπτά!!! :lol:

Σκέφτηκα να σας γράψω τα προβλήματά μου, γιατί είμαι σίγουρη ότι θα με καταλάβετε και ίσως έτσι μπορέσω να διαχειριστώ τις ανησυχίες και τα άγχη μου.

Τον Ιούνιο θα γίνω 31 και ο καλός μου είναι 41. Εδώ και περίπου 1 χρόνο προσπαθούμε αλλά... μάταια.

Για να μην σας κουράζω όμως με το μπλα-μπλα μου (είμαι δίδυμος!! χαχαχαχα) θα μπω στο θέμα.

1 Απριλίου αδιαθέτησα και στις 4-4 (τέταρτη μέρα) έκανα ορμονολογικές, οι οποίες κατά τον γιατρό μου ήταν καλές με λίγο ανεβασμένη οιστραδιόλη που όπως μου είπε θα περιμένουμε να δούμε και την προγεστερόνη μου και ίσως να χρειαστεί να πάρω 1-2 κύκλους αντισυλληπτικά.

Χτες όμως, 16η μέρα του κύκλου μου, εμφανίστηκαν καφέ εκκρίσεις οι οποιές σήμερα έχουν γίνει αίμα. Ο κύκλος μου είναι πάντα 27-31 μέρες.

Είναι δυνατόν να είναι περίοδος? Προφανως δεν γίνεται πλεον να ελεγξω την προγεστερονη μου!!!Είχε καμία παρόμοια εμπειρία??

Θα είμαι πραγματικά ευγνώμων αν μου απαντήσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι καλώς μας ήρθες και σύντομα μανούλα !!

το ποιο σωστό θα ήταν να ενημερώσεις τον γυναικολόγο σου γιατί μπορεί να έχει τύχη παρόμοια κατάσταση σε κάποια κοπέλα αλλά η αιτία που εμφανίστηκε το αίμα να είναι διαφορετική !!

μπορεί να είναι εμφύτευση του εμβρύου στην μήτρα !!

μπορεί και κάτι όχι αθώο... ή απλά να κουράστηκες / στρεσαρίστηκες κ κ κ

καλή επιτυχία !!!!

κουαντάκι μου είμαι σίγουρη πως το μωράκι της αδελφή σου θα σου φέρει γούρι !!!! ;);)

Αναστασία μου πολύ καλή επιτυχία για αυριο !!!

εύχομαι να πάνε όλα !!! :YMHUG::-*:-*

είμαι ένα πτώμα κορίτσια...

σας φιλώ όλες σας, φιλάκια και στις κοιλίτσες !! :-*:-*:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντουλα για ξεκουραση σε στειλαμε...κουρασμενη γυρισες....μαλλον ντοιγκ ποιγκ η υποθεση χεχε =p~

Σε ευχαριστω πολυ...ελπιζω μεχρι αυριο να μην μεινω στον τοπο απο την αγωνια μου!! :-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Εleni ,συμφωνω με τη Μerenta καλυτερα να ρωτησεις το γιατρο σου γιατι τα αιτια μπορει να ειναι πολλα...Ελπιζω να μην ειναι κατι ανησυχιτικο και συντομα να πιασετε το σπορακι σας!

Αnastasia καλη επιτυχια αυριο!!!

Εγω κοριτσια εχω καθυστερηση απο την Παρασκευη, δεν θελω να δινω ελπιδες για να μην στεναχωριθω...αφου αν εχει γινει κατι θα ειναι μονο απο τυχη... :roll:

Περιμενω και ολες μου τις εξετασεις αυριο, για να δουμε....... :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε οσες ειναι μεσα.τι κανετε?

αναστασακι μου ευχομαι αυριο να ακουσεις μια πολυ δυνατη και γερη καρδουλα και το μωρακι σου να ειναι πολυ καλα!θα μπω να μαθω νεα σου.

σιακι μου ακομα δεν παιρνω αντιβιωση ειπε αν αισθανθω χειροτερα να παρω κατι χαπια που μου ειπε.ομως ακομα πινω υγρα και παω συνεχεια τουαλετα :roll: το θεμα ειναι ομως οτι ετσι φευγει το μικροβιο?δεν νομιζω θα υπαρχει ακομα αν δεν παρω αντιβιωση..θα δω πως θα συνεχιστει και θα τον ξαναπαρω τηλ.να τον ρωτησω.πρεπει λογικα και ο αντρας μου να παρει κατι ετσ δεν ειναι?σαν να εχει φαγουρα μου λεει..το σεξ κοπηκε αποτομα παλι :( αιντε να δουμε τι θα γινει.

μερεντουλα αντι να ξεκουραστεις κουραστηκες πιο πολυ εσυ :-p

φιλακια σε ολες σας :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

eleni_var! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.... ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.... ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ.

ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΛΙΓΗ ΑΠΟΤΟΞΕΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΠΗΡΑ ΡΟΥΧΑ, ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ, ΛΑΜΠΑΔΕΣ, ΑΥΓΑ ΓΑ ΤΑ ΔΥΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΨΩΝΙΖΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΝΤΟΥ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΑΔΕΛΦΙΑ, ΞΑΔΕΡΦΙΑ, ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΠΟΤΕ....

ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ... ΑΣ ΤΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΚΑΙ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλι εύχομαι όλα καλά αύριο και η καρδούλα του μικρούλι σας να σας πάρει τα αφτιά!!! Ακόμη όμως και να μην την ακούσετε αύριο δεν σημαίνει κάτι γιατί σε πολλές κοπέλες που διαβάζω στο φορουμ ακούνε καρδιά και στην 7η εβδομάδα.

Να ξέρεις μόνο η θετική σκέψη θα κάνει την καρδούλα να χτυπήσει! :x:x:x:x:x

Rose περαστικά βρε χιώτισσα! :( Εύχομαι να φύγει το παλιομικρόβιο και να μη χρειαστεί αντιβίωση! Πίνε λοιπόν νερά, τσάγια, μπύρες, βότκες [smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif] ότι βρεις τελοσπάντων και δώστου να καταλάβει στην [smilie=pottytrain5.gif]

LIL εύχομαι να συνεχίσει η καθυστέρηση και σύντομα να μας κάνεις την έκπληξη!!!!!

Καληνύχτα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλημερα στα κοριτσια....φυσικα και ξυπνησα απο τις 6.00.Ειπαμε εχουμε και ζωα να φροντιζουμε =))

Αχχχχ ας γελαω τωρα γιατι μετα μπορει να κλαιω! :((:-s Ξυπνησα με κατι λιγες ανακατωσουρες και ζαλαδες, αλλα εχω την εντυπωση οτι μειωθηκαν τα συμπτωματα...ισως και να μην παιζει ρολο τι να πω...σε λιγες ωρες θα ξερουμε! 8-|

Ευχαριστω πολυ ολες σας για την συμπαρασταση ελπιζω να εχω ευχαριστα μονο να σας πω! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.....!

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΘΑ ΕΧΩ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ!!!!ΣΑΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.....!

ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΘΑ ΕΧΩ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ!!!!ΣΑΣ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!!

Η αληθεια ειναι χουανιτακι πως αν δεν σκεφτομαστε θετικα δεν βοηθαμε την κατασταση!!!Ευχομαι μια τεραστια χοριακη θα περιμενω νεα σου!!! :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες!!!

Xouanitaki μου τι ωραία τα νέα σου!!!!!!!!!!

Έχω χαρεί πάααααααααααααρα πολύ!!!!!!!

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!

Αναστασία μου περιμένουμε να ακούσουμε

και τα δικά σου ευχάριστα, όλα θα είναι

μια χαρά, θα το δεις!!!!!!

LIL μακάρι να έχουμε καλά νεάκια και

από σένα!!!!!!!!!!!!!!

Σία να πας τη Μ.Τετάρτη στον γιατρό

και να μας φέρεις και εσύ καλά νέα!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και φιλιά σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια, Πιτσι μπράβο ρε συ, το ξερα το ένιωθα ότι κάτι τέτοιο σου συμβαίνει, συγχαρητήρια κοπέλα μου, Χουανιτάκι π[ολλά μπράβο και σε σένα κουκλίτσα μου.

Να έχετε μια υγειής τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

Κορίτσια καλή επιτυχία οι υπόλοιπες στις προσπαθειές σας, θα πετύχετε είναι το μόνο σίγουρο, καλή μεγάλη εβδομάδα να 'εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

anastasia32 KAI xouanitaki ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΛΗ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΣ.....

..... ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα και καλη Μεγαλη βδομαδα!

αναστασακι περιμενουμε με αγωνια.. ευχομαι ολα να πανε καλα σημερα!!

χουανιτακι ευχομαι μια τεραστια χοριακη!

ελενακι καλως ηρθες.. ελπιζω το συμβαν να ειναι για καλο και συντομα το ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα!

ροζε μιλα με το γιατρο για να φυγεο ξου ξου το μικροβιο!! αυτα θελουν προσοχη! εμας μας ειχαν πει καποτε που μας εψαχναν για μικροβια οτι θελουν αντιμετωπιση με αντιβιωση και επαφες μονο με προφυλαξη εκεινο το διαστημα!ευχομαι να το ξεφορτωθειτε συντομα!!

μερεντακι, κουαντο, χ+μ και σε ολες.. καλη δυναμη και θετικη σκεψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω εδω!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφ και ξανα φφφφφφφφφφφφφφ!!!

δεν ειναι πολυ μεγαλη 123,31

ελπιζω να πανε ολα καλα!!!

δηλαδη ειμαι 3 εβδομαδων??ε?ειδικοι μου??

αναστασια τι ωρα θα πασ στο γιατουλη σου??

φιλιαααααααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα ειναι καλε τι λεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς?Το απογευμα 6 η ωρα θα μαθουμε τα νεα, θα κουφαθουν τα αυτια μας δηλαδη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε?

χουανιτακι μου δεν ξερω απο μοναδες αλλα ισως ειναι τοσο επειδη εισαι μονο 3 εβδομαδων?δεν ξερω κιολας απο αυτα.ευχομαι να γινει τεραστιαααα σε λιγες μερες.αχ τι καλα καλη εγκυμοσυνη να εχεις πρωην χιωτισσα ;;):-*:-*:-*

αναστασακι μου το βραδυ θα μπω να μαθω νεακια σου και ευχομαι να ειναι τα καλυτερα της ζωης σου.θα δεις μια καρδουλα να παλεται υπεροχη ;)

ευχαριστω madi και twiggy για τα περαστικα σας.τελεικα δεν εχω ουρολοιμωξη γιατι δεν εχω τσουξιμο,φαγουρα και συχνοουρια αλλα αισθανομαι στον κολπο σαν φαγουρα.μου ειπε να μην παρω χαπια να παρω υποθετο να βαζω και κρεμα.επισης και ο αντρας μου να βαλει κρεμα γιατι του ειπα οτι εχει ψιλοφαγουρα..αρα καμια κολπιτιδια μηπως εχω :roll: αχ γαμωτο μου αντε παλι με τα παλιομικροβια.τωρα παρολα αυτα υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος?δεν νομιζω ε? :( οποτε παει και αυτος ο μηνας και οταν γινουμε καλα θα ξαναεχουμε επαφες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...