Μετάβαση σε περιεχόμενο

To εξπρες του βυζονυχτίου Νο37 και μύρισε άνοιξη!!!


Recommended Posts

Μόλις έβαλα στο φούρνο και ένα νηστίσιμο κεικ καρότο με μήλο

και περιμένω να δω αποτέλεσμα. Καλό φαίνεται

Λοιπόν το μιλφειγ το κερνάω αύριο.

Οκ φαίνεται ε κι αν δε σφίξει πολύ η κρέμα δεν πειράζει τι να κάνουμε :roll:

Θα φτιάξω και μια πίτσα από τη δικιά μου την καλή, κανα τυροπιτάκι, μπιφτέκια λαχανικών κ

έτοιμα!!

Ήρθε ο πεθερός μου και καθίσαμε λίγο. Με ρώτησε τι ώρα να έρθει

άυριο για τα γενέθλια της μικρής. Απόγευμα του είπα ότι ώρα μπορείς.

Μεταξύ μας θα τα σβήσουμε τα κεράκια

+η ξαδέρφη μου με τα 2 παιδάκια της+ οι γονείς μου+μια ακόμη ξαδέρφη μας

και αμα θέλει ας έρθει και καμια φίλη μου :mrgreen:

Γωγώ όπως τα λέει η Φρανίτα είναι. Αφού κι εσύ ανοίγεις το στόμα σου και το μετανιώνεις μετά :?

Φρανίτα ναι έχεις δίκιο. Να πούνε και σε κανα Γ να παέι Λιβύη αυτό θα μας έλειπε :shock:

Τι τραβάει ρε παιδιά ο κόσμος σε όλο τον πλανήτη κι εμείς όχι απλά δεν πέρνουμε χαμπάρι

αλλά είμαστε και αχάριστοι. τεσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 974
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια τωρα καταφερα να μπω

πηγαμε το πρωι με την παναγιωτα και την βυκη στην ημεριδα του θηλασμου στο Αττικο .

Απο τισ 10 μεχρι τισ 5+ το απογευμα .

ειμαι πτωμα τωρα αλλα περασα πολυ καλα εκει ....περισσοτερα αυριο το απογευμα ,αν ειμαι ξεκουραστη γιατι αυριο εχω να παω στο Ελενα το πρωι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οριτσια σας ευχαριστω ολες..

πω πω με εχειπαρει απο κτω γμτ..ολα μαζι γιναν μαζεμενα..δε ξερω με πιο να πρωτοστεναχωρεθω-ασχοληθω..

αυριο θα μαι με 2 μωρα..ο θοδωρης κ σημερα ανεβασε πυρετο..39,3

οποτε δε θα τον στειλω αυριο

το θεμα μου δε ειναι οτι θα χω κ τους δυο..δε με πειραζει..αλλα αν ο θοδωρης ειναι παλι στα ιδια εγω να δω ποιον θα εχω..το μωρο?το θοδωρη?

ελπιζω αυριο να ειναι μια αλλη μερα

καθε βραδυ λεω θα δωσω πιπιλα κ το πρωι το αναιρω.. :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!Τι κανετε???Προσπαθησα να διαβασω μερικες σελ απο το προηγουμενο...Ανοιξα 5-6 παραθυρα...Μετα εβλεπα κατι ενδιαφερον...Πηγαινα προς τα πισω...Τα μπουρδουκλωσα και εχω παρα πολλες αποριες αλλα....

Οποια θελει ας μου γραψει τα σημαντικα...Ποια μωρακια ειναι αρρωστα?Τι ανησυχιες Νατασας?Κατι για τον Ανασταση κ τον πεθερο???Παρα πολλα κενα...

Επεστρεψα λοιπον στο σπιτακι μου!Ειμαι γενικως κομματια σωματικα αλλα κ ψυχικα!Ηταν ωραια ομως!

Ευχαριστηθηκα την φιλεναδα μου τη Μαρια(που απ'οτι καταλαβα οι περισσοτερες την...ερωτευτηκατε! :lol: ) και τον Μαξιμακο ο οποιος με γεμισε αγκαλιες κ "χαδια"(ειναι λιγο βαρβαρος ο καλος μου),ειδα κ μια αλλη πολυαγαπημενη φιλη με τον γιο της(που δεν την ξερετε οποτε μη σας πρηζω),ΔΕΝ ειδα τη λατρεμενη μου συμπεθερα...Ειδα το αττικο παρκο(αξιζει με 1000 μια επισκεψη),το μολ,εριξα απειρα χμ ποδαροδρομου με τον συζυγο...με ψοφησε ο ατιμος με το κινητο-gps και τα "σε 200μ ειναι!απο εδω...οχι!απο εκει"!!!!! :lol:

Και φυσικα αφηνω για το τελος τη συναντηση με τις Αθηναιες.... :D:D:D Ηταν πολυ λιγο αλλα ειμαι ανθρωπος που "δουλευω" αρκετα τα ματια...Και την πρωτη(απο κοντα) εντυπωση...!Και λιγες φορες εχω πεσει εξω!...

Δημητρουλα μου αμοιβαια τα αισθηματα μωρο μου!!!Και τι "μωρακι" εισαι βρε!!!Φανταζομαι σου ζηταν ταυτοτητα για να σου βαλουν ποτακι! :lol: Εχεις σπουδαια φωνη!Το "οταν θα παω κυρα μου..." το ελεγες τελεια! :P:lol::lol: Κ η κορακλα σου ενα τρυφερο πλασματακι που σου μοιαζει πολυ!!!

Παναγιωτα...2 τα ενδεχομενα!Ή εισαι ο πιο καλος κ γλυκος ανθρωπος στον κοσμο ή εισαι ο πιο καλος κ γλυκος ανθρωπος στον κοσμο και με συμπαθεις κ πολυ! :lol::lol::lol: Το χαμογελο σου "μιλαει"!!Και ο μπεμπης????ΑΑΑααααααχ ο μπεμπης!!!Με τρελανε!Ολοκληρος αντρας(Νατασα ακους!?)Και πανεμορφος!

Σισσιω χαρηκα που τα ψιλοειπαμε!Εισαι πολυ πιο ομορφη λαιβ κ δεν θεωρω πως εχεις περιττα κιλα!Καλα η Χαρα ειναι αστερι!!!!!

Γωγωωωωωω (εισαι οργιο αλλα θα σχολιασω αυριο για την πεθερα σου!)ομορφια μου!!!Με την...μικρη-λεμε τωρα- κοιλιτσα σου κ το τελειο μαλλι σου!!!!!

Αφρο επισης!!!Τι "μικρουλα" κοιλιτσα!!!!Ιδια με της Δημητρας! :lol::lol::lol::lol: Μα τι λεω?!!! :lol::lol::lol:

Καρολ εσυ δεν παιζεσαι!!!Ή μαλλον παιζεσαι μια χαρα!!!Σ'ευχαριστω που επεφτες στα πατωματα ως αλλη "μικρη Ελενη" για να διασκεδασεις το ανησυχο κοριτσι μου!!!!!!!Κριμα που δε γνωρισα κ το παπι!!!!

Φρανιτα δεν μιλησαμε καθολου αλλα χαρηκα πολυ για την γνωριμια!

Αχ ειμαι τοοοοσο κουρασμενη!Αυριο θα διαβασω αυτο το τρενο κ θα σχολιασω...Διαβασα στα πεταχτα Ιουλια-Γωγω σε πετυχημενο "θαψιμο" πεθερας!!!Αυριο ομως...

Α! Σαλονικες κ απεσταλμενη Αθηνων!!!!

Η Αννυ ειχε λιγες μυξες-βηχα...Απο τις κλασσικες "φτερνιζομαι κ η μυξα φτανει στον αφαλο"!! :lol:

Σημερα δεν ειχε παρα ελαχιστες κ δεν βηχει...Θα σας πω κ αυριο πως τα παει για να μου πειτε αν μας θελετε! :mrgreen:

Καλο βραδυ!! :D

Τωρα ειδα μνμ Θουλης!Τι εγινε αγαπη μου????Τι εχασα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, επιβιβάζομαι κι εγώ

Το ΣΚ ήταν φουλ και δεν πρόλαβα να σας γράψω καθόλου αν και σας διάβαζα

Σήμερα πήγαμε στον ζωολογικό κήπο και το απόγευμα κάναμε κουλουράκια με τα παιδιά και το καταχάρηκαν :D:D:D:D:D:D:D

Μαρθούλα μου υπομονή βρε κορίτσι μου θα στρώσουν τα πράγματα, είναι δύσκολη περίοδος τώρα αλλά προσπάθησε να είσαι όσο πιο ήρεμη μπορείς γιατί το άγχος σου περνάει και στα παιδιά. Περαστικά στον Ντόντο. Και για τον παιδικό ήθελα να σου πώ προχθες και το ξέχασα, μα έιναι δυνατόν να μην φοράνε παντοφλάκια σατα παιδιά? Μεταφέρουν όλα τα μικρόβια μέσα στην αίθουσα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Οι υπόλοιποι γονείς τι λένε?

Νατάσα την Τρίτη χωρίς τα παιδιά θα είμαι θα έρθω κατευθείαν από την δουλειά, αν πάω να του πάρω θα φτάσω γύρω στις 6:30 οπότε δεν λέει. Εγώ πάντως στο κέντρο τον μόνο παιδότοπο που ξέρω είναι αυτός στο ασσος οντεον

Λενάκι γιατί σε έπιασε άγχος με τον Αναστάση μην σκέφτεσαι ρε συ τα περσινά τυχαίο είναι

Έρη ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό με τον αδερφό σου

Γωγώ χαλάρωσε λίγο βρε μανούλα η πεθερά σου δεν κάνει κάτι από κακία και σίγουρα σας αγαπάει πολύ απλά οι μεγαλύτεροι έχουν διαφορετική νοοτροπία σε πολλά θέματα ;)

Σας αφήνω πάω να δω ταινία με τον Η θα τα πούμε αύριο

Καλό βράδυ :x:x:x:x:x:x:x

Αναστασία επέστρεψες? σου στέλνω για σήμερα τα φιλιά μου και τα λέμε αύριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ευχονται οταν καποιος επιστρεφει στην εδρα του και αυτος που το ευχεται ειναι μακρια ? ε αυτο σου ευχομαι !! :D

ενα εχω να πω ...εχεις κορμαρα !!!!οχι οχι δεν ζηλεψα καθολου :P

δεν πολυ μιλησαμε αλλα δεν πειραζει ,λεμε και απο εδω μεσα πολλα .

καλη ξεκουραση τωρα και αυριο θα πουμε περισσοτερα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα δε ξερω τι λενε η αλλοι γονεις

αλλα ειπα τη επομενη φορα που αθ βρεχει θα βαλω το θοδωρη σε λασπες να παει μεσα στη αιθουσα τις λασπες..να δω θα τις αρεσει?

βαριουνται 22 παιδια να βαζουν βγαζουν παππουτσια :twisted::twisted::twisted:

αναστασια στα λεω πριβε απο το τσατ :mrgreen:

τελικα αφρο εχεις μεγαλη κοιλια? :?

καλε μοντελο ειναι η ψηλη..κ οταν ακουω οτι θελει διαιτα τη λεω κομπλεξικη :mrgreen::oops::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νατασουλα μου!!!Ναι αυριο τα υπολοιπα!!!

Αφρο :lol: !!!!Σ'ευχαριστω!!!Εχω κορμαρα η γουρουνα?Εφαγα τον αμπακα!30 φορες τη μερα!Δεν ανεβαινω στη ζυγαρια!Κ εσυ εισαι μια χαρα!Μονο κοιλια εχεις βρε!

Φιλια γεμιστουλα!

Αντε Θου!Κολλαει το ατιμο!Καληνυστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οως εργραψε η Αφροδιτη πηγαμε αττικο στην ημεριδα!

πολυ ωραι ηταν!

ο μικρος της Παναγιωτας ενας κουκλος και φυσικα δεν ακουστηκε!

ειχε κι αλλες μανουλες με μωρακια...οχι πολλες..αλλα ειχε!

συμμετοχη...μμμμ ετσι και ετσι!

η Αφροδιτη εχει μια πολυ γλυκια κοιλια και το νινι ολο βολτες ηταν μεσα!

και με βαλατε σε σκεψεις σχετικα με την πιστ. αν και μου λειπουν οι 1000 ωρες!

χιχι

θουλη αυριο θα ειναι μια αλλη μερα...σκεψου θετικα!

μπορει αυριο να ην χει πυρετο ο μικρος!

αν δεν εχει και εχει καλη μερα βγητε εξω βολτα!

Γωγω νομιζω εισι λιγο υπεβολικη με την πεθερα..!

εως πολυ θα ελεγα!

να θυμασαι οτι δεν θα εισαι για παντα εγγυοςγια να σου την χαριζουν!

Γιωτα μη θυμασαι πραγματ που σε στεναχωρουν...θα θηλασεις το 2ο το 2πλο χρονο!

Ερη ελπιω ολα καλα με τον αδελφο σου!

η Μ-Ι ξεσαλωσε με το μπαμπα της....πηγαν θεατρο...στο περιβ.παρκο...λουνα παρκ..και πηραν φαγητο απ εξω!

τωρα πινει γαλα το 2ο καιελπιζω να κοιμηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι για λιγο !!

του ελεγε ο Κ "παμε να παρουμε την μαμα " και εκεινοσ "ουκου μαμα " :o

μετα ηρθαμε σπιτι και δεν ηθελε να θηλασει αμεσος ...περασαν 10 λεπτα μεχρι να με παρει αγκαλια και να κανει σαν λιμασμενο για στηθος :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβαινω στο τρενακι και κανω σταση για υπνο!

Γωγώ... τα ειπε σωστά η Φρανίτα. Κοιτα που μας λες τον πόνο σου και εμείς σε μαλώνουμε!!! :lol:

Ξέρω... οι ορμόνες σου ειναι. Αυτά τα ανεξήγητα νεύρα που θες να σαπίσεις στο ξύλο ό,τι κινειται και ό,τι μένει ακίνητο από το φόβο μη το σαπίσεις στο ξύλο!!!! Αλλά ένα θα σου πω: Ποτέ μη κάνεις την πεθερά να φαίνεται καημένη. Είναι επικίνδυνο. Θα στο γυρίσει το παιχνίδι!!! :lol::lol::lol:

ΛαΛα, ήθελα να σε ρωτήσω για τα πράσινα κακά... Σταμάτησα την αντιβίωση και περιμένω να δω αν θα αλλάξουν χρώμα. Η άτιμη 12 πάνες ξόδεψε σήμερα! Βαρέθηκα να ΄την καθαρίζω.

Το αλλο... Μου έχει στραγγίξει τα βυζιά βρε κορίτσια... Εχει πέσει η ροή και μένει ώρες ατελείωτες στο στήθος.

Σαυρογιώτα με την ωραία φωτογραφία, μη σκέφτεσαι τα γεγονότα με τον θηλασμό. Στο επόμενο παιδάκι θα θηλάσεις όσο το τραβάει η όρεξή σου. Γι αυτό ξεκίνα τις προσπάθειες!!! ;)

Παω να κοιμηθώ. Αυριο ειναι δύσκολη μέρα. Και νόμιζα ότι θα έχω ρεπό...

Δουλευω με εναν φιλο μια δημοσίευση και κάνουμε μαζί το στατιστικό κομμάτι. Κορίτσια ένιωσα μια πόρωση και μια νοσταλγία για τα μαθηματικά. Εκεί που είπα να τα παρατήσω, με έχει πιασει εντονη η επιθυμία να γυρίσω πίσω στα διδακτορικά μου.... Θα μου περάσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! :D:D

Επιβιβάζομαι και γω. Ήμουν στο μνημόσυνο της γιαγιάς μου σήμερα και δεν είμαι στα καλύτερα μου... :?

Σαν το σκυλί στ' αμπέλι πηγε η γιαγιούλα μου... :cry:

Έχω μια αδιαθεσία σήμερα, δεν αισθάνομαι πολύ καλά.

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΕΣ μη με βρίσετε!! Μπορούμε να το κάνουμε 4:30 το ραντεβου;; Το τρενο φεύγει στις επτά παρά πέντε, οπότε γύρω στις έξι και τέταρτο θα πρέπει να σας χαιρετίσω. Μακαρι να μπορείτε...

Μπράβο κορίτσια που ενημερώνεστε για τον θηλασμό! Να παίρνουμε και μεις σωστές πληροφορίες! :lol::lol:

Ανυπομονώ να ταξιδέψω κορίτσια!!! :D:D:x

Μωρή Γωγώ!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: Κλείστο μωρη γλωσσοκοπάνα το στόμα σου!!! :? Η γιαγιά μου μου έλεγε οτι κουβέντα η κακή είναι σαν την πέτρα. Άπαξ και την πετάξεις δε γυρίζει πίσω. Να πας να ζητήσεις συγγνώμη είναι η γνώμη μου. Και από τον άντρα σου. Απαράδεκτος ο τρόπος που μίλησες. Ξέρεις πόσο σε πάω, αλλά τα ξεπερασες τα όρια. Πω πω! Αν μου τα έλεγες απο κοντα θα σε τσουρομαδούσα! :evil:

Μητσάκι, φχαριστώ ρε συ... :x:x

Επίσης να σας ρωτησω και κάτι άλλο, μιας και το είπε και η Αναστασία, επειδή με προβληματίζετε. Κάθε φορά που με γνωρίζει κάποια μανούλα μετά λέει πόσο όμορφη είμαι (που ΟΚ δεν είμαι και καμια καλλονη, δλδ τί να πει και Γωγώ;) Δεν είμαι ούτε καλή, ούτε γλυκιά... τί εντύπωση δίνω τελοσπάντων εκ πρώτης όψεως;;; :oops::oops::oops: Γιατί μου φαίνεται οτι μάλλον δε βρίσκετε κάτι άλλο καλό να πείτε για την προσωπικότητα μου και με λετε όμορφη για να μου χρυσώσετε το χάπι... :cry::oops::oops::oops::lol::lol:

Μη μου τα χώσετε!!! Σας προειδοποιώ! :lol::lol::lol:

Σας φιλώ όλες μία μία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!Χρονια πολλά στα κορίτσια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θου στειλε τον Θοδωρο σε εμένα!!!! :D τον περιμένω τον κούκλο μου!!! :D

Αναστασία πες μας λεπτομέρειες για το Αττικό Πάρκο..καλως ήρθες.

Μπεμπου καλά είσαι? ο Σπύρος?

Σισσυ με προβλημάτισες με αυτό που είπες...διότι μολις ελεγα στην Νατασουλα οτι εισαι μια κούκλα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πείτε μας λεπτομέρειες για το σεμινάριο!!!

βρε Βίκυ άμα θηλάσω δευτερο το διπλάσιο χρόνο θα το θηλάσω μονο 2 μήνες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αθηνούλα μου με την επίσης τέλεια φωτο (ντανκε σσον για το κοπλιμαντ) σε είδα στον ύπνο μου!!!! ειχες κάνει κ άλλο νινί και θα στο βάπτιζα εγώ!!!! :lol::lol::lol::lol: νονά γ την Ηλιάνα έχετε? (μονο που ήταν αγόρι στον ύπνο μου ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο ξεκουράστηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια σας ευχαριστώ πολύ!!

σαν σήμερα στις 9 : 30 ήρθε στον κόσμο το δεύτερο μπουμπούκι μας!! [smilie=icon_sunny.gif] πριν 2 χρόνια!! Το μωρό μου το καλό!!

Της φτιάξαμε μιλφειγ μαζί με την Ιωάννα χτες να σβήσουμε κεράκια το απόγευμα!!

Σίσσυ όταν σε είδα στην εκπομή της Όλιβ σκέφτηκα πόσο όμορφη είσαι!!

Σοβαρά ρε... Αλλά μου φαίνεσαι και πολύ ξύπνια κοπέλα, αλήθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ όλες σου "επιτέθηκαν" :? , για να μην το κάνω και εγώ, θα σου πω ότι η 1η παράγραφος της Φρανίτας στην 3η σελ. από το τέλος με βρίσκει 100% σύμφωνη!!! ;) πρόσεχε καλή μου και μπες στη θέση της, θα ήθελες ο γαμπρός μεθαύριο να σου φερθεί το ίδιο? εμένα αν μου τα έλεγε όλα αυτά η νύφη μου, την ίδια στιγμή θα τα μάζευα και θα έφευγα!!!

α και να σου πω το ίδιο ακριβώς σκηνικό που περιγράφεις με τα ρούχα έγινε και με μένα και την πεθερά!!!! (δεν θυμάμαι αν είχα γεννήσει ή όχι), πάντως θέλαμε να πάμε στο κέντρο για να αγοράσουμε παπούτσια στον Λ. και προσφέρθηκε η πεθερα να τον ντύσει και τυου βάζει ένα παντελόνι κοντό, μέχρι τον αστράγαλο ήταν!!! :shock: μα δεν το είδε ότι ήταν μικρό? και κατεβαίνω την σκάλα, εκείνη ανέβαινε και βλέπω τον Λ. και της λέω "όχι όχι αυτό είναι πολύ μικρό", αλλά μάλλον το είπα με ύφος γιατί αυτή κρέμασε τα μούτρα!!!!

το λάθος σε αυτήν την περίπτωση είναι δικό σου και δικό μου, γιατί δεν αφαιρέσαμε αυτά τα ρούχα από την ντουλάπα!!!..από την στιγμή που είναι στην ντουλάπα σημαίνει ότι είναι γα φόρεμα!!!!

Ιουλίαααααα θα είχα τρελαθεί με την δικιά σου....με τις πυτζάμες έξω? :o:o:o ....θα έβγαζα από βραδύς τα ρούχα του και θα έδινα οδηγίες περί ναυτιλομένους!!!!! :lol::lol::lol::lol:

..παντως για την ωρα πιο πολυ με στεναχωρει η εκλυση ραδιενεργειας μετα το τσουναμι και ο καινουριος ανθρωπιστικος πολεμος στη Λιβυη παρα η οικονομικη κριση της Ελαλδας.....

και μένα με αυτή ακριβώς την σειρά με προβληματίζουν!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif]

Να χαίρεσαι την Φαιδρούλα όλα τα καλά του κόσμου να έχει και να είναι πάντα ευτυχισμένη και υγιής :x:x

Κούκλες στην φωτό και οι 2 :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! :D:D:D

Είπα να σας γράψω τώρα που μπορώ γιατί μετά ποιος ξέρει;; :?

Μαράκι είναι σα νεραιδες οι κόρες σου στη φώτο! :) Να τις χαίρεσαι! Και ιδιαιτέρως σήμερα την μικρή που γιορτάζει! :x

Αργυρούλα και το δικό σου άβαταρ όλα τα λεφτά! :D

Γιούπιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! Σήμερα ανεβαίνω Θεσσαλονίκη!!!!!! :D:D:D Είμαι πολύ χαρούμενη που επιτέλους θα... με γνωρίσετε!!!! :lol::lol::lol::lol: Χαίρομαι πολύ για σας, αλήθεια!! :lol::lol:

Είδατε τί αλτρουΐστρια που είμαι; :D Τί δείχνει αυτό;; οτι είμαι καλή και γλυκιά!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...