Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

PIPITSAZOUZOUNA πολλά συγχαρητήρια και από εμένα!!!! Εύχομαι σύντομα να κρατάς ένα πανέμορφο και γερό μωράκι στην αγκαλιά σου ;);););) Και να μπαίνεις πιο συχνά, να μας φυσάς με όλη σου τη δύναμη...

Μαρικάκι μην αγχώνεσαι καθόλου για εμάς...Όλες μπορούμε να καταλάβουμε ότι είναι απαραίτητη μια μικρή αποτοξίνωση από το φόρουμ. Ελπίζουμε να μην μας ξεχάσεις μόνο.. :oops::oops::oops: Όσο για το σόι και όλους τους αδιάκριτους...μη δίνεις καμία σημασία...γράψτους όλους κανονικά...

Φιλάκια σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύ Kon21 μου!!!!!!!!!!!!!! Εννοείται πως θα μπαίνω συχνά-πυκνά!!!!!!!!!!

Έτσι ακριβώς Μαρικάκι μου!!!!!!! Και η αποτοξίνωση χρειάζεται..... και η "γραψακίασις" χρειάζεται!!!!!!!!! Για οποιονδήποτε άσχετο, κακόβουλο, πονηρό, περίεργο..... φτου-κακά!!!!!!!! Να κοιτάει ο καθείς τη μούρη του!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω με βλεπω να αποτοξινωνομαι...τωρα προς το παρον μπαινω να μαθαινω τα νεακια σας...αλλα μια αποτοξινωση τη χρειαζομαι,σιγα σιγα με ελαφρια πηδηματακια καποια στιγμη θα χαθω λιγο...χαχα...μαρικακι χαλαρωσε και κουραγιο..ξερω πως νιωθεις ..κι εμενα ολοι την κοιλια μου κοιτανε και παραξενευονται που ακομα δεν εχω μεινει..αλλα οκ...τι να κανω...σφυριζω αδιαφορα..θα ερθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι βρε Cuandaki μου, το περισσότερο άγχος που έχουμε τελικά είναι αυτό που μας προκαλούν οι άλλοι..... κακά τα ψέμματα!!!!!!!! Ας κοιτάξει ο καθένας τη δουλειά του τέλος πάντων!!!!! Έτσι είναι.... μπλοκάρεται ο οργανισμός μας στο πιτς-φυτίλι από τα σχόλια των άλλων!!!!! Απαπαπαπα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα πια δεν μου το προκαλουν..μια θλιψη λιγακι γιατι εμας ξεμπλοκαρε λιγακι το συστημα πιπιτσα..εμεινα εγκυος και εφυγε γρηγορα γρηγορα το χαζουλι...αλλα θα ξαναρθει το ξερω..μαλλον δεν ηταν η ωρα του..απλα ειχα την ελπιδα να ερθω να το πω εδω στα μερη μου και εμεινα λιγο με την ορεξη :roll: ..μαλλον ειναι ντροπαλο παιδακι..θα ερθει πιο κρυφα την αλλη φορα..χαχα...σαν το δικο σου.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου kon21, εννοείται ότι δεν πρόκειται να σας ξεχάσω :x:x:x:x:x:x:x Απλά χρειάζομαι μια μικρή ανάπαυλα. Διαβάζω τα νέα σας και ενημερώνομαι.

Cuando μου, καλώς ήρθες στην όμορφη Κρήτη μας!!! Εύχομαι να περάσεις ένα υπέροχο Πάσχα, να ξεχαστείς, να ανασυγκροτηθείς και με το καλό να υποδεχτείται το καινούργιο μέλος της οικογένειάς σας. Είμαι σίγουρη ότι το επόμενο Πάσχα θα έχεις το δικό σου παιδάκι στην αγκαλιά, ή στα σκαριά!!! Καλά λες. Μάλλον είναι λίγο ντροπαλούλι και διστάζει... αλλά που θα πάει, θα σκάσει μύτη σύντομα :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου, η αλήθεια είναι ότι ο περίγυρος μπορεί να γίνει πολύ πιεστικός και αυτό δεν βοηθάει καθόλου!!! Η δική μου οικογένεια δεν πιέζει, αλλά η οικογένεια του συζύγου μου, άθελά τους, πιέζουν και δυστυχώς οι Έλληνες της Αμερικής είναι λίγο κολλημένοι στις παραδόσεις και σε φέρνουν σε πολύ δύσκολη θέση. Ιδιαίτερα κάτι γιαγιάδες με πολλά παιδιά και εγγόνια... Αλλά τι να κάνουμε, προσποιούμαι τον βλάκα και απαντάω ότι είμαστε μικροί ακόμα... =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω Cuandaki μου, τα είχα διαβάσει τότε......

Μη μου στενοχωριέσαι, αφού ξεμπλόκαρε το σύστημα όπως λες, θα έρθει και το επόμενο για τα καλά..... και πολύ-πολύ γρήγορα!!!!! Να μου το θυμηθείς!!!!!

Μαρικάκι μου, λίγο-πολύ όλες οι οικογένειες έτσι είναι!!!!! Σε πρήζουνε και σε αγχώνουνε από το πουθενά!!!! Και δεν το καταλαβαίνουνε κιόλας!!!! Επιμένουν πως θέλουν το καλό σου!!!! Σου τη βγαίνουνε κι από πάνω!!!!! Τα έχω ζήσει και τα ξέρω πολύ καλά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φαντάζομαι Πιπίτσα μου, το φαντάζομαι... Να φανταστείς ότι ο νονός του άντρα μου, που μένει στη Φλόριδα, τον παίρνει τηλέφωνο κατά διαστήματα για να μάθει εάν είμαι έγκυος... :lol::lol::lol::lol::lol: Όταν δεν εκνευρίζομαι, τους λυπάμαι, γιατί σκέφτομαι ότι "τόσα ξέρουν, τόσα κάνουν"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλάάάά...........

Κλείσε τα αυτάκια σου Μαρικάκι μου & άστους όλους να κουρεύονται!!!!!!!!!!!

Αϊντε..... μην τα πάρω τώρα!!!!! Και βγει έξω ο μικρός κι αρχίσει το Karate Kid!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φαντάζομαι Πιπίτσα μου, το φαντάζομαι... Να φανταστείς ότι ο νονός του άντρα μου, που μένει στη Φλόριδα, τον παίρνει τηλέφωνο κατά διαστήματα για να μάθει εάν είμαι έγκυος... :lol::lol::lol::lol::lol: Όταν δεν εκνευρίζομαι, τους λυπάμαι, γιατί σκέφτομαι ότι "τόσα ξέρουν, τόσα κάνουν"...

ετσι ακριβώς μαρικακι κι εγω το ιδιο σκεφτομαι.. και στις γιορτες δυσκολευομαι που ειμαι η μόνη παντρεμενη χωρις παιδι σε ολο το σοι που μαζευεται στα πεθερικα μου! πολλες φορες με εχουν φερει σε δυσκολη θεση και προσπαθω να χαμογελαω και να λεω ο,τι βλακεια μου έρθει πρωτη! αλλα τωρα τελευταια δεν μου λεει κανεις τιποτα... μαλλον το εχουν ψυλλιαστει!

πιπιτσα συγχαρητηρια και απο μενα! ευχομαι με το καλο να ερθει το γιοκαρινι σου!! και με ενα πονο!

κουαντακι, χουανιτα, κον και ολες σας... καλη δυναμη! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε τουιγγι μου κι εγω θα ζοριστω λιγο τωρα αν και ειμαι τοσο χαρουμενη και ενθουσιαμενη που θα γνωρισω την ανιψουλα μου τη δευτερα...απλα θα πρεπει να χαμογελω ευγενικα σε ολους που θα μου λενε μπραβο αντε κι εσυ τωρα..η να ..ενας βλακας που μου πε σημερα..περιμενες να σε προσπερασει η αδερφη σου;χοχο :shock: μερικοι ειναι απλως μλκες,τι να πω...ειμαστε δυο αδερφες σε ηλικια που μπορουμε να κανουμε παιδια,δεν παει με τη σειρα..απλα επειδη ειναι πιο μικρη παντρευτηκε και δευτερη.....και αμεσως ηρθε το παιδι..φανταζεσαι πως με βλεπουν..σαν στειρα...χαχαχα...παναγια μου...λες και μολις παντρευτεις ερχεται το παιδι..στο μεταξυ εχασα τον πατερα μου εφυγα να εγκατασταθω σε μια ξενη χωρα και ο,τι αυτο συνεπαγεται..αλλα τελος παντων..ευτυχως οι συγγενεις εδω ειναι πολυ διακριτικοι...και καλοι..αλλα παντα καποιος ...ηλιθιος γνωστος θα πεταξει την κοτσανα..σαν την πεθερα της αδερφης μου που ειναι μισοτρελη και ελεγε σημερα εκει στο νοσοκομειο..για τις εξωσωματικες..οτι αφου δεν στελνει παιδια ο θεος δεν πρεπει να κανουν εξω..ειναι και θεουσα..απο αυτες που κρατανε το σταυρο και κανουν ....αλλα....ας πεταξει καμια κοτσανα τη μερα της γεννας και θα δεις που θα τη στειλω...καημενη αδερφουλα της εχει τυχει φρικτη πεθερα...μερικοι ανθρωποι καλυτερα να μασαν παρα να μιλαν..εγω ειμαι πολυ ευτυχισμενη που το αδερφακι μου δεν χρειαστηκε να περασει απο αυτο που περναω..και συντομα θα της κανω κι εγω ανιψακι.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουαντακι!! ετσι σε θελω! ελεος πια με τις κοτσανες τους... δηλαδη τι περιμενουν να τους πουμε? ηλιθιοι!! και αυτο οτι σε προσπερασε??!! :? λες και εχουμε αγωνα δρόμου!!! ελεος..

τελοσπαντων θα μαθουμε να τους γειωνουμε ολους αυτους κανονικοτατα!

με το καλο να ερθει το ανιψακι σου, ευχομαι να εχει μια καλη γεννα η αδερφη σου και το μικρο να σου φερει γουρι! εισαι σπουδαια που λες οτι χαιρεσαι για την αδερφη σου και θα της κανεις ανιψακι!! με συγκινησες...

καλη δυναμη, νομιζω οταν ερθει το μωρο τη Δευτερα θα παψει να σε ανησυχει το οτιδηποτε.. πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι τουιγκι μου...ετσι ειναι..και την αδερφουλα μου την αγαπω πολυ..και αυτη τη μπεμπουλα την περιμενω πως και πως..ξερω οτι θα μας γεμισει χαρα το σπιτι..θα μου δωσει πολυ καλη ενεργεια και δεν ξερω ουτε πως θα την αποχωριστω μετα...και δεν θελω καμια κοπελιτσα να ταλαιπωρειται...τα ζω και το ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό Πάσχα ελινάκι μου και με μέτρο το φαγητό, έεεεεε, με μέτρο... :lol::lol::lol::lol::lol: Να είχα και εγώ ένα τσουρεκάκι από την Ελλαδίτσα....μμμμμμμμμμμμμμμμμ

Γειά σου twiggy μου, θα πάμε για εξωσωματική διάβασα; Καλή αρχή φιλενάδα και με το καλό να τελειώσουν τα βασανά σου με την μια!!!

Cuando μου, φάε λίγη στάκα και για μένα... έχω να την βάλω στο στόμα μου από το καλοκαίρι του 2009 στο πανδοχείο-ταβέρνα που βρίσκεται στην είσοδο της Σαμαριάς, στον Ομαλό... μμμμμμμμμμμμμ, είχαμε φάει και κάτι μπριζόλες μούρλια!!!! Πώ, πω μου τρέχουνε τα σάλια..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με την 40μερη νηστεία, ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια πως σας καταλαβαίνω να ξέρατε με αυτούς τους αδιάκριτους και αγενής που έχουμε μπλέξει. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Εμένα πριν κάτι μήνες με έπρηζε ένας μλκας συνάδελφος (για κομπλεξική αδερφή τον κόβω) ο οποίος σχεδόν σε καθημερινή βάση όλο με ρωτούσε: "τι θα γίνει έσυ κανένα παιδί δε θα κάνεις; Και τι περιμένεις να περάσουν τα χρόνια και να μην μπορείς; Οι άλλες που παντρεύτηκαν μετά από εσένα έχουν όλες γκαστρωθεί και εσύ ακόμη τίποτα! Θα το μαιτανιώσεις μια μέρα αλλά θα είναι αργά!". :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Πόσα κιλά μλκας μπορεί να είναι κάποιος για να λέει τέτοια πράγματα και μάλιστα μπροστά και σε άλλους συναδέλφους. Στην αρχή με ενοχλούσε και με χαλούσε πάρα πολύ και επειδή κολούσα εκείνη τη στιγμή δεν ήξερα τι να του απαντήσω το έριχνα στην πλάκα και άλλαζα κουβέντα. Πριν λίγους μήνες όταν αρρώστησε ο πατέρας μου σοβαρά, γύρισε και μου είπε το κορυφαίο που με έφτασε στα όρια μου "Άντε κάντε κανένα μωρό να προλάβει να δει κανένα εγγονάκι και από εσάς ο άνθρωπος. Τον στενοχωρείτε άδικα!" :shock: . Ε τότε τα πήρα άγρια και έγινα και εγώ κακιά και τον πάτησα εκεί που πονούσε και του πα "ότι δεν κοιτάει να βρει καμιά γυναίκα πρώτα, που 4 χρόνια που τον ξέρω ούτε μια γυναίκα δεν έχω δει δίπλα του και μετά να ασχολείται για το πότε θα μείνω έγκυος εγώ!". Κανονικά έπρεπε να τον έβρηζα κανονικότατα αλλά έχε χάρη που ήταν κόσμος μπροστά και είμαστε και στο ίδιο γραφείο. Πάντως από τότε δεν μου έχει ξαναπεί τίποτα. Μαλλόν φοβάται μην μπω σε πιο γαργαλιστικές λεπτομέρειες σε ότι αφορά την προσωπική του ζωή! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxa μπραβο βρε Madi τον εβαλες τη θέση του τον κομπλεξικο! τι ανθρωποι κι αυτοι... πρεπει να εχουν φοβερες ανασφαλειες για να τους αρεσει τοσο να φερνουν τους αλλους σε ασχημη θεση..βρε ουστ!!

μαρικακι μου σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα.. ευχομαι και σε σενα τα καλυτερα, ξερω οτι εχεις ταλαιπωρηθει πολυ... και καλη τυχη με την ομογενεια!! μη μασας...

καλο βραδυ κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!!!

ρε που χάθηκες ; ρωτούσα 1 - 2 φορές για σένα αλλά καμιά δεν απάντησε !!

μπράβο ρε κορίτσι μου !! πολλά συγχαρητήρια :YMHUG::YMHUG: !!

με το καλό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! :D

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΓΙΡΤΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ ΜΟΥ!!!!!!!

ΝΑΙ!

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ CLEAR BLUE ΕΔΕΙΞΕ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! :D

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΓΙΡΤΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΟΝΕΙΡΟΥ ΜΟΥ!!!!!!!

ΝΑΙ!

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ CLEAR BLUE ΕΔΕΙΞΕ ΕΓΚΥΟΣ!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΣ

ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Xouanitakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii τι εκπληξη αυτη!!!!!!!Συγχαρητηρια κοριτσι μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!Μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι!!!!!! :YMHUG::x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...