Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις για τα πλυσίματα!

Ελενάκι λοιπόν για τις χρωμοπαγίδες δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, καθώς η χρωμοπαγίδα είναι απλώς ένα ύφασμα με τέτοια σύνθεση που απορροφά-συγκεντρώνει τα χρώματα....κάτι σαν ...καταλύτης ας πούμε...Έτσι και αλλιώς στην αρχή στους 40 δεν θα τα πλύνεις? πόσο να 'βγάλουν' ? Αλλά βάλε εσύ για καλό και για κακό!

Αφρο, λες να έχει μυρίσει το πλυντήριο? Το έβαλα για 3η φορά τώρα για πλύσιμο...Την χλωρίνη και την μαγειρική σόδα που & πώς την βάζω? Βάζω ή το ένα ή το άλλο?

Ελενάκι και εσύ λες να βάλω κενό το πλυντήριο με μόνο μαλακτικό & ξέβγαλμα?

αχχχ και του είπα του καλού μου να το απλώσει εκείνη την ώρα γιατι είναι βαρύ και δεν μπορούσα να το σηκώσω βρεγμένο...αλλά ήταν και αυτός κουρασμένος.... :roll::roll::roll:

Γεωργιάννα ακριβώς και εγώ το ίδιο σκεφτόμουν! Ότι ναι μεν αυτά τα εσώρουχα χωρίς ραφές είναι super άνετα αλλά δεν κάνουν για εκείνες τις ημέρες...για αυτό αντί να αγοράζω άλλα, δοκίμασα αυτά που σου είπα τα 1 χρησης από το mothercare. πιστεύω 2 κουτάκια (σύνολο 10) θα φτάσουν για το μαιευτήριο. για αργότερα αν είναι ξανα-παίρνω...πάντως είναι πολύ άντι-σεξουαλικά και αυτά! Είναι και άσπρα άσπρα χαχα....χάλι μαύρο!

Happy πεθαίνω για το ΤΕΟΝ... :lol::lol::lol: τι έγινε με τα ινδιάνικα? Καμια πρόβλεψη κάνατε για το 2012??? Λοιπόν σε εμένα επέμενε η πωλήτρια του Λητώ να ΜΗΝ πάρω σκόνη για τα μπεμπεδορούχα.... α και χθες η κουμπάρα μου που έχει ανιψάκια και τα έβλεπε μου έλεγε: αχ τι ωραία καθαρα ασπρα, ροζ κλπ...ετοιμάσου να τα δεις όλα λερωμένα και να μην προλαβαίνεις και να τα πλένεις στους 90 βαθμούς :lol::lol::lol:

Στέιση κορίτσι μου ήθελα από χθες να σου πω ότι η άσχημη εμπειρία σου σύντομα θα αντικατασταθεί με μια πολύ πολύ όμορφη! Υπέροχη για την ακρίβεια :D με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!! Σαμανθα μου ευχομαι το χθεσινο βραδυ να μην επαναληφθει ποτε ξανα. Ειναι τα ορμονικα μας που καθοριζουν το συναισθημα και τη σκεψη. Ολα καλα ειναι και θα γινουν καλυτερα!! :-* Για το παπλωμα δεν ξερω τι να σου πω.

Σουλα μου παντα με τα ωραια σου!! Σε χαιρομαι πραγματικα! Ειρηνη νομιζω τα κιλα σου μια χαρα ειναι. Εγω κοριτσακι μου δεν εχω καθολου ζυγαρια στο σπιτι. Θα με αγχωνε νομιζω.

Μαριτινα ολα καλα θα πανε!! Το περπατημα θα βοηθησει την μπεμπουλα να εμπεδωθει!

Γιουλη τελειος ο Αλεξης, ενας μηνας σχεδον σας χωριζει απο τη μεγαλη συναντηση!

GeoV υπομονη και ολα θα ειναι καλα! Οπως ειπαν και αλλα κοριτσια σημασια εχει που ξερεις τι συμβαινει.

Παντως προσωπικα το θεμα με το ομφαλοπλακουντιακο αιμα ουτε το σκεφτομαι. Εχω αποφασισει να κοπει ο ομφαλιος λωρος αφου ησυχασει και ολα τα στοιχεια να τα παρει το μωρο μου εκεινη την ωρα. Ουτε δημοσια ουτε ιδιωτικη.

Απο την αλλη, ειδησεις δεν βλεπω κοριτσακια μου. Απο εσας μαθαινω για τον σεισμο, δεν ηξερα. Λυπαμαι πραγματικα και ειναι κριμα που συνεβη αλλα προτιμω να ζω με τα βιβλια μου και λιγο ρομαντικα.

Φιλια σε ολες, Ελενα, Joanaki, Afro24, Afrodite, AFRODITH (πολυ γελασα με το αστειο το τελευταιο! Πετυχημενο!), Αντρια, Χοανιτα, Γεωργιαννα, Samarcande, Samos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenakos θεωρω οτι επιτρεπεται γιατι η χρωμοπαγιδα ειναι ενα χαρτι που μαζευει τα χρωματα δεν ειναι κατι που εφαρμοζεται πανω οποταν εγω θα βαλω

τη μαγειρικη σοδα τη βαζεις μεσα στον καδο και τη χλωρινη απο πανω μαζι με το απορρυπαντικο...

πιστευω οτι επρεπε να κανεις μια πλυση σκετο τον καδο με σοδα πρωτα αλλιως βαλτα και τα δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου την επομενη φορα δεν το συζητω εννοειτε θα παρω υγρο οπως παιρνω κ για τα δικα μας,σπαστικα πολυ ομως δεν το περιμενα...βραφικη σκονη κ δεν λιωνει???κ εβαλα λιγο απορρυπαντικο κ +ξεβγαλμα για να ειμαι σιγουρη...

σαμανθα αυτο το τεον το κολλησα στο σχολειο που πηγαινα...ειχαμε μια κοπελα που μετα απο καθε φραση ελεγε τεον δηλαδη κουφο :lol::lol::lol::lol: πολυ μου αρεσε ομως προχθες στο πλακα κανεις ενας που ελεγε συνεχεια μπε!!!ψοφισα στο γελιο!!

που εισαι ηλιοδωρα???χουχουλιαζεις????ειδησεις η αληθεια ειναι δεν μου αρεσει να βλεπω στεναχωριεμε αλλα βλεπει ο συζηγος κ αναγκαστικα τα μαθενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στους 40 θα τα βάλω όπως κ τα άσπρα που έπλυνα,για καλό κ για κακό έλεγα μη έχω κανένα ατύχημα καινούρια ρουχαλάκια. Με το πάπλωμα μέσα το μαλακτικό κ ξέβγαλμα.Την είχα παθει μια φορά κ στο δεύτερο πλύσιμο με αυτόν τον τρόπο έστρωσε η κουβέρτα.. Δε νομίζω να έχει πάρει τη μυρωδιά το πλυντήριο αλλα για την ιδέα βάλε ένα προγραμμα με άδειο κάδο.Εγώ βάζω χλωρίνη στη θήκη που μπαίνει το απορρυπαντικό κ μαλακτικό κανονικά στη θέση του μαλακτικού ή το πετάω μέσα στο κάδο με το ειδικό καπάκι.

Α!χλωρίνη πλυντηρίου γιατί η άλλη χαλάει τα λάστιχα αλλα άν δεν έχεις τώρα για μια φορά δε θα πάθει τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!! Σαμανθα μου ευχομαι το χθεσινο βραδυ να μην επαναληφθει ποτε ξανα. Ειναι τα ορμονικα μας που καθοριζουν το συναισθημα και τη σκεψη. Ολα καλα ειναι και θα γινουν καλυτερα!! :-* Για το παπλωμα δεν ξερω τι να σου πω.

Σουλα μου παντα με τα ωραια σου!! Σε χαιρομαι πραγματικα! Ειρηνη νομιζω τα κιλα σου μια χαρα ειναι. Εγω κοριτσακι μου δεν εχω καθολου ζυγαρια στο σπιτι. Θα με αγχωνε νομιζω.

Μαριτινα ολα καλα θα πανε!! Το περπατημα θα βοηθησει την μπεμπουλα να εμπεδωθει!

Γιουλη τελειος ο Αλεξης, ενας μηνας σχεδον σας χωριζει απο τη μεγαλη συναντηση!

GeoV υπομονη και ολα θα ειναι καλα! Οπως ειπαν και αλλα κοριτσια σημασια εχει που ξερεις τι συμβαινει.

Παντως προσωπικα το θεμα με το ομφαλοπλακουντιακο αιμα ουτε το σκεφτομαι. Εχω αποφασισει να κοπει ο ομφαλιος λωρος αφου ησυχασει και ολα τα στοιχεια να τα παρει το μωρο μου εκεινη την ωρα. Ουτε δημοσια ουτε ιδιωτικη.

Απο την αλλη, ειδησεις δεν βλεπω κοριτσακια μου. Απο εσας μαθαινω για τον σεισμο, δεν ηξερα. Λυπαμαι πραγματικα και ειναι κριμα που συνεβη αλλα προτιμω να ζω με τα βιβλια μου και λιγο ρομαντικα.

Φιλια σε ολες, Ελενα, Joanaki, Afro24, Afrodite, AFRODITH (πολυ γελασα με το αστειο το τελευταιο! Πετυχημενο!), Αντρια, Χοανιτα, Γεωργιαννα, Samarcande, Samos!!

έλα βρε Ηλιοδώρα που χάθηκες??? καλά κάνεις και ζεις ρομαντικά :) ειδικά για αυτή την περίοδο που διανύεις είναι ότι πρέπει... :D:D:D να υποθέσω πως ούτε για την Λιβύη ξέρεις ε?

αχ εγώ αλλάζω κανάλι στις ειδήσεις πάντα όταν έχει τα οικονομικά θέματα-χρεωκοπίας-δανεισμού κλπ κλπ καθώς θεωρώ ότι μας κοροϊδεύουν ψυχρά και πολιτικοί & δημοσιογράφοι (εντάξει ίσως όχι όλοι αλλά οι περισσότεροι...) και πραγματικά προσπαθούν να τρομοκρατήσουν τον κόσμο για να παίξουν για άλλη μια φορά το παιχνιδάκι τους...και όταν μου λέει ο καλός μου: πω πω κοίτα τι έκαναν με το ασφαλιστικό-εργασιακά - εκπαιδευτικά κλπ κλπ του λέω: Πλέον έχω χάσει πάσα ιδέα και ότι και να κάνουν και από την στιγμή που εν μία νυκτί καταπάτησαν εργασιακά,συνταξιοδοτικά, ασφαλιστικά κλπ δικαιώματα που ήταν κεκτημένα εδώ και πολλά χρόνια...δεν μου κάνει ΚΑΜΙΑ εντύπωση....και ούτε έχω καμία ελπίδα...

μάλλον όχι... η μόνη μας ελπίδα είναι να αλλάξουν ΌΛΑ ριζικά και ολοκληρωτικά...(με την καλή έννοια πάντα :lol::lol::lol: )

Ηλιοδώρα είσαι σε μονό αριθμό εβδομάδων!!! Αφρο και εσύ σύντομα!!! Μπράβο κορίτσια :lol::lol::lol:

Αφρο ευχαριστώ & πάλι!

ΤΕΟΝ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είσαι βρε Ηλιοδώρα μου;;Ξεκουράζεσαι;Πές μας κ εσύ τα νέα σου. Τη καλύτερη δουλειά κάνεις με τις ειδήσεις.Δεν ακούμε κ τίποτα καλό δυστυχώς..

Ντοπλεράκι αμην κ πότε στις 23 του μηνός!12 μέρες ακόμα.. :cry:

Πρωταπριλιά έχω κανονικά επέτειο με τον Χαρούλη μου αλλα το μεταφέραμε στις 2 Απρίλη γιατί η Πρωταπριλιά δε μας καθόταν καλά! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια αν ο γιατρός με πάει μέχρι τέρμα...δηλαδή να κλείσω όλο τον 9ο (αχ ελπίζω όχι!!) και πάρουμε 1-2 μέρες...θα γεννήσω πρωταπριλιά .....

ΤΕΟΝ :lol::lol::lol::lol:

(βασικά το ΤΕΟΝ ήθελα να πω και σκέφτηκα και μια μ@λ@κί@ να γράψω χιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια παω στο φαρμακειο οβερ

περιμενω νεοτερα για το παπλωμα οβερ

αν τυχον μπει ο νοστραδαμος η καποιος προγονος των ινκας στο θεμα και ενημερωσει για το ποτε θα ειναι η ακριβης καταστροφη του κοσμου πειτε μου οβερ

επισης αν βγει ο γιωργακης και μιλησει για αναδιαρθρωση ειναι η μοντερνα εκδοχη της λεξης χρεωκοπιας...

δεν ξερω τι θα γινει εγω τη δευτερα εχω γενεθλια αμα ειναι να καταστραφει μην παω και πληρωσω κερατιατικα στο σουπερ μαρκεετ για να τραπεζωσω κοσμο οβερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσακια με το ΤΕΟΝ της Σουλας φτιαξαμε ακομη καλυτερη διαθεση!!! Χιχιχιχιχι!!!! :lol::lol::lol:

Σαμανθα μου μπηκα σε μονο αριθμο εβδομαδων εχεις δικιο!!! :D:D

Για την Λιβυη που λες ξερω μονο γενικα πραγματα, ξωφαλτσες πληροφοριες! Παλι καλα!! :lol::lol: Ε ναι, βρε Ελενακι μου αφου μας πασαρουν τα ΜΜΕ, ολες εκεινες τις ειδησεις που δρουν αρνητικα στο μυαλο μας και το συναισθημα μας. Ειναι το σχεδιο τετοιο. Και θα γινω συνενοχος, συμμετοχος και αναμεταδοτης των νοσηρων και αρνητικων πληροφοριων που μας κατακλυζουν?? Οχι δεν θελω!

Doppler??? Ελενακι και Αφρο24 με το καλο! Και σε ολες βεβαια!! Εμενα θα με δει ο γιατρος μου την Δευτερα και μετα μαλλον θα το κανω κι εγω στο Λητω.

Αφρο καλοοοοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο Αφρο!!!!

Εγω βλεπω Παπαδακη καθε πρωι και ενημερωνομαι. Δεν γινετε αλλιως γτ καμια φορα μου πιανει ο ανδρας μου την κουβεντα και δεν μπορω να εχω μαυρη μεσανυχτα. Παντως θα γυρισουμε στην δραχμη οπου να'ναι!!! Ολα μας τα λεφτα απο τις αποταμιευσεις θα χαθουν.

Σουλα μηπως το πληντυριο σου εχει προβλημα με την σκονη; Εγω παντα με σκονη τα επλενα και τα μωρουδιακα και τα λευκα μας. Δεν ξερω τι να πω. Εγω την εχω πατησει ετσι με το μαλακτικο, τωρα περνω μονο το Λενορ χρυσο και ολα τα ρουχα μοσχομυριζουν. Δες με το υγρο!

Ελενα πως εισαι; Ολα καλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκια μου, κι εγω έχω αγχωθεί με όλα αυτά! Προσπαθώ να μη βλέπω ειδήσεις γτ με επηρεάζει πολύ. Προχθές σκεφτόμουν να προλάβω να γεννήσω πριν σκάσει καμια χρεωκοπία.... Τελοσπάντων.. Πάλι καλά που έχουμε η μια την άλλη εδώ μέσα και γελάμε λίγο!!

Εγώ στο γιατρό θα πάω την τρίτη και θα περιμένω να μου πει για ντοπλερ! Ανυπομονώ να δω τη ζουζούνα μου!!!!

Καλό μεσημέρι, τσούπρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ φιλεναδιτσες μου με κανατε κ χαμογέλασα...δεν με πειραζει να γινω πολυ χοντρη..φοβαμαι μην εχει καμια επιπτωση στο μωρο πρωτον κ δευτερον πειναω συνεχεια!!Ειναι που ειμαι κ τροφαντουλα κ με πιανει στεναχωρια αλλα εχω εσας με κανετε κ χαμογελάω!

ΓΙα το παπλωμα μου εχει συμβει κ εμενα....αστο να στεγνώσει εξω κ μετα ξαναπλυντο βαζοντας περισσοερο μαλακτικο κ στον καδο!

Σουλα μη μας λες τετοια...κ εγω σκονες πηρα ! Λεμε την αλλη κυριακη να τα πλυνοτμε...λογικα θα εχω αγορασει κ τα δικα μου πραγματακια!!!

Ντοπλερ εμενα θα μου κανει στο ιατρειο του την δευτερα ! ΤΕΟΝ ! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντοπλερ ειναι μια υπερηχογραφικη εξεταση που μετραει την πιεση των μητριαιων αρτηριων - δηλαδη των αρτηριων που τροφοδοτουν το μωρακι μας με αιμα κ στελνουν πισω στην καρδια..ελπιζω να το λεω σωστα!

Απο τα ντοπλερ μπορει να δει ο γιατρος αν κατι δεν παει καλά οπως π.χ. προεκλαμψια κλπ. ΤΕΟΝ?! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα ξεχασες να γραψεις ΤΕΟΝ!!!!

ΤΕΟΝ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

Oυπς..το διορθώνω αμέσως! ! ΤΕΟΝ!!Τ :)):)):))

Αφρο έφραψες! Μη ξεχάσω..εμάς τι θα μας κεράσεις για τα γενεθλιά σου;; ΤΕΟΝ! :D:D

Σαμανθάκι άν γεννήσεις πρωταπριλιά..ούτε εσύ δεθα το πιστεύεις! :lol:

Χοανίτα το ντόπλερ είναι υποχρεωτικό να το κάνουμε γιατί με αυτό φαίνεται άν το μωράκι τρέφεται σωστά,παίρνει το κατάλληλο οξυγόνο κ διάφορα άλλα.

Στεισι πανικός γίνεται σε όλο τον κόσμο.Εκτός απο τη χρεωκοπία τώρα με άγχωσε τρελά η πυρηνική έκρηξη τύπου τσέρνομπιλ που μπορεί να γίνει..καήκαμε.

Καλά είμαι Γεωργιάννα μου,στη μάμα μου είμαι για να βλέπω κ τη φίλη μου που μένει εδώ κοντά.Εσύ θα πάς τελικά jumbo?

Ειρηνάκι δεν είμαι σίγουρη αν φαίνεται με το ντόπλερ η προεκλαμψία,ξέρω οτι άν έχουμε εμείς πολύ υψηλή πίεση είναι επικίνδυνο.

Άσχετο,αύριο είναι το τελευταίο ψυχοσάββατο,άν θέλετε κ προλαβαίνετε πάρτε ή φτιάξτε ένα πρόσφορο κ αφήστε το στην εκκλησία για μή παραπονιούνται οι ψυχές όπως λένε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν παρατηρηθει υψηλη πιεση στο ντοπλερ των μητριαιων αρτηριων ειναι σημαδι προεκλαμψιας κ το παρατηρεις μετα..φυσικα πρεπει να συνοδευεται κ απο δικη μας υψηλη πιεση! Αυτα απο το γιατρο μου τα ξέρω !!

Καλε μην αγχωνεσαι..σαμπως κ εμεις οταν γενηθηκαμε δεν ειχε γινει το τσερνομπιλ πριν χρονια?(Τς)

Χρεοκοπια..ολο αυτο ακουω.... τα λεφτα μας δε τα πηραμε απο την τραπεζα.εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε το ξερα αυτό για τις μητριαίες,ευχαριστώ!

τα λεφτά μας δε τα πήραμε γιατί απλά δεν έχουμε! :lol::lol:

τόσα έξοδα,τα υπολόγιζαμε κ δε μας φτάνουν,τα λεφτά του γιατρού δεν έχουμε τα έχουμε μαζέψει όλα ακόμα!Τσαντίζομαι κ με αυτούς,δημόσιο ρε φίλε κ θα σε πληρώσω κιόλας!αντε να πάνε να να να..όλοι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k apo mena...namai pali meta apo ligo kairo !

bebaia tora ADEIOUXA!!! :D

diabasa oses selides perissoteres mporousa..den einai na ksexniesai k na mi mpaineis..xamos!

me to pou stamatisa ti douleia, meta bafame...ka8arizame k genikws polles douleies k kourasi.

alla eginan wraia!

piga k sto IKA..eimouna ekei 2,5 wres+!den mas eixe er8ei sti douleia to autokollito gia ananewsi..me eixan mesa sta sustimata tous oti menw akoma sto patriko mou...(exw fugei xronia prin!) alla ...sti teliki ta pirame gia tis prwtes 56meres...k esteila k ston ergodoti tin apodeixi gia na dwsei ti diafora..(gia na doume!). :?:

pigame k me eirini sta ma8imata toketou gia anapnoes...eirini kaneis kamia!!!????

xoanita mesa apo bolo eisai? erxomaste suxna..einai o mpampas mou apo kei..alla den exei oute 2 mines pou pe8ane i giagia mou opote...mono oi upoloipoi syggeneis mas emeinan ekei.

elenakos bale mou k se mena to onoma tis mikris pou 8a tis dwsoume >>> maria

k oso gia ti mama tis filis sou elpizw nanai kalutera..alla auti i as8eneia einai pragmatika duskoli...prepei na paei oposdipote se pfixologo alla k psixiatro mazi...perastika k upomoni!

daddy cool idia imerominia exoume telika?sas tin allaxan?ante oraia!8axoun mazi gene8lia an einai tote!einai k ta dika mou ekeini ti mera..k makari o Theoulis na mas ti ferei tote!8anai ta kalutera mou!

touristria eirini...mi koitas ta kila alla ti koilia! :lol: eisai mia xara!apla trwge oso mporeis ygeiina...ta kila ap oti blepw mpainoun polu grigora..mallon den eu8inomaste mono emeis!

egw eimai sta +11 nomizw.

a!k t mpanaki sas megia!polu oraio!

twra o antras mou ksekourazetai giati 8a pame Jumbo meta..k anupomonw...

me to kalo k se sas koritsia pou plisiazei i mera sas!

na sas boi8isei i Panagitsa k o Theoulis!

polla filakiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ψοφιση στο γελιο σημερα!!!τρελοκομεια!!!!!!!!!!

περα απο την πλακα εμεις εχουμε στην τραπεζα τα χρηματα για τον γιατρο δεν ειναι πολλα 350 ευρω αλλα εχω φοβηθει θα παω την δευτερα να τα βγαλω...

θελω να μου εξηγηση καποια τι γινετε σε περιπτωση χρεωκοπιας εκτος οτι χανοντε ολα τα λεφτα απο την τραπεζα...

παντως εγω θελω να ξαναγυρισουμε στην δραχμη τοτε ειχα λεφτα δουλευα σε φαστ φουντ επαιρνα 5 χιλιαρικα την μερα κ ειχα κ τα τσιγαρα μου κ τις εξοδους μου κ τα ρουχαλακια μου κ τα κομμωτηρια μου...απο τοτε που ηρθε το ευρω κοπηκανε πολλα απο αυτα....δουλευουμε κ λεφτα δεν βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ντοπλερ εμενα μου μετρησε και τις φλεβες στον εγκεφαλο εκτος απο τον ομφαλιο λωρο. Δεν καταλαβαινω γτ παιρνουν 110ε γι'αυτην την εξεταση, σιγα την ωρα που κανουν. Αλλα τι να κανουμε το μωρο να ειναι καλα!

Χοανιτα μου εμενα στο πρωτο δεν το ειχα κανει, βλεπεις το ξεχασε ο γιατρος και εγω δεν το ηξερα, οπως και εσυ.

Εμεις εχουμε τα λεφτα για το μωρο στην τραπεζα και εγω λιγες οικονομιες. Γαμωτο στερηθηκα γι'αυτα τα λιγα και να ερθει το κ..κρατος να μου τα παρει.Θα τα βγαλουμε την αλλη εβδομαδα. Στεναχωριεμαι γτ ειχα μαζεψει και του Αλεξανδρου τα λεφτα που μου διναν. Δεν τους φτανουν τοσα που εχουν φαει θελουν και αλλα οι μ....

Ελενα δεν θα παω τελικα στα Τζαμπο, επειδη μου ειπε ο ανδρας μου οτι θα παμε μαζι την αλλη αβδομαδα.

Ετσι σημερα σπιτι και ξεκουραση, εχθες δεν το παρακανα με τα μαγειρεματα, γτ εκανα το κεικ το πρωι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...