Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

τουιγγι καμια φορα λεει με τη σπερματεγχυση αργει...δεν ξερω εμενα αργησε την αλλη φορα ενω παντα 14 μερες μετα την οωρηξια εχει εμφανιστει...ευχομαι να κανεις χοριακη και να δειξει αυτο που ονειρευεσαι.. :D

cuandaki σε ευχαριστω!!! ευχομαι το ιδιο και σε εσενα...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέραααααααααα

Twiggy μου υπομονή,και εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!!

Cuando μου ελπίζω αυτή τη φορά η αναμονή να είναι για καλό,να μας πεις τα χαρμόσυνα νέαααα :P:P:P

Σια μου τι κάνεις;;Ξεκουράζεσαι για να πάρεις δυνάμεις και να μας εξαφανίσεις;;; [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] Δε μας λυπάσαι πλέον καθόλου;; [smilie=sad2.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad4.gif]

Lil μου η εξέταση που θα κάνεις σε καλύβει αλλά το THIN-PREP είναι κορυφή,δείχνει τα πάντα.Πες στο γιατρό σου να σου μιλήσει γι αυτο και θα καταλάβεις τις διαφορές.Δεν είναι κακό να μας διαφωτίζουν για κάποια θέματα που μας αφορούν..... ;);)

Μαρικάκι όλα καλά να πάνε με τον μπαμπά σου και γρήγορη ανάρρωση...

Αναστασία ,Χ+Μ βλέπω λίγος ύπνος λείπει σε όλες μας,οπότε ας εκμεταλευτούμε την εορτάζουσα μέρα =))=))=))

Μερεντούλαααααα [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Φιλάκια και στα υπόλοιπα κορίτσια :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες !!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σημερα, τρεχω απο το πρωι στην τουαλετα,

με επιασαν πονοι περιοδου και ειμαι αστα να πανε :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

ευτηχως μεχρι στιγμης τιποτα, αν και η καρδουλα μου το ξερει τι εχω τραβηψει απο το πρωι @-)@-)@-)

Ολα καλα ο θεος ειναι μεγαλος ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου εχεις δικιο ,υπομονη...προσπαθησε με καποιο τροπο να χαλαρωσεις,οσο γινεται.....

Μηπως να το γιορταζες λιγο??Ειμαι σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου εχεις δικιο ,υπομονη...προσπαθησε με καποιο τροπο να χαλαρωσεις,οσο γινεται.....

Μηπως να το γιορταζες λιγο??Ειμαι σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα!!!

Ax LIL μου μακαρι :((:((:((:((:((

τα δακρυα κυλανε νερακι τωρα μου βγεινει ολο το αγχος απο το πρωι ..........

Πηγαινα τουαλετα και φοβομουνα να κοιταξω

ασχημο πραγμα κοριτσια πολυ ασχημο............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία μου όλα θα πάνε κατ' ευχην......είναι ψυχοφθόρο όλο αυτό που μας περιγράφεις.....μακάρι να μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε περισσότερο από αυτά τα λιγοστά ενθαρυντικά λογάκια... :x ....αλλά δεν χρειάζεται να ανησυχείς......ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ....ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ..:)...σε φιλώ.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax LIL μου μακαρι :((:((:((:((:((

τα δακρυα κυλανε νερακι τωρα μου βγεινει ολο το αγχος απο το πρωι ..........

Πηγαινα τουαλετα και φοβομουνα να κοιταξω

ασχημο πραγμα κοριτσια πολυ ασχημο............

σε καταλαβαινουμε ολες εδω... κουραγιο.. μπορει να μην ειναι συμπτωματα περιοδου αλλα εγκυμοσυνης! τοσες φορες δεν μας εχουν πει οτι μοιαζουν? κανε υπομονη.... σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι εγκυος!!! πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sioula m an k ta eipame kai sto chat, ithela na s pw kai apo dw na min m stenaxwriesai!eipame oti tha sai iremi,psixraimi kai O THEOS tha se antameipsei!etsiiii?min anisixeis!edw exei polles kopeles paradeigmata p eixan simptwmata apo nwris k telika itan egkioules!thetikes skepseis koritsaki m k ola tha pane kala glikia m!ok?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι που ειμαι down σημερα δεν νιωθω και καλα! εβαλα θερμομετρο και εχω 37,3!! :? τωρα αυτο σημαινει κατι ή την αρπαξα κι απο πανω!!? καλο βραδυ σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ Κ ΓΩ ΠΗΓΕΝΕ ΕΛΑ ΣΤΙΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΕΡΒΙΑΤΑΚΙ ΕΒΑΛΑ ΜΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Κ ΛΕΡΩΘΩ....ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ Κ Η ΡΩΓΕΣ...Κ ΕΙΧΑ ΔΕΚΑΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου κι εγω πιστεύω οτι είναι πολύ νωρίς για να έχεις συμπτώματα περιόδου,μήπως στεναχωριέσαι άδικα;Δεν είναι απαραίτητα κακό που πονάς μπορεί να συμβαίνει κάτι ευχάριστο....αχχχχ όλα να σου πάνε κατ'ευχήν :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Twiggy μου λες;;;;Τα δέκατα είναι πολύ θετικά αν δεν είσαι αρρωστούλα....μέχρι αύριο θα ξέρεις....άντε μακάρι.....δες και αύριο αν επιμένουν τα δέκατα....

Κορίτσια υπομονή και θα τα καταφέρουμεεεεε [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΤΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΚΑΤΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝ ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΔΕΚΑΤΑ....ΒΑΛΕ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε δικιο, μιλησα και με τον γιατρο μου και με καθυσηχασε...

απλα οταν οι πονοι ειναι ιδιοι καθε μηνα και σου ξανασυμβαινουν τα ιδια τα παιζεις !!!!!

Το μεσημερι κατεθεσα τα οπλα λεω ερχονται παει....ευτηχως παναγια μου τιποτα :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία μου μην καταθέτεις τα όπλα !!!!

ακόμα και αν το κάνεις θα μπω μπροστά να φάω εγώ το βόλι !!!

είμαι έτοιμη ακόμα και να μου παραχωρήσεις την αλέκα σου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ!!!!!!! Η ΛΑΧΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΦΤΗ!!!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΟΤΑΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΥΤΗ ΔΑΚΡΙΖΩ ΑΠΟ ΧΑΡΑ!!!!! ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!! ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ Ο doctor!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ! ΑΚΟΥΤΕ?????????????????? ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Σια!!! καλη δυναμη και υπομονη.... ευχομαι ευχαριστα!!! Νανας καλη επιτυχια με τη σπερματεγχυση και σου ευχομαι να δακρυσεις απο χαρα και .. στην πραγματικοτητα! Λετε τα δεκατα ειναι καλο ε??!!! Θα δω και αυριο ας μην παρασυρομαι... καλο βραδυ σε ολες.. εγω βλεπω "το νησι" και κλαιω ολη την ωρα!!! :oops: φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ; ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ. ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΕΣΥ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ!!!!!!!

NANAS ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia den tha sou erthei kai xalarose kai tha deis...touigii den thelo na se spogoiteuso alla distixos ta dekata tha simainan kati mono se fasi kathisterisis..giati outos i allos sti deyteri fasi tou kiklou oles exoume dekata...sxedon...kalo simadi einai kai poli kalitero tha einai an sinehiseis etsi apo to savato kai meta..sto euxomai me oli mou ti psixi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: :YMHUG

χιλια ευχαριστω για τα καλα σας λογια, η αληθεια ειναι οτι τρομαξα χτες, εκει που δεν ειχα συμπτωματα καθολου και ημουνα χαλαρη ξαφνικα ηρθανε οι πονοι περιοδου... :shock::shock::shock:

Πιθανοτατα να ητανε συσπασεις στην μυτρα κοριτσια μου ειτε μεγαλωνει ειτε καποιο απο τα εμβρυα δεν τα καταφερε....

1 και καλο ειπαμε δεν ειμαι και πλεονεκτρα να περιμενω να κανω και τριδυμα ποια!! :lol::lol::lol::lol:

twingy μου κοριτσι μου σου ευχομαι πραγματικα να εισαι εγκυουλα μεσα απο την καρδια μου :x:x:x:x:x

cuandaki μου αντε και συ με το καλο θετικο τεστακι να εχεις αφου χοριακη δεν κανουνε :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρικακι....................... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ευχομαι ολα καλα να πανε με τον μπαμπα σου κοριτσι μου

μας ανυσηχησες ειχες μερες να μπεις !!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Αντε λιγες μερες ακομα και συντομα θα εισαι σπιτακι σου, στον αντρουλι σου.........

καλη συνεχεια κοριτσι μου θα σε σκεφτομαστε @};-@};-@};-@};-@};-

γεια σου Teddy_Dion :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: πως παει το μωρουλι σου?????

Καλημέρα κορίτσια μου, καλημέρα Σία

καλά πάει το ζουζουνάκι περιμένει

και τα δικά σας να του κάνουν παρέα!!!!!

Και μην ανησυχείς δεν θα έρθει η ακατανόμαστη με τίποτα!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γεια σου κορίτσι! Να έχουμε καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες 🙏 Κι εγώ έχω κράμπες που ξεκίνησαν την 7η εβδομάδα - τώρα είμαι στην 8η. Απ τον υπέρηχο ήταν όλα καλά, η γιατρός μου δεν το βρήκε καθόλου ανηχυτικό και μου πρότεινε αν θέλω να πάρω είτε παρακεταμόλη ή μαγνήσιο. Τελικά πήρα μόνο μια φορά μικρή δόση παρακεταμόλης γιατί με πονούσε η μέση μου κυρίως (και δεν είχα τροφοκαρτ) κι από τότε οι κράμπες έρχονται αραιά και πού. Στην αρχή ήταν σα να μου ερχόταν περίοδος κι είχα κατατρομάξει, αλλά μετά πήγαμε για υπέηχο κι ήταν όλα καλά, οπότε δε δίνω και πολύ σημασία πλέον.
    • Αχ κι εμένα ο γιατρός μου δε με αφήνει! Και σήμερα βρε κορίτσια μου εδώ είναι πραγματικά μέρα για μπάνιο. Πολλή ζέστη, καθόλου αέρας...  Τέσπα... Δεν πειράζει... Του χρόνου θα κολυμπάμε μαζί με τα μωράκια μας!
    • Καλώς ήρθες κορίτσι μου και με το καλό το μωράκι σου 💖 όπως σου είπαν και τα κορ΄ιτσια μη σε αγχώνουν τα συμπτώματα, αυτά πάνε κι έρχονται, κι επίσης, κι εγώ στις πρώτες εβδομάδες δεν είχα κάποιο τρανταχτό σύμπτωμα, παρα μ΄όνο τον πόνο στο στήθος και έτσι ψιλοζαλάδες αν θυμάμαι καλά. απ την ημέρα που άκουσα την καρδούλα να σου πω την αλήθεια σταμάτησα να τα παρτηρώ κιόλας, γιατί μόνο άγχος προκαλούν. Μόνο όταν τα λέμε εδώ κάνω τον απολογισμό και τα γ΄ραφω. Κατα τ άλλα, θα υπάρχουν μέρες που αισθανόμαστε έγκυες κι άλλες που θα το ξεχνάμε γιατί τα συμπτώματα δεν είναι στάνταρ. Περιμένουμε τα νεάκια σου απ τον πρώτο υπέρηχο 💖
    • Αυτό που λες για την Παναγία, κι εγώ, ενώ δεν είμαι καθόλου της θρησκείας, για κάποιο λόγο ένιωσα την ανάγκη τελευταία να την προσφωνώ να προσέχει το μωράκι μου 🙏 Νομίζω είναι λόγω των απωλειών που βιώσαμε, ότι έχουμε την ανάγκη για πίστη σε μια ανώτερη δύναμη Είναι σίγουρα κι ορμόνες που κάνουν πάρτυ, αλλά δεν είσαι μόνη στις τυμπανοκρουσιες, να ξέρεις 🤣🤣🤣
    • Γεια σας κορίτσια! Προσπαθώ να διαβάσω τα νεότερα σ αυτό το θεματάκι γιατί έχασα κάποιες αναρτήσεις η αλήθεια είναι. Έχω επιστρέψει και στη δουλειά μετά από άδεια και προσπαθώ ακόμα να βρώ τους ρυθμούς μου. Όπως σας έγραψα ο τελευταίος υπέρηχος (#3) ήταν την περασμένη Τρίτη 28/05 όπου είδαμε το μικρό ζελεδάκι και μου έβαλε η γυναικολόγος κάποια δευτερόλεπτα την κοαρδούλα για να ηρεμήσω μιας και ήμουν αγχωμένη. Έπειτα έχω ηρεμήσει αρκετά μπορώ να πω, τα συμπτώματα παραμένουν ίδια, αν και δε ξανα έκανα εμετό απ την αρχή της εβδομάδας. Κάπως βρήκα το "κόλπο" που λειτουργεί για εμένα - οι ναυτίες συνήθως με πιάνουν όταν πεινάω ή όταν κάποια έντονη μυρωδιά μου τα σκάσει. Οπότε πήρα κάτι μπισκότα, που υποτίθεται είναι και υγιεινά, και τρώω 3-4 από αυτά ή αν είναι η ώρα του γεύματος τρώω φαγητό ή κάποιο φρούτο. Και κάπως έτσι περνάει. Οι κράμπες με πιάνουν που και που, κυρίως στη μέση, αλλά ευτυχώς παραμένουν ήπιες και όχι συστηματικές. Αυτό απ τη μια με ηρεμεί ότι δεν έρχεται κάτι κακό κι απ την άλλη με ηρεμεί ότι εξελίσσεται φυσιολογικά (έτσι θέλω να πιστεύω δλδ γιατί δεν είχα τέτοιες κράμπες σε καμία απ τις 2 προηγούμενες εγκυμοσύνες που δε προχώρησαν). Κατα τα τ' άλλα η ενέργειά μου είναι σαφώς πεσμένη, δεν έχω όρεξη να κάνω τίποτα, ακόμα και για ψώνια που πήγα θέλω να κάθομαι ανα 30 λεπτά γιατί κουράζομαι. Επιπλέον το σ΄τηθος με πονάει καθημερινά, άλλοτε περισσότερο άλλοτε λιγότερο, πάντως είναι το μόνο "σταθερό" σύμπτωμα. α! επίσης παρατηρώ ότι είμαι πιο ευαίσθητη συναισθηματικά, βάζω τα κλάμματα πολύ εύκολα καθώς βλέπω πχ μια συγκινητική στιγμή στο Νετφλιξ, που όμως δε θα έκλαιγα υπό άλλες συνθήκες 🤣 Η γυναικολόγος μου έκλεισε κατευθείαν την αυχενική για 1/07 αλλά δε ξέρω αν θα την παλέψω ψυχολογικά να περιμένω τόσο, καθώς την παλίδρομη κύση την έχασα στον τρίτο μήνα και, όσο να ναι, με αγχώνει κάπως αυτός ο άτιμος μήνας. έκλεισα ένα ραντεβού στις 18/06, να είμαι δλδ κάπου στη μέση απ το σήμερα μέχρι την αυχενική για την ηρεμία μου. Κατα τ' άλλα έχω πολλή θετική σκέψη καθημερινά, ο σύζυγος βοηθάει πάρα πολύ σ αυτό, φροντίζουμε να υπάρχουν όμορφες στιγμές μαζί μες τη μέρα και να το ζήσουμε χωρίς φόβο.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...