Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο4!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 972
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μας.Χ+Μ συγνωμη βρε κοριτσι απο την αναστατωση τωρα ειδα πως ειχες γεννεθλια χθες.Να τα εκατοστησεις και του χρονου με μωρακι στην αγκαλια!! @};-

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ..... ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΥΑΛΑ .....ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sorry...den mpika exthes k exasa ta genethleia tis x+m k tis anisyxies tis anastasias....

x+m polyxroni koritsaki mou!!!na eisai panta geri k syntoma o theoulis na sou steilei to omorfotero dwro :x efxomai ta kalytera apo kardias...

anastasaki mou glyko min anxwnesai k talaipwreis to fasolaki sou!!!ola kala tha pane k eimai sigouri!!!k an den akouseis kardoula den nomizw pws einai kati pou prepei na se stenaxwrei giati emena mou eixan pei pws stin 7i bdomada tha akougame kardoula!!!ola kala tha pane omws psychi mou!!!

lil k twiggy kali epityxia stis prspatheia sas!!!!ax na einai i prwti k teleftaia!!!!! :ympray:

oso gia ta dika mou....to epomeno kalokairi i epomeni prospatheia.... :( einai pio logiko na ginei mipws k paroume k mia anasa oikonomika!ti na sas pw koritsia!!!afto einai to pio swsto alla me ponaei poly!!diki mou epilogi itan perissotero k episa k ton kalo mou!!!!aisthanomai poly dystixismeni!!!!!kathe mera einai i idia k pleon den mporw na brw tipota pou na me diaskedazei...pernaw poly dyskola psychologika k fobamai poly na min pathw tipota!!

thelw oooooles sas na sas efxaristw pou sto teleftaio mou minima isastan edw k oles mou eipate mia kali koubenta!!!einai megali parigoria gia mena alla otan bgainw apo edw bythizomai pali sta idia!!!

sas efxaristw loipon mesa apo ti kardia mou k efxomai o Theoulis na min kanei alles mellouses manoules na dakrysoun!!!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τζανολινο μου θα περιμενεις ενα χρονο καταλαβα καλα;γλυκια μου αν ειναι ετσι βαλε ενα στοιχημα με τον εαυτο σου..μην αφησεις ολες οι μερες να ειναι ιδιες..μη γεμιζεις με δυστυχια την καρδουλα σου...κανε ο,τι μπορεις για να γινεις καλυτερη,να ασχοληθεις με τον εαυτο σου και με τον καλο σου...να φροντισετε τη διατροφη σας να βρειτε πραγματα να κανετε και μπορει να ερθει ενα θαυματακι εκπληξη...ξερω πολλες περιπτωσεις που ακριβως οταν τα παρατησαν..εγινε...και αντρες που τους ειχαν πει αποκλειεται να κανεις παιδι και με τη μια αφησαν εγκυες τις κοπελες τους..και για κοπελες το ιδιο..μη χανεις τις μερες της ζωης σου περιμενοντας το μωρακι...κι αν το θελεις ετσι...περιμενε το φροντιζοντας τη μανουλα του ετσι ωστε οταν θα ρθει εκεινο να ειναι μια κουκλα ευτυχισμενη και υγιης..να σε προσεχεις...περασες πολλα..ευχομαι ολα να ρθουν..ευχομαι η ανασταση να φωτισει τις ζωες ολων μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι καλέ χιώτισσα μη φωνάζεις! %-(%-( Δε σε παράτησα! [-x[-x

Είχα τρεχάματα μωρε αλλά τώρα όλα καλά. Πέρασαν και οι γόνιμες και πλέον απλά περιμένουμε μετά το Πάσχα να δούμε τι ψάρια πιάσαμε \:D/ \:D/ \:D/

Jannolino βρε κοπέλα μου προσπάθησε να το δεις διαφορετικά και να βοηθήσεις τον εαυτό σου. Πάρτο ότι απλά θα κάνετε ένα διάλειμα από το όλο θέμα του παιδιού για να χαλαρώσετε και να ξανβρείτε τους εαυτούς σας! Είναι ακόμη πρόσφατη η προηγούμενη ατυχία σου και σε πονάει. Πιστεύω μετά από λίγο καιρό θα είσαι καλύτερα. Προσπαθήστε να χαλαρώσετε για λίγο να κάνετε σεξ μόνο όταν το θέλετε και όχι για παιδί και το επόμενο καλοκαίρι βλέπετε τι θα κάνετε. Μπορεί να σας κάνει και καλό αυτός ο χρόνος και ίσως αν ξεχαστείτε να έρθει και από μόνο του, ποτέ δεν ξέρεις! Να έχουμε υγεία πάνω από όλα όλοι και όλα τα υπόλοιπα θα γίνουν jannolino μου! Το καλό πράγμα αργεί να γίνει!

Πάρτα πάνω σου λοιπόν και δες το αλλιώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

I AM BACK!! :D

ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΔΕ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ!

Η΄ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ Ή ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.....ΠΕΡΙΜΕΝΕΤ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ!!!!!!!!!! :?

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ X-M MAΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΣΤΗΝ JANNOLINO!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

I AM BACK!! :D

ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΔΕ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ!

Η΄ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ Ή ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.....ΠΕΡΙΜΕΝΕΤ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ!!!!!!!!!! :?

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗ X-M MAΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΣΤΗΝ JANNOLINO!!! :)

δηλαδη;εκανες οοοοοολες τις εξετασεις;εσυ εισαι καλα ειναι οκ το σπερμα και δεν ξερουν γιατι δεν γινεται συλληψη;σε τετοιες περιπτωσεις ανεξηγητες,οταν ειναι ανοιχτες και οι σαλπιγγες κανουν σπερματεγχυση...τουλαχιστον...γιατι εξωσωματικη αμεσως;η λαπαροσκοπηση;παλι να τα παρουν θελουν;ρυθμιστε και το θεμα αγχους χουανιτακι μου γιατι κι εγω το μοναδικο μηνα που εστρεψα αλλου την προσοχη μου εγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...........

ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΔΕ ΜΠΑΙΝΩ....

ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ....

ΤΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΗΘΕΛΑΝ ΟΥΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΟΥΤΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ!

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ...ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ....

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.....CUANDAKI MOY!

ΕΛΠΙΖΩ KAI EYXOMAI NA MHN TΟΥΣ ΧΡΕΙΑΣΤΩ!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα βρε κοριτσια τι κανετε?

χουανιτακι σε χασαμε αλλα βλεπω εχεις καλα νεα...!!! :)

cuandaki τι κανεις κουκλα μου?Madi? ολες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν την θελουν; σου εξηγησαν;δεν πας και αλλου;λεω εγω...αλλιως κανε κατι για το αγχος και τιποτα αλλο...σπερματεγχυση ειναι απλη διαδικασια γι αυτο δεν καταλαβαινω...αφου ειναι ολα καλα οπως λενε..για ρωτα και κανα αλλο..χμμμμμμμ

αναστασακι ολα καλα...εσυ ηρεμησες καλο μου;αντε να ακουσεις καρδουλα...με το καλο.. :D εγω καλα ειμαι ..περιμενω την ανιψουλα μου να ερθει τη δευτερα..και ειμαι αισιοδοξη και για μας..διαβασα πολλες κοπελες που περασαν αυτο που περασα και εμειναν αρκετα συντομα μετα..κι εσυ εισαι ενα τετοιο παραδειγμα ε; :P φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια !!

χουανιτάκι αφού όλα ειναι καλά περίμενε λίγο ακόμα ;)

Jannolino μου άφησε τον εαυτό σου να χαλαρώσει, η madi σου τα είπε πολύ ωραία και θα συμφωνήσω !

madi, κουαντάκι Αναστασία και σε όλες σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!

τζανολινο καλα σου τα λενε και οι αλλες.. ειναι δυσκολο τωρα το ξερω, αλλα συντομα θα βρεις τη δυναμη να συνεχισεις και να νιωσεις καλα! Εγω μετα τους τελευταιους καβγαδες υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι δεν θα παψω να εκτιμω αυτο που εχουμε κι ας νιωθω οτι μου λειπει ενα μωρο! Αυτες οι στιγμες τωρα δεν θα ξαναερθουν, οφειλουμε να βρουμε τροπο να τις εκτιμαμε και να τις εκμεταλλευομαστε οσο μπορουμε! Οταν ειμαι πολυ χαλια με το θεμα επιδιωκω να βγαινω με φιλους που ειναι ακομα μονοι ή χωρις παιδια και να κανουμε πολυ ωραια πραγματα! Ετσι σκεφτομαι ποσα πολλα μπορουμε να κανουμε σε αυτη τη φαση που ειμαστε ακομα "ελευθεροι" .Φυσικα αυτη η αισθηση δεν κραταει και πολυ αλλα πραγματικα με βοηθαει να συνηδητοποιω ποσο ωραια ειναι η ζωη αν την αφησουμε!... ελπιζω συντομα να γεμισεις θετικη διαθεση...

χουανιτακι κι εμενα μου φαινεται οτι αφου ειναι ολα καλα ισως να δοκιμαζατε μια σπερματεγχυση.. δεν ξερω γιατι σου αποκλειουν, βεβαια η αληθεια ειναι οτι τα ποσοστα επιτυχιας δεν ειναι και τοσο μεγαλα γενικα.. Και γιατι σου λενε για την ηλικια? Εχουν δει στις ορμονικες σου κατι που δειχνει φθινουσα πορεια για τα ωαρια? Συζητησε το λιγο, δειτε τι προτιματε.. αν ειστε πολυ κουρασμενοι ηδη πατε κι εσεις για εξωσωματικη ... καλη τυχη σου ευχομαι!

κουαντο ευχομαι με τη μια η επομενη συλληψη! Εννοειται πως αφου εγινε μια φορα τωρα ειναι πιο ευκολο!!!

μερεντακι, μαντι , λιλ.. και σε ολες.. πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEEEEEEEEE!!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ????

ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?????

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ....

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ....

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou ti kanete? egw simera niwthw xalia, den mou ftanei h koyrash kai to agxos ths doyleias hrthe kai enas malakas antras simera kai moy eipe, " kala esy ti perimeneis kai den kaneis paidi;" einai dynaton re paidia, o pnevmatikos mou mou eipe na kanw mia prosefxh kai na mhn apantaw se tetoia kakovoula sxolia alla poso ypomonh mporeis na kaneis oten se xtypane ekei poy ponas?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EEEEEEEEEE!!!ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ????

ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΠΕΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?????

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ....

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ....

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou ti kanete? egw simera niwthw xalia, den mou ftanei h koyrash kai to agxos ths doyleias hrthe kai enas malakas antras simera kai moy eipe, " kala esy ti perimeneis kai den kaneis paidi;" einai dynaton re paidia, o pnevmatikos mou mou eipe na kanw mia prosefxh kai na mhn apantaw se tetoia kakovoula sxolia alla poso ypomonh mporeis na kaneis oten se xtypane ekei poy ponas?

Κουκλίτσα μου...........

Στείλτου κανένα 5κιλο ξυδάκι...... απ΄το καλό!!!!!!!!!!! Εκ μέρους μου!!!!!!!!!!

Γραψάκιας αγάπη μου!!!!!!! Αυτό να γίνεις!!!!!!!!!! Ο Πνευματικός σου έχει απόλυτο δίκιο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πολύύύύύ Cuandaki μου!!!!!!!!!!!!!

Διανύω την 23η εβδομάδα & γεννάω παραμονές της Παναγιάς!!!!!!! Το γιοκαρίνι μου μωλέ.... που με έχει τρελάνει στις κλωτσίτσες!!!!!!!

Έχω ανοίξει κι αντίστοιχο postaki!!!!!!!!!! Φιλάκια κουκλί μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι ρε Πιπίτσα!!! Σε χάσαμε και ανησυχήσαμε!!! Αλλά αφού χάθηκες για καλό... σε συγχωρούμε!!!! Συγχαρητήρια βρε ζουζούνι, με το καλό να φέρεις στο κόσμο τον γιόκα σου!!!

Πολύ χάρηκα Πιπίτσα μου...Να είσαι καλά και να μπαίνεις να φυσσάς τα κορίτσια, για να συνεχιστεί η γκαστρίτιδα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χάθηκα λίγο, το ξέρω, αλλά προσπαθώ να αποτοξινωθώ ... και να αυτοσυγκεντρωθώ!!! Σε λίγες ημέρες έχουμε Πάσχα, θα πηγαίνουμε στην εκκλησία και θα έρθω αντιμέτωπη με την Ομογένεια, και για άλλη μια φορά θα με κοιτάζουν καλά-καλά, θα εύχονται "ό,τι επιθυμείς", θα με ρωτούν "γιατί δεν κάνετε κανένα παιδάκι", και άλλα τέτοια ωραία.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και εγώ θα πρέπει να κρατήσω την αυτοκυριαρχία μου και να μην στείλω κανέναν από εκεί που ήρθε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Δύσκολες οι ημέρες των γιορτών, όταν η οικογένεια του συζύγου μου συγκεντρώνεται. Πολλά τα παιδιά, πολυ φασαρία... και το μυαλό μου πηγαίνει πίσω, στο παιδάκι που θα μπορούσε να είχε γεννηθεί το Μάρτιο του 2010, στη δεύτερη εγκυμοσύνη που απέτυχε πέρισυ μετά το Πάσχα και δεν το κρύβω, κορίτσια, ότι τελευταία το Πάσχα με θλίβει αφάνταστα...

Συγχωρείστε με που απέχω προσωρινά από τις συζητήσεις σας και δεν συμμετέχω στις αγωνίες σας... Δεν είναι από αδιαφορία, αλλά το αίσθημα της αυτοσυντήρησης μου επιβάλλει αυτή τη σιωπή... Πιστεύω ότι το καταλαβαίνετε!!!

Σας φιλώ όλες (ΣΙΑ, ρόουζ, μερέντα, κουάντο, αναστασία, μάντυ, μωρούλι, χουανιτάκι, γιάννα, Χ+Μ, λιλ, τουίγκι, σκορπίνα, κον, λέβου... ελπίζω να μην ξέχασα καμία!) και καλή δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Μαρικάκι μου!!!!!!!!!!!

Μέρες που είναι, πήγαινε στην Εκκλησία, άκουσε τις Λειτουργίες, να ηρεμήσει η ψυχούλα σου & θα έρθει το ονειράκι!!!!!!!!!!!!!!!!

Απλώς..... δεν το αποφάσισε ακόμη!!!!!!!!! Μην τα παρατάς!!!!!!!!!! Ένας τέτοιος σκοπός μας δίνει πολύ περισσότερη δύναμη απ΄όση νομίζουμε πως έχουμε πραγματικά!!!!!!

Σε όποιον θεόξινο ρωτήσει (γιατί το ξέρω πως θα σε πρήξουνε!!!!!) δώστους μπόόόόόλικο ξυδάκι!!!!!!!!!!! Είναι και γευστικότατο!!!!!!!!!!

Ντάξει καρδιά μου?????????? Να μου προσέχεις!!!!!!!!! Με ακούς????????

Κι όποτε μπορώ...... θα μπαίνω να φυσάω!!!!!!!!!!!! Το πιο όμορφο ταξίδι της ζωής μας είναι η γκαστρίτιδα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...