Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011... Η τελική αναμέτρηση2!!!!!


Recommended Posts

Εξυπνο αυτό με το μαλλί της γριας, τελειο για τα παιδια.

Εγω έχω δει σε βάφτιση αντι για μπομπονιερα, σακουλάκι με χρυσόψαρο. Υποτίθεται για τα παιδιά, αλλά ενθουσιάστηκαν όλοι και παίρναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ σας χαιρετώ, πάω για καφέ με τον αντρούλη μου, ο οποίος μόλις επέστρεψε από επαγγελματικό ταξιδι.

Θα τα πούμε μάλλον αύριο. Καλό σας μεσημέρι και καλή όρεξη (έχουμε μπόλικη οι περισσότερες :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι κοριτσακια μου!Ελισσαβετ καλο καφε!

Κι εγω τελειωσα με την κηπουρικη μου,εφαγα κ τωρα θα χαλαρωσωωωωωωωωωωωωω!!!Τα λεμε το απογευμα λοιπον!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑ!!! Εσείς φύγατε μάλλον? Κορίτσια ήρθαν οι τεχνικοι που ήρθαν και χθες για να αλλάξουν τους θερμοστάτες της θέρμανσης και έκαναν 3 ώρες!!! Μου έκλεισαν και το ρεύμα και δεν είχα τι να κάνω!!! Αστε που έκαν μισή ώρα να σας διαβάσω...Και το χειρότερο??? Εμεινα νηστικιά!!! Δεν μπορούσα να μαγειρέψω και τώρα πέθανα από την πείνα. Ευτυχώς έρχεται ο αντρούλης μου να μου φέρει φαγητο από έξω!!

Ηρθε!! Πάω να φάω και επιστρέφω να σχολιασω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν...έφαγα...βασικά καταβρόχθισα κοτόπουλο και πατάτες αλλά κορίτσια :oops::oops: δεν χόρτασα :lol::lol: Θέλω κι άλλο!!!

Τεσπα...Από οτι βλέπω πιάσαμε βαφτοσυζήτηση!! Εμείς Στέφανο θα βγάλουμε τον μικρούλη μας, από τον πεθερό μου. Το όνομα αυτό μου άρεσε πάντα πολύ οπότε δεν έχω προβλημα!

Χρύσα από τώρα πρέπει να αρχίσω να κοιτάζω όλα τα σαιτ που έγραψες για να προλάβω μέχρι την βάφτιση :lol::lol::lol:

Πάντως κι εγώ όσα περνάνε από το χέρι μου θα τα φτιαξω εγώ...να γλυτώσουμε και κατιτις οικονομικά. Προτιμώ τα χρήματα που ήτανε να δώσω για περιττά και αχρειαστα πράγματα να τα δώσω για το μωρό μου...

Γιελιζ ακόμα να επιστρέψεις??

Ζαχαρένια μου γλυκιά....τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..μαρακι δεν ειναι και τοσο πολλα!!!

Θα βλεπεις μονο οτι σε ενδιαφερει

Επισης οταν με το καλο εθιε η ωρα...μη ντραπειτε να αγκαρεψετε αδελφοξαδελφα...

πχ εγω εβαλα μια ξαδελφη μου που πιανει το χερη της να μου φτιαξει τις μπομπονιερες γαι μεγαλους- ειχαμε παρει μικρα ασημεναι ροδια και αγορασαμε εξτρα τα κουφετα απο τον χατζηγιαννακη και ετοιμα κομμενα τουλια, επισης την εβαλα να μου φτιαξει το "δωρακι" που ειχαμε σε καθε πιατο στο κεντρο, πηραμε γλυφιτζουρια σε σχημα πιπιλας - με 0,20 ευρω και τα λυληξαμε σανκαραμελα σε χρωμματιστη χαρτοπετσετα..ηταν πολυ ωραιο και πρωτοτυπο και τα παιδακια ενθουσιαστηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου από ξαδέρφια και αδερφια μπα δεν νομίζω να ασχοληθούν ιδιαιτερα αλλά δεν πτοούμαι!!

Πολύ ωραία ακούγονται αυτά που έφτιαξες..αν εχεις βάλε μας φώτο να δουμε!!

Κοριτσάκι μου σε αφήνω να ξαπλώαω λίγο γιατι ζοριστηκα σήμερα και νιώθω να μουδιάζουν τα ποδια μου..Τα λέμε αργότερα...Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Τι κανετε;Τωρα μπηκα,το πρωϊ ημουν για καφε με την κουμπαρα μου.

Την παρασκευη εχουμε ραντεβου με την γιατρο.Ελπιζω να δουμε και το φυλο...

Για ονομα και εμεις θα διαλεξουμε καποιο δικο μας και σαν 2ο θα βγαλουμε των μπαμπαδων μας που δεν ζουν.Αν ειναι κοριτσι του δικου μου και αν ειναι αγορι,του αντρα μου.

Εχω και θεμα με τους κουμπαρους.Εχουμε παντρευτει πολιτικα και ειχαμε μαρτυρες τα 2 πρωτα ξαδελφια του αντρα μου.Τωρα ομως θα κανουμε βαφτιση και γαμο μαζι και θελω να βαλουμε παραπανω απο 2 ατομα,να μοιραστουν τα εξοδα.Δεν ξερω αν πρεπει οποιος μας παντρεψει να βαφτισει και το παιδι ή αν πρεπει να ειναι αλλοι οι νονοι...Δεν εχουμε και υποψηφιους νονους,να δω τι θα κανουμε... :roll:

Μamapianissimo,αν δεν γινομαι αδιακριτη,τι προβλημα εχεις με το αυτι σου που επηρεαζει την γεννα;Εχω και εγω προβλημα γι'αυτο σε ρωταω... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλια συγνωμη μπεμπουλινο μου τωρα ειδα το μνμ

εχω νευροαισθητηριο βαρυκοϊα στο αριστερο και επειδη υπαρχει κινδυνος με το σφυξιμο να παθει ζημια το δεξι που ακουει αριστα γι αυτο πρεπει να παρω γνωματευση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις και εμβοες;Εγω το καλοκαιρι επαθα απωλεια ακοης κατα 30% και μου αφησε σαν κουσουρι εμβοες,αν και επανηλθε η ακοη μου.Λες να παθω ζημια αμα ζοριστω;Ξερεις κατι σχετικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου δεν ακουω καθολου απ το αριστερο αυτι. προσφατα που ειχα κανει εξετασεις ακουω ενα 10% απ το αριστερο το οποιο βεβαια δεν ειναι αισθητο.αν κλεισω το δεξι δεν ακουω τιποτα. η γυναικολογος μου ζητησε χαρτι απο ωρυλα γιατι λεει εκεινη την ωρα υπαρχρι πιεση και ενταση και μπορει να προκληθει ζημια στο δεξι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε? Μισή ώρα σας διαβάζω!!

Βλέπω πιάσατε τις βαφτίσεις-νονούς-ονόματα... Για φαγητό δεν είπατε και πολλά σήμερα!! :lol::lol: Αλλά με απογοητεύσατε που δεν ανοίξατε το Νο 6!!!

Εμείς δεν βαφτίζουμε οπότε έχω μαύρα μεσάνυχτα πάνω σε αυτό το θέμα... εντελώς άσχετη!! :lol::lol::lol: Για ονόματα που λέγατε, δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα...

Μάχη μου πολύ ωραίο το Θωμάς, εμένα προσωπικά μαρέσει πολύ... δεν είναι και πολύ συνηθισμένο... Και τα υπόλοιπα κοριτσάκια τα ονόματα που έχετε διαλέξει είναι πολύ ωραία!!

Ζαχαρένια μου τι κάνεις??? :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Λοιπόν... το πρωί δεν μπόρεσα να μπώ γιατί είχα την μαμά μου με μιά γειτόνισσα για καφέ... μόλις έφυγαν ξεκινήσαμε και εμείς σιγά σιγά για Αλεξ/πολη... λίγο πρίν φτάσουμε Κομοτηνή μας πήρε ο γιατρός τηλ. να μην πάμε γιατί χάλασε ο υπέρηχος :evil::evil::evil::evil: έτσι και εμείς πήγαμε βόλτα στην Κομοτηνή... φάγαμε απο μία κρέπα αλμυρή και απο 1 παγωτό, μετά κάτσαμε και για καφέ και πρίν απο λίγο γυρίσαμε... Τώρα θα ξαναμιλήσουμε στο τηλ με τον γιατρό για το πότε θα ξαναπάμε... Αυτός μας είπε σε 2 μέρες, αλλά εγώ δεν θέλω να πάρω πάλι άδεια και λέω να πάμε την επόμενη Τετάρτη που έχω ραντεβού στον ιδιώτη και θα πάρω ούτως η άλλως άδεια...Εκτός και αν πάμε απόγευμα...Θα δώ πώς θα το κάνω...

Αυτάαααααααα..... Σας αφήνω τώρα να πάω για περπάτημα τα λέμε αργότερα! Σας φιλώ όλες και τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισα κι εγώ....Βασικά σηκώθηκα από τον καναπέ. Ο άντρας μου πήγε στο γήπεδο να δει ποδόσφαιρο και μέχρι τις 8 πάλι μοναχούλα θα είμαι. Δεν έχω και καθόλου όρεξη σήμερα.

Μπεμπουλίνο μου με το καλό να δείτε το μωράκι σας και το φύλο φυσικά, να σε χρωματίσουμε και εσένα.

Βίκυ μου πήγες ατον ωρυλά? Σου έδωσε τον οκ για για φυσιολογικό?

Γιελιζ καλως ήρθες!! Βρε εσύ...μας άφησες για βόλτες , κρέπες και παγωτό??? Και δεν μας έστειλες λίγο??? Απαράδεκτη!!! :lol::lol: Φτάνει που πέρασες καλά!!

Γιώργο με το καλό να δείτε το μωράκι σας! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου δεν εχω παει ακομα. σε κανα μηνα ειναι το ραντεβου. ικα βλεπεις. χαιρομαι που ξεκουραστηκες και το διοσακι πηγε και ατα και εφαγε κρεπουλα. θελω και γω τωρα. αντε βρε με παρασερνετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θέλω Βίκυ μου αλλά ποιος να με πάει??? :(:?

Βαρέθηκα πολύ σήμερα..Δεν έχω και με ποιον να μιλησω να περάσει η ώρα. Η μανούλα μου είναι άρρωστη με πυρετό, η κολλητή-νύφη μου ασχολείται με τις 3 κοριτσάρες της :lol::lol:

Με πήρε και μια φίλη πριν που το μωράκι της ειναι 5 μηνών ΄τωρα αλλά είναι γεματούλικο...αφού φοράει ρούχα για 9-12 μηνών!!! :lol::lol: Ενας γλύκας!! εχει πολλά ρουχα που δεν τα φόρεσε ο μικρός ολοκαίνουρια και με πήρε να ρωτήσει αν δεν με πειράζει να μου τα φυλάξει και να μου τα δώσει. Μακάρι να είναι καλά!

Τι θα φάτε απόψε? Εγώ δεν ετοίμασα τίποτα. Βαριέμαι πολύ...Δεν ξέρω γενικά δεν νιώθω καλά..Με πονάει και λίγο η κοιλιά. Για αυτό μάλλον μακαρόνια θα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω!!!Ξυπνησα και διαβασα για παγωτα,εχω κ μια υπογλυκαιμια....τι μου κανετε τωρα..!!Μαλλον θα παω να παρω ενα :lol::lol::lol:

Βικυ μου κι εγω ξυπνησα με μια χαρα οτι θα βγω για καφε αλλα ο καλος μου βαριεται κι εμεινα με την ορεξη.....

Συμπεθερα μια χαρα σε βρισκω,βολτουλες και φαγητο!!Τι καλυτερο???Κ για περπατημα τωρα?Δεν κουραζεσαι?Εγω βρε κοριτσια αν κανω κατι ή παω καπου το πρωι το απογευμα ειμαι ρακος,δε μπορω καθολου.Ισως να φταιει που ειναι δυο,τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο αντρας μου θα φαει φασολια στο φουρνο λογω νηστειας

και εγω 3 κομματια πιτσα που εμεινε απ το μεσημερι

αλλα βασικα τωρα θελω κρεπα

πειναω

εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπεραααααα :) :) :) σημερα το απογευμα εχουμε υπερηχο !!!!! εν το μεταξυ σας εχω μια εκπληξη μεχρι να επιστρεψουμε......-> see my wall photos !!!!! :o):o) :D :D :D

θα σα πω να νεα μας αυριο με το καλο!!!!! περιμενω τα σχολια σας :P :P :P

Γιωργο μου ειναι ολα τελεια στο δωματιο του μικρου!Κι εσυ με τη Μαριαννα σου επισης!!!Καλο υπερηχο αποψε!Με το καλο να δειτε το αντρακι σας κ περιμενουμε νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς το Σοφάκι!

Εγώ δεν πολυπεινώ :o:shock::o περίεργο ε?? Βασικά μόλις έφαγα μήλο..

Λέω να πάω να κάνω ένα μπανάκι τώρα πριν γυρίσει ο άντρας μου και κάνει κατάληψη στο μπάνιο :lol::lol: Ο μικρούλης μου σήμερα ειναι πολύ κινητικός...ευτυχώς γιατί θα ανησυχούσα ότι κάτι δεν πάει καλά. Με πιάνει συνέχεια ένας πόνος που κρατάει δευτερόλεπτα στο αριστερό πόδι πάω ψηλά. Το είχα πάθει και παλιά και ρώτησα τον γιατρό και μου είπε ότι δεν έχει σχέση με την εγκυμοσύνη. τι να πω? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω για βραδυνο θα φαω το γιαουρτακι μου κ ο καλος μου φασολακια που εμειναν επισης απο το μεσημερι.Τελευταια βεβαια μου τραβαει πολυ σαλατες κ δεν ξερω αν αντικαταστησω το γιαουρτι με σαλατουλα...θα δειξει!!

Μαρακι μηλο ε?Θα φαω κι εγω ενα τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...