Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες απο Μυτιληνη


Recommended Posts

Γεια σας μανουλες!!! Ειμαι η Ελενα και ειμαι απο τη Μυτιληνη. Εχω ενα μπεμπη περιπου εξι μηνων.Ελατε να μαζευτουμε οσες ειμαστε απο το νησι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα Ελενα :D δεν ξερω αν ανηκω στην παρεα σας γιατι μανουλα δυστυχως ακομη δεν ειμαι αλλα ευελπιστω συντομα να γινω!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμενα. Ειμαι η Κατερινα, ειμαι απο την Βεροια και μενω στο νησι εδω και 3 χρονια περιπου.

Εχω εναν μπεμπακο 8 1/2 μηνων και η ζωη μου εχει αποκτησει νοημα απο τοτε που τον απεκτησα. Μενω μεσα στη Μυτιλήνη και θα χαρω να σας γνωρισω απο κοντα.

Εσεις που μενετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Guzelina και Πασχαλιτσακι!!! Πολυ χαιρομαι που βρηκα κοριτσια μου μενουν στο νησι. Πως ειναι τα ονοματα σας??? Φυσικα και ανηκεις και εσυ Guzelina στο παρεακι μας. Με το καλο με ενα μπεμπακι.Εγω μενω στη Γερα. Ειμαι βερα Μυτιληνια!!! Εσυ Guzelina που μενεις??? Εσυ Πασχαλιτσακι πως και βρεθηκες απο τη Βεροια στη Μυτιληνη??? Εχεις μηπως συζυγο στρατιωτικο?? Εγω ναι!!!!

Πολλες ερωτησεις μαζεμενες αλλα ειναι που θελω να σας γνωρισω καλυτερα και γιατι οχι να τα πουμε και απο κοντα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συζυγος στρατιωτικος, τι αλλο!!!!!

Ετσι βρεθηκα εδω. Που υπηρετει ο συζυγος σου Ελενα?

Ερχεσαι συχνα στην πολη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο συζυγος μου υπηρετει στο Κατω Τριτος και εχω και αδερφο στρατιωτικο που υπηρετει στη Καλλονη. Ο δικος σου που υπηρετει. Προχθες την Τεταρτη ημουν στη Μυτιληνη για δουλειες. Ευτυχως οδηγω.Εσυ??? Τωρα με το μωρο κατεβαινω στη πολη οποτε εχω δουλειες. Το αφηνω στη μαμα μου.Παλιοτερα κατεβαινα συχνοτερα. Δουλευεις??? Εγω ναι αλλα ακομη ειμαι σε αδεια. Στις 20 Ιουλιου θα γυρισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειναι στο αεροδρομιο.

Οδηγω, αλλα τωρα ακομη με τον μικρο δεν το παιρνω, φοβαμαι να εχω πισω τον μπεμπακο μου στο καρεκλι του μοναχουλη............

Βλεπεις δεν εχω και κανενα εδω να τον αφηνω, ειμαστε οι 3 μας!

Εννοειται πως απο τοτε που μετακομισαμε εδω δεν δουλευω, οταν πρωτοηρθαμε επαιρνα για 1 χρονο ταμειο και ετοιμαζα τον γαμο και με το που εληξε το ταμειο και ειπα να βρω καποια δουλιτσα να περναει η ωρα εμεινα εγγυος και τη γλυτωσα!!!

Εσυ τι δουλεια κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι κοινωνιολογος και δουλευω στο προγραμμα βοηθεια στο σπιτι του δημου μου εδω και πεντε χρονια. Ποαο χρονων εισαι. Εγω 28...Τι δουλεια εκανες οταν δουλευες??? Εχεις σπουδασει κατι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι 32.

Σπουδασα λογιστικη.

Δουλευα 10 χρονια σε ενα συμβολαιογραφειο, κατι που λατρευα μιας και το ονειρο μου ηταν να γινω δικηγορος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα το μπεμπουλη σου πως τον λενε??? Τον εχετε βαφτισει??? Εμεις θα τον βαφτισουμε τον Ιουνιο.Θα τον πουμε Ορεστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ειμαι η Νατασα ειμαι απο Σαλονικη και εδω και εναμιση χρονου μετακομισα στο νησι έρωτας ειναι η αιτια :lol::lol: .Ο άντρας μου ειναι απο εδω γνωριστηκαμε τυχαια σε διακοπες που έκανα εδω και με κρατησε ετσι λοιπον παρατησα τη δουλεια μου και μετακομισα εδω :D .Μενω διπλα στο Μολυβο αλλα κατεβαινω και εγω Μυτιληνη συχνα γιατι απο εκει κανω τα ψωνια μου.Δεν μπορεσα περσι να ψωξω για δουλεια γιατι ημουν εγκυος ως τον Ιουλιο και 10 μερες πριν τον 7ο μηνα ειχα προωρο τοκετο με ατυχη καταληξη :cry:=(( .Παρολα αυτα δεν το βαζω κατω πλεον και κανω διαιτα που χρειαζομαι και ελπιζω και εγω συντομα να τα καταφερω :x .Φετος εψαξα για δουλεια αλλα χλωμα τα πραγματα οπως θα ξερετε τιποτα δεν κινειται :roll: .Ευελπιστω να βρω μια εποχιακη το καλοκαιρι :P.Χαρηκα και εγω που υπαρχουν και άλλες κοπελες απο εδω και θα χαρω πολυ να τα λεμε :D .

Ελενα τελειο ονομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νατασσα.Ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα ερθει αλλο μπεμπακι.Τελειος ο Μολυβος,ειδικα το καλοκαιρι. Ερχομαστε τα καλοκαιρια για μπανακι αλλα μας πεφτει λιγο μακρυα.Γυρω στα 70 χλμ.Ωραια θα ειναι τα λεμε συχνα εδω. Αντε να δουμε υπαρχουν αλλες η μονο οι τρεις μας ειμαστε...

Χαιρομαι που σου αρεσε το ονομα του μπεμπουλη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου.

Εμεις ακομη δεν τον βαφτισαμε.... Τον Μαϊο πρωτα ο Θεος θα κανουμε την βαφτιση, πανω στη Βέροια.

Τον ονομα του πριγκηπα μου θα ειναι Παναγιωτης-Ραφαηλ.

Παναγιωτης ο πεθερος μου και Ραφαηλ στον Αγιο, τον εταξα γιατι ειχα αρκετα προβληματα στην εγκυμοσυνη και ο Αγιος ηταν μαζι μου και με βοηθουσε καθε μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ειμαι η Νατασα ειμαι απο Σαλονικη και εδω και εναμιση χρονου μετακομισα στο νησι έρωτας ειναι η αιτια :lol::lol: .Ο άντρας μου ειναι απο εδω γνωριστηκαμε τυχαια σε διακοπες που έκανα εδω και με κρατησε ετσι λοιπον παρατησα τη δουλεια μου και μετακομισα εδω :D .Μενω διπλα στο Μολυβο αλλα κατεβαινω και εγω Μυτιληνη συχνα γιατι απο εκει κανω τα ψωνια μου.Δεν μπορεσα περσι να ψωξω για δουλεια γιατι ημουν εγκυος ως τον Ιουλιο και 10 μερες πριν τον 7ο μηνα ειχα προωρο τοκετο με ατυχη καταληξη :cry:=(( .Παρολα αυτα δεν το βαζω κατω πλεον και κανω διαιτα που χρειαζομαι και ελπιζω και εγω συντομα να τα καταφερω :x .Φετος εψαξα για δουλεια αλλα χλωμα τα πραγματα οπως θα ξερετε τιποτα δεν κινειται :roll: .Ευελπιστω να βρω μια εποχιακη το καλοκαιρι :P.Χαρηκα και εγω που υπαρχουν και άλλες κοπελες απο εδω και θα χαρω πολυ να τα λεμε :D .

Ελενα τελειο ονομα!!!

Καλως ηρθες Νατασουλα. Γεια σου πατριδα!!!!!!

Ετσι καλη μου, να μην το βαζεις κατω. Η Παναγια δεν μας αφηνει ετσι εμας που θελουμε πολυ να γινουμε μανουλες. Μας δοκιμαζει.... Και εγω πριν τον πριγκηπα μου εχασα ενα μωρακι, πολυ νωρις μολις 8 εβδομαδων και ακομη ποναει. Η πληγη κλεινει μα το σημαδι μενει. Παρολ' αυτα και τις δυσκολιες που αντιμετωπισα σε ολη την εγκυμοσυνη, ειδες τωρα εχω εναν μπεμπακο παρεουλα. Ετσι θα γινει και με σενα. Ολα θα πανε καλα την επομενη φορα, θα δεις :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια :D

Σας ευχαριστω και τις 2 για τα λογια σας και τις ευχες σας @};- .Ευτυχως εχω μπει πλεον σε θετικη τροχια και πιστευω οτι θα τα καταφερω.Φυσικα δεν ξεχνω οτι εγινε αλλα προσπαθω να το αφηνω στο πισω μερος του μυαλου μου(οσο γινεται....).Μολις χασω τα επομενα 10 κιλα νομιζω οτι θα με αφησουν να αρχισω προσπαθεια οποτε εαν ειμαι τυχερη και συνεπης σε 2 το πολυ 3 μηνες θα ξεκινησω :x Ηδη κανω πρωτεινικη διαιτα για να χασω πιο γρηγορα διοτι στην εγκυμοσυνη πηρα πολλα κιλα ντρεπομαι να το πω...(20) :oops::oops::oops:Ημουν 58 και εγινα 78-80 και μετα με ολα αυτα πηρα αλλα 6-7 τα οποια ομως ηδη εχω χασει.Μαλλον θα σας μπερδεψα με τοσα κιλα :lol: .Αληθεια κοριτσια τη χρονια ειναι αυτη ολο γαμοβαφτισεις γινονται πολυ χαιρομαι :D:D . Και εγω εχω ταμα στην παναγια και στον Αγιο Ραφαηλ και θελω κοριτσια να παω στην Τηνο καποια στιγμη οπωσδηποτε..Σημερα βρεχει αρκετα εδω που μενω και ειμαι λιγο στεναχωρημενη γιατι μου ειχε ταξει ο άντρας μου σινεμα σημερα η αυριο(δεν ξερω τι παιζει αλλα μου αρεσει γενικα)και φοβαμαι μηπως δεν παμε με αυτη τη βροχη :-?:-? .Εσας τι σας αρεσει να κανετε? ;)

φιλια πολλα απο εμενα και περιμενω νεα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινακι και Νατασσουλα!!!Πολυ μου αρεσει που τα λεμε :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Κατερινα μου πολυ ωραια τα ονοματακια σας. Εμεις θα βαφτισουμε τον Ορεστακο μας στην Παναγια της Αγιασου. Ειχα ζητησει απο την Παναγιτσα να με βοηθησει να πανε ολα καλα και εγω θα τον βαφτισω εκει.Οτι και να μου συμβει η παναγια ειναι παντα κοντα μου...Εμενα ο μπεμπης μου ηρθε πολυ ευκολα στη ζωη μου. Ειχα μια τελεια εγκυμοσυνη και πηρα 11 κιλα.Σαραντα μερες πριν γεννησω δουλευα και πηγα και 8 μηνων σε ενα γαμο στην Αθηνα :P:P:P

Νατασουλα μου μου αρεσει που εισαι θετικος ανθρωπος γι αυτο και το μπεμπακι θα ερθει γρηγοροτερα απο οσο περιμενεις. Συνεχισε τη διαιτα και κοιτα μπροστα με αισιοδοξια.και στη Γερα βρεχει και ειναι μουντος ο καιρος. Ο μικρος κοιμαται και η μαμα μου σιδερωνει. τη μισω αυτη τη δουλεια και ετσι μου την κανει παντα η μαμακα μου :lol::lol::lol:

Και εμενα μου αρεσει να πηγαινω σινεμα αλλα τωρα με το μωρο εχω κλειστει αρκετα μεσα. Εχπυμε ξεκινησει ρυζαλευρο και φρουτοκρεμα αλλα πινουμε και γαλα μανουλας.Με χαλαρωνει να καθομαι σπιτι με φιλους και να παιζουμε επιτραπεζια παιχνιδια η να πηγαινουμε σε καμια ταβερνουλα για ουζακι.

Περιμενω τι και πως να ανοιξει κ αιρος να βγαζω το μπεμπη βολτα...

Κατερινα μου τι θα ντυσεις τις αποκριες το μωρο??? Εγω κλοουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπατριώτισσες!Προσθεστε άλλη μια Μυτιλινια στη παρέα σας.Δεν είμαστε κ πολλες βεβαια,αλλα ελπίζω να μεγαλώσει η παρέα.Δυστυχως εδω στα νησια το ιντερνετ ειναι ακόμα "στο δρόμο,ερχεται" :x Ειμαι απο τα παλια μελη στο mammyland αλλα επειδη το σημα ειναι χάλια δεν μπορω να μπαινω οποτε θέλω.

Λοιπόν.εγω ειμαι η Πόπη,28 ετων κ μενω στην Άγρα.Εχω γεννηθει κ εχω μεγαλώσει στην Αθηνα κ μ'εφερε κι εμενα εδω ο έρωτας.Εχω βεβαια καταγωγη απο δω,σπιτι,συγγενεις,φίλους κτλ.Δεν ηρθα ξεκάρφωτη.Ειμαι κομμωτρια,εχω ενα μικρο κομμωτηριο εδω στο χωριο για να περνάει η ωρα.Εχω ένα γιο 22μηνων,τον Αναστάση,κ οπως όλες οι μαμαδες,είμαι ερωτευμενη μαζί του.Πριν λίγο καιρο έμαθα οτι είμαι εγκυος στο 2 παιδάκι...σσσσσσ μην το πειτε ομως σε κανενα.....δε θελω να το πω πριν κανω την αυχενικη διαφάνεια...χωριο βλέπετε,υπάρχει πολυ ζηλεια κ "κακο ματι".

Αυτα εν συντομια...

Αλήθεια γεννησατε όλες εδω,στο Βοστάνειο?Τι γνωμη εχετε για τους γυναικολόγους του νοσοκομείου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου πηνελοπη. καλοσηλθες στο παρεακι μας.Να χαιρεσαι το γιοκα σου και με το καλο το δευτερο. Μην ανησυχεις δεν θα το πουμε πουθενα,θα ειναι το κοινο μυστικο μας. Εγω γεννησα στο Βοστανειο και δοξα το Θεο ολα πηγαν καλα. Τη Δαλακλη ειχα γιατρο.Εσυ???Εδω γεννησες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως κι εγω ειχα πολυ καλη εγκυμοσυνη κ πολυ ευκολη γέννα.Τη Δαλακλη ειχα κ εχω κ σ'αυτη την εγκυμοσυνη.Ειναι καλη,αρκει να μη τη πετυχεις στα νευρα της :oops:

Για τους αλλους γυναικολόγους δεν εχω ακουσει τα καλυτερα.

Γενικα ομως απ το νοσοκομειο δεν ειμαι απολυτα ευχαριστημενη,αλλα δεν εχουμε κ αλλη επιλογη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελοπη μου,αφου δεν εχουμε αλλο νοσοκομειο κανουμε απλα το σταυρο μας να πανε ολα καλα.Εχεις δουλεια στο κομμωτηριο??? Να ερθω για καμια ανταυγια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.Τη Δαλακλη ειχα κ εχω κ σ'αυτη την εγκυμοσυνη.Ειναι καλη,αρκει να μη τη πετυχεις στα νευρα της :oops:

quote]Αν σας πω οτι αυτη φταιει που εχασα το μωρακι μου(οχι λογω λαθους αλλα αδιαφοριας) και με παρακαλουσε να μην τη μηνυσω?? Γιατι επεμενε να με βγαλει απο την 4 ημερα απο το νοσοκομειο γιατι δηθεν δεν ειχα συσπασεις?Σε 15 μερες εκανε 2 υπερηχους με φακελακι και πιεση?Εκατσα με το στανιο 15 μερες και καθε μερα ηθελε να με βγαλει και γεννησα μολις με εβγαλε στο δρομο μεσα στο αμαξι :cry::cry: .......:( .Δεν εβλεπε ουτε στον υπερηχο τον τραχηλο.2 γιατροι στο Ιασω και 2 στο Μητερα φριξανε με οτι ακουσανε ρωτουσαν αν ειναι γιατρος σιγουρα..Τιποτα κοριτσια δεν θελω να πω άλλα γιατι θα σας στεναχωρησω και δεν το θελω καθολου.Μεχρι απο την Τατιανα με παιρνανε τηλεφωνο να βγω να μιλησω...Και αυτα που ειπα ειναι να προστατεψω οσο μπορω να μην ξανασυμβει το ιδιο σε καμια μανουλα. =(( Ολοι χαλια ειναι εδω κοριτσια λυπαμαι που το λεω :( καθενας εχει ενα σωρο μηνυσεις στο κεφαλι του.Μονο για ευκολες περιπτωσεις δεν εχουν γνωσεις μηδεν.Αν εχετε τη δυνατοτητα Αθηνα εγω εκει θα παω.Συγγνωμη που σας στεναχωρησα δυστυχως η ζωη εχει και καλες και κακες στιγμες αλλα σημασια εχει να προχωραμε μπροστα,εγω εμαθα απο οτι μου συνεβη και πλεον ειμαι σε καλο δρομο για την επομενη φορα που ελπιζω ναναι και τυχερη :x διοτι γιατρος εχω γινει πλεον με τοσες γνωσεις :lol::lol: .Θα κανω και ενα ταμα στην Παναγια της Αγιασου O:-)O:-) που δεν την ηξερα χαρη σε εσας την εμαθα :ymapplause:

Αχ Ελενα πως σε ζηλεψα που εχεις εδω τη μαμακα να σιδερωνεικαι να μαγειρευει??Μου τη δανειζεις μια μερα? :lol: :lol: .

Αυτα κοριτσακια μου χαιρομαι πολυ που τα λεμε και θελω να ζητησω συγγνωμη μια φορα ακομη που ισως σας στεναχωρησα και σας κανω μια αγκαλια την καθεμια γιαυτο :YMHUG::YMHUG::YMHUG: .Φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω εχω ταμα στην παναγια και στον Αγιο Ραφαηλ και θελω κοριτσια να παω στην Τηνο καποια στιγμη οπωσδηποτε..Σημερα βρεχει αρκετα εδω που μενω και ειμαι λιγο στεναχωρημενη γιατι μου ειχε ταξει ο άντρας μου σινεμα σημερα η αυριο(δεν ξερω τι παιζει αλλα μου αρεσει γενικα)και φοβαμαι μηπως δεν παμε με αυτη τη βροχη :-?:-? .Εσας τι σας αρεσει να κανετε? ;)

φιλια πολλα απο εμενα και περιμενω νεα σας

Και εγω θελω να παω στην Τηνο καποια στιγμη, ελπιζω συντομα, γιατι το εχω ταξει στην Παναγια που τοσο με βοηθησε.

Και εδω μας σαπισε η βροχη. Αμαν!!! Ελπιζω γλυκουλα μου να μην αλλαξαν τα σχεδια σας ;););) .

Εγω δεν εχω και πολλες επιλογες με τον μπεμπη δυστυχως... Ολη μερα ειμαστε μαζι, μαγειρευουμε, παιζουμε, περιμενουμε να ερθει ο μπαμπας μας... αυτα! Αν το επιτρεπει ο καιρος κατεβαινουμε στην αγορα για βολτα και ψωνια.

Ο μικρος κοιμαται και η μαμα μου σιδερωνει. τη μισω αυτη τη δουλεια και ετσι μου την κανει παντα η μαμακα μου :lol::lol::lol:

Και εμενα μου αρεσει να πηγαινω σινεμα αλλα τωρα με το μωρο εχω κλειστει αρκετα μεσα. Εχπυμε ξεκινησει ρυζαλευρο και φρουτοκρεμα αλλα πινουμε και γαλα μανουλας.Με χαλαρωνει να καθομαι σπιτι με φιλους και να παιζουμε επιτραπεζια παιχνιδια η να πηγαινουμε σε καμια ταβερνουλα για ουζακι.

Περιμενω τι και πως να ανοιξει κ αιρος να βγαζω το μπεμπη βολτα...

Κατερινα μου τι θα ντυσεις τις αποκριες το μωρο??? Εγω κλοουν...

Και εμας ηρθε πολυ γρηγορα, αλλα επειδη ειχε προηγηθει η αποβολη πριν απο 8 μηνες ο φοβος περισσευε...... Τυχερουλα, εχεις τη μανουλα. Εμενα μου λειπουν πολυ οι δικοι μου, αλλα τι να κανουμε...οπου γης και πατρις.

Εμεις τρωμε απο τον 7ο ρυζαλευρο, μετα βαλαμε φρουτοκρεμα και τωρα τρωμε λαχανοσουπα με κρεατακι. Το γαλατακι της μανουλας το συνεχιζει ακαθεκτος! Ακομη δεν εχει δοκιμασει σταγονα ξενου γαλακτος!!!!

Συμφωνουμε πολυ στα γουστα. ΚΑι εμενα μου αρεσει πολυ να ειμαι σε σπιτι με φιλους και για επιτραπεζια παιχνιδια τρελαινομαι!!! Οσο για διασκεδαση, η ταβερνουλα με παρεα ειναι η καλυτερη επιλογη για μενα.

Τον μικρο θα τον ντυσω πριγκηπα. Χθες πηραμε την στολη και του παει τελεια!!! Να κανονισουμε ολες μαζι να βρεθουμε με τα παιδακια μας καρναβαλακια.

Νατασουλα εννοειται οτι εισαι μεσα!!!

Αλήθεια γεννησατε όλες εδω,στο Βοστάνειο?Τι γνωμη εχετε για τους γυναικολόγους του νοσοκομείου?

Καλως ηρθες Ποπιτσα. ΜΕ το καλο το μωρακι σου και να σου ζησει ο Αναστασης.

Εγω γεννησα στο Γενεσις στη Θεσσαλονικη. Για εδω ρε κοριτσια δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα... Βεβαια δεν μ' ενδιεφερε κιολας μιας και θα γεννουσα επανω αλλα λεμε τωρα... Εχετε ακουσει για εναν καινουργιο γυναικολογο εδω στην πολυ? ΛΕνε οτι ειναι πολυ καλος και οτι εχει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ υπερηχο στο ιατρειο. Πρεπει να κανω τεστ ΠΑΠ και μαλλον εκει θα παω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα πω και εγω!!!!

Και εγω αν ειχα καλυτερη αντιμετωπιση στην 1η ατυχη εγκυμοσυνη μου, ισως τωρα να ειχα 2 μωρακια μεσα στο σπιτι. Πηγα στο νοσοκομειο με ελαφρια αιμορραγια και ενας μ@#$@$κας γιατρος (ο θεος να τον κανει) μου ειπε να παρω ενα ποσταν για να μη ποναω! Ημαρτον. Επισης δεν μου εκαναν χοριακη, γιατι απουσιαζε η μικροβιολογος και υπερηχο γιατι ηταν Σαββατο. Θα μπορουσε να μου δωσει προγεστερονη και να με βοηθουσε.... Οταν πηγα στη Βεροια να εξεταστω ηταν αργα..... :(:(:(:(:(:(:( .

Τελος παντων. Ισως ετσι να ηταν γραφτο να γινει. Αλλα εδω ολοι ειναι ο ενας χειροτερος απο τον αλλο.

Συγνωμη στα υπολοιπα κοριτσια. Δεν θελω να σας επηρρεασω. Ισως ημουνα απλα ατυχη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια :D

[quote name='"ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ

Συγνωμη στα υπολοιπα κοριτσια. Δεν θελω να σας επηρρεασω. Ισως ημουνα απλα ατυχη...[/quote']

Λυπαμαι πολυ και καταλαβαινω απολυτα πως ησουν =(( ναι ησουν ατυχη =(( γιατι και εσυ λογω αγνοιας εμπιστευτηκες τα λαθος ατομα.Ευχομαι απο εδω και στο εξης ολες μας να εχουμε ευκολες εγκυμοσυνες!!! O:-)O:-) .Σε περιπτωση ομως που κατι μας ανησυχησει κοριτσια Αθηνα η Σαλονικη trust me!!!!Μου το ειχε πει καποιος γιατρος στο νησι οχι γυναικολογος γαστρεντερολογος οχι του νοσοκομειου αλλα τους ξερει καλα ολους και δεν τον άκουσα δυστυχως :( .

Οσον αφορα τον καινουργιο γιατρο πηγα και σε αυτον!!! :lol::lol: Καλα δεν εχω αφησει κανεναν :lol::lol: ,Ιασω 2,Μητερα 2,Εμβρυο,Τον κιτμιριδη και τον Κουρτη υπερηχογραφιστες κορυφη στην Αθηνα,Αλεξανδρας-δασκαλακης,Ελενα-Δαγλας,Πηρα τον χασιακο αλλα ραντεβου μετα απο μηνες διοτι δεν ειμαι εγκυος,αυτον τον καινουργιο εδω :lol::lol:επισης πηγα στον ασκληπειο εδω στην Μυτιληνη σε ενα γιατρο που ερχεται καθε μηνα και συνεργαζεται με Ιασω και ενα ακομη. θα λετε τωρα τρελη οτι ειμαι σιγουρα :lol: .Οχι απλως επειδη κανενας δεν εβρισκε κατι ελεγα δεν μπορει....Γι αυτο σας λεω σε λιγο θα παω 1ο ετος Ιατρικη :lol::lol:.Στο θεμα μας ειναι νεος,ωραιος :lol: (αληθεια)εχει κολπικο υπερηχο εκανα κιολας βαζει προφυλακτικο στον κολπικο(πολυ σημαντικο μερικοι δεν βαζουν) ξεγενναει σε ιασω και δουλευε στο Αλεξανδρας.Πληρωσα 50 μου εξηγησε τα παντα,ειχε κοσμο εξω αλλα δεν εκοψε αποδειξη.Βεβαια αν ζητουσα πιστευω θα εκοβε αλλα θα προτιμουσα να το κανει μονος ;) .Οτι αλλο θελετε με ρωτατε :D .Ευχαριστω και για την προσκληση,μακαρι να τα πουμε καποια στιγμη θα το χαρω πολυ!!Φιλακια κοριτσακια :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο θεμα μας ειναι νεος,ωραιος :lol: (αληθεια)εχει κολπικο υπερηχο εκανα κιολας βαζει προφυλακτικο στον κολπικο(πολυ σημαντικο μερικοι δεν βαζουν) ξεγενναει σε ιασω και δουλευε στο Αλεξανδρας.Πληρωσα 50 μου εξηγησε τα παντα,ειχε κοσμο εξω αλλα δεν εκοψε αποδειξη.Βεβαια αν ζητουσα πιστευω θα εκοβε αλλα θα προτιμουσα να το κανει μονος ;)

Καλημερουδια.

Συγνωμη, αλλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΕΔΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ?????????

Ημαρτον ρε κοριτσια, με την υγεια μας παιζουν?? Και που ξερω εγω τι ειχε η προηγουμενη και με κολλησει? Μετα λενε οτι δεν προσεχουν οι κοπελες...... αν οι γιατροι ειναι τοοοοοοοοοοοοοοσο ανευθυνοι τι να πω!!!!!!

Τον συστηνεις δηλαδη? Να παω? Δεν ειναι κατι επειγον απλα επειδη οταν εφυγα απο τη Βέροια ακομη ειχα αιμα και δεν εκανα τεστ ΠΑΠ, μονο με εξετασε και θα ηθελα να το κανω. Βεβαια λενε πολλοι γιατροι οτι καλα ειναι να μου ερθει 1η φορα περιοδος και μετα να κανω τεστ, γιατι πριν τον ερχομο της περιοδου βγαζει ψευδη αποτελεσματα.

Τελος παντων. Ειδωμεν.

Τελικα τι εκανες χθες γλυκουλα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...