Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες απο Μυτιληνη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια μου.Δεσποινα μου λεμε για τη γιατρο Ευστρατια Ψυρουκη που ειναι στην πλατεια Κωνσταντινουπολεως.Παρα πολυ καλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου πηγαμε χθες στην παιδιατρο και κατενθουσιαστηκα.Μιση ωρα ειμασταν μεσα.Ακριβως την ωρα που ειχαμε ραντεβου μας ειδε.Τελικα ο μικρος ηταν πολυ μπουκωμενος και του γυρισε σε βηχα.Μας εδωσε σιροπακι και σταγονιτσες.Εκει θα πηγαινουμε στο εξης.Σε ευχαριστω που μου τη συστησες,της το ειπα.Το χαιδευε το μωρο του μιλουσε γλυκυτατα και εκεινος της γελουσε :):):)

ΧΑιρομαι που σου αρεσε. Εγω ειμαι πααααααααααααααααααρα πολυ ευχαριστημενη. Της ειπα οτι αν φυγουμε δεν θα μπορεσω να βρω τοσο καλη γιατρο οσο ειναι εκεινη. Ειναι υπεροχη και πολυ σωστη. Λατρευει τα μωρακια και το ιδιο και αυτα, αλλωστε δεν ειναι χαζα ξερουν ποιοι τα αγαπουν. ΠΕραστικα σας.

Πηγα στο LAPIN και ειδα μερικα κομματια αλλα δεν πολυενθουσιαστηκα..... δεν ειχε και μεγαλη ποικιλια, 2 σετακια μονο μας εδειξε και απογοητευτηκα. ΟΣο για τιμες........ ακριβουτσικα και οπως ειπα δεν ξετρελαθηκα κιολας.

Θα παω και στο Mini raxefsky στα benetton και στο matou και ελπιζω να βρω κατι ομορφο.

Εχετε να μου προτεινετε καποιο αλλο μαγαζι????

ΣΑς φιλω ολες και καλο σαββατοκυριακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai egw phga sto LAPIN kai egw den en8ousiastika me tipota!!! Mallon 8a paw na dw kai sto MANDARINO!! Idea mou einai alla den mou fenetai na exoun ferei genika ta magazia tipota kainourgia stock!! Olla apo peresi gia na ta pasaroun se emas san kainourgia!!! Eipame krisi alla oxi kai etsi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Olla apo peresi gia na ta pasaroun se emas san kainourgia!!! Eipame krisi alla oxi kai etsi!!!

Ετσι ακριβως!!!!!!! Τα περσινα μας τα πασαρουν και καλα πιο οικονομικα αλλα ειναι ψιλοχαλια και φυσικα δεν ειναι σεταρισμενα....... Αλλα τα κοροϊδα πεθαναν!!!

Τελος παντων. ΚΑτι καλο θα βρεθει που θα παει....

Λοιπον. Να ρωτησω και κατι ακομη...... Τι δωρο να παρω στην νονα μας? Στον γαμο της πηρα ενα καλο ρολοι και δεν θελει κατι για το σπιτι....... Δεν θελω να διαθεσω και πολλα χρηματα, γυρω στο 200αρι. Προσανατολιζομαι σε κοσμημα..... Πηγα στον Γεωμηλα που ψωνιζουμε απο εκει και δεν βρηκα τιποτε σε αυτη την τιμη, ολα ηταν πολυ "ψευτικα". Που αλλου να παω????? Ας πουμε σε κανενα loisir?????? Εσεις τι δωρα θα κανετε στους νονους?

Επισης η κουμπαρα μου αρραβωνιαστηκε πριν απο 2 μηνες αλλα νονα θα γινει μονο αυτη, στο προσκλητηριο θα εχουμε μονο το ονομα της. Μηπως πρεπει να την ρωτησω αν θα πρεπει να βαλω και του αρραβωνιαστικου της???? ΚΑι αν χωρισουν τι κανουμε???? ΠΡεπει να του κανω και αυτου δωρο? ΜΕταξυ μας δεν τον παμε καθολου εγω και ο αντρας μου.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eimeis exoume nono!!! Sto gamo mas ton pirame ena kalo roloi pou to fwraei kai xairwme!!! Twra gia tin baftish lew na ton parw mis psifiaki fotografiki mixanh me thn 8hkh kai mia psifiaki korniza!! Sinolika kostizoun 240 euro!!! Den kserw ti allo pou mporei na ton parw!!!

Twra gia to ean na baleis to onoma tou araboniaktiko tis koubaras sou.....8a elega oxi....kai oute dwro!!! Sto katw katw den 8a simetexei stin baftisi!! Gia na nio8eis kalutera sizitise to me tin koubara sou (ean exete to 8aros) gia na ginoun kamia paraksegisis!!! Ean einai na grapsete kai to onoma tou tote nai na ton parete kai auton kati mikro....asketa ean den ton pate!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :D

Η κατασταση με το ιντερνετ τραγικη αλλα δεν το σχολιαζω!

Κοσμηματα ωραια εχει και το σβαροφσκι!Και πολυ εντυπωσιακα!Τωρα για παιδικα δεν μπορω να βοηθησω πολυ..Δεν τα ξερω ακομη.

Να σας ρωτησω και εγω κατι σε ποιο κομμωτηριο πηγαινετε?Θελω να κανω ανταυγειες αλλα θελω πολυ εμπειρο κομμωτη γιατι μια φορα το επιχειρησα στη Μυτιληνη χωρις να ξερω και ζητησα 1-2 τονους πιο ανοιχτες να φαονινται σαν να ανοιξαν λιγο απο τον ηλιο και εφυγα ξανθια με μεζ :shock::shock: .Θελω καποιον εμπειρο να σου βγαζει αυτο που του λες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτησω και εγω κατι σε ποιο κομμωτηριο πηγαινετε?Θελω να κανω ανταυγειες αλλα θελω πολυ εμπειρο κομμωτη γιατι μια φορα το επιχειρησα στη Μυτιληνη χωρις να ξερω και ζητησα 1-2 τονους πιο ανοιχτες να φαονινται σαν να ανοιξαν λιγο απο τον ηλιο και εφυγα ξανθια με μεζ :shock::shock: .Θελω καποιον εμπειρο να σου βγαζει αυτο που του λες...

Καλημερα γλυκουλα μου.

Εγω πηγαινω στον ΠΑναγιωτη και τη Νατασσα, ειναι πισω απο το γηπεδο και ειναι ΚΟΡΥΦΗ. Και αν με γνωριζες καλυτερα θα καταλαβαινες οτι το εννοω γιατι ειμαι πολυ δυσκολη πελατισσα. Τα παιδια ειναι παρα πολυ καλοι και ο ΠΑναγιωτης ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει πανελλαδικα σε κομμωτη!!!!! ΚΑι εχω παει σε παρα πολλους πιστεψε με απο τους ακριβοτερους ως τους φθηνοτερους σε πολλες πολεις της Ελλαδας. Πανε και δεν θα χασεις!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλα μου.

Εγω πηγαινω στον ΠΑναγιωτη και τη Νατασσα, ειναι πισω απο το γηπεδο και ειναι ΚΟΡΥΦΗ. Και αν με γνωριζες καλυτερα θα καταλαβαινες οτι το εννοω γιατι ειμαι πολυ δυσκολη πελατισσα. Τα παιδια ειναι παρα πολυ καλοι και ο ΠΑναγιωτης ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει πανελλαδικα σε κομμωτη!!!!! ΚΑι εχω παει σε παρα πολλους πιστεψε με απο τους ακριβοτερους ως τους φθηνοτερους σε πολλες πολεις της Ελλαδας. Πανε και δεν θα χασεις!!!!!!!!!!!

Egw den paw ston Panagioti alla ontos exw akousei kala logia gia auton!!! Alla pali apo oti exw akousei den einai toso kali h adelfi tou h Natasa....opote na sigoureutis oti o Panagiotis 8a sou kanei ta mallia sou!!! Palia pigena stin Afdoditi pou einai kori tou Basil!!!! Para poli kali alla hpame eimaste Mutilhnh den mporeis na exeis times A8inas!!! Kai na griniazi oti den exei douleia....pws!!! Twra paw se mia komotria sthn Xrisomallousa pou emeina pallia kai eimai poli euxaristimeni!!! Thn lene Maiph kai to komotirio ths einai stin Odos Asklipiou pio pano apo to parko tis Xrisomallousas!!! Exei gnosei gia to anikimino kai thn empisteuome!!! Kai fisika pio logikes times!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ :YMHUG: Μηπως εχετε τηλεφωνα για τα κομμωτηρια?Οσο για τις τιμες ξερω οτι το νησι ειναι πανακριβο γενικα.Αλλα και στη Σαλονικη εγω πηγαινα στο κεντρο σε ενα μαγαζι πολυ γνωστο και καλο παντα σου εβγαζε οτι ζητουσες ρε παιδι μου αλλα ακριβο.Η βαφη 60 ευρω,οι ανταυγειες ακριβως δεν θυμαμαι κανα 100 μαλλον!!Πανακριβα αλλα ανταυγειες ουτως η αλλως 1-2 φορες τον χρονο εκανα οποτε πηγαινα γιατι μου βγαζανε οτι ηθελα ακριβως!Εδω ειναι ακομη πιο ακριβο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια. Εγω εχω εμπειρια μονο απο τον ΠΑναγιωτη, αλλα η Νατασα περιποιειται μια φιλη μου απο εδω η οποια ειναι παντα πολυ ομορφα χτενισμενη και "βαμμενη" και την πιστευω. Αλλωστε και αυτη οποτε παει στην Αθηνα πηγαινει σε πολυ χλιδατα και ακριβα κομμωτηρια, εκει που πανε οι τραγουδιστριες και οι παρουσιαστριες και διαθετει και τα χρηματα, οποτε για να επιλεξει εδω στο νησι την συγκεκριμενη κοπελα φανταζομαι οτι ειναι πολυ ευχαριστημενη.

Αλλα οπως ειπα, για να μην σε επηρρεασω, μιλαω απο προσωπικη πειρα ΜΟΝΟ για τον ΠΑναγιωτη ο οποιος ειναι παρα πολυ καλος.

Κουρεμα παιρνει 26 ευρω και χτενισμα κανενα 20αρι. Δεν ξερω ανταυγιες.......

Το τηλεφωνο ειναι 2251046346.

Εγω εκει θα κανω τις ανταυγιες πριν την βαφτιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γλυκουλες μου και καλο Σαββατοκυριακο να εχουμε.

Τι κανετε?????

Εγω ολη την εβδομαδα εχω ξεπατωθει στις δουλειες, ερχονται τα πεθερικα μου (!!!!) την Μεγ. Δευτερα και θα καθησουν μια εβδομαδα και εκανα ολο το σπιτι.... κουρτινες, μπαλκονια, αλλαγη πετσετακια και κουβερλι, μπανιο, κουζινα και δε συμμαζευεται. ΚΑι οχι τιποτε αλλο αλλα οταν θα φυγουν θα πρεπει φτου ξανα και απο την αρχη να κανω δουλειες!!! Ουφ. αντε να παρουμε μεταθεση και να παψουν αυτα τα πηγαινε-ελα με τα σογια και οι πολυημερες φιλοξενειες 3 την ωρα.

ΚΑτα τα αλλα καλα. Πηγα σε οοοοοοοοοοοοοοολα τα μαγαζια για τα ρουχα του μωρου. Δεν αγησα κανενα, ροδοπεταλα, εκεινο στο στενο που ειναι ο τσαρλυ ο φουρνος, ραξεφσκι, μπενετον, μαγιοραλ, λαπεν.... τελικα αγορασα απο το τελευταιο που μπηκα. Το μανταρινο. Πηρα ενα λινο ασπρο παντελονι και λινο πουκαμισο πρασινο-λαχανι με λιγη ριγουλα ασπρη πολυ ομορφα και οικονομικα!!!! Αγορασα και τα εσωρουχακια του και τις καλτσες του και μου εμειναν τα παπουτσια.

Ευχαριστω koalalou για την ιδεα!!!!!

Απο που να αγορασω? Που να ψαξω? Το μουγερ μαλλον εκλεισε...... το μονο που εχω στο μυαλο μου ειναι εκεινο το γωνιακο πριν τα λαπεν. ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΠΑΩ????? Βοηθηστε την καημενη την ξενιτεμενη.....

Τελος για το δωρο της κουμπαρας..... πηγα στο φολι φολι και ειδα.... δεν ξετρελαθηκα..... πηγα και στο σβαροφσκι...... ακριβουτσικα για "ψευτικα", επαργυρα και επιχρυσωμενα εχει μονο. Θα αγορασω μαλλον απο την Βεροια κατι....

Αυτα λοιπον. Σας φιλω γλυκα :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ???????

Ελπιζω αυτη η απουσια σας να μην οφειλετε σε κατι κακο.........

Εγω ειμαι εν αναμονη των πεθερικων(!!!!!!!!!!!!). "Πως θα περασει και αυτη η εβδομαδα καθε λεπτο της μοιαζει με ωραααααααααααα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσακια μου.Χαθηκα διοτι η διαθεση μου δεν ειναι και στα καλυτερα της.Το μωρο καλα ειναι,του περασε το κρυωμα αλλα αυριο θα το παω στην παιδιατρο για να τον ακουσει και να ειμαστε σιγουροι μερες που ερχονται μην τρεχουμε.Ο καιρος δε λεει να φτιαξει και με ριχνει ακομα περισσοτερο.Κατερινα καλο κουραγιο με τα πεθερικα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

XRISTOS ANESTI!! XRONIA POLLA!!!

Koritsia pou xa8ikate!!!!! Aurio pav me ton koumparo gia na agorasoume to stauro gia thn baftisi!! Exo koitaksi ligo se kapoia magazia alla den kserw ean 8a aresoun sto nono mas!!! Mexri twra den eixame problima!! Den gnorisw pia timi na kini8oume gia na mh ginei kamia paraksigisi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και Χριστος Ανεστη!

Χαθηκα για πολλλους λογους θα σας τα πω!Πρωτον ειχα τη γιορτη μου το Πασχα(καμια σας δεν με θυμηθηκε..... :( ) και οπως καταλαβαινετε ειχα πολλες δουλειες γλυκα τσουρεκια φαγητα για τραπεζια κτλ.Πηγα την Δευτερα Αθηνα και γυρισα εχτες πηγα να δω Διαβητολογο και γυναικολογο και κατεληξα τελικα.Ταλαιπωρηθηκα πολυς κοσμος αλλα αξιζε τον κοπο.

Ο παππους μου εκανε εγχειριση ανοιχτης καρδιας και παροτι περασανε 15 ημερες δεν ξυπνησε....Καταλαβαινετε πλεον οτι ελπιζουμε μονο σε ενα θαυμα...ετσι η ψυχολογια μου δεν ειναι καλη και δεν εχω και ορεξη να μπαινω στο ιντερνετ αλλα και για τιποτα γενικως...Να δουμε τι θα γινει..Αυτα τα νεα μου...Ελπιζω να επανελθω συντομα με καλυτερα νεα!φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα μου,χιλια συγνωμη που σε ξεχασαμε το Πασχα.Εστω και καθηστερημενα Χρονια σου πολλα και του χρονου με ενα νινακι στην κοιλια και γιατι οχι και στην αγκαλια.Λυπαμαι πολυ για τον παππου σου,μην χανεις ομως τις ελπιδες σου.Το καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολη η κατασταση αλλα να εχεις πιστη.Ελπιζω να βρηκες καλους γιατρους και να παρουν σιγα-σιγα ολα το δρομο τους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα μου,χιλια συγνωμη που σε ξεχασαμε το Πασχα.Εστω και καθηστερημενα Χρονια σου πολλα και του χρονου με ενα νινακι στην κοιλια και γιατι οχι και στην αγκαλια....

Σε ευχαριστω κουκλα!!Μα που εχετε χαθει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νατασσα μου.Αυτες τις μερες ετρεχα για να κανονισω τη βαφτιση και επιπλεον αν και εχω αδεια μεχρι τον Ιουλιο πηγαινα συχνα στο γραφειο γιατι με χρειαζοταν για καποια χαρτια.Πως παει η διαιτα???

Πραγματι η Κατερινα και η πηνελοπη χαθηκαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Ελενα τα ιδια δεν εχω κατι νεο.Η διαιτα μια χαρα παει ολα καλα.Εσυ καταλαβαινω τι τρεχαματα θα εχετε τωρα!!!Στα κοντα ειναι η βαφτιση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις 18 Ιουνιου ειναι η βαφτιση απλα τα εκλεισα για να ειμαι ησυχη.Τις πρωτες μερες του Ιουνιου θα παρω απο το μαγαζι τις μπομπονιερες και τα προσκλητηρια για να τα μοιρασω.Ειναι ολα πολυ ομορφα,ενθουσιαστικα.Θελω να χαρει ο Ορεστακος μου :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na me kai egw meta apo kapoies meres pou den hmoun kala alla twra mia xara!!! Ksekinisa palli douleia meta apo 2 ebdomades diakopes kai ta pragmata mpenoun se ena programma!!! Plisiazei h mera gia tin baftisi mas alla eutuxos ta perisotera pragmata ta exw kanei!! Mono mou meinei einai na moirasw ta prosklitiria kai mponmponieres!! Pigame me ton koubaro gia na paroume to stauro kai telika pirame ena pou einai kalitero apo auto pou nimiza!!! AA exw na parw kai ena dwro gia ton koumparo pou mallon 8a einai ena laptop!! O koumparos mas ta ekane polli omorfa gia ton mikro mas opote ena kalo dwro dikologite.

O kairos den lei na strosi kai na kalokairepsi mia aera mia broxi.....pote 8a er8ei to kalokairi???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...