Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

κι εμενα μου αρεσει!!!

Ασπακι μου τι κανετε? Ευχομαι καλα!

Τελικα την Κυριακη πηγα για βαφλα στο balloux εγω εβαλα τη βενζινη :lol: και η κουμπαρα το γλυκο :lol: και φυσικα κι οι 2 την καλη παρεα και ξεσκασα λιγουλακι! Να ξερεις ετρωγα και για σενα!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κ εμενα μου λειπετε παρα πολυ

αλλα οπως με ξερατε ν γελαω κ να χαμογελαω εχει φυγει αυτο προσπαθω να το βρω παλι ελπιζω να μην αργησει ρε γμτ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι κ εγωωωωωωωωωωωωωωωωωω

βικαρα καλη η περιλιψη;;;;;;;;;

τζοανακι καλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

κατερινιοοοοοοοοο

εχω μπει εδω κ μια ωρα κ παλι τωρα καταφερα να γραψω με το μωρο αγκαλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βικουλινι που με εκανες και γελασα πριν...με τον φλωρινιωτη... :lol:

ελπιζω να τα καταφερεις με το site και ο,τι τιμες χρειαστεις ρωτα με...

Καλο βραδυ σε ολες παω να ξαπλωσω γιατι ειμαι πτωμα...

Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τρελοκοριτσα τι μου κανετε?

Ηρθα και εγω η μανα να εργαστω :lol::lol::lol:

Βικουλινακι η περιληψη που εκανες ειναι ολα τα λεφτα :lol::lol::lol:

Οσο για το ονομα το ξανασκεφτηκα αφου θα βγαλεις τον γιο σου ετσι δεν λεει ;):D

Θα βρω κανενα αλλο :lol::lol::lol:

Κατερινακι φιλαρες :D

Ιωαννακι μου τι κανεις?

Ρια ασπα δουλευταρικα μου κοριτσια αντε πιαστε δουλεια και εσεις :lol:

Τρελη μου μαγειρισσα δεν σε πετυχαινω μεσα :( ευχομαι να παρεις γρηγορα τα πανω σου και να

μας τρελαινεις με χαμογελα :D μας λειπεις πολυ :D

Καλημερα και στιε υπολοιπες τσουπρες :)

Και ναι λοιπον.............θα το φωναξω [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

ΓΙΑ ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)~o)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΧ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΤΥΧΕΙ!!!! :lol::lol::lol:

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ...ΧΤΕΣ ΜΑΓΚΩΣΕ Ο ΓΟΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ :(:(:(:( ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ ΟΕΟ;;;;;;ΤΑΧΩ ΦΤΥΣΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΡΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ Η ΓΡΙΟΥΛΑ.... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις σχολασω θα σου ερθω να σου κανω κανενα μασαζακι να στρωσεις

γριουλα μου :lol::lol::lol:

Εμενα ακομα πονανε οι γαμπες μου απο την βολτα που πηγαμε την Κυριακη ανεβα κατεβα

τις σκαλες την πατησα............χριαζομαι γυμναστηκη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΟΝΟ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΤΣΑΓΑΚΙ!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ...

ΜΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ... :(

ΒΑΣΩ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ;;;;;;;;;;ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ;;;;;;;;;;;;;;ΤΩΡΑ ΘΑ ΥΠΟΣΤΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΣΠΑ ΝΑΙ ΒΑΛΕ ΜΕΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλώς ήρθες κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σου 💖 όπως σου είπαν και τα κορ΄ιτσια μη σε αγχώνουν τα συμπτώματα, αυτά πάνε κι έρχονται, κι επίσης, κι εγώ στις πρώτες εβδομάδες δεν είχα κάποιο τρανταχτό σύμπτωμα, παρα μ΄όνο τον πόνο στο στήθος και έτσι ψιλοζαλάδες αν θυμάμαι καλά. απ την ημέρα που άκουσα την καρδούλα να σου πω την αλήθεια σταμάτησα να τα παρτηρώ κιόλας, γιατί μόνο άγχος προκαλούν. Μόνο όταν τα λέμε εδώ κάνω τον απολογισμό και τα γ΄ραφω. Κατα τ άλλα, θα υπάρχουν μέρες που αισθανόμαστε έγκυες κι άλλες που θα το ξεχνάμε γιατί τα συμπτώματα δεν είναι στάνταρ. Περιμένουμε τα νεάκια σου απ τον πρώτο υπέρηχο 💖
    • Αυτό που λες για την Παναγία, κι εγώ, ενώ δεν είμαι καθόλου της θρησκείας, για κάποιο λόγο ένιωσα την ανάγκη τελευταία να την προσφωνώ να προσέχει το μωράκι μου 🙏 Νομίζω είναι λόγω των απωλειών που βιώσαμε, ότι έχουμε την ανάγκη για πίστη σε μια ανώτερη δύναμη Είναι σίγουρα κι ορμόνες που κάνουν πάρτυ, αλλά δεν είσαι μόνη στις τυμπανοκρουσιες, να ξέρεις 🤣🤣🤣
    • Γεια σας κορίτσια! Προσπαθώ να διαβάσω τα νεότερα σ αυτό το θεματάκι γιατί έχασα κάποιες αναρτήσεις η αλήθεια είναι. Έχω επιστρέψει και στη δουλειά μετά από άδεια και προσπαθώ ακόμα να βρώ τους ρυθμούς μου. Όπως σας έγραψα ο τελευταίος υπέρηχος (#3) ήταν την περασμένη Τρίτη 28/05 όπου είδαμε το μικρό ζελεδάκι και μου έβαλε η γυναικολόγος κάποια δευτερόλεπτα την κοαρδούλα για να ηρεμήσω μιας και ήμουν αγχωμένη. Έπειτα έχω ηρεμήσει αρκετά μπορώ να πω, τα συμπτώματα παραμένουν ίδια, αν και δε ξανα έκανα εμετό απ την αρχή της εβδομάδας. Κάπως βρήκα το "κόλπο" που λειτουργεί για εμένα - οι ναυτίες συνήθως με πιάνουν όταν πεινάω ή όταν κάποια έντονη μυρωδιά μου τα σκάσει. Οπότε πήρα κάτι μπισκότα, που υποτίθεται είναι και υγιεινά, και τρώω 3-4 από αυτά ή αν είναι η ώρα του γεύματος τρώω φαγητό ή κάποιο φρούτο. Και κάπως έτσι περνάει. Οι κράμπες με πιάνουν που και που, κυρίως στη μέση, αλλά ευτυχώς παραμένουν ήπιες και όχι συστηματικές. Αυτό απ τη μια με ηρεμεί ότι δεν έρχεται κάτι κακό κι απ την άλλη με ηρεμεί ότι εξελίσσεται φυσιολογικά (έτσι θέλω να πιστεύω δλδ γιατί δεν είχα τέτοιες κράμπες σε καμία απ τις 2 προηγούμενες εγκυμοσύνες που δε προχώρησαν). Κατα τα τ' άλλα η ενέργειά μου είναι σαφώς πεσμένη, δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα, ακόμα και για ψώνια που πήγα θέλω να κάθομαι ανα 30 λεπτά γιατί κουράζομαι. Επιπλέον το σ΄τηθος με πονάει καθημερινά, άλλοτε περισσότερο άλλοτε λιγότερο, πάντως είναι το μόνο "σταθερό" σύμπτωμα. α! επίσης παρατηρώ ότι είμαι πιο ευαίσθητη συναισθηματικά, βάζω τα κλάμματα πολύ εύκολα καθώς βλέπω πχ μια συγκινητική στιγμή στο Νετφλιξ, που όμως δε θα έκλαιγα υπό άλλες συνθήκες 🤣 Η γυναικολόγος μου έκλεισε κατευθείαν την αυχενική για 1/07 αλλά δε ξέρω αν θα την παλέψω ψυχολογικά να περιμένω τόσο, καθώς την παλίδρομη κύση την έχασα στον τρίτο μήνα και, όσο να ναι, με αγχώνει κάπως αυτός ο άτιμος μήνας. έκλεισα ένα ραντεβού στις 18/06, να είμαι δλδ κάπου στη μέση απ το σήμερα μέχρι την αυχενική για την ηρεμία μου. Κατα τ' άλλα έχω πολλή θετική σκέψη καθημερινά, ο σύζυγος βοηθάει πάρα πολύ σ αυτό, φροντίζουμε να υπάρχουν όμορφες στιγμές μαζί μες τη μέρα και να το ζήσουμε χωρίς φόβο.
    • Ασφαλώς κορίτσι μου! Εννοείται θα πάρεις όσο χρόνο χρειάζεσαι να επανέλθεις σωματικά και ψυχικά 💖Είμαστε εδώ για σένα, ό,τι χρειαστείς 🥰
×
×
  • Προσθήκη...