Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο3!!!!


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια !!

τι μου κάνετε ; πέσαμε λίγο βλέπω....

και πολλές απουσίες :-?:-?:-? με πρώτη εμένα :oops::oops::cry:

να μην χανόμαστε !! να μην χανόμαστε !! :lol::lol::lol:

Ροουζ προσπάθησε να μην δίνεις σημασία, και αυτά τα σπυράκια.... :-ss:-ss:-ss

δεν ειναι και η Σία σε θέση να σε αναλάβει τώρα ρε γαμ@το....

θα σε έβαζε κάτω και θα τα εξαφάνιζε.. [smilie=toothy4.gif]

δεν ξέρω ίσως μπορεί να την αντικαταστήσει η Αναστασία ;

MaDi και εγώ ιδέα δεν είχα...

Χθες τελειώσαμε και εμείς την αντιβίωση αλλά θα συνεχίσουμε τους 2 επόμενους μήνες με βιταμίνες,

δεν ξέρουμε αν έχει εξαφανιστεί το μικρόβιο και θεραπεύτηκε η προστατίτιδα

αλλά θα το ξέρουμε σε καμιά 10ριά μέρες που θα κάνει καλλιέργεια σπέρματος και τις υπόλοιπες εξετάσεις.

Αν όλα πήγαν καλά θα κάνουμε ένα σπερμοδιάγραμμα να δουμε την κινητικότητα και μετά δεν ξέρω...

εδώ κολλάω..... :problem::blink::D:D

να κάνουμε μια προσπάθεια μόνη μας ή να πάμε κατευθείαν για σπερματέγχυση ;

τι λέτε ; [smilie=book1.gif][smilie=book1.gif]

γεια σου μερεντακι!! Η αποψη μου ειναι να ΜΗΝ αρχισετε να προσπαθειτε (μονοι σας ή με βοηθεια) αν δεν δειτε οτι εξαφανιστηκε το μικροβιο! Οι περισσοτεροι γιατροι που εχω μιλησει υποστηριζουν οτι τα μικροβια ειναι επικινδυνα για την κυηση. Δηλαδη ακομα και αν επιτευχθει εγκυμοσυνη ειναι πολυ πιθανον να συμβει αποβολη.. Κι εμεις δεν θελουμε τετοια!!! Θελουμε μωρακια κι οχι αλλα κλαματα και ταλαιπωρια!!! Σας ευχομαι να εχετε ξεφορτωθει το παλιομικροβιο και συντομα να αγγιξετε τον στοχο σας!!!!

καλημερα σε ολες, φιλια.... οι μερες περνουν... φυσικα δεν εχω συμπτωματα κλπ. λιγο το βραδυ αισθανομαι περιεργα.... ολα αυτα δεν εχουν σμασια ομως ετσι? αντε να δουμε.. 6 μερουλες μεινανε..!!καλα να περνατε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κουκλες τι κανετε?Οντως εχει ωραια ημερα σημερα, αν και λιγο συννεφιασμενη!Η διαθεση πρεπει αν ανεβαινει, ερχεται καλοκαιρακι, θαλασσα,βουτιες, παγωτα(το μυαλο στο φαγητο χεχε)

και πολλες πολλες βολτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα κορίτσια!!!!!Διάβασα αυτά που είχατε γράψει εχθές,μην μου "πέφτετε",βγαίνουμε νικήτριες όταν δεν το βάζουμε κάτω!!!!!!!!

Μερεντούλα μου είμαι της άποψης να ρωτήσεις το γιατρό σου και αυτος θα σου πει αν αξίζει να συνεχίσετε μόνοι σας ή αν πρέπει να πάτε για σπερματέγχυση.Εμένα ο γιατρός μου μου είπε να κάνω προσπάθεια για 2μήνες και μετά αν δεν πετύχω να πάω για εξωσωματική.Αυτοί νομίζω ξέρουν καλύτερα....Όσο για το παλιομικρόβιο [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] το κανόνισα =))=))=))=))

Twiggy,Cuando και Σια καλά αποτελέσματα,περιμένουμε τα ευχάριστα!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Jannoino μου υπομονή και όλα θα πάνε κατ'ευχήν!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:x

Μadi μου εγω το ήξερα για τα 2 ΠΑΠ.Εγω κάνω τοTHIN-PREP πολύ καλύτερο απο το απλό και προλαμβάνει και βρίσκει το παραμκρό που μας συμβαίνει.Εμένα ο γυναικολόγος μου ήθελε να κάνω μόνο αυτο λόγω των φαρμάκων που παίρνουμε στην εξωσωματική.

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ρε τσουπρες σημερα??????????? ειπαμε Κυριακη αλλα οχι και ετσι??? :lol::lol::lol:

ααααα εμφανιστηκε η πρωτη βλεπω!!! :ymparty::ymparty::ymparty::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γεια σου Μαριαναπ1

ρε κοριτσια το Μαρικακι μας που ειναι???????????? ξερει καμια τιποτα??? :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου αρεσαν τα νεα σου εικονιδια...προσαρμοζεσαι στην μητροτητα ηδη!Που ειστε καλε να πουμε καμια χαζομαρα να χαλαρωσουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σια μου, ολα καλα ετσι?

Mariap1 ,και σε εμας αν δεν γινει φυσιολογικα σε δυο μηνες παμε για εξωσωματικη,ελπιζω σε ενα θαυμα!!!

Να σε ρωτησω για το 2ο παπ, δεν ειναι η μικροσκοπικη εξεταση κολπικου υγρου, γαιτι αυτο θα το κανω την Τριτη και νομιζα οτι ξεμπερδεψα!!

Εχω τρελαθει με αυτες τις εξετασεις....νομιζω οτι αυτο ομως ειναι το κλειδι κοριτσια ,να κανουμε οσο πιο πολλες μπορουμε!!

Τωρα σε λιγο θα παρω και ειδικοτητα,εχουμε γινει γιατροι βλεπετε!!!!

Που εισαι αnastasia? Νομιζα οτι επεσες στο ψητο!!!!........Ντοιν ντοιν χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL τι κανειςςςςςςςςςςς? :x Θα εβαζα τα κλαματα σε λιγο, ολες αφαντες!!! :((:(( Ψητο ειχαμε για 2 ημερες, τις γονιμες =p~ ...μετα απεργια!!! :-B Αν και δεν νομιζω να εγινε κατι αυτο το μηνα...ειναι νωρις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι και ετσι βρε anastasaki μου!!Κυριακη βλεπεις....

Για το αλλο τωρα ποτε δεν ξερεις! Μονο για δυο μερες ομως? Θα ρεψει το παλικαρι δεν τον λυπασαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με την εξέταση κολπικού υγρού θα είσαι ΟΚ LIL μην αγχώνεσαι! Απλά λέω κάνουμε που κάνουμε κάθε χρόνο το τεστ παπ, μας παίρνουν που μας παίρνουν δείγμα, γιατί να μην το ελέγχουν και για τα συγκεκριμένα μικρόβια αφού είναι τόσο σοβαρά; Σε δουλεια να βρισκόμαστε και λεφτά να έχουμε να ξοδεύουμε. :twisted:

Ρε τι πάθανε όλες τελευταία ... αποφάσισαν να κάνουν ομαδική αποτοξίνωση από το Mamy? Πήραν άραγε τα βουνά ή κλείστηκαν σε κανένα κέντρο αποτοξίνωσης; Πόσο θα αντέξουν όμως;

Σύντομα θα ξανακυλίσουν ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δικές μας θα ναι! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χασιευωωωωωωωωωωωωω Σιαααα!!!!

εχασα κατι???? ποτε εκανες ντοιν τελευταια φορα?? :-?:-?:-?:-?:-?

παλαλες??? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχασα κατι???? ποτε εκανες ντοιν τελευταια φορα?? :-?:-?:-?:-?:-?

παλαλες??? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

aaaa SIA na matheis na mhn ta vazeis me tis ponties, twra tha yposteis tis synepeies

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με την εξέταση κολπικού υγρού θα είσαι ΟΚ LIL μην αγχώνεσαι! Απλά λέω κάνουμε που κάνουμε κάθε χρόνο το τεστ παπ, μας παίρνουν που μας παίρνουν δείγμα, γιατί να μην το ελέγχουν και για τα συγκεκριμένα μικρόβια αφού είναι τόσο σοβαρά; Σε δουλεια να βρισκόμαστε και λεφτά να έχουμε να ξοδεύουμε. :twisted:

Ρε τι πάθανε όλες τελευταία ... αποφάσισαν να κάνουν ομαδική αποτοξίνωση από το Mamy? Πήραν άραγε τα βουνά ή κλείστηκαν σε κανένα κέντρο αποτοξίνωσης; Πόσο θα αντέξουν όμως;

Σύντομα θα ξανακυλίσουν ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάλι με χρόνια με καιρούς πάλι δικές μας θα ναι! :P:P:P

Ετσι πιστευω και εγω.Κανονικα αυτο πρεπει να κανουμε ,ευτυχως που τα μαθαινουμε εστω και ετσι...τι να πω....

Και εσυ μην τρελενεσαι με την σαλπιγγογραφια,αφου τωρα βρηκατε το μικροβιο ,προεχει αυτο ,θα θεραπευτει και μετα βλεπετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιαααααααα ασε το φαγητο καταμερος, το μυαλο σου εκει το εχεις...φουτηματα=κλανιδιαααααα!!!!Εσυ θα παλαλωντσμε?Σκορπινα ελα πεατεν να γρικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...