Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΘΕΛΕΙ "ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ" ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ?


miki82

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΧΕΣΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ.Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ.ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑΒ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ....ΦΙΛΙΑ|||||||||

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam μου......σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ.....και σε σένα να πάνε όλα καλά εύχομαι με το νινάκι που μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου....:))..πολλά πολλά φιλάκια..:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν λιγες μερες που πηγα στο γυναικολογο μου μου ειπε οτι για κυκλο περιοδου που κυμαινεται απο 26 μεχρι 32 ημερες οι ημερες που πρεπει να ερχεσαι σε επαφη ειναι η 8η 10η 12η 14η 16η και 18η. πρωτη μερα θεωρειται η μερα που σου ερχεται περιοδος

και μονο μια φορα τη μερα..

Γεια σου Λένα! Νομίζω ότι όλα σχετικά είναι. Εγώ που έχω κύκλο 32 ημερών κάνω ωορρηξία την 20-21 μέρα του κύκλου (τσεκαρισμένο με τεστ). Οπότε αν έκανα μέχρι τη 18η μέρα μπορεί και να προσπαθούσα ακόμα...

Όσο για την ερώτηση της φίλης μας, πάλι όλα σχετικά είναι. Το μήνα που έμεινα έγκυος έκανα έρωτα μόνο 1 φορά (ολόκληρο το μήνα). Τη μέρα που το τεστ ωορρηξίας βγήκε θετικό. Όλους τους προηγούμενους έκανα κάθε τρεις και λίγο και τζίφος. Δεν ήξερα όμως πότε κάνω ωορρηξία και το πάλευα λάθος μέρες(μετά τη 16η-18η μέρα έπερνα ρεπό( :lol: ) συνήθως κι έτσι τη μέρα της ωορρηξίας την άφηνα αναξιοποίητη)..Οπότε (κατά τη γνώμη μου) σημαντικό είναι να γνωρίζει μια γυναίκα την ωορρηξία της. Από εκεί και πέρα ας κάνει "παιχνιδάκια" όσο συχνά θέλει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...