Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

το εχω δει το ντοκιμαντερ του εξαντα και λεει μεγαλες αληθειες ο λογος που θα κρατησω ειναι οτι σημερα τα βλαστοκυτταρα ειναι αχρηστα αλλα σε δεκα χρονια με την ερευνητικη προοδο δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα χοανιτα και αφροδιτη!!!μπραβο αφροδιτη για την αυτοσυγκρατηση σου!!! εγω ειμαι στα +9 και προσπαθω να τρωω ελαφρα το βραδυ για να βγαλω τον εβδομο χωρις να παρω αλλα κιλα!!! να δω αν θα τα καταφερω..... κι εγω πιστευω οτι θα παρουμε και πραγματα που θα μας ειναι αχρηστα, και λαθη θα κανουμε....ολα μες στο παιχνιδι ειναι του ενθουσιασμου μας και του αγχους μας.... επειδη δεν ξερουμε τι μας περιμενει, νομιζουμε οτι αν τακτοποιησουμε ολες τις λεπτομερειες, ελεγχουμε λιγο τα πραγματα... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τι διάλογος για στριγκάκια ειανια αυτός? Αχ κ εγω πριν την εγκυμοσυνη τετοια φοραγα κ μεχρι καποιες εβδομαδες...μετα διαβασαστο βιβλιο οτι ειναι υπευθυνα για μολυνσεις κλπ οποτε κ τα εβγαλα...πλεον ηδη τα αγαπημενα μου με στενευουν!

Γιωργο εσυ καημενε μου εχεις φρικαρει με αυτα που ακους!!

Κουκλα παλι τι ατυχια σε βρηκε!! απο μια φαγουρα ποιος να το φανταστει ε? Δεν σου εδωσε καμια καταπραυντική κρεμουλα? Διαφημιστικο διαβασα για πες!!

Εγω παλι σημερα ξυπνησα το πρωι .. ζυγιστικα κ ειχα βαλει 200 γρ ... μια βδομαδα σχεδον πειναω κ αντι να χανω βαζω...αρχιζω να ανυσηχω ...δευτερα παμε να δουμε τη μπεμπα κ να δω ποσο θα μας φωναζει ο γιατρος!!

σημερα η μικρη μας εχωσε 3 συνεχομενες μπουνιες .... προφανως θυμωσε που εκλαιγα...με ειχε πιασει απελπησια με τα κιλα μου!!! Να φταινε οι ορμονες?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα απο αχρηστα πραγματα και απο λαθος επιλογες δεν γλιτωνετε (εγω τισ εκανα στο πρωτο :lol: )

γιαυτο και εγω τωρα καθηστερω να παρω ακομα και σαπουνακι για το νινι ....θελω να δω πραγματικα τι χρειαζομαι και τι εχω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro mou egw otan gemiza to iatriko entipo gia tin dwrea tou aimatos tou omfaliou lwrou eixe mia erwtisi "an ekanes tatouaz k piercing ta teleutaia 2 xronia"..Mono auto alla eutixws eimai kallimeni giati exei xronia pou ekana ta tatouaz mou k evgala tis tripitses mou :)..Pistevw to lene giati mporei i velona na itan 3ana xrisimopoiimeni k fovountai gia kollitikes as8eneies..

Gewrgianna mou teleio to keimenaki sou, sigkinitiko!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi αν έχεις και λίκνο εντάξει νόμιζα πως θα έχεις μόνο τη καλαθούνα για το πρώτο καιρό. Geov υπομονή βρε κοριτσί μου τι να κάνουμε, δεν γίνεται κι'αλλιώς..πές μας περισσότερες λεπτομέρειες για το διαφημιστικό που έκανες να σε καμαρώσουμε και εμείς.. Όσο για τα εσώρουχα και εγώ τώρα στην εγκυμοσύνη βάζω τα κανονικά εσώρουχα γιατί τα άλλα δεν με βολεύουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουριστρια μου μην τρελλαθουμε γλυκεια μου ! μια χαρα ειναι 9 κιλα, σκεψου μονο τις κατακρατησεις που κανουμε... μη στεναχωριεσαι. θυμωνεις τη μπεμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου και στο μπεμπάκι σου, όλα θα γίνουν... μην αγχώνεσαι τόσο με τα κιλά..και το να μην τρώς σωστά και να πεινάς είναι χειρότερο.. είσαι εγκυούλα μην το ξεχνάς, κουβαλάς μια ψυχούλα μέσα σου που μεγαλώνει μέρα με τη μέρα και πέρνει κιλάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις εφτιαξα μια φρουτοκρεμα και τρωω, σαν τα μωρακια προετοιμαζομαι χεχεχε :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω πιστευω οτι στην πρωτη εγκυμοσυνη πρεπει να απολαυσουμε ακομα και τα λαθη μας τις λαθος αγορες το αγχος τα παντα! ;) Τις γλυκιες παρασπονδιες :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρω μου , συμφωνω μαζι σου!!!! να τα απολαυσουμε ολα χωρις ενοχες!!!και τα χαζοψωνια μας και τα κιλα μας!!!ολα!!

ειρηνη, να μην ξαναστεναχωρεθεις για τα κιλα!!! η καθεμια μας ειναι διαφορετικη, με αλλο σωμα και αλλες αναγκες!!!οσα παρουμε, δεν θα σκασουμε κι ολας!!!( τα λεω , να τ'ακουω κι εγω!!!!) ;););)

το μπεμπακι μας να ειναι καλα, και ολα τα αλλα διορθωνονται!!!

κι εγω χτες στεναχωριομουν που δεν μας βγαινουν τα οικονομικα, αλλα τελικα τι θα γινει;;;;; θα πεθανουμε;;!!!το μωρο μας να ειναι καλα κι εχει ο θεος!!!!αυτο ελειπε να σκας για τα κιλακια σου!!!

μπααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σεξουαλες!!!!

καλα ειρηνη οταν κατεβω θεσσαλονικη θυμησε μου να δωσω μια χαστουκα να συνελθεις!!!!λογικο δεν ειναι να βαζεις κιλα???που δεν τα βαζεις εσυ αλλα η μπεμπα παιρνει βαρος τωρα!!!σταματα να κλαις γιατι αντε ε!!!!!θα ερθω κ θα δεις τι θα σε κανω!!!

δεν χρειαζετε ουτε να απελπιζεσαι ουτε να τρελενεσαι η μπουμπου πρεπει να βαλει λιπος στο μικροσκοπικο κορμακι της να δυναμωσει,κ μονο νερο να πινεις η ζυγαρια θα ανεβαινει ειναι απολυτος φυσιολογικο!!!μην αφηνεις λογια τριτων να σε ριχνουν...

εγω τι να πω???απο την ωρα που μπηκα στον 8ο μηνα ξυπναω μεσα στην νυχτα απο την πεινα..πραγματικα πειναω σαν λυκος!!!προσπαθω να μην σηκωνομαι μην μου γινει συνηθειο μονο εχθες το βραδυ ο αντρας μου καταλαβε πως ειμαι ξυπνια κ στριφογυρναω κ μου εφερε λιγο κεικ εφαγα δυο μπουκιες μονο για να σταματηση το μαρτυριο....κ η κοιλια μου ενα απιστευτο πραγμα καθε μερα ειναι κ πιο μεγαλη...εβγαλα κ τρεις ραγαδες στα πλαγια...

ελενακι μου γλυκο!!!αντε σε πεθυμησα!!!χθες ξεκινησα να γραφω αλλα με προλαβε η κουμπαρα μου στο skype...

εγω τις ''σφεντονες''μου σταματησα να τις φοραω μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος,γιατι φοβομουν για τα μικροβια..πηρα βρακαρες να βγαλω την εγκυμοσυνη κ με τις βρακαρες θα την βγαλω κ στα λοχεια...για τα λοχεια εχω ενα πακετο τενα κ μετα θα εχω τις αγαπημενες μου always πω πω μετα απο 9 μηνες ξανα με σερβιετα :lol::lol::lol: αντε να τις συνηθισουμε ξανα :lol::lol:

γεωργιαννα μου εγω θα ανεβοκατεβαζω την καλαθουνα μου αν κ σκεφτομε να παρω ενα ριλαξ να ειναι απο νεογεννητο κ την ημερα που ειμαι κατω να την εχω στο ρηλαξ κ η καλαθουνα να μενει επανω βλεποντας κ κανοντας!!!

γωγω μου μακαρι να εξαφανιζοταν η φαγουρα...περιμενω πως κ πως να σε δω στην διαφημηση εισαι πλεον μια σταρ!!! :lol: ποτε θα την παιξουν????

γιουλακι μου καλο περπατημα απο δω κ περα μεγαλωσε πολυ ο μπεμπης ολοκληρο ανθρωπακι!!!!πρεπει να κουραζεσε πολυ τωρα ε??

αφρο μου αστες μην τις δινεις σημασια τις''κοκκαλιαρες'' :))=)):))=)) ημαστε διψηφιες κ γουσταρουμε :lol::lol::lol:

αφροδιτες μου στεισι ηλιοδωρα χοανιτα joannaki κ οποια αλλη σεξουαλα ξεχασα σμουτς :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε σουλα με τα μηνυματα σου!

μου εφτιαξες το κεφι :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω δεν κοιμηθηκα το βραδυ ειχα υπερενταση και μετα ειδα και τα του σεισμου κι εχω φρικαρει εντελωςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε γαμωτο,κριμα οι ανθρωποι...απιστευτες εικονες...

εμενα ξερεις τι με φρικαρει...που λενε οτι το ημερολογιο των ινκας σταματαει το 2012 κ θα καταστραφει ο κοσμος...τωρα μπορει να γελατε αλλα εγω φρικαρω οταν βλεπω τοσες φυσικες καταστροφες...τα ψαρια που εδειχνε προχθες???τα ειδατε???η φυση μας εκδικητε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν παμε καλα .

στο εξπρεσ του βυζονυχτιου λεμε για την χρεωκοπια και εδω και το τελος του κοσμου .....τελεικα ποιο ειναι πιο "καλο" :roll: .....τουλαχιστον αν καταστραφει ο κοσμοσ δεν θα χρεωκοπισουμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια ... ας μιλησει η φωνη της λογικης σε λιγο θα αλλαξουμε το ονομα του θεματος σε ΝΟΣΤΡΑΔΑΜΟΣ, δε θα γινει κατι απο αυτα.. απλα εχουμε ταλαιπωρησει πολυ τον πλανητη. Και η ελλαδα εχει ηδη χρεωκοπησει, πηραμε ενα δανειο που δε γινεται να ξεπληρωσουμε... Οποτε ας παρουμε ολες μαζι ανασουλες ;);););)

εισπνοη εκπνοη

εισπνοη εκπνοη

εισπνοη εκπνοη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!

Χθες δεν ήταν και πολυ καλή νύχτα και με έπιασαν και τα ψυχολογικά μου, αν θα τα καταφέρουμε με το μωρό και άλλες τέτοιες ανοησίες, μετά συγχύστηκα & μούδιαζαν και τα χέρια μου και γενικά όλα μαύρα τα έβλεπα...είδα και το "Ανεμοδαρμένα Ύψη" για 100η φορά καλά να πάθω....πλάνταξα στο κλάμα ....αχ δεν πειράζει ας υπάρχουν και αυτές οι ημέρες...τι να κάνουμε όλα μέσα στο πρόγραμμα...

ευτυχώς κάνετε ωραίες συζητήσεις και γελάμε κιόλας :lol::lol:

λοιπόν και εγώ είμαι fun των ανύπαρκτων εσωρούχων αλλά τώρα στην εγκυμοσύνη έχω βολευτεί απίστευτα με τα εσώρουχα χωρίς καθόλου ραφές από intimissimi που είναι σε διάφορα χρώματα & σχέδια (πιο παρτά, πιο γιαγιαδίστικα, στινγκακια κλπ κλπ) αλλά το βασικό είναι ότι ΔΕΝ πιέζουν πουθενά!

Στέιση ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες! Στο Ιασώ θα γεννήσεις?

Αφροδίτη δεν μας είπες πώς σου φάνηκε η ενημέρωση στην Ακαδημία? Τελικά θα τα πάτε εκεί? Εγώ άρχισα να συμφωνώ με την Afro24 και την επόμενη εβδομάδα θα πάω και στα 2 για ενημέρωση (δημόσια τράπεζα & Ιασω). Κατά καιρούς είχα και εγώ piercing συν του ότι κάπνιζα παλιά, και εγώ και ο καλός μου...επίσης πρέπει να τους κυνηγάμε να τους τα δώσουμε και μέχρι να φτάσει εκεί το δείγμα μπορεί και να είναι άχρηστο και τέλος, στο Ιασώ είναι μισή τιμή (όχι τυχαία φυσικά...). Α και ρώτησα για την χρέωση στο Ιασώ για την λήψη και μου είπαν κατηγορηματικά και με ύφος :?:?:lol::lol:ΟΧΙ Σιγά πήγα να τους πω ...δεν σας προσβάλαμε κιόλας...Το ίδιο πρέπει να ισχύει σε όλα τα μαιευτήρια

GeoV χαίρομαι που βρήκατε τι φταίει...αυτό είναι το πιο βασικό! περαστικά σου :)

Ελενάκι πήγατε για ενημέρωστη στην Ακαδημία? Εμείς θα πάμε την επόμενη Τετάρτη...

Jule πολύ μεγάλωσε ο μπέμπης! Άντε λίγο 'έμεινε :D:D

κορίτσια και εγώ στενοχωρήθηκα για την Ιαπωνία...βέβαια εκεί τα ζουν αυτά τα φαινόμενα διαρκώς και είναι κατά κάποιο τρόπο και μέρος της ζωής τους....Οι αντοχές των κατασκευών έναντι σεισμών είναι και το αντικείμενο της διδακτορικής διατριβής μου...την οποία έπρεπε να είχα τελειώσει :?:?:? αλλά έμπλεξα με διάφορα!

Happy,georgi79 , Xoanita, AFRODITH, Andria σεξουάλα, touristria, και φυσικά Daddy (κλείσε τα μάτια σου εσύ :lol::lol::lol: ) πολλά πολλά φιλάκια!!

PS: έκανα μ@λ@κί@ και άφησα ένα ολόκληρο βράδυ ένα πάπλωμα με πούπουλα στο πλυντήριο και μύρισε και το έχω βάλει στους 40 βαθμούς να το πλύνω ξανά αλλά δεν ξε-μύρισε....Τώρα το έβαλα στους 60 και δυνατό πρόγραμμα...λέτε επειδή είναι πουπουλένιο να χάλασε????Έχω ελπίδες να καθαρίσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα καθαρισει ... ακου κανε μια πλυση μονο του το πλυντηριο με μαγειρικη σοδα και λιγο μαλακτικο σκετο και μετα ξαναβαλε το παπλωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο!μόλις είπαν οτι κήρυξαν σε κατάσταση 'έκτακτης ανάγκης πυρηνικό εργοστάσιο στην Ιαπωνία.

Τι μας περιμένει..ας ευχηθούμε να μην εκραγεί γιατί τότε μας περιμένει μεγάλο κακό..

Σαμανθάκι μου μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου..κάπως έτσι νιώθουμε οι περισσότερες..φαντάζομαι μόλις αντικρύσουμε τα μπεμπάκια μας δε θα σκεφτόμαστε τίποτα άσχημο κ δε θα πάθουμε καμια καταθλιψούρα! Σκέψου τα θετικά..όπως το απόσπασμα που έγραψε η Georgi!

Ακόμα δεν έχω αξιωθεί να κλείσω ραντεβού στην Ακαδημία!όλο κάτι γίνεται κ το ακυρώνω,ελπίζω απο την άλλη εβδομάδα να καταέρουμε να πάμε.

60 βαθμοί μου φαίνονται πολύ,μη σου μαζέψει κ είναι σα κατσιασμένο.τιναξέ το καλά μόλις το βγάλεις για να φουντώσει. Αν δε ξεμυρίσει βάλε πρόγραμμα μόνο ξέβγαλμα με μαλακτικό ή κάνε αυτό που λέει η Αφρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha μου και εγω αυτα που ειναι χωρις ραχες φοραω, τα πηρα απο την λαικη. Ειχα παρει απο παλια και τωρα πηρα περισσοτερα, δεν μπορω τα κανονικα επειδη με πιανει φαγουρα απο τα λαστιχα, να δω τι θα κανω τωρα με τοσες μερες περιοδο.

Αφρο με κολλησες με την πεινα!!! Ολη το πρωι μετα που μιλησαμε πειναγα συνεχεια, δεν μου εχει ξανατυχει τοσο πολυ.

Ειρηνη χαλαρωσε το μωρο δεν θα παιρνει βαρος;; Απο δω και περα περιπου 200γρ. την εβδομαδα μονο το μωρο!!! Σιγα μη κατσουμε να στεναχωριομαστε για αυτα τα ασημαντα πραγματα!!! Τι να πει η Γωγω;;!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας κ λέμε για πλυσίματα,ξέρετε άν κάνει να βάζουμε χρωμοπαγίδες όταν πλένουμε τα βρεφικά; Έχω πάρει αρκετά χρωματιστά φορμάκια κ έλεγα μήπως κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθα ξεπουπουλιασε καμποσες κοτες κ φτιαξε καινουργιο... :shock::shock::shock: τεον πλακιτσα:lol::lol::lol::lol: κανε αυτο που σου λεει η αφρο κ θα γινει ξανα σαν καινουργιο :-*:-*:-*:-*

εχθες κ εμεις συζητουσαμε με τον αντρα μου πως θα ειναι αραγε η ζωη με ενα μωρο στο σπιτι,μας επιασαν ανησυχιες..

γεωργιαννα εγω εχω προβλημα με το προδερμ...δεν λιωνει η σκονη κ αφηνει υπολειμματα...την προικα δυο φορες την εχω πλυνη ως τωρα για να φυγουν,τα πλενω στους 40 βαθμους...μου την εσπασε τωρα λες κ τα ρουχαλακια της να εχουν???ειναι ολα ασπρα κ ροζ κ δεν βλεπω να ξεχωριζει...για αυτο μου την σπανε οι σκονες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...