Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΟΥΣΟΚΟΛΑΤΟΜΑΝΟΥΛΑ 2008-Νο13 & Η ΤΡΕΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 967
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βικουλίνι μου sorry αλλά προφανώς δεν το είδα και τώρα ντρέπομαι :oops: .

Θα με συγχωρέσεις??? :?

Ωραία δουλειά είναι!!!!!!!!!!!!! Αλλά πολύ χαρτούρα βρε παιδί μου :lol:

Φλωριάνα εγώ έχω θέα Λεωφόρο με αυτοκίνητα!!!!!!!!!!!

Δεν πιστευω να διαλέξεις βουνό ή θάλασσα σε εμένα να έρθεις :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια ιδεα Βικουλινι................

Ναι Φλωριανα στειλε και σε μας λιγη να σε βοηθησουμε καλε........... :lol:

Σε εμενα ομως αχνοφαινεται και το ποταμακι μας για διαλεξε λοιπον :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Φλωριάνα διάλεξε που θα πας????

Λοιπόν έχω μια απορία μην γελάσετε πάω και κοιτάω να δω αν η Μιρλίτσα είναι on line και βλέπω ότι είναι και κοιτάω γιατί την έχω φίλη βλέπω ότι δεν είναι. Λέτε η σουρλουλού να το έχει αυτό στην εικόνα της?? Έχω μπερδευτεί :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΗ ΛΕΣ ΒΛΑΚΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.....ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΛΕΩ.... :D:D:D:D ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ :D:D:D ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!

ΡΙΑ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν έχω μια απορία μην γελάσετε πάω και κοιτάω να δω αν η Μιρλίτσα είναι on line και βλέπω ότι είναι και κοιτάω γιατί την έχω φίλη βλέπω ότι δεν είναι. Λέτε η σουρλουλού να το έχει αυτό στην εικόνα της?? Έχω μπερδευτεί :roll::roll::roll::roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μου αρέσει να σε μπερδεύω…….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι τα λεμε........

Ασχετο αλλα ανοιξε καποια κοπελα ενα θεμα με τα κιλα και εγω ως γνωστον παιδευομαι συνεχεια

με τις διαιτες και μετα τις παραταω αλλα απο την μερα που μπηκα και εγραψα στο θεμα και βλεπω

οτι δεν ειμαι η μονη που προσπαθω με δινει δυναμη και συνεχιζω αν και αυτο το σ/κ παραστρατησα

λιγουλακι :oops:

Το λεω αυτο για να σταματησετε να γραφετε για φαγητα :lol::lol::lol::lol::lol:

Ρια σε εσενα το λεω που τρως τυροπιτα με πακοτινια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες μου καλέ το έχει η εικόνα σου???

Και να σου πω κάτι να γελάσεις Ασπασία δεν σε λένε?? Γιατί παθαίνω κάτι με τα ονόματα.

Έχω επινοήσει μια μικρή Ασπασία που είναι πολύ κακό κορίτσι και λέω διάφορες ιστορίες στην μικρή μου όταν δεν κάθεται καλά. Της είπα αυτό το όνομα γιατί δεν έχουμε καμία γνωστή με αυτό το όνομα. Αν θα σε έβλεπε θα είχε πολύ γέλοιο. Της το λέω από πολύ μικρή αυτό.

Να σκεφτείς από τότε που φορούσε babylino και δεν καθόταν να της το αλλάξω και να την πλύνω της έλεγα λοιπόν η Ασπασία μια μέρα που δεν καθόταν η μαμά της να την αλλάξει μετά της πόναγε το παπάκι της (έτσι το λέμε εμείς). Και μέχρι τώρα την χρησιμοποιώ. :lol::lol:

Εγώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα κιλά. Έχω πολύ καλο μεταβολισμό. Και στην εγκυμοσύνη είχα πάρει 15 κιλά και τα έχασα όλα μόνο λίγο κοιλίτσα μου έχει μείνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελο γελιο με τις ιστοριες :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω πηρα 20 τα εχασα ολα και μετα εβαλα ξανα τα 10 αλλα τρωω βραδυ γι αυτο

που θα παει τωρα μου εμειναν γυρω στα 5...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες μου καλέ το έχει η εικόνα σου???

Και να σου πω κάτι να γελάσεις Ασπασία δεν σε λένε?? Γιατί παθαίνω κάτι με τα ονόματα.

Έχω επινοήσει μια μικρή Ασπασία που είναι πολύ κακό κορίτσι και λέω διάφορες ιστορίες στην μικρή μου όταν δεν κάθεται καλά. Της είπα αυτό το όνομα γιατί δεν έχουμε καμία γνωστή με αυτό το όνομα. Αν θα σε έβλεπε θα είχε πολύ γέλοιο. Της το λέω από πολύ μικρή αυτό.

Να σκεφτείς από τότε που φορούσε babylino και δεν καθόταν να της το αλλάξω και να την πλύνω της έλεγα λοιπόν η Ασπασία μια μέρα που δεν καθόταν η μαμά της να την αλλάξει μετά της πόναγε το παπάκι της (έτσι το λέμε εμείς). Και μέχρι τώρα την χρησιμοποιώ. :lol::lol:

Εγώ δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα κιλά. Έχω πολύ καλο μεταβολισμό. Και στην εγκυμοσύνη είχα πάρει 15 κιλά και τα έχασα όλα μόνο λίγο κοιλίτσα μου έχει μείνει.

Καλά βρε αθεόφοβη…..Ασπασία βρήκες να λές στο παιδί, άλλο όνομα δεν υπήρχε??????

Αν τυχόν συναντηθούμε ποτέ με παιδιά σε παιδότοπο, η καημενούλα θα με βλέπει και θα τρέμει…..πωπωπωπωπωπωπω….. :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω θα σου δώσω μερικές συμβουλές θα γίνω τώρα διαιτολόγος.

1) Να μασάς καλά το φαγητό

2) Να τρως πολλά και μικρά γεύματα

3) Όταν τρως για βράδυ ή μεσημέρι πρέπει να περνάει τουλάχιστον 1 ώρα και μετά να ξαπλώνεις

4) Να τρως απ' όλα αλλά από λίγο όχι μεγάλες ποσότητες

Αυτά είχα να σου πω αλλα μπορεί και να τα ήξερες :lol::lol::lol::lol::lol:

Ήθελα να το παίξω λίγο διαιτολόγος :lol:

Ασπασία δεν θα σε φοβάται απλά σου πει ότι είσαι κακό παιδί γιατί δεν κοιμάσαι, δεν τρως, λες κακές λέξεις δεν κάνεις μπάνιο και τέτοια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαιτολογε μου εσυ :lol::lol::lol::lol:

Εγω απο αυτα που λες κανω το αντιθετο το μονο που θα με σωσει ειναι να κοιμαμαι

24ωρες............

Αχχχχχχ το πολεμαω γιατι πλησιαζει και το καλοκαιρι :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δοκίμασε το πιάνει αν του αρέσει να ακούει ιστορίες μόνο βρες ένα όνομα που να μην είναι κάποιου γνωστού και λίγο σπάνιο πες του πχ Ιάκωβος :lol::lol::lol::lol:

Ξεκίνα από τώρα να είσαι super το καλοκαίρι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα να πάνε!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ ξέχασα να σου πω πολύ γέλοιο με την έρευνα???????

Η άλλη πήγε και τα έσβησε καλέ πως το έκανε αυτό?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...