Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol: oxi fovate para poli..wres wres erxete k mou xtipaei sto metwpo me to daxtilo tou sinexomena k mou leei esena sou aresei etsi? an otan kanoume trellitses tin xtipaw sto metwpo? :)):)):))=))=))=)) ti na peis? oxi mono fovate o dikos mou alla xesis einai :lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη δεν ειναι μονο ο δικος μου φοβιτσιαρης,εχω ακουσει απο πολλες κοπελες οτι κανουν σεξ και οτι οι αντρες τους δεν εχουν προβλημα και λεω τι στο καλο μονο ο δικος μου ειναι ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα!!!να σας ρωτησω κατι?σεξ κανετε?εχω αυτο το θεματακι.εμεις φοβομαστε.το ιδιο κ στον μεγαλο μου οταν ημουν εγκυος.ο αντρας μου φοβαται παραπολυ,εγω οχι τοσο.δεν μπορει λεει και αν κανει καμια ζημια το μωρο?κ οι αντρες σας ετσι συμπεριφερονται?σας ζητανε να κανετε σεξ.?

newmama, νομίζω ότι όλοι οι άντρες φοβούνται μη μας κάνουν καμιά ζημιά! Τουλάχιστον εμείς το έχουμε κόψει το σπορ.....(κλαψ). Φοβάται πολυ, ειδικά τώρα που μεγάλωσε και αρκετά η κοιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisy μου ακριβως αυτο μου λεει "δεν γινεται να κανουμε και να βλεπω την κοιλια σου,πιο πολυ φοβαμαι".ρε κοριτσια αρχισα να νιωθω ασχημα τον τελευταιο καιρο,λεω δεν με θελει πλεον.και στον μεγαλο μου που ημουν ειχαμε να κανουμε 1 χρονο.9 μηνες η εγκυμοσηνη και αλλοι 3 περιπου μεχρι να αναρωσω απο την καισαρικη.1 μηνα βεβαια ειχα αιμα μετα την γεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx auto lew k egw tou andra mou, min nomizeis pws gennisa ok mpam mpou 8a kanoume k sex 1o 8a vlepw aima k den 8a mporoume 2o an kanw kaisariki 8a 8elw k ekei ton kairo mou na annarwsw 3o pou xronos eidika stis arxes me to mwro wspou na prosarmostw k 4o tote 8a fovame egw :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια εγω ειχα πει για τις φλεβιτσες αδενες που ειπε ο γιατρος οτι ειναι....χμμμμ 8α δειξει κ εγω πολυ το φοβαμαι,βαζω vaseline intensivecare ειναι πολυ ενυδατικη...ευχομαι να μην κανω παναγιτσα μου!!!!

Βρε κοριτσια δλδ εκανα βλακεια που πηρα σουτιεν 8ηλασμου απο τωρα?

Εχει λιγο αερα περι8ωριο αλλα βρε Γεωργιαννα 8α χρειαστουμε 2 η 3 νουμερα παραπανω?...παιζει ρολο κ το στη8ος μας?...εγω φοραω 80b....Πωπω ελπιζω να μην πανε χαμενα 45 ευρω......

Παρεπιπτωντος ΠΕΙ-ΝΑ-Ω εχασα κ αλλο τωρα ειμαι 11,5 κιλα συν....το μονο καλο σε ολη την υπο8εση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k egw euxomai gwgw mou nai einai flevitses gia to galataki alliws tin va4ame..K egw epiasa 2 soutien 8ilasmou itan set les na kaname la8os? :cry:

Antria mou,eidika esu sthn 28h evdomada....poly noris nomizo...ti na po.... :?

8a deiksei,to poly poly na trexei kaneis na mas agorazei teleytaia stigmh...paketo dld...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυχτερινοί καυγάδες... :-l [smilie=angryfire.gif] [smilie=argue.gif] Οδηγούν σε αϋπνίες... :-w Ποιος είπε πως η εγκυμοσύνη είναι η πιο ευτυχισμένη περίοδος της ζωής μας??? /:) Να έρθει να του πω δυο λογάκια...!!! :ymbringiton:[smilie=angry1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Εμεις μαζι παμε μου φαινεται με τους τσακωμους. Εγω εχω τα νευρα μου μαζι του 2-3 μερες τωρα, κοιμαται συνεχεια στο καναπε και δεν κατεβαινει στο κρεβατι. Νιωθω πολυ μονη μου την νυχτα! Του το ειπα και συνεχεια μου λεει οτι δεν ειναι καλα, αρρωστος καθε φορα;;;;;; Βαρεθηκα! Ξυπνησα πολυ χαλια ψυχολογικα, μια με τον ανδρα μου, μια με την κολλητη μου που αδιαφορει πληρως, μια που δεν κοιμηθηκα καθολου καλα( πνιγομουνα στον υπνο μου και μετα εβγαλα φλεμα με αιμα).

Χθες μιλαγατε για σεξ. Εμενα μου εχει κοπει η ορεξη, προσπαθησαμε να κανουμε πριν 3 εβδ. αλλα εχω πολλα υγρα. Τωρα τελος λογο συσπασεων, μετα που θα σαραντησω.

Τι προγραμμα εχετε για σημερα; Εγω παω σε λιγο στο Ικα και μπορει πιο μετα σουπερ. ειναι και χαλια η μερα και δεν μου κανει αισθηση να βγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera gewrgianna mou!!

Oso gia tous andres apo oti katalava einai oloi me tis meres tous, exei meres pou lew exw ton kalitero andra dipla mou k exei meres pou lew eimai egkios to paidi tou k me exei [smilie=pottytrain5.gif] :?: eleos, alloi exoun egkio tin ginaika tous k den tin afinoun stigmi apo ta matia tous tin prosexoune pio poli twra pou exei ton karpo tou erwta tous stin koiltisa tis..Einai a4ixologitoi polles fores!!

Exw arxisa na kanw doulitses alla poli xalara apo tis 7:30 pou sikwstika mono simmazema stin kouzina ekana!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες και γιωργο!!!!

καλως ηρθες newmama, να χαιρεσαι το αγορακι σου και με το καλο το μωρακι στην κοιλιτσα!!!

αααχ!!!γεωργιαννα, εντελως απαθεις ωρες ωρες οι αντρες!!!εγω νομιζω οτι ειναι καλομαθημενοι... αν τους ειχαμε σηκω -σηκω κατσε -κατσε, τωρα που ειμαστε εγκυες, να δεις πως θα ηταν σουζα!!!! :shock::shock::shock: αλλα εμεις, ουτε παραπονιομαστε, ουτε παραλογες ειμαστε, και αυτοι νομιζουν οτι δεν αλλαξε τιποτα!!!! παντως συμφωνω με την αντρια, με τις ωρες τους ειναι....

κατι για σεξ που λεγατε, δε μπορω να συμμετασχω στη συζητηση...μετα βιας θυμαμαι τι σημαινει αυτη η λεξη1!!! :lol::lol::lol::lol: σε λιγο θα νομιζω οτι μπεμπα φυτρωσε στην κοιλια μου!!!!

καλες δουλιτσες αντρια, και με προσοχη!!! γεωργιαννα , ελπιζω να πληρωθεις και να κανεις μια καλη καταθεση στα τζαμπο!!!! εμεις σημερα μεσα, και το μενου εχει φασολαδα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σε κανω που εχεις προκομμενη γιαγια!!!! ενω εμενα που ειναι η καημενη στο κρεβατι δε μου δημιουργει καθολου ανταγωνισμο!!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx ola enantiwn mou telika =)) =))

Koritsakia mou simera 8a xasw toulaxisto 1 kg piga ws twra 3 fores stin toualeta k ekana diarroia :(..Den ftanei pou trexw na ftasw tis douleies trexw k tin toualeta :lol::lol:

Me pire til k mia 3aderfi tou andra mou gia na ertei spirti mas simera i wra 11:30-12:00 k exw akoma toulaxisto alli 1,5-2 wres douleies gia na teleiwsw teleiws, mou emeinan ta mpania k sfoggarisma k twra prepei na pigenw opws ton veggo, tis eipa molis teleiwsw na tin parw til k an mporei ekeini tin wra i apogeuma kalws alliws na er8ei pempti..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, μηπως σε πειραξε κατι που εφαγες;;;;ελπιζω να ειναι περαστικο, γιατι η διαρροια σε εξαντλει, και νιωθεις κομματια1!!να πινεις νερο για να μην αφυδατωθεις!!!!και προσεχε μηπως απο τα καθαρισματα και τα νερα κρυωσε η κοιλιτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μου δεν πειραζει να κανει πιο γρηγορα η γιαγια σου δεν κυοφορει! χαχαχα Εγω περιμενω την πεθερα μου προς το τελος της εβδομαδας να μου κανει καποιες δουλειες.

Πληρωθηκα κανονικα απο το Ικα, ειχε πολυ κοσμο, περασα σαν κυρια μπροστα και δεν μιλησε κανεις.Αυτο ελειπε!! το κακο ειναι οτι δεν μπορει ο ανδρας μου να ασφαλησει τον Αλεξανδρο και ετσι αναγκαστηκα εγω θα γυρισω Σεπτεμβρη στην δουλεια.

Ο ανδρας μου σημερα το πρωι με ρωταγε ποτε μπαινω στον μηνα μου. Του λεω γυρω στις 22-28 Μαρτιου,αλλα μετα τις 5 Απριλιου τον περιμενουμε. "Α δλδ απο το αλλο μηνα θα μπουμε μαιευτηριο;" ηταν τοσο χαρουμενος που το ελεγε. Τα νευρα μου!

Αφροδιτη μη νομιζεις δεν μπορουμε να τους αλλαξουμε τωρα! Βεβαια μια-δυο φορες τον ετρεξα μες στην νυχτα για γλυκο!

Που ειναι οι αλλες κοπελες; Ακομη να ξυπνησετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου καλοφαγατα τα λεφτακια και σε καλη μερια!!!! το ξερω, δε μπορουμε να τους αλλαξουμε τωρα, ουτε μια κι εξω!!!!εξ'αλλου με τα καλα τους και τα κακα τους , τους αγαπαμε!!! ο μπαμπας μιας φιλης λεει οτι η γυναικα ειναι η σταγονα που λειαινει το βραχο.... ;);););) εεεε, με τον καιρο, κατι θα κανουμε κι εμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι για σεξ που λεγατε, δε μπορω να συμμετασχω στη συζητηση...μετα βιας θυμαμαι τι σημαινει αυτη η λεξη!!! :lol::lol::lol::lol:σε λιγο θα νομιζω οτι μπεμπα φυτρωσε στην κοιλια μου!!!!

:lol::lol::lol: Τρομερή ατάκα!! Ακόμη γελάω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κουκλίτσες!!Tί κάνουν τα κοιλάκια σας;;Καλέ τί όμορφες κοιλίτσες που έχετε!!Φτού φτού!Λέω να ανεβάσω κ εγώ μία απο αυτές τις μέρες άν βγάλω καμια καλή μόνη μου.Όσο για ραγάδες ακόμα δεν έχω βγάλει στη κοιλίτσα,έχω όμως μια κατακόκκινη με βάθος κιόλας στο πιπί! :oops:

Παέι κ αυτό το Σ/Κ,πώς περνάνε έτσι οι μέρες βρε κορίτσια!Μ'αρέσει.. Για τους άντρες που λέγατε παραπάνω,ευτυχώς δεν έχω πρόβλημα με τον δικό μου!όχι δεν μιλάμε για το σέξ..γιατί έχουμε ξεχάσει τί είναι! :lol: Αλλα απο δουλειές κάνει τα πάντα.Έτσι είχαμε μάθει απο την αρχή που μείναμε μαζί κ δουλεύαμε κ οι δύο οπότε μοιραζόμασταν όλες τις δουλειές,απο σκούπισμα-σφουγγάρισμα,πλύσιμο πιάτων,τζάμια,παράθυρα κ άπλωμα ρούχων. Για τα ψώνια του σούπερ δεν το συζητώ,δεν έχω πάει ποτέ μόνη μου τρελαίνεται για ψώνια. Κάμια φορά πάει κ μόνος του άμα βαριέμαι..λαϊκη δεν πάω ποτέ γιατί είναι έξω απο τη δουλειά του κ ψωνίζει ότι χρειαζόμαστε. :D Μακάρι να μην αλλάξει μετά με το μωρό που ούτως ή άλλως ο χρόνος θα είναι περιορισμένος κ δεν ξέρω άν θα προλαβαίνω.. :? Αυτά είναι τα καλά πάντως που έχει πάρει απο το σπίτι του..έτσι τους είχε κ η μαμά του απο μικρά οπότε δεν μου ήταν δύσκολο να τον συνεχίσω έτσι κ να μή μου κακομάθει.

Γεωργιάννα μου γιατί κοιμάται στον καναπέ;Τυχαίνει κ τον παίρνει ο ύπνος εκεί; Βρε μπάς κ ροχαλίζεις κ δε μπορεί να κοιμηθεί;; :D

Τις τελευταίες μέρες μου κόβεται η αναπνοή στον ύπνο κ στεγνώνει το στόμα μου.Το παθαίνετε εσείς;

Σύν οτι έχω μια μόνιμη ανακατοσούρα.

Σήμερα γιουβαρλάκια έχει το μενού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Μια χαρά σας βλέπω με υπέροχες κοιλίτσες!! Με το καλό να.....ξεφουσκώσουν και να πάρετε τα μωράκια στην αγκαλιά σας :lol::lol::lol::lol:

εγώ δεν έκλεισα μάτι χθες την νύχτα λόγω συχνοουρίας και το απόγευμα έχω γιατρό και δεν αντέχω άλλο, μετράω τις ώρες, τα λεπτά τα δευτερόλεπτα!!!!!!! έχω να πάω πάνω από μήνα!!!!!!!!

Μαριτίνα να ρωτήσεις ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τον γιατρό για τις αιμορροΐδες....

αχχχ σεξ σεξ!!!!!!!!!!!!! τι μου θυμίσατε...πολλά από τα νευράκια μου/μας προέρχονται από την αποχή... :?:?:? τελικά -μου λέει ο καλός μου προχθές- η σχέση μας βασιζόταν πολύ στο ερωτικό, αφού τότε δεν τσακωνόμασταν ποτέ χιχι :lol::lol::lol:

δεν πειράζει κορίτσια μια ζωή θα είμαστε μαζί!!!!!!!! Εγώ αυτό που 'φοβάμαι' είναι το μετά....μην ..πέσουμε με τα μούτρα και τσουπ έχουμε κανένα απρόοπτο :lol::lol::lol: !!!!

πάντως εμάς δεν μας το απαγόρευσε κανένας γιατρός αλλά επειδή είδα και εδώ στο μάμμυ ότι σχεδόν κανένα ζευγάρι δεν το επιχειρεί...ε το αφήσαμε και εμείς....

βρε κορίτσια η Έλενα που χάθηκε?

Αφροδίτη, Αντρια, Γεωργιάννα, Steisy και οοοολα τα κοριτσάκια, καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΠΣΚ??

ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΠΣΚ.ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΨΩΝΙΣΑΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ...ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΑΠ'ΕΞΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΕΔΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΦΤΑΣΑΝΕ ΣΤΟ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ ΑΡΓΑ,ΚΑΘΙΣΕ ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΙΚΕΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΚΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ ΕΙΧΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ...ΠΑΛΙ ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΦΥΓΑΝΕ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΗΜΟΥΝ ΠΤΩΜΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΕΡΑ...ΣΗΜΕΡΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.....ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ..ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!

ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...