Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 7...εν όψη τελικού!!!


Recommended Posts

Ελις,αν μπορεις στειλε μου το λινκ απο την σελιδα που το βρηκες,θελω να το εκτυπωσω για να τους το δειξω και απο εδω δεν τα καταφερνω! :roll:

Την μπλουζα σιγουρα θα την φοραει Μαρακι,ηδη ηθελε να αγορασει! :D;) Ωραια η ιδεα και με τις φωτος!Θα παρω τηλ.να δω πρωτα αν μου κανουν το μπλουζακι αμεσως και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ΄σαι καλά Νίκη μου, χαίρομαι που σου άρεσε!

Και ΄γω εδώ και καιρό σκέφτομαι να τυπώσω μία να την έχω έτοιμη (στη βαλίτσα που θα φτάξω για την κλινική) και "καλώς εχόντων των πραγμάτων" να του τη δώσω στην κλινική μόλις γεννηθεί η μικρή. Δεν έχω αποφασίσει ακόμη τι να γράψω επάνω... :roll:

Μαράκι αυτή είναι η σελίδα

http://www.neatorama.com/2010/05/26/fat ... y-t-shirt/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλες δουλίτσες Σοφία μου και καλό καφέ!

Νίκη μου οτι και να κάνεις αφού είναι με αγάπη αυτό έχει σημασία...Εμένα ήθελε να του παραγγείλω μπλούζες από το ίντερνετ που του είχα δείξει μια μέρα :lol:

Ελίς μου σήμερα το αλτσχάιμερ αυξήθηκε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιχα βρει και στο ιντερνετ μπλουζες,αλλα δεν προλαβαινω να παραγγειλω τωρα γμτ... :roll: Δεν βρισκω και το τηλ.του μαγαζιου...θα κατεβω αυριο το πρωϊ και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έχω βρει κι εγώ κάποιες στο ιντερνετ και για μας...τελειες!! Το σαιτ αυτο το είχε βάλει κάποτε η Γιελιζ...αληθεια πού είναι αυτή??? Πάλι μαστορέματα έχει???

Νίκη μου εσύ πού είδες τις μπλούζες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστω!Ετσι θα ειναι πιο ευκολο γι'αυτους.Θα μπορεσουν να την εκτυπωσουν απευθειας στο ειδικο χαρτι και να την τυπωσουν στο μπλουζακι! ;) Διαφορετικα θα επρεπε να φτιαξουν την μακετα με αυτο που θα εγραφα και θα επαιρνε πιο πολυ χρονο.Εστειλα την μαμα μου που θα ειναι κεντρο να παει να τους ρωτησει αν μπορουν να την φτιαξουν και ποτε θα ειναι ετοιμη.Θα μου πει το μεσημερι.Μακαρι να γινεται!

Σ'ευχαριστω και παλι Ελις! :D

Μαρακι το σαιτ που ειδα τις μπλουζες ειναι αυτο που μας ειχε δωσει η Ελις:http://www.cafepress.co.uk/+funny+womens-maternity?page=1

και σε αυτο:http://www.firsttimemommy.gr/el/2008-11-27-08-50-45

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα μπλούζα απ΄το cafe press, Είναι καλή, μόνο λίγο μεγάλη μου είχε πέσει, αλλά τώρα μου είναι μια χαρα. Κατά την παραγγελία σε ρωτάει άν θέλεις να έρθει "εξπρες", το οποίο σου κοστίζει αρκετά περισσότερο!!! Το απλό γράφει ότι κάνει περίπου 15 μέρες άν θυμάμαι καλά, αλλά εμένα μου ήρθε σε 1 εβδομάδα! Και δεν πλήροσα και παραπάνω ;) . Σε γενικές γραμμές είμαι ευχαριστημένη από το συγκεκριμένο σάιτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Ωραίες φωτογραφίες βάλατε, έτσι για να δυσκολεύετε το θέμα με τα κιλά :lol: Αποφεύγω το τσουρέκι γιατί απλούστατα δεν μπορώ να του αντισταθώ. Έχω τρελή αδυναμία στο τσουρέκι. Θέλω να μάθω να κάνω. Φλαούνες και εγώ χωρίς σταφιδάκια τις τρώω. Θα κάνει και η μαμά και η πεθερά. Τέλεια!

Maximammy Λάρισσα μένεις; Έχουμε πάει δύο φορες, καλοκαίρι σε κάτι φίλους του άντρα μου.Θυμάμαι σκοτωθήκαμε να βρούμε καφετέρια στην πλατεία να κάτσουμε. Πολύ καφέ πίνετε εκεί :lol::lol::lol: Άσε που ήταν πάρα πολύ ζέστη. Αλλά μ άρεσε μου θυμίζει Κύπρο

Νίκη μου ότι και να του κάνεις θα ενθουσιαστεί. Σκεφτόμουνα να κάνω και εγώ ένα τέτοιο του άνδρα μου γιατί τα γενέθλια του είναι τέλος Μαϊου και γεννάμε μέσα Ιούνίου (αν δεν έρθει νωρίτερα ο μπόμπιρας). Εγώ έλεγα να του γράψω.: Perfect husband, sexy lover, sweet dad.Κάτι τέτοιο. Είδομεν

Με γεια η προίκα σας Κατερίνα μου :) Πολύ ωραία

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου το πρώτο σαι το έχω κι εγώ...το άλλο θα το ψάξω τώρα...

Κατερινάκι με γεια!!! ΕΙναι πολύ ωραία!!!

Ελίς μου κι εγώ σκέφτομαι να παραγγειλω...τι νουμερο πήρες?? Αυτο με προβληματιζει...

Τι καλό θα φάτε σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι εγω θελω να παραγγειλω 1-2 για το καλοκαιρι...Οντως τι νουμερο;Κανονικα φοραω Μ..Και τι σχεδιο;Εχει τοσα ωραια!Θελω χιουμοριστικο! :D

Σημερα μετα απο πολλεεεεες μερες θα φαω ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ με κιμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια η προικουλα Κατερινα!Με το καλο να την χαρει ο μπεμπης!Ποσο την πηρες αν επιτρεπεται;

Μαζι με τα σεντονια 218 εκανε..αλλα τωρα ποση εκπτωση μας εκανε δεν ξερω γιατι πηγαν ολα μαζι με τα επιπλα κ αποστειρωτη 745..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μου κι εγώ Μ φοράω εκτός αν είναι πολύ στενές και λόγω στήθους χρειαστώ L αλλά εξαρτάται κι από την μπλούζα...εκει που μετρας για το μεγεθος με βγάζει Μ μη σου πω και S εκτος αν κάνω εγώ λάθος με τις μετρήσεις :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε ομορφες;;;;

εγω καλα..

πηγα σημερα πηρα τις αιματολογικες και μετα ειχα το τακτικο ραντευου στο Παπαγεωργιου...

ολα καλα..ο αιματοκριτης μου ειναι οριακος 37,1..αλλα ολα καλα μου ειπαν ..

ειχα ομως εναν πολυ εκνευριστικο γιατρο σημερα...θυμηθηκα τη Μαχη..και ειπα..απαπα..να τον ειχες γιατρο αυτον και να τον πληρωνεις απο πανω..απαραδεκτος..αγενεστατος..

εκλεισα και ραντευουν για Ντοπλερ για τις 01/06..μου ειπα να κανω και την καμπυλη ζαχαρου πριν τη μεγαλη ευδομαδα.

Παω να διαβασω τα νεακια σας...

παλη για φαη μιλατε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα τα πηρες!Εγω σκεφτομαι τελικα να παραγγειλω αυτην που ειδα στο ιντερνετ.Τον αλλο μηνα πια.Εδω ειναι φωτια τα μαγαζια με βρεφικα,δεν συμφερει...Και καροτσι μαλλον απο το ιντερνετ θα παραγγειλω...

Σεσιλια,μια χαρα ειναι ο αιματοκριτης σου για εγκυο!Ποιος σου ειπε πως ειναι οριακα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς στην Χρύσα μας...Μια χαρά ο αιματοκρίτης σου...

Οσο για τα φαγητά η αληθεια είναι τώρα αρχίζουμε επισημα!!! :lol::lol::lol: Πριν λέγαμε για κουλουράκια!!

Εγώ θα έβαλα 2 μπιφτεκάκια στο φουρνο και θα φτιάξω και μια σαλάτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πανεξυπνος γιατρος του Παπαγεωργιου :lol::lol::lol:

α ρε παιδια...πως τους δινουν πτυχια ηθελα να ηξερα!!!

τεσπα...

Εγω σημερα εφαγα μια σπιτικη πιτσα που εκανε η μαμα μου για πρωινο- 2 κομματια-

και για μεσιμεριανο εχω ψητα μανηταρια πλευρωτους με ρυζακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hρθα παλι κοριτσια!!!

Χρυσταλλενη δεν μενω Λαρισα αλλα στη ΛΑρισα θα γεννησω.

Χρυσα δυστυχως του τα δινουν τα πτυχία κι ας ειναι μ@#$%^%ς.....

κανονικα επρεπε να τους κανουν και ψυχολογικα τεστ αλλα τελοσπαντων. Παντως ο πρωην δικος μου γιατρος επειδη εχει πολλη πελατεια γλυκαθηκε με τα λεφτα και γι αυτο συμπεριφερεται ετσι. Μα και γι αυτο δεν ηθελε να μου κανει καισαρικη, ειναι 500ευρω παραπανω. Γι αυτο ολο καισαρικες κανει....... Μιση ωριτσα, ψεκαστε σκουπιστε τελιωσατε και +500ευρω παραπανω....

Εσυ Χρυσα στον Χριστιφορο καισαρικη εκανες ή φτ? Τωρα νομιζω για φτ δεν το πας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πιστεύω κι εγώ, παντού καλά είναι, έχω ακούσει πολύ καλές εμπειρίες και για τα δύο, απλώς να βρει η κάθε γυναίκα έναν γιατρό που να εμπιστεύεται και να νιώθει άνετα, για μένα αυτό μετράει!
    • Μετά από αυτό που περάσαμε κι εγώ θα το κάνω της γρίπης για να πάρει αντισώματα και το μωράκι! Θα προσπαθήσω να πείσω και τον σύζυγο γτ έχει φοβία με τις ενέσεις..
    • Κορίτσια πήγα γιατρο! Ολα σουπερ 215γρ το λακτακι μας, ολα τα βρηκε φυσιολογικά! Τη γλυτώσαμε τη ζαβομαρα 😝 35,5 τραχηλος και μου ειπε πολυ καλος, ψηλος.  Αρχες ιουνιου εξετασεις και 12/06 Β επιπέδου. Συνεχιζω με τις  πολυβιταμινες  που παίρνω κ το χάπι του θυρεοειδή. Μας το έβγαλε κ φωτο ίδιο ο πατέρας του είναι. Από τώρα φαίνεται 
    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...