Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

χουανιτακι θα μας τρελανεις γλυκο μου!!!!!!!!!!!!!!!!ααααααααααααααααα...θα τρελαθω!!!!!!!!!!τι υπεροχη εκπληξη!!!!!!ειδες;αααααααααααααααααα...θα φωναζω....νo me lo puedo creer!!!!!!!!!!!felicitaciones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπρααααααβοοοοοοο Χουανιτάκι!!!!!! Πολύ το χάρηκα! Να πάνε όλα καλά και σε 8 μήνες να κάνεις αγκαλίτσες και φιλάκια με το μικρό σου ζουζουνάκι! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Έλα να πάρουμε και όλες οι υπόλοιπες παράδειγμα κορίτσια! Όλες μπορούμε! Όλες θα τα καταφέρουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!

ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ ΑΛΗΘΙΝΑ!!!!!!!!

ΕΙΔΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟ ΑΜΙΓΚΟ ΝΤΕ ΛΑΒΕΓΚΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ???

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ....ΜΑΣ ΑΚΟΥΣ...ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣ!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑ

ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:ymapplause::ymapplause:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif]

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο κοριτσακι σου ευχομαι κι εγω μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!

φυσα...φυσααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με βάση την λιστούλα μας μια στις τρεις μένει έγκυος!!! Δεν κακό! Θα το πιάσουμε το λαχείο όλες ... επιβάλεται!!! Όπως έλεγε και η διαφήμιση ... και αν σου κάτσει σου αλλάζει την ζωή! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeres!!!!!!

kale ti wraia nea einai afta?????

xouanitaki mou ta therma mou synxaritiria!!!!!!sou xrwstaw k eikonakia giati mpika apo to kinito!

bravo koukla m ta kataferes...mia teleiomini egkymosini na exeis k ena yperoxo k ygies panw apo ola mwraki...

koritsia egw pira ena antigrafo apo afto pou esteilan apo to kentro eksw ston gynaikologo mou...eksetaseis....ysteroskopia k thrombofilia.oti pliroforia mou dwsete tha mou einai polytimi.pws ginonte?ponane???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντι βλεπω εβγαλες στατιστικες!!! μπραβο ειναι καλα τα ποσοστα μας!! που θα παει, θα τα καταφερουμε!!!

τζανολινο καλη τυχη με τις εξετασεις! απο ότι ξερω η υστεροσκόπηση γινεται σε κατάσταση μέθης και είναι απλή διαδικασία, δεν πονάει. Για τη θρομβοφιλία είναι απλές εξετάσεις αίματος.. απλά συνολικά νομίζω ότι είναι λίγο τσουχτερές... ψάξε λίγο στο μάμμυ σε παλιά ποστ θα βρεις πολλές πληροφορίες..

βρηκα ενα... http://www.mammyland.com/forum/24/15477?start=20

πολλα φιλια και καλη τυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!

ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΤΕ ΑΛΗΘΙΝΑ!!!!!!!!

ΕΙΔΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟ ΑΜΙΓΚΟ ΝΤΕ ΛΑΒΕΓΚΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ???

ΑΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ....ΜΑΣ ΑΚΟΥΣ...ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣ!ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑ

ΕΧΩ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ!!!

Ναι ναι ηρθεεεεεεεεεεε!!!!Ολεεεεεεεεεεε!!!!Τα στατιστικα της madi οντως εχουν δικιο, αρα λογικα μεχρι να βγει ο χρονος ολη η λιστουλα θα κοκκινησει!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαννα, μην στεναχωριεσαι, αυτες οι εξετασεις δεν ειναι τιποτα, οπως λεει και η twiggy, απλα ναι λιγο η τσεπη σου θα αναστεναξει, αλλα χαλαλι μωρε αμα ειναι να ερθει το μπεμπε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μου συγχαρητηρια.....με το καλό να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου...μια υπεροχη εγκυμοσύνη σου ευχομαι...:)

Καλημερα σε ολες τις κουκλες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κοριτσια τι γινεται εδω?πως ειστε?

χουνιτακι??προ προ πρωην χιωτισσα :lol: εισαι εγκυουλα?μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο πολλα συγχαρητηριααααααα :ymapplause::ymapplause: με το καλο ενα υγιες μωρακι.ξαφνικο ηταν δεν μας ειχες πει κατι :-p απο συμπτωματα για πες τι ειχες?

ειδα επισης και την πιπιτσα οτι ειναι εγκυος?συγχαρητηρια και σε σενα κοπελα μου με το καλο το μωρακι σου!ειχες χαθει τελειως αλλα χαλαλι αφου γυρισες με καλα νεα :) πες μας και εσυ απο συμτπωμτα ειχες τιποτα?

τι ωραια που ξεφυτρωνουν οι εγκυουλες :lol::lol: και που ειστε ακομα ;)

χιωτισσα κανονισε να κοκκινησεις αυτο το μηνα γιατι εγω δεν νομιζω..επαθα παλι ουρολοιμωξη ηπια προς τον παρον δεν παιρνω αντιβιωση μεχρι να δω αν συνεχιστει.πινω υγρα πολλα και βλεπουμε!οποτε σιγα μην ειμαι εγκυος :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροουζ μειναμε οι τελευταιες των μοικανων... :lol::lol: εκτος αν εμεινες τωρα κι εσυ... :lol::lol: πηγα την κυρια που καθαριζει το σπιτι της μαμας μου μεχρι τη σταση και μου λεει εσυ δεν εχεις παιδια;λεω οχι..και κανει ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.....πηγα να της πω οξις και ξερος ακου ωωωωωωωωω...τα νευρακια μου... :lol::lol::lol: γενικα οπως τα λεει η μαντι θα ερθουν πολλα μωρακια εχουμε καλο ποσοστο εγκυμοσυνων ανα μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pw pwwwww me aftes tis statistikesexri to allo kalokairi moni mou tha meinw...xaxaxaxa

tha sas kseprobodisw oles...ante na febgete koritsakia m(les k eimaste se kamia spinaloga)

egw tha meinw edw na ksaraxniazw...xaxa xaxaxaxaxa

bre paidia peite mou sto peripou ena poso na mi pesw apo ta syneffa i gynaila..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεινα cuando θες να πεις γιατι εσυ θα ξαναφυγεις γρηγορα και θα ξαναγυρισεις μετα απο 9 μηνες με ενα μωρακι στην αγκαλια σου :) εγω οπως τα βλεπω τα πραγματα θα αργησω μια ουρολοιμωξη μια το ενα μια το αλλο πως να μεινω :( ε καποια μερα ομως θα ακολουθησω και εσας ;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε roze ολα μια χαρα θα πανε και η ουρολοιμοξη δεν ειναι τπτ εγω πριν μεινω εγκυος επαθα και επινα ενα σωρο χαπια και μολις περασε εμεινα εγκυος και τωρα ξαναεπαθα και πινω αντιβιωση και ειμαι και εγκυος αλλα τελικα τιποτα δεν ειναι η ουρολοιμοξη αντε να παρει μπρος το συστημα οως και στην cuando και ολα θα παρουν το δρομο τους.ΑΑΑΑΑ ΨΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ...δεν φυσαω...φτερνοζιμαι μπας και σας κολλησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κισκα μου για το φτερνιζοφυσημα :lol::lol::lol::lol: μακαρι να κολλησω γρηγορα και να κοκκινησω και εγω επιτελους.περαστικα σου!το ξερω οτι δεν ειναι τιποτα εχω παθει πολλες φορες ουρολοιμωξη X( αλλα να σε φερνει πισω ολο αυτο αν και οι γονιμες περασαν επαφες ειχαμε αλλα με το μικροβιο δεν νομιζω να ειμαι εγκυος.

απλα ξερω οτι θα αργησω αυτο εχω στο μυαλο μου για να παρηγοριεμαι που ακομα δεν εχει ερθει και ετσι οταν ερθει να τρελαθω απο την χαρα μου..αχ ποτε θα γινει αυτο? :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ...ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΤΑ ΑΡΝΙΟΜΟΥΝ!!!

ΑΡΧΙΚΑ ΕΙΔΑ ΣΗΜΑΔΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ!ΚΑΦΕ ΕΚΡΙΣΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!

ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ!ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ 25 ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΙΟΛΑΣ!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΣΟΥΠΕΡ ΝΑ ΠΑΡΩ ALWAYS ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ!ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΑ ΑΦΑΝΤΗ Η ΚΥΡΙΑ!!!

ΛΕΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ ΘΑ ΗΤΑΝ...ΕΝΑΣ ΤΟ ΠΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ

ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ!

ΔΕΚΑΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΠΙΠ!!!!

ΑΛΛΑ ΕΝΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ...ΕΙΜΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΙΜΑΙ.....ΤΟ ΑΡΝΙΟΜΟΥΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΕΜΑ ΤΗΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΤΕΣΤ!Ε ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ...1 ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΧΑΡΑ!!! :D

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΦΥΣΣΗΜΑ ΑΠΟ Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!

ROZAKI ΚΑΙ CUANDAKI MOY,OΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!ΝΑΙ??ΕΓΩ ΕΔΩ ΘΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι ειμαι πολυυυυυυυυυυυυ χαρουμενη για σενα..!!!!!!!!! :D:D τελικα οι λιστουλα και οι προβλεψεις της αναστασιας ειναι πολυυυυυυυυυυυ γουρικες!!!!!ροοουζ μην ξεχνας οτι ερχεται απο κει που δεν το περιμενεις...τι ωραιαααααααα γεμιζουμε εγκυουλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ 9 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΙΝ ΛΙΣΤΟΥΛΑ.........ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε κορίτσια ; πήραμε φόρα !!! \:D/ \:D/

Χουανιτάκι μου :YMHUG::YMHUG:

συγχαρητήρια κοπέλα μου !! να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μας ταρακουνησες με πολυ ομορφο τροπο κοριτσι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

παιρνουμε δυναμη και κουραγιο και μεις που προσπαθουμε ακομα!!

rose μου δεν ειναι τιποτα μην στεναχωριεσαι θα παρεις αντιβιωση φανταζομαι και θα περασει κοριτσι μου, ισως να σταθεις τυχερη σαν την κισκα που μετα την ουρολοιμωξη εμεινε εγκυος....

φιλακια στις υπολοιπες δεν σας ξεχνω μολις εχω νεοτερα θα σας ενημερωσω προς το παρον κλεισαμε Μ.Τεταρτη ραντεβου με συνεργατη του Παντου, αναλογα τι θα μου πει θα σκεφτω και θα πραξω ....

Ο προηγουμενος μου συστησε ιατρο να δουμε περαιτερω για θρομβοφιλιες και τα σχετικα ακομα ομως ειμαι υπο σκεψη.......

βασικα χρειαζεται τωρα πολυ σοβαρες κινησεις, να δουμε τι φταει γιατι το τσουναμι ηταν βαρβατο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...