Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

kalhspera koritsia..mphka pali sta grhgora na sas dw..prin ligo hrtha spiti mageirepsa efaga k twra perimenw ton antra mou na teleiwsei to mpanio tou gia na pame kamia boltitsa....

hlianna fusika k xwras sthn parea mas bre..oloi oi kaloi xwran...euxomai na kseperases thn apokollhsh pou eixes k na sai kala..eixa k egw thn6h ebdomada apokollhsh alla doksa ton theo phgan ola kala..

filakia se oles k kalo s/k

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα σας κοριτσακια μου!!!!!ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!!!!!!φαγαμε το μεσσημερι κ ξαπλωσα κανα δυοωρο κ πριν απο λιγο ξυπνησαν τα θηριακια μου!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

μαμαπιανισιμο σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!!μακαρι να πανε ολα καλα κ να με χρωματισετε κ μενα!!!!!!

μαρακι μου χθες ειδα κατι καφε κοματακια κ πηρα τηλ τον γιατρο κ μου ειπε να μην κανω τιποτα μεχρι την τριτη που θα με δει κ ξαπλα!!!!!!

αντε να χαλαρωσεις τωρα μετα το μπανακι!!!!!αχ κ εγω απ'το πρωι ηθελα ενα παγωτακι κ τωρα παει ο αντρουλης μου να μου παρει!!!!

μερυκαλ μου αντε καλα να περασετε στη βολτα σας!!!!!!μακαρι να ειναι τωρα ενταξει το μωρο μου!!!!!περιμενω με αγωνια να ερθει η τριτη να δω πως ειναι ενταξει στον γιατρο!!!!!!!

πολλα φιλακια κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες μου τι κανετε?Ψωνισατε,μαγειρεψατε,πηγατε κ τις βολτιτσες σας(Μαιρη ;) ),μια χαρα σας βρισκω!

Κι εγω εκανα τα ψωνια μου το πρωι,εφτιαξα ενα φφφοβερο κοτοπουλο με σαλτσα μουσταρδας και ρυζακι,εκανα κ το μπανακι μου κ σε λιγο λεω να βγω βραδινη βολτιτσα μετα απο πολυ καιρο!!!Ελπιζω να μην αλλαξουν παλι τα σχεδια μας!

Ηλιαννα μου καλως μας ηρθες!Με το καλο να ερθει το μωρακι σου κι ευχομαι ολα καλα να πανε στο εξης κ την Τριτη που θα πας γιατρο μονο τελεια νεα να εχεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!!

Μαράκι με γειά τα αυτοκόλλητα!! Και καλοφάγοτα τα 670€!!! Φαντάζομαι που θα τα επενδύσεις!!! :lol::lol:

beboulino με το καλό ο κορίτσαρος!!! Άντε να μπαίνει και άλλο ρόζ στη λίστα!!! Όσο για το ζάχαρο πιστεύω ότι θα είσαι μια χαρά! Μην το σκέφτεσαι καθόλου!

Μιχαέλα εσύ μέσα στην εβδομάδα δεν έχεις γιατρό? (Θυμάμαι καλά?) Άντε να σε χρωματίσουμε και εσένα!!!

Εύη και Ευγενία σας έκανα add!!

Ευγενία μου απο τη στιγμή που είναι κάτι που μπορείς να καταπολεμήσεις θα το κάνεις και θα είναι όλα μια χαρά! Αρκεί να είναι καλά το μωράκι σου!!

Μαράκι πρόσεχε με τις δουλειές!! Η μέση μας τώρα δεν είναι για πολλά πολλά!!

Σοφία μου περαστικά σου!!! Πιές τον χυμό ενός λεμονιού με 2 κουταλιές μέλι και θα περάσει ο λαιμός!! Βοηθάνε πολύ και οι γαργάρες με νερό λεμόνι και αλάτι!!

Μάχη μου καλή αρχή!!! (για το fredo capuccino λέω!! ) :lol::lol:

Βίκυ μου είδες το ανιψάκι σου ε? Φαντάζομαι τι ωραίο συναίσθημα!! Που να δείς και το δικό σου ζουζουνάκι!!!

Ηλιάννα και βέβαια χωράς και εσύ!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό το μωράκι σου!! Όσο για την αποκόλληση μην ανησυχείς, απλά ξεκουράσου και θα περάσει... στην αρχή της εγκυμοσύνης μου είχα και εγώ... και με λίγη ξάπλα και προσοχή έφυγε. Με το καλό να δείτε το μωράκι σας την Τρίτη και να μην έχει μείνει ίχνος απο την αποκόλληση!!

Σοφία μου καλά να περάσεις απόψε!!!!

Εγώ έκανα χαζομάρα σήμερα,και ενώ το ξέρω ότι με πειράζει έφαγα μπουγάτσα, άνοιξε ο κουνιάδος μου μπουγατσατζίδικο και πήγαμε να του ευχηθούμε... και όπως καταλάβατε δεν μπόρεσα να το κρατήσω κλειστό!! Αλλά μετά το σκυλομετάνοιωσα!!!Είχα μια καούρα τόσο έντονη που νόμισα ότι θα λιποθυμήσω!!! Ευτυχώς είχα ξινόμηλα στο σπίτι και μόλις έφαγα 1 σταμάτησε κατευθείαν... οπότε το τσέκαρα και αυτό με το ξινόμηλο και τελικά κάνει δουλειά!!

Σήμερα ο γιός μου όλη μέρα περνάει την ουροδόχο κύστη μου για σάκο του μπόξ!! Με έχει ταράξει στις κλωτσιές!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτάαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου και καλώς μας ήρθε το ΗΛΙΑΝΝΑκι , εύχομαι να σταματήσει η αποκολληση την οποία όπως σου έχω γραψει αντιμετώπισα και εγω περίπου στη δική σου εβδομάδα....

Να σας πούμε και τα νέα μας, μετα τη καισαρική είδα το μωράκι ξανα χθες σε υπέρηχο και ευτυχώς ήταν κινητικο όπως πριν το χειρουργείο, επιπλέον εχω 3-4 μέρες που "νομίζω" ότι το νοιώθω..... :D:D και το φοβερό έτσι όπως ακούμπαγα την κοιλιά μου μου έδωσε 3 καλές και πετάχτηκε λίγο το δαχτυλάκι μου.......

αχ Παναγίτσα μου μου φαίνεται άρχισε να πέρνει πάλι τα πάνω του...............

Τα φιλια μου σε όλες , ζηλευω τις βολτούλες σας αλλά προς το παρών μέσα για ανάρωση..απο Δευτερα γραφείο μόνο καθιστή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε νικολ μου πολυ ευχαριστα τα νεα σου. χαιρομαι για σενα. καλη αναρρωση, καλη ξεκουραση και καλο σ/κ. φιλακια πολλα σε ολες και καληνυχτα εγκυουλες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol μου χάρηκα πολύ με τα νέα σας!! Μπράβο κοπέλα μου!! Είδες όμως το νινάκι σου? Κατάλαβε ότι ανησυχείς και αμέσως άρχισε τα κολπάκια για να σε καθησυχάσει!!!! Να δείς που θα πάρει τα πάνω του ακόμα περισσότερο τώρα που άρχισες και εσύ να νιώθεις καλύτερα!!! Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την συμπεθερα!!!Λεμονι με μελι ε?Θα το δοκιμασω γιατι οσο παει κ χειροτερευει ο λαιμος μου!Ο γιος σου κ η κορη μου πρεπει να συννενοουνται........κι εμενα η μια με κλωτσοπαταει στην ουροδοχο κυστη και καθε 5 λεπτα τρεχω τουαλετα :lol::lol::lol::lol:

Μπουγατσα???????Μμμμμμμμμμμμμμμμουρλια!!!!Πολυ μου αρεσει!!Και σε πειραξε τοσο πολυ?Γιατι βρε Γιεληζ μου?Μαλλον θα εφταιγε το φυλλο γιατι η κρεμα δε νομιζω οτι πειραζει...Το κορυφαιο με μπουγατσα που ειχα κανει κ δεν θυμαμαι αν σας το ειπα ηταν οταν εκανα την καμπυλη ζαχαρου κ ενω μετα επρεπε να φαω κατι αλμυρο εγω τσακισα μια γλυκια μπουγατσα....σκετη τρελα!ευτυχως παρ'ολη τη γλυκοζη που ειχα πιει κ παλι υπογλυκαιμια ειχα γι αυτο κ δεν λιποθυμησα :lol::lol::lol::lol: Η νυφη μου ειχε παθει σοκ οταν της το ειπα :o:o:shock:

Τελικα θα βγουμε με τον καλο μου οποτε σας αφηνω οριστικα να καλλωπιστω ;););) Φιλια πολλα!Τα λεμε αυριο αγαπημενες μου!Καλο Σαββατοβραδο να εχουμε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου τωρα ειδα τη δημοσιευση σου!Τελεια τα νεα σου,μπραβο κοριτσακι μου!!Το ζουζουνακι σου ειναι απο τωρα σωστο αντρακι!!!Να πανε ολα τελεια στο εξης γλυκια μου!Τα φιλια μου σε σενα κ στο μπεμπε σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε συμπεθέρα τα είδα όλα!!Βασικά με πειράζουν όλα τα λάδια εκτός απο το ελαιόλαδο και με πειράζει και το βούτυρο... κάτι τέτοιο θα ήταν που με πείραξε... τώρα όμως έμαθα το μαθημά μου!! Δεν ξανατρώω μπουγάτσα!!!

Θυμάμαι αυτό που λές για την μπουγάτσα μετά την καμπύλη!! Πάλι καλά που δεν λιποθύμησες!!!

Όσο για την κόρη σου τι να πώ? Τα ίδια μυαλά κουβαλάει με τον δικό μου!!!! :lol::lol::lol: και εγώ συνέχεια στη τουαλέτα τρέχω!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλά να περάσετε συμπεθέρα!! Τα λέμε αύριο!!

Σας αφήνω και εγώ!! Να πάω να κάνω παρέα στον πατέρα του παιδιού μου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ γλυκά μου κοριτσάκια....σας καληνυχτίζω και σε όσες βγουν καλά να περάσουν.

Αχ να είχα μια μπουγάτσα....... :D

mamapianisimo,DIOSAκι,sofitsa μου και σε όλα τα κοριτσάκια καλό σας βράδυ απο εμένα και το μωράκι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...Τι κάνετε?

Γιελιζ...πάνω που έλεγα χθες ότι θα ήθελα να φάω μπουγάτσα με τυρι από Θεσ/κη!!! Μες στο μυαλό μου είσαι!! Σε πείραξε όμως...δεν πειράζει...την επομενη φορά κλειστό το στόμα :lol::lol:

Σοφάκι πώς περάσατε χθες?

Νικόλ μου γλυκιά τέλεια τα νέα σας...όλα καλά θα πάνε θα το δεις! Ξεκούραση και όλα θα περάσουν!

Ηλιάνα μου μην αγχώνεσαι...μείνε στο κρεβάτι και θα δεις το μωράκι σου την Τρίτη και θα ηρεμήσεις...Θα περιμένουμε τα νέα σας!

Οι άλλες τι κάνετε???

Εγώ πάλι δεν κοιμήθηκα και πολύ καλά...Ολο το βράδυ πηγαινα τουαλέτα και έβλεπα και όνειρο οτι είχα αίμα και έλεγα συνέχεια δεν θέλω να χάσω το μωρό μου :? Αφού κάθε φορά που πήγαινα τουαλέτα κοιταζα μήπως έχω κάτι! Χαζεψα...

Σήμερα λέγαμε να πάμε για κανένα καφέ βολτίτσα και χάλασε ο καιρός!!!!! Ψιλοέβρεχε πριν...δεν ξέρω αν θα βγούμε τελικά. :evil::?

Λοιπόν...αν δεν μπω αργότερα καλά να περάσετε κοριτσάκια μου σήμερα...Πολλά φιλιά στις κοιλίτσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κααλημερα κοριτσακια μου!!!!!!πως ειστε??????σημερα συννεφιασμενος - μελαγχολικος ο καιρος!!!!!!!!

αχ αν ημουν καλα κ δεν ειχα την αποκοληση θα ηθελα πολυ να πηγαινα μια βολτιτσα σημερα,αλλα....!!!!!!!!!!

καλη μου νικολ πολυ χαιρομαι που ειστε καλυτερα εσυ κ το μωρακι σας!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακι μου συγνωμη που δεν σχολιαζω κ τις υπολοιπες ε????????σας ευχαριστω πολυ ολες σας κοριτσια μου!!!!!!αλλα με την μνημη εχω ενα θεματακι!!!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

τα φιλια μου κ την αγαπη μου σε ολα τα κοριτσια κ στις κοιλιτσες!!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ηλιανα μου.ολα καλα θα πανε με την αποκολληση. εγω χαζογελαω τωρα γιατι κουνιεται και κλωτσαει η μικρη και βλεπω την κοιλια μου να πηγαινει περα δωθε. χιχι. φιλακια πολλα οτι και αν κανεις σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!Τι κανετε κοριτσακια μου?

Μαρακι να πατε τη βολτιτσα σας,μη σας τα χαλαει ο καιρος.Κι εμεις εχθες που βγηκαμε(κ πολυ ωραια περασαμε)εβρεχε ασταματητα αλλα δεν πτοηθηκαμε ;);) Σημερα παλι μας κανει καλοκαιρι!!Επιτελους!

Καλημερα Βικυ μου!Κλωτσαει η ζουζουνιτσα σου??Τι καλα!!!

Καλημερα Ηλιαννα!!Κανε υπομονη,θα περασουν οι μερες κ θα βγαινεις εξω κανονικοτατα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σοφακι μου.. τι κανεις. εφτιαξα φατσαμπουκ εχθες σου εχω κανει αιτημα φιλιας .vasw vasoula. παω να κανω μπανακι για να παω μετα μαλλον να δω το ανηψακι. τελειο το κλωτσιδι που τρωω. ειναι η μονες κλωτσιες που γουσταρουμε εμεις οι γυναικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμαπιανισιμο μου αχ μακαρι να πανε ολα καλα!!!ανυπομονω μεχρι την τριτη!!!!!για να δουμε......

αχ ειδες δεν εχει πλακα??...!!!!!!τι ωραια ε???να'σαι καλα κοριτσι μου!!!!!!αν κ τις τελευταιες μερες εχχω γινει εσωκλειστη μεσα στο σπιτι!! :lol::lol::lol::lol::lol: μου ειναι δυσκολο γιατι κ με τη δουλεια μου ημουν εξω συχνα κ τωρα που τη σταματησα κιολας???...........

αλλα χαλαλι!!!!!!να πανε ολα καλα κ θα το συνηθισω!!!!!!!

σοφιτσα μου οντως αυτες οι κλωτσιες ειναι το κατι αλλο!!!!να μας σακατευουνε,εμεις θελουμε κι αλλες!!!! :lol::lol::lol::lol: !!!μαγικο ε?????

τι θα κανετε εσεις σημερα κοριτσια???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα..Ηλιαννα καλως ηρθες βρε...εμενα με ξερεις....χιχχι...σημερα ειναι μια απο τις χαλια μερες για εμενα...απο εχτες ξεκινησε αλλα σημερα κορυφωθηκε...και εχω βαλει και υποθετο..ελεος...καλα στο face μονο τη Γιελιζ καταλαβα και αυτο απο το ονομα...οκ και τη merycal που την εκανα πρωτη add..τις αλλες θα μου παρει λιγο να συνηθισω τα ονοματα...σημερα τρωμε σαλατα μεσογειο και σουφλε λαχανικων..ωραια ειναι αλλα προς το παρον κανενα ενδιαφερον δεν εχω να φαω...τι επαθα???λετε να μου συμβαινει κατι??χιχιχι..ελεγα να κανω και δουλειες αλλα μπαααα στην ξαπλα θα την βγαλω..ζαλιζομαι κιολας..ελεος...Ηλιαννα περιμενω με αγωνια την Τριτη..ολα καλα να πανε!!!Φιλακιααααα....ΘΕΛΩ ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΑΜΔΕΣ...ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις Ηλιαννα μου δεν το κοβω να κανουμε κατι...Ισως κανενα καφεδακι το απογευμα αλλα κι αυτο χλωμο γιατι ο καλος μου δουλευει :(:(:(

Καλημερα Κισκα μου!Δεν εισαι στα καλυτερα σου ε?Κατσε ξαπλα κ μη σηκωνεσαι καθολου,οι δουλειες μπορουν να περιμενουν ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κισκα μου ειδες θα τα λεμε κ απο δω!!!!!!!χιχιτι επαθες κοπελα μου???ακομα χαλια εισαι ε???????αντε κανε λιγο υπομονη!!!!!!!!τι να κανουμε με τα μικρουλια μας!!!!.......συμφωνω με τη σοφιτσα κοπελα μου ξαπλωσε κ οι δουλειες μπορουν να περιμενουν!!!κ εσυ καθολου ορεξη για φαγητο ε????κ εγω συνεχεια ειμαι τουμπανιασμενη κ εχω τα γνωστα!!!!!!!!αντε να ερθει αυτη η τριτη επιτελους να δουμε!!!!!!.....

σοφιτσα μου κ εσυ σπιτι σημερα ε??????τι να κανουμε ......μονο υπομονη μπορουμε τιποτ'αλλο!!!!!να δουμε πση ακομα!!!!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa koritsia

hliannna me to kalo na pas thn trith sto giatro na deis to zouzounaki sou pou tha sfantazei apo ugeia!!

ontws oi wraioteres klotsies einai autes pou mas rixnoun ta zouzounia mas..k emena to palikaraki mou exei trella kefia shmera k mareseiiiiiiiii

pantws sto fatsobiblio pou lete k eseis den mporw na katalabw pioa einai poia alla ,me ton kairo k me to rwta rwta tha mathoume h mia thn allh

egw perimenw thn mama mou na rthei na mou kanei doulitses k meta na kataibw sto patriko mou mazi ths gia na erthei na me parei o kalos mou na me paei boltitsa

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι μου κανετε;;;

μα καλα ποσα γραψατε;;;;;

τι ηθελα να πω....τα ξαχασα κι'ολας

Φιλακια πολλα σε ολες

εδω ο καιρος ειναι μουχλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...