Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

Μάχη μου υχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!

Ελίς μου πολύ όμορφη η κοιλίτσα σου..συμμαζεμένη!

Μερυκάλ με το καλό ο παίδαρος!!!Αυξήθηκαν οι άντρες!!!

Και στην κλινική μου οταν είχα πάει για την περίδεση οι νοσοκόμες μόυ είπαν πως τον τελευταίο καιρό όλο αγόρια γεννιούνται!!!

Στο μεταξύ στη λίστα μας εχει κορίτσια που δεν τα βλέπω...Πού χάθηκαν???

Εμένα ήρθε η κοπέλα που με βοηθά στις δουλειές. Εχει καιρό να ερθει...Ελα που τγην εχουμε αναγκη τώρα που δεν κάνει να κάνω τίποτα...

Απο χθες οταν στέκομαι λίγο περισσοτερο νιώθω κάποια ενόχληση στο πιπί μου και οταν ξαπλώσω περνάει..Ετσι είπα να μην κάνω τίποτα γιατί πάντα όλο και κάτι θα κάνω κρυφά βεβαίως βεβαίως...μην τα ακούσω από τον καλό μου :lol::lol:

ΜΑριλού μου καλημέρα..μπράβο για τα αποτελέσματα..με τα καλό να δεις τα νινάκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαριλου τελεια τα αποτελεσματα..καλη επιτυχια σημερα

και εμεις εχουμε απο βδομαδα ξανα γιατρο..στο νοσοκομειο αυτη τη φορα

Μαρακι ξεκουρασουυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ξεκουράζομαι!!! αλλά καμιά φορά δεν μπορώ να ΄βλέπω για παράδειγμα τα πιάτα απλυτα!! :lol:

Δεν πίστευα ότι θα το πω αυτό ποτέ λλά το ομολογώ...μου έλειψαν οι δουλειές του σπιτιού!!! :roll: Χάζεψα ε!!!

Γιελιζ καλό ξεκαθάρισμα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ναι όντως έχεις χαζέψει!!! :lol::lol::lol::lol: Άκου εκεί σου λείπουν οι δουλειές του σπιτιού!! Εμένα δεν θα μου έλειπαν καθόλου!!!! Τις έχω βαρεθεί!!! :lol::lol::lol:

Ευχαριστώ πολύ για το καλό ξεκαθάρισμα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ναι όντως έχεις χαζέψει!!! :lol::lol::lol::lol: Άκου εκεί σου λείπουν οι δουλειές του σπιτιού!! Εμένα δεν θα μου έλειπαν καθόλου!!!! Τις έχω βαρεθεί!!! :lol::lol::lol:

Ευχαριστώ πολύ για το καλό ξεκαθάρισμα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειδες είδες τι σου κάνει η κλεισούρα και η πολύ η ξάπλα??? Ακόμα και οι δουλειές του σπιτιού σου λείπουν!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εχεις παρανοησει εντελως :lol::lol::lol: απολαυσε το βρε τωρα που μπορεις γιατι μετα δεν θα προλαβαινεις...ακου εκει δουλειες!!!εμενα τον τελευταιο καιρο με εχει πιασει απιστευτη τεμπελιτιδα.τιποτα δεν θελω να κανω.κ οσο καθομαι,τοσο βαριεμαι.κ τωρα που το σκεφτομαι εχω το σιδερο,ωχ αμαν!!!

χρυσα καλα που το ανεφερες.πρεπει να παρω τηλ να κλεισω κ εγω ραντεβου για νοσοκομειο.το ειχα λιγο αφησει λογω της γριπης αλλα πρεπει να παρω τηλ γιατι ποιος ξερει ποτε θα μου κλεισουν.αληθεια το 1535 ειναι?την πρωτη φορα μου εκλεισε η ξαδερφη μου μεσα απο το νοσοκομειο κ δεν εχω ξαναπαρει τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι απόλαυσε το βρέ!!! Γιατί μετά δεν θα βάζεις κ@λ@ κάτω!!! :lol::lol::lol:

Μιχαέλα ναι το 1535 είναι!!

Αχ και εγώ έχω τεμπελίτιδα!!! Χθές έλεγα με το που πάω σπίτι θα κάνω το ένα θα κάνω το άλλο.. και το το μόνο που έκανα ήταν να πάω βόλτα και να κάνω ένα μπανάκι κατά τις 10 γιατί νωρίτερα βαριόμουν!!! Κάποιες φορές όμως με πιάνει και προκοπή!! Δεν μπορώ να πώ!! Αλλά η βαρεμάρα με πιάνει πιο συχνά!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου είμαι σίγουρη πως αν μπορούσα να κάνω δουλειες θα ήμουν σαν κι εσένα..Θα καθόμουν να τα κοιτάω και θα βαριόμουν να τα κάνω...Αβυσσος η ψυχη μας!!! :lol::lol:

Εμείς ραντεβού έχουμε στις 14/3..που είναι και η β' επιπέδου...μέχρι τότε θα σκάσω!! Μας βάζει ραντεβού κάθε 2 εβδομάδες λόγω του ιστορικού μας και επειδή επιμένει και ο άντρας μου. Ευτυχώς δηλαδή γιατί θα είχα σκάσει αν ήταν περισσότερο!!! :?8-):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανυπομονω να ερθει η μερα που θα κανω γενικη στο σπιτι...

δεν μπορω αλλο..

βλεπω τις δουλειες που πρεπει να γινουν κ δεν μπορω να τις κανω κ τρελαινομαι...

χαχαχα...μαρακι σε καταλαβαινωωωω...

οσο για τα πονακια που λες κοντα στο πιπι κ γω τα αισθανομαι κ κατευθειαν παω κ ξαπλωνω..

ξερετε τι αλλο εχω παθει?

καθε φορα που δηλωνουν το παρον τα μικρα με κλωτσιες ειναι σαν να με χτυπαει ρευμα στο πιπι..το ασθανεστε κ σεις αυτο/?

επισης δεν καταλαβα τον τροπο αποστολης απο mothercare ας πουμε..ειμαι χαζουλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι αμα θες δουλιες..κοπιασε.... :lol::lol::lol::lol:

δουλιες με φουντες!!!!!

Μιχαελλα στο παπαγεωργιου εχει αλλο συστημα...

εκει πας απο εκει και κλινεις ραντευου, εγω εχω κλεισμενα ολα τα ραντευου μεχρι και τον Ιουλιο...χαχαχα

Παντως εμενα δε θα μου λειπαν εκαθολου μα καθολου οι δουλιες...αλιθεια λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια απο τα ιδια ειμαι κ εγω...το πρωι φτιαχνω προγραμμα για το τι δουλειες θα κανω....αλλα πως γινεται παντα να το ξεχναω στο γραφειο το προγραμμα? :lol::lol::lol: γιαυτο κ δεν κανω τιποτα,δεν εχω το προγραμμα :lol::lol: που να μπει κ η ανοιξη...τοτε ειναι που δεν θα κανουμε τιποτα.εμενα αυτο που του δινει περισσοτερο ειναι τα χαλια...αντε να περασει ο καιρος να τα σηκωσουμε.τα εχω βαρεθει απο τωρα...(πολυ νωρις αυτη την φορα :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλού με νιώθεις εσύ...Συμπάσχουμε!!! Ο πόνος στο πιπί μας μάλλον είναι από τον τράχηλο ε? Ελεγα αν είναι έντονος και συνεχόμενος (μακρυα από μας) να πάρω τον γιατρό να τον ενημερώσω. Ετσι κι αλλιώς κάθε φορα με ρωτάει αν πονώ κάπου. Οσο για το ρεύμα που λες...δεν μπορώ να πω οτι το νιώθω.

Χρύσα μου δεν μπορώ να βοηθήσω στις δουλειές, λυπάμαι !! Πάντως με τόσα που λετε θα νιώσω και τυχερή που δεν κάνω και τίποτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..

Λοιπον..υπαρχουν καποια σαιτ που αναλαμβανουν για λογαριασμο σου να διευθετησουν τις παραγγελιες απο σαιτ που δε στελνουν Ελλαδα και χρεωνουν γι'αυτο καποια προμυθεια

δενε χω χρισημοποισει ποτε για να σας κατατοπισω στο πως λειτουργει..αλλα ισως να το ψαξω καμια φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ντιοσακι μου κ συ γιατρο??Χαχαχαχα...καλοοοοο

θα εχουμε νεακια δλδ...αντε καλη μας επιτυχια

μαρακι στηναρχη φοβηθηκα γιατι λεω οπα να ξελυνεται το ραμμα στον τραχηλο..χιχιχι

κ αμα το καταφερω αυτο με τα μεταφορικα εμενα να με χ.... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επνηλθα!!! γιελιζ αντε αυριο να μας πεις τα νεα σου!!!

Λοιπον τι γινετε με την αποστολη. Παραγγελνεις εσυ τα πραγματα αφου ενημερωσεις την εταιρια αποστολης. και αντι για τη διευθυνση σου βαζεις αυτην που θα σου δωσει η εταιρεια. παραλαμβανουν αυτοι τα πραγματα και σου τα στελνουν μετα στην Ελλαδα με καποια χρεωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...