Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

Γιώργο μου μην το σκέφτεσαι καθόλου έτσι... Θα σου πώ ένα 2 παραδείγματα και μακάρι να μπορούσα να σου βάλω και φωτό να το δείς με τα μάτια σου... Ξέρω 2 ζευγάρια που δεν μπορούσαν να κάνουν παιδάκια... και τελικά υιοθέτησαν... και τα 2 ζευγάρια πήραν απο 1 κοριτσάκι... Ε λοιπόν το ένα κοριτσάκι είναι ίδιος ο μπαμπάς της!!! Μα όταν λέμε ίδιος...ίδιος!! Αφού και ο ίδιος καμιά φορά λέει "ευτυχώς που εγώ έχω το πρόβλημα γιατί μπορεί και να έλεγαν ότι πήγα και άφησα καμιά άλλη έγκυο και πήραμε το παιδί..." Τόσο πολύ!!!

Το δέυτερο κοριτσάκι πάλι έχει γίνει ίδια η μαμά που την υιοθέτησε!!! Σαν 2 σταγόνες νερό μοιάζουν!!!

Λένε ότι ο άνθρωπος επιρρεάζεται και απο το φυσικό περιβάλλον και ότι μοιάζει στους ανθρώπους με τους οποίους μεγαλώνει... Δεν λένε καμιά φορά και για τα ζευγάρια που είναι πολλά χρόνια μαζί ότι μοιάζουν σαν αδέρφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαιρετώ. Τι κάνετε;;;

Διόσα μου εξήγησε μου λίγο. Το FL είναι το ύψος του μωρού μου; Εμένα που λέει 50.7 mm στις 28 εβδομάδες πόσο ακριβώς είναι;

Πάντως οι έρευνες λένε για να βρεις το ύψος του μωρού σου προσθέτεις το ύψος των δύο γονιών, διαιράς διά δύο, και αν περιμένεις κορίτσι αφαιράς 8 cm ενώ αν περιμένεις αγόρι προσθέτεις 8 cm. Εγώ είμαι 1.67 και ο άνδρας μου 1.94. Άρα σύμφωνα με τις έρευνες θα ναι 1.88. :lol::lol::lol: Την υγεία τους να χουν τα μωρά μας και το ύψος ασήμαντο.

Ευγενία μου μην αγχώνεσαι. Εχει γιατρούς που είναι πολύ ψείρηδες και θέλουν να ελέγχουν τα πάντα. Όλα καλά είναι. Ηρέμησε. Απλά ακολούθα τις οδηγίες του.

Μαράκι μου έκανα την καμπύλη τη μικρή.Λέει ότι πρέπει να ναι από 74-106. Εγώ έχω 86 και θεωρείται μια χαρά. Έτσι δεν χρειάζεται να κάνω τη μεγάλη.

Δεν σας είπα. Φεύγω αύριο με τον άντρα μου τριήμερο. ανυπομονώ τόσο πολύ. Το χουμε τόση μεγάλη ανάγκη να αλλάξουμε παραστάσεις.

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου...ντρεπομαι που το λέω αλλά ναι σκέφτομαι το φαι!!! :lol::lol: Δεν έφαγα καλά το πρωί και δεν με κράτησε ενώ άλλες φορές δεν ήμουν τόσο πολύ πεινασμένη!! :lol:

Γιώργο μου θα συμφωνήσω απόλυτα με την Ντιοσα...Εχω δει κι εγώ παιδιά υιοθετημένα που είναι φτηστά με τους γονείς...Μην το σκέφτεσαι καθόλου.

Χρυσταλλένη μου τυχερούλα..θα πας τριήμερο ε?? Για πού το βάλατε?? Καλά να περάσετε και να ξεκουραστείτε όσο μπορείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωργο μη σκας..το παιδι θα παρει πολλα απο τον χαρακτηρα σου!!!

καλα και χρυσα τα γονιδια αλλα θα το δεις πως οσο πιο πολυ ασχολεισαι μαζι του και του μεταδιδεις τις γνωσεις και την προσωπηκοτητα σου..τοσο θα σου μοιαζει..

εμεις καομα δεν χουμε καταλαβει σε ποιον μοιαζει το δικο μας παιδι...αλλαζε καθε μερα ολοι που τον κοιτανε λενε ιδιος η μαμα μου...κιόμως ειναι φωτογραφιες που ειναι ο αντρας μου μωρο και ειναι καρμπον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάμε Πάφο Μαράκι μου. Έχουμε κουμπάρους και φίλους εκεί και γενικά μ αρέσει πολύ η Πάφος. Θα μείνουμε σ ένα καινούργιο ξενοδοχείο-τουριστικό χωριό το Aliathon. Μου το χουν συστήσει, έχω δει και φωτογραφίες και φαίνεται τέλειο. Θα σου πω εντυπώσεις όταν επιστρέψω και όταν μπορέσετε με το καλό να πάτε και σεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Chrystalleni μου!! το FL σημαίνει Femur Lenght δηλαδή μάκρος μηριαίου οστού... οπότε εσάς στις 28 εβδομάδες ήταν 50,7 mm χ 7= 354,9 mm δηλαδή 35,49 εκατοστά...

Α αυτό με το ύψος τον γονιών που βρίσκουν το πιθανό ύψος του παιδιού ώς ενήλικας δεν το ήξερα... αλλά το έκανα με το ύψος των γονιών μου και το έβγαλε λάθος (για εμένα) εμένα ο πατέρας μου είναι 187+167 μου είναι η μαμά μου = 354/2=177 αν κάνω μείον 8 (γιατί είμαι κορίτσι :lol::lol: ) έπρεπε να είμαι 169cm αλλά εγώ είμαι 1,77!!

Πάντως το έκανα και για τον γιό μου και μου έβγαλε ότι θα είναι 183,5cm :lol::lol::lol::lol:

Να περάσετε τέλεια το τριήμερο!!!!

Χρύσα και Μαράκι συμφωνώ με όσα είπατε για την ομοιότητα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα παλη ο γιατρος δε μετραει τιποτα

στην αρχη μου κακοφανηκε γιατι ο προηγουμενςο γιατρος ηταν πολυ ψειρας...μονο το τσουτσουνι που δε μετρουσε να μας πει ποσο ειναι.... :lol::lol::lol::lol:

αλλα αυτος ειναι...φεττααααα

καλε απο βδομαδα εχω τον Β επιπεδου..πωπω..περασε ο καιρος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώ πώ Χρύσα ήρθε και η δικιά σου η σειρά για την Β επιπέδου!!! Με το καλό να την κάνεις και όλα να είναι τέλεια!!! 1/4 ήτανε? Η θυμάμαι λάθος?

Κοριτσάκια σας αφήνω... ήρθε ο αντρας μου, πάω να φάω!!

Τα λέμε μετά!! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου με το καλό η β΄επιπέδου!Αντε να την κάνεις κι εσύ να ηρεμήσεις!

Χρυσταλλένη μου εμείς δεν πάμε συχνά πάφο αν και ειναι τα πεθερικά μου εκει. Κι οταν πάμε μένουμε σε ξενοδοχείο!! Καλά να περάσετε...Και περιμένω τις εντυπώσεις σου!!

καλή όρεξη Γιελιζ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ναι 01/04 ειναι..και επρεπε να την κανω μεχρι τις 04/04..

αντε να τελειωσει και αυτο

και στις 31 εχω παλη γιατρο- τον δικο μου..και στις 09 η στις 08..δεν θυμαμαι ακριβως...εχω παλη Παπαγεωργιοπυ..τρελλα...μεσα σε 10 μερς αθ το δω το νινι 3 φορες..θα το χωρτασω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εγκυουλες μου!!Κοιμηθηκα λιγο κ πριν λιγο ξυπνησα αλλα νιωθω χαλια,ο λαιμος μου ποναει κ ο βηχας μου χειροτερεψε :(:(

Χρυσταλλενη μου πολυ καλα να περασετε το τριημερο με τον αντρα σου!!!

Χρυσα τελεια που θα δεις το ζουζουνι σου τοσες φορες τοσο συντομα!Κι εμενα μου λειψανε οι ζουζουνες μου :):):)

Καλε συνειδητοποιησα οτι κριθηκε το αποτελεσμα της τελικης αναμετρησης με τα κοριτσακια να υπερισχυουν με 18-14 των αγοριων.Ακομη κ μπλε να βαφουν τα 2 τελευταια κενα θα ειναι 18-16 ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω ανυπομονω να τις δω.εχω β επιπεδου στις 15 απριλιου.πολυ ακομα!πφφφφφφφφφφφφφφ :roll::roll::roll::roll::roll:

σοφιτσα χαμομηλακι με μελι με 2 σταγονες λεμονι καλη μου για το λαιμο.μην αρρωστησουμε τωρα που μπηκε η ανοιξη ε?φιλια απο μενα.εχει σινεμα σημερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πινω Αννα μου αλλα δε γινεται τιποτα.Κ καθε φορα που βηχω πολυ νιωθω οτι με ποναει χαμηλα η κοιλια μου :(:(:( Τελοσπαντων..

Καλο σινεμα,να περασετε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia..molis gurisa ap thn douleia ebala na faw liga makaronia me saltsa na faw..k meta perimenw na erthei na me parei o kalos mou na me kanei bolta

sofitsa perastika sou..ligo tsagaki me meli k liges stagones lemoni....

egw exw b epipedou thn trith k anupomonwwww

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι!!!

Σοφία μου κάνε γαργάρες με αλατόνερο και λεμόνι μήπως ανακουφιστείς λίγο... Περαστικά και πάλι!!

Άννα καλό σινεμά!

Μαίρη καλή όρεξη και καλή βόλτα! Με το καλό η Β επιπέδου την Τρίτη, όλα να πάνε τέλεια!!!!

Σοφία μου η Άννα και η Κατερίνα που ήρθαν στην παρεά μας κάνανε την ανατροπή και κρίθηκε το αποτέλεσμα της αναμέτρησης υπέρ των κοριτσιών!! :lol::lol::lol:

Α βρήκα και κάτι ακόμα χαζό να ασχοληθώ!!! :lol::lol::lol::lol: ΖΩΔΙΑ!!!!

Κοίταζα τα ζώδια παδιών - μαμάδων... Αν γεννηθεί το μωρό μου μέχρι 21/6 θα είναι διδυμάκι αν γεννηθεί μετά τις 21/6 θα είναι καρκινάκι... Και ως Υδροχόος μαμα είδα ότι ταιριάζω πιο πολύ με το παιδί Δίδυμο... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wraia auta ta site.......

diosia se euxaristw gia thn euxh..anupomonw na ksanadw to zouzouni mou alla kai na einai k ola kala...ena teleutaio agxos..

mpaaaa o antras mou arghse alla egw den ptooume pinw ton polosto xumo portokali pou einai freskosthmenos..uperbitaminosh tha pathoume...

gia aurio ti kanonisate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;Δεν προλαβα καθολου να μπω σημερα.Δεν σας πολυδιαβασα,εριξα μια γρηγορη ματια.

Εχουμε παρει σβαρνα τους γιατρους αυτες τις μερες με τον αντρα μου.Εχει αδεια και ειπε να κανει οσα δεν εκανε τοσο καιρο.Πηγε για μια αξονικη γιατι μαλλον εχει ιγμοριτιδα,εκανε γενικες εξετασεις,εκανα και εγω τις δικες μου που σας ειπα,πηγε και στον ουρολογο γιατι ειχε λιγο αιμα στα ουρα.θα παει και για υπερηχο νεφρων.Οοοοχι,δεν τελειωσα!Πηγαμε και οδοντιατρο!Εκεινος εκανε καθαρισμο και εγω ενα σφραγισμα!Την Δευτερα θα ξαναπαει για να του φτιαξει ναρθηκακι.Και αρχες Απριλιου εχω ενδοκρινολογο και εξεταση αιματος παλι για τον θυροειδη!

Πριν λιγο ηρθαμε απο τον οδοντιατρο.Ευτυχως δεν με ταλαιπωρησε.Ευτυχως αυριο ειναι κλειστα ολα,οποτε δεν εχουμε γιατρους! Ελεος δηλαδη...Κουραστηκα...Νυσταζω πολυ...Θα κανω ενα μπανακι,θα φαω και θα πεσω νωρις για υπνο.Τα λεμε αυριο!Καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχ...βαχχχχχ..βρε κοριτσια δεν θελω να νομιζετε οτι ειμαι γκρινιαρααα αλλα δεν μπορω να ειμαι αλλο χαλιααα....μπουαααααα...τωρα βραζω το λαχανο για να το εχω ετοιμο αυριο για τους ντολμαδες και μου μυριζει....και μου μυριζει και το τζακι γιατι εχω ανοιξει αποροφητιρα..και θελω εμετο και κρατιεμαι...πως κρατιεμαι...ελεος...Γιελις και εμενα μου αρεσουν με αμπελοφυλλα αλλα πριν κανα 2 μηνες εφαγα και με επιασε εμετος και φοβηθικα να ξαναφαω...τελικα κοριτσια...δεν νικησα...απο τη μια το λαχανο..απο την αλλη το τζακι...ουφ...για ποσο ακομα??Γιελιζ πεθαινω για πατσααα...στομαχι και ποδι και αμα κολλαει και στο στομαααα μμμμ ακομα καλυτερα..αλλα δεν ξερω να φτιαχνω..ουτε σαλιγκαρια που μου αρεσουν και θελω τοσο να φαω..ειπα στη μανα μου το Πασχα που θα παω κατω να μου φτιαξει οσα δεν μπορω να κανω...ααα εγω τη χυτρα την χρησιμοποιω παααρα πολυ..τωρα με τους λαχανοντολμαδες εκει θα τους φτιαξω,τους κανει και πιο γρηγορα,αυτο που θελει προσοχη στα φαγητα στη χυτρα ειναι το νερο να μην ειναι λιγο και καει και φυσικα καθε φαγητο θελει αλλη ωρα..αλλα τα οσπρια τα κανει τσακ μπαμ!!Αυριο γιορταζω και με εχει καλεσει η θεια μου για μπακαλιαρο σκορδαλια...αντι να καλω εγω με καλουν οι αλλοι...μιας και ειμαι εγκυος να μην μαγειρευω..χιχιχιχ..ελπιζω να μην τα βγαλω ολα..κριμα ειναι...αχ τι αλλα..α ναι..η καισαρικη...δεν εχω κανει..εγω φυσιολογικα με επισκληριδιο γεννησα και πραγματικα ηταν τελειααα..μετα που πηγα στο δωματιο πηναγα παααρα πολυ και μου εφεραν φαγητο και το ετρωγα τοσο λαχταριστα που οι κοπελες στα διπλανα κρεβατια ζηλεψαν...ειχαν γεννησει και με καισαρικη και δεν εκανε να φανε ενω εγω καθε μερα διαλεγα κιολας απο μενου τι θα φαω..χιχι..ομως περασα και εγω μετα την καταθληψουλα μου..και πιστευω ειναι θεμα ορμονων και κουρασης ...τωρα ελπιζω ολα να ειναι καλα και να γεννησω παλι φυσιολογια..μια μερα ομως μου μπηκε η ιδεα οτι θα γεννησω με καισαρικη και οτι θα ακουω κρατσ κρουτς που θα με κοβουνε καο φοβηθικα παααρα πολυυυ...προσπαθω να μην το σκεφτομαι και αν ειναι να γινει εκεινη τη στιγμη ας γινει...αλλα χ...μαι στη σκεψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

12 Απριλιου εχω γενεθλια Γιεληζ μου.Θα ελεγξω τα σαιτ ευχαριστω!!!Προς το παρον οπαιζω λιγο ποκερ στο φατσοβιβλιο!!!

Μαιρη με τις υγειες σου!!!Ωραιοτατος ο χυμος!!Για αυριο θα φαμε στα πεθερικα καθως γιορταζει ο πεθερος κ το στην ξαδερφη του αντρα μου που επισης γιορταζει.Μεχρι να μου περασει ο λαιμος απο το σπιτι δεν ξαναβγαινω!!!!

Μπεμπουλινο καλη ξεκουραση μετα την γιατροπεριοδεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κισκα μου υπομονη,τι να πω...Χαρα στο κουραγιο σου που καθεσαι κ μαγειρευεις ετσι...Κ χρονια σου πολλα για αυριο!!!Με το καλο να κρατησεις τη ζουζουνιτσα σου αγκαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έχει πάθει και με πετάει συνέχεια και δεν με αφήνει να μπώ???? :twisted::twisted::twisted:

Σοφία μου την ημέρα που έχεις γνέθλια έχω το doppler!! :):)

beboulino καλή ξεκούραση!!!

kiska μου Χρόνια πολλά για αύριο να είσαι πάντα καλά εσύ και η οικογένεια σου και με το καλό να έρθει και η ζουζούνα σου!!! Μπράβο πάντως που έχεις όρεξη να φτιάξεις λαχανοντολμάδες εγώ τέτοια φαγητά που έχουν δουλειά τα παραγγέλνω στη μαμά μου η στον άντρα μου!! :lol::lol: Μου έφτασε ο πόνος στη μέση που τράβηξα με το γλυκό κολοκύθα που έφτιαξα!!

Μαίρη καλή βόλτα!!!

Σας αφήνω και εγώ κοριτσάκια να πάω να ξαπλώσω λίγο!!

Τα λέμε αύριο!! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...