Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

KALHMEEEEEEEEERAAAAAAAAAA KORITSARES KAI AGORI MAS!!!!!!!!

ZAXARWTO MOU GLUKO NA SOU ZHSEI TO MWRAKI :D:D:D:D:D BRAVOOOOOOO!! SE SKEFTOMOUN POLU KAI PROSEFXOMOUN GIA SENA!!!!! SE PETHYMHSA VRE POLUUUUUU!!!

BARCELONITAKIIIIIIII FEEEEEEEETAAAAAAAA EEE????????? KAI KORITSAROS E??????? EMEIS AGORAKI PALI!! AGOROMANA EIMAI KAI MOU ARESEI :lol::lol::lol: KAMARWNW :lol::lol::lol::lol::lol:

KATERINAKI MOU TI KANEIS GLUKIA MOU ?????? GIORGO????? GLYFINTZOURAKI????NIKOLAKI KAI GIRL.....??

STROUMFAKI MOU HREMA KAI MHN AXWNESE!!! NA SKEFTESE OTI SIGOURA THA NAI OLA THETIKA EIPAME!!

EGW PROSPATHW NA POULHSW TO MAGAZI KAI AXWNOMAI GIATI PREPEI NA DOULEVW MEXRI NA POULITHEI KAI PONAAAAAAAAAAAAWWWWWWWW PARA POLU!!!!! O SPONDYLOS MOU EINAI XALIAAA :roll::roll: TO AGORAKI MAS OMWS TO EIDAME XTES KAI EINAI ZWHROS KAI DOXA TON THEO YGIESTATO!!! :D NA NAI KALA KAI H MAMA ANTEXEI!! XALALI TOU :D:D:D:D:D:D:D:D:D

SIGA SIGA STAMATAME THN PROGESTERONH KAI SYNEXIZOUME ENESOULES KAI DUFASTON MONO!! TA CYCLOGEST EPITELOUS THA TA STAMATHSOUME SIGA SIGA!!!

TO AGORAKI MOU THA LEGETE XRISTOS OPWS YPOSXETHIKA STHN PANAGITSA MAS!! TO ONOMA TOU YIOU THS!!!!! S EFXARISTW GIA OLA OSA MOU EDWSES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααααααα!!!1 ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ εισαι ψυχουλα!!! Κι εγω σας σκεφτομουν!!! Αγορακι ε??? ΑΧΧΧΧΟΥΥΥΥΥΥ ψυχη μουυυυυυυυυυυ..με το καλο μαναρακι μου!!!! Γερο τσουτσουνι...εεε γερο μωροοοο!!!! :D

Νικολ...στρουμφ twigy καλημερααααααα!!! (οσες βλεπω στην σελιδα αυτη ετσι...μην εχω παρεξηγησεις... :shock::D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

νικολ μου χαλαρωσε θα ερθει η ακατανομαστη που θα παει! εγω δεν εχω τετοιο προβλημα, μου εδωσε αντισυλληπτικα για αυτον τον μηνα για να μην κανω κυστες και μολις τα σταματησω θα ερθει! Απο βδομαδα παω στο κεντρο να μου δειξουν πως θα κανω τις ενεσεις κλπ... και ξεκιναω.. Τελικα θα με βαλει στο πρωτοκολλο που κραταει η αγωγη για 1 μηνα.. οποτε το παμε σιγα σιγα.. Η ωοληψια υπολογιζεται για μεσα Ιουνη..

στρουμφακι μου γλυκο... Εγω πιστευω πως αφου δεν εχετε θεμα με το σπερμα καλο ειναι να δοκιμασετε μια σπερματεγχυση! Ειναι απλη διαδικασια και σε εσας μπορει να πετυχει! Μια φορα ομως μην το κουρασετε..Εγω θα το δοκιμαζα (το καναμε ηδη αλλα ειχαμε κακο σπερμα) και μετα θα εμπαινα στη δυσκολη διαδικασια της εξωσωματικης (που μπαινω τωρα) Σκεψου το και αποφασιζεις..ρωτα και τον παλιο γιατρο σου..

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα-

καλό κουράγιο και καλή επιτυχία σε ολές σας. Πριν καιρό έγραφα και εγώ σ'αυτό το πόστ.. :)

χαριζω ενέσεις ηπαρίνης-όποια κοπελα τις εχει αναγκη ας μου στειλει πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλη συνεχεια στις προσπαθειες σας.να ειστε ηρεμες κ χαλαρες κ φυσικα να ξερετε οτι για ολες θα γινει το θαυμα αυτο

καρδουλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;θα γινουμε συμπεθερες;ρε γαμωτο εισαι λιγο μακρια αλλα που ξερεις;-)να ρθει με το καλο ο αγοραρος σου

αν δεν εμπιστευεστε το γιατρο σας να αλλαξετε.ειναι ο πιο σημαντικος παραγοντας

καλη επιτυχια σ ολες κ φιλια πολλαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι κανετε???εμενα μου ηρθε η ακατανομαστη ;) ξεκιναω λοιπον τα χαπακια μου κι ο Θεος βοηθος :ympray: μακαρι να ειναι η τυχερη μου αυτη τη φορα!!!καλη επιτυχια και στα υπολοιπα κοριτσακια που ξεκιναν τωρα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γεια σας!!!!!!!!!!!μετά από πολύ καιρό βέβαια που έχουμε να τα πούμε!!!!!!!ξεκινάω και εγώ,μέσα στην εβδομάδα Τρίτη με Τετάρτη για πρώτη φορά!!!!!μπορεί κάποια να μου πει πόσο περίπου διαρκεί η διαδικασία με βραχύ πρωτόκολλο?καλή επιτυχία σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!

Σας εύχομαι καλή επιτυχία και μόνο ευχάριστα!!!!!

Μου είπατε να πω στον γιατρό μου για σπερματέγχυνση όμως του το χω πει και παλιότερα και μου χε πει οτι δεν έχει πολλά ποσοστά επιυχίας οπότε την τελευταία φορά που μιλήσαμε στο τηλέφωνο και με άκουσε πολύ χάλια, μου πε να πάμε για εξωσωματική κανονική. Εγω απο μόνη μου πήγα σ ' άλλο γιατρό και μου πε οτι μαυτα τα δεδομένα πάμε για σπερματέγχυνση και οχι για εξωσωματική.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΔΙΛΛΗΜΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΉΣΩ???????

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ, ΝΑ ΜΕ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ????

ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ, ΑΛΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ!

PLEASE...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikol μου καλη αρχη και πολυ καλη επιτυχια!!!

βανγκο νομιζω το βραχυ κρατα 2 βδομαδες περιπου μεχρι να γινει η ωοληψια..εγω θα κανω μακρυ (1 μηνας αγωγη)

στρουμφακι εγω πιστευω οτι πριν μπεις στην επιπονη διαδικασια της εξωσωματικης καλο θα ηταν να κανετε μια μονο σπερματεγχυση γιατι θυμαμαι οτι ειστε οκ με το σπερμα.. οποτε δοκιμαστε το.. Οι πιθανοτητες επιτυχιας με σπερματεγχυση αυξανονται οταν η κινητικοτητα ειναι πολυ καλη! Νομιζω οτι και ο γιατρος που ειχες ως τωρα δεν θα εχει αντιρρηση να το κανετε αν του το πεις και αν προτιμας να μεινεις σε αυτον...Αν δεν τα καταφερετε (που το απευχομαι) πατε κατευθειαν για εξωσωματικη..Μην το κουρασετε κι αλλο με σπερματεγχυσεις...

καλη μας επιτυχια ...αντε να ερθουνε μωρακια!!!! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71,twiggy σας ευχαριστω κοριτσακια μου.τουλαχιστον αυτη τη φορα με τα παγωτινια μου θα ειναι πιο ευκολη η διαδικασια και ετσι παω με λιγοτερο αγχος.μακαρι να πανε ολα καλα...twiggy ποτε ξεκινας τις ενεσουλες σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71,twiggy σας ευχαριστω κοριτσακια μου.τουλαχιστον αυτη τη φορα με τα παγωτινια μου θα ειναι πιο ευκολη η διαδικασια και ετσι παω με λιγοτερο αγχος.μακαρι να πανε ολα καλα...twiggy ποτε ξεκινας τις ενεσουλες σου?

μεσα στη βδομαδα περιμενω περιοδο και ξεκιναω! τη δευτερα θα παω στο κεντρο να ... εκπαιδευτω στις ενεσεις!! καλη σου επιτυχια με τα παγωτινια!!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!!! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή....κάθε είδους...

Ζητώ συγνώμη που χάθηκα, αλλά ήθελα να απέχω λιγάκι, για ψυχολογικούς λόγους. Τα νέα μας φαίνονται καλά αυτή τη φορά. Την Τετάρτη έκανα τον πρώτο μου υπέρηχο και εξέταση οιστραδιόλης. Τα αποτελέσματα ηταν καλά κατά τα λεγόμενα των γιατρών. Μάλλον Δευτέρα πάμε για ωοληψία!!!!! Θα σας κρατάω ενήμερες και ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση.

Φιλιά σε όλες σας!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!!!!! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή....κάθε είδους...

Ζητώ συγνώμη που χάθηκα, αλλά ήθελα να απέχω λιγάκι, για ψυχολογικούς λόγους. Τα νέα μας φαίνονται καλά αυτή τη φορά. Την Τετάρτη έκανα τον πρώτο μου υπέρηχο και εξέταση οιστραδιόλης. Τα αποτελέσματα ηταν καλά κατά τα λεγόμενα των γιατρών. Μάλλον Δευτέρα πάμε για ωοληψία!!!!! Θα σας κρατάω ενήμερες και ευχαριστώ πολύ για τη συμπαράσταση.

Φιλιά σε όλες σας!!!! :lol::lol::lol:

καλη επιτυχια γλυκια μου!!!ολα καλα να σου πανε!χα!χα!της τρελης θα γινει τον ιουνιο...απο θετικες ανακοινωσεις!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙ μου,

συγχωρεσε με αλλα δεν θυμαμαι...εχεις ξανακανει σπερματεγχυση;

Αν ΔΕΝ εχεις ξανακανει ξεκινα με αυτη την μεθοδο που ειναι πιο ανωδυνη σωματικα κ οικονομικα σε σχεση με την εξωσ/κη(ψυχικα ειναι κ οι 2 μεθοδοι :? )!Δεν θα σου χαιδεψω τα αυτια...δεν εχει μεγαλα ποσοστα επιτυχιας αλλα πολλες τα καταφεραν με την μεθοδο αυτη ;)

Αν εχεις ξανακανει

για να παρεις μια αποφαση πρεπει να σκεφτεις τους εξεις πραγοντες:

1.Ποσοστο επιτυχιας

2.Οικονομικο

3.Φαρμακα

(τυχαια σειρα)

Τι εννοω...π.χ. αν ειναι να κανεις σπερ/ση σε φυσικο κυκλο προχωρα....αν ομως ειναι να κανεις ενεσουλες για προκληση γιατι να μην προχωρησεις σε εξωσωματικη που ανεβαινουν τα ποσοστα σε σχεση με την σπερ/ση;

Επισης αλλο ειναι τα 300-400Ε της σπερ/σης και αλλο το κοστος της εξω/κης...

TWIGGY καλο ξεκινημα κ καλα αποτελεσματα!!!

Eyeore71 χαθηκαμε..... :-(

ΝΙΚΟΛ111 τα κατεψυγμενα ειναι τα καλυτερα παιδια!!!! (το εχω χιλιογραψει αυτο :lol::lol: )

ΚΟΝ καλη επιτυχια!!!

Κοριτσια δυναμη κ θετικη σκεψη!!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολη την παρεα!γιωργο μου ο Χρυσοβαλαντης σας ειναι γλυκας!!! :P εχετε τρελαθει ε???νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις κι απο DaddyCool να γραψεις crazy daddy!!! :lol: Lollipop αν κρινω απο τα μπεμπακια σου συμφωνω ,ειναι τα καλυτερα παιδια! ;) κουκλακια ειναι !!!να σου ζησουν γλυκια μου.τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11101519.jpgΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑ - ΕΝΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΕΥΞΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

Κύριος Συγγραφέας: ΓΚΡΗΝ ΡΟΜΠΕΡΤ- GREENE ROBERT

Εκδοτικός Οίκος: ΔΙΟΠΤΡΑ

Έτος έκδοσης: 2008

καλες μου φιλεναδες...αυτο ειναι ισως το πιο ενδιαφερον βιβλιο που εχω διαβασει πανω στη γονιμοτητα...παρτε το και θα με θυμηθειτε!!!!!το ειχα δει στον ελευθερουδακη..φανταζομαι υπαρχει και αλλου..καλη επιτυχια...!!!!εγω το διαβαζω εδω στην ισπανια αλλα το ειχα βρει και στην ελλαδα που υπαρχει οπως βλεπετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!!!!!!!!!πω πω εξελιξεις τι εγινε βρε παιδια?

Κουαντο μου γλυκεια δινεις τα φωτα σου βλεπω ε?Εγω οσα και να διαβαζα παντως τιποτα δεν μου εκαναν,ας ειναι καλα ο κυρ Αντωνης με τα μαγικα του χαχαχα.Ασε που οσο διαβαζα αγχωνομουν χειροτερα και ετρεχα σαν τη τρελη να.....ντυσου γδυσου ολη την ωρα(συγνωμη κι ολας πρωινιατικα).Ετσι ειπα στο εαυτο μου μην διαβαζεις η αγνοια ειναι ηρεμια!!

Καρδουλα τσουνουνομανουλα τελικα ε?Αντε με το καλο να κανει παρεουλα στο γιοκα σου να παιζουν ποδοσφαιρο μαζι σε λιγα χρονια!!Το ενιωσες το μπεμπουλη σου?Εγω νομιζω πως ναι αλλα επειδη ειναι το πρωτο μου δεν βαζω και το χερι στη φωτια.Εχουμε τρελαθει απο τη χαρα μας ειναι τελεια!!Κανει τρελες μεσα στην κοιλιτσα μου και το βλεπω στον υπερηχο και τρελαινομαι και εγω!!

ΚΟΝ TWIGGY Καλη αρχη και ολοψυχα θετικα αποτελεσματα!!Επιτελους εφτασε η ωρα σας ετσι?Μην φοβαστε τιποτα σε λιγες μερες και με αρκετη υπομονη θα μαθετε και εσεις τα θετικα και θα τρελαθειτε!!Πιστη θελει στο Θεο η΄οπου αλλου πιστευει ο καθενας και θετικη σκεψη.Οταν ξαπλωσετε μετα την εμβρυομεταφορα να βλεπετε αστειες ταινιες και να γελατε..Αυτο ειναι το μυστικο!!χαχα

Νικολ μου εσυ ξεκινησες?Δεν εχω καταλεβει σε ποιο σταδιο εισαι συγνωμη κιολας εχω καιρο να μπω.

Καποια ρωτησε ποσο διαρκει το βραχυ πρωτοκολο ναι?(το αλτσχαιμερ της εγκυου....δεν θυμαμαι ποια)

Εξαρταται την ανταποκριση που θα εχεις στα φαρμακα.Εγω για παραδειγμα εκανα 6 ενεσεις και την 8η μερα πηγα για ωοληψια.Να υπολογιζεις λοιπον γυρω στις 10 με 12 ημερες.Καλη αρχη και καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!τι κανει το παρεακι?barcelonita μου βρισκομαι στο σταδιο προετοιμασιας ενδομητριου, περιπου τελος του μηνα θα παω για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα.τρελες κανει το νινι στην κοιλιτσα σου ε??? :lol: τι ωραια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο δεν ειναι σαν τα αλλα τα βιβλια...δεν ειναι αγχωτικο...εξηγει πολλα ομως που δεν μας λενε οι γιατροι και τα ανακαλυπτουμε σιγα σιγα εμεις..και πολλα για να βοηθησει να γινουν ολα φυσιολογικα..κι εξηγει πολλα για τις υποβοηθουμενες μεθοδους..και τα φαρμακα..ειναι αλλο βιβλιο πολυ πολυ καλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κον καλη επιτυχια σου ευχομαι, να πανε ολα καλα!!

κουαντο ευχαριστουμε για τη συσταση, ειχα διαβασει κι εγω παλιοτερα ενα βιβλιο για την υπογονιμοτητα, νομιζω το "Υπογονιμοτητα- συμβουλευτικη" και με βοηθησε πολυ ιδιαιτερα ψυχολογικα.. αλλα εμενα με βοηθαει να διαβαζω.. αλλα κοριτσια τα αγχωνει! ειναι τι ταιριαζει στον καθενα...

λολλιποπ, μπαρτσελονιτα σας ευχαριστω πολυ!!

daddy cool να σας ζησει και παλι!! ειναι κουκλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ!!!! Τι νεα???? Ολα καλα και ολα ωραια???

Καλη αρχη κοριτσακια μου και καλη καλη επιτυχια να χετε!!!!

Μπαρτσελονιταααααααααααα τι κανεις? Πως παει η εγκυμοσυνη? πες πεεεεεεςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...