Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες απο Μυτιληνη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλως ηρθες στην παρεα Μπαμπαλου ουτε και εγω ειμαι ακομη μανουλα το ελπιζω και το ευχομαι και εγω!!!Οι αλλες τι κανετε εχουμε χαθει!!!Που ειστε ρε κοριτσια που γυρνατε ολα καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα.....

Εμεις χαθηκαμε γιατι δεν ανηκουμε πλεον στις ¨μαμαδες απο Μυτιληνη" αλλα τις "ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑ".

Μετακομισαμε τον Αυγουστο και δοξα τω Θεο ειμαστε ολοι καλα.

Ευχομαι και σε εσας τα καλυτερα.

Αντε να ζωντανεψει το "θεμα" να μαθαινω νεα σας.

Σας φιλω γλυκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια

Ειμαι και γω από μυτιληνη και τωρα είμαι στην 9η εβδομάδα

Ευχομαι να σας κολλησω όλες φου φου φου φου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Πασχαλιτσακι μου μας αφησες??Δεν πειραζει ομορφη ειναι και η Καστορια εχω παει ελπιζω να ειστε καλα και εκει!Τουλακι με το καλο!Και σε εμας τις υπολοιπες με καλα νεα τον καινουργιο χρονο κοριτσαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Πασχαλιτσακι μου μας αφησες??Δεν πειραζει ομορφη ειναι και η Καστορια εχω παει ελπιζω να ειστε καλα και εκει!Τουλακι με το καλο!Και σε εμας τις υπολοιπες με καλα νεα τον καινουργιο χρονο κοριτσαρες!!!

Γλυκουλα μου.......... Ναι σας αφησα πανω που ειχα αρχισει να κανω παρεες και θα ειχε και ο πριγκηπακος μας θα ειχε και αυτος "φιλους"!!!!

Ας ειναι. Ειπαμε, για εμας οπου γης και πατρις. Καλα να ειμαστε και ολα τα αλλα επονται. Πολλα φιλια σε ολες σας και αντε να ζωντανεψει το θεμα να μαθαινω νεα σας.

ΣΑς φιλω ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλες ειμαι και γω απο Μυτιληνη και ζω εδω περιμένω το μπεμπε μου τον Ιούλιο αλλα δεν βρισκω την ομαδα μας στις ομάδες για να γίνω μέλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειμαστε στις ομαδες σαν νησι αλλα εγω ειμαι στις νησιωτισσες του μαμμυλαντ ;).

Πασχαλιτσακι μου καταλαβα καλα εισαι εγκυος?Μακαρι κουκλα μου.Κοριτσαρες καλα Χριστουγεννα σε ολες σας με υγεια πανω απο ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυτιληνιές μανούλες και μέλουσσες μανούλες χρονια πολλα!!!!! Καλά Χριστούγεννα!!!!

Δεν είμαι από το νησί αλλα εκτιμώ αφάνταστα τις ομορφιές του

Ειδικά την ελευθερη κατασκήνωση στον Χρουσο ...εχω τις πιο καλές αναμνησεις

Guzelina μου ευχομαι η νεα χρονια να σου φερει ενα ομορφο μπεμπουδι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσακι μου καταλαβα καλα εισαι εγκυος?Μακαρι κουκλα μου.Κοριτσαρες καλα Χριστουγεννα σε ολες σας με υγεια πανω απο ολα!!!

Γλυκουλα μου ναι, περιμενουμε να ακουσουμε την καρδουλα και να το ανακοινωσουμε. Ευχομαι και σε σενα συντομα ενα μωρακι...... ΜΕγαλη η χαρη του Αγιου Ραφαηλ και του Ταξιαρχη, εστειλαν τον πριγκιπακο και τωρα μας στελνουν το νεο μωρακι.... Οσο ζω θα τους ευχαριστω και θα θυμαμαι το νησι με τις καλυτερες αναμνησεις, γιατι μου φανερωθηκε η χαρη Τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα Χριστουγεννα απο Χιο!!!

Η νονα μας ειναι απο τη Μυτιληνη και θα μας βαφτισει τον Ιουλιο.

Να περασετε ολες πολυ ομορφα να προσεχετε τα νινακια σας και οι εγκυουλες τις κοιλιτσες σας!

Και οσες δεν εχετε αλλα θελετε φουσκωμενη κοιλιτσα,ευχομαι ο Χριστουλης να σας βοηθησει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧαιρομαΙ να γινουν ολα οπως πρεπει!!!!Να εχεις την Παναγιτσα διπλα σου!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Να σαι καλα γλυκουλα μου, σ' ευχαριστω για τα καλα σου λογια :):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 8 years later...

Καλημέρα σας κορίτσια!!!!! Είμαι και εγω απο Μυτιλήνη και μένω Αθήνα-Μαρούσι!!! Εσείς που μένετε; Θα χαρώ πολύ να δω απάντησή σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...