Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Asto na pastadiala!! :lol::lol:

:lol::lol::lol: Απ τα Αγρινιου εισι;;;; :lol::lol::lol::lol:

Καρολ ειχες αποκολληση ρε συ στο 1ο ; :o:o:o Καθε τεταρτη δηλ. το εχεις καθιερωσει και βολταρεις;;;Πολύ καλό!!!!!

Αναστασια ελεγε οτι της λειπουν φορμακια χειμωνιατικα 3 με 6.Ρωτησε την ομως κιολας.

Να πεις με το καλο ρε συ στη Μαριμαρι.Τέλεια!!!!!!!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασια φορμακι εξοδου χοντρο..αυτα καταλαβα πως της λεπιπουνε..ρωτα την ομως καλου κακου..εμενα μου αρεσουν τα χρησιμα δωρα..τωρα θα γεννησει μια φιλη θα της παρουμε το ριλαξ..ειδε καποιο θα της δοσω τα λεφτα.. θα της δοσω και τον αποστειρωτη..μου λεει ρε συ δευτερο δεν θα κανεις?κρατα τον..και της λεω..δεν πειραζει μωρε το δευτερο θα προσπαθησω να το θηλαζω μονο..και γελασε :(:( τοσο αστειο φαινεται :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::?:?:?:?:(:(:(:(

επισης να σου πω πως αν και καθετη στο θεμα σε παραδεχτηκα..ετσι ειναι.. ;):D

αργυρω εγω το πιστεψα γιατην κουνια :shock::shock::lol::lol::lol::lol: ειπα και εγω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια να της δωσεις τις ευχες μας!!!!!!!

με το καλο το δευτερο νινι!!!!

καλε εγω δε την πιστεψα για την κουνια...

βενη μου παθαινεις συνδρομο στερισης..καλυτερ ανα τρως ολη μερα και οχι το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Απ τα Αγρινιου εισι;;;; :lol::lol::lol::lol:

είπα και εγώ τι εννοεί? :-?:-?#-o

αργυρω εγω το πιστεψα γιατην κουνια :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: ειπα και εγω :lol: :lol:

Βενετίαααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μάλλον έχω δώσει την εντύπωση της βάρβαρης και σκληρής μάνας!! :o:o:o:shock::shock::shock::-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Asto na pastadiala!! :lol::lol:

=))=))=))=))=))

Τελικα δε θελει φορμακια γιατι δεν βολευουν την γατουλα!

Ηθελα να της παρω σεντονακια της Anna Gedes(ετσι γραφεται) που μου'χαν φερει

κ ειναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ αλλα τα Λητω δεν τα φερνουν πια...Μηπως ξερετε κατι-καπου???

Και σας ρωταω γτ την ρωταω αλλα κ εκεινη δεν εχει κατι να μου πει!Αφου εχει τα παντα

απο την Ειρηνη!(ειναι κ ιδια εποχη γεννημενες)....

Βενετια εχεις δικιο πως ημουν πολυ καθετη αλλα...Ηταν η διαθεση μου τετοια!

Δεν μπορεις να πεις...εχω ψιλοδιορθωθει απο παλια?!!!!!! :lol::D

Κανε κατι για να μην τρως!Κ εγω γουρουνιαζω πολυ τελευταια...ουτε ξερω ποσες

κσ νουτελα εφαγα...Γι'αυτο δεν εχω κανει τα μερεντοκεκακια που ελεγα...

αφου βουτηξα κουταλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια ποια ειαν ιαυτα??αυτα με τα μωρα????ηθελα ταπετσαρια τετοια!! ειναι τελεια!!!

μπορει να εχει η ξαδερφη μο υαλλα ειναι καβαλα.. :?:? αμα θες πες..

να σου πω για αυτα που ελεγες παλια..επειδη εχει μαλιασει η γλωσσα μου να λεω τα ιδια και τα ιδια περι θηλασμου και διατροφης και να με γραφουνε ετσι απανταω και εγω πλεον...καθετα , εχω γινει λιγο στριντζο αλλα εχω φαει τους μηνες να ενημερωνομαι και με αμφισβητουνε???ε οχι λοιπον!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παλια μου την ειχες δωσει λιγακι αλλα τωρα σε συμπαθω πολυ ειναι η αληθεια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είπα και εγώ τι εννοεί? :-?:-?#-o

Βενετίαααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μάλλον έχω δώσει την εντύπωση της βάρβαρης και σκληρής μάνας!! :o:o:o:shock::shock::shock::-?:-?:-?

οχι βρε αργυρω αλλα τοσα ακουω που πλεον.. :?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..τρελες..

Αναστασι δεν ξερω τοτε...

αφου δε τη βολευουν..

και εγω ολα του ΦΟΦΟ θα εχω ..οτι και να ειναι..ειναι και ιδια εποχη..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια ποια ειαν ιαυτα??αυτα με τα μωρα????ηθελα ταπετσαρια τετοια!! ειναι τελεια!!!

μπορει να εχει η ξαδερφη μο υαλλα ειναι καβαλα.. :?:? αμα θες πες..

να σου πω για αυτα που ελεγες παλια..επειδη εχει μαλιασει η γλωσσα μου να λεω τα ιδια και τα ιδια περι θηλασμου και διατροφης και να με γραφουνε ετσι απανταω και εγω πλεον...καθετα , εχω γινει λιγο στριντζο αλλα εχω φαει τους μηνες να ενημερωνομαι και με αμφισβητουνε???ε οχι λοιπον!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παλια μου την ειχες δωσει λιγακι αλλα τωρα σε συμπαθω πολυ ειναι η αληθεια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x

Ναι τα σεντονια με τα λατρεμενα μωρακια!!!

Ρωτα κ πες μου!Μ'ενδιαφερει!Σε μωβ-λιλα!

Ρε πριγκιπισσα εγω γτ λες να ειμαι αποτομη?απο χομπυ? :lol::lol:

οκ ειναι κ θεμα χαρακτηρα κ καταστασεων αλλα κ γραπτου λογου!

Κ εγω σε συμπαθω πλεον! :lol::lol::lol::lol: Αν κ μου την ειχες δωσει ενα διαστημα! :P:P:P:P

Χρυσα ειναι??????Ειναι κινητη γιορτη?γτ θυμαμαι Μαρτιο να γιορταζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια δεν εξρω...ειδα στο ημερολογιο οτι ειναι σημερα και λεω λες;;;;

γι'αυτο ρωταω

Αχ η κρεμα χεριων του κορε με το θυμαρισι μελη ειναι τελεια...μυριζει τελεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pantos den katalaba giati klidothike to themataki ...h egw ta pernw pia sto ntoukou kapoia pragmata h eseis polu baria :P

o manwlhs den efage fusika psari ...mas eide omos ekatse dipla mas kai epaize kai des des mporei kapoia stigmh na apofasisei a dokimasei ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti το θελα η ανοητη???Οπως εκανα αποσυνδεση

ειδα στη σελιδα "φορουμ" το ονομα της κοπελας με την οποια διαφωνισαμε στο αλλο

θεμα...Ε...πατησα η περιεργη...(μπεμπακια σεπτεμβριου 10 νομιζω)

Διαβασα συναρπαστικα ποστς...Ειδικα στην προτελευταια σελιδα!Μια Μαρια64767846238764782

με συμπαθει παρα πολυ!

Ειμαι "του γιατρου"λεει....

Εχω ταραχτει παρα πολυ...

Οκ...ως εδω....Στο τετοιο μου τι κανει η καθεμια για το παιδι της.αι σιχτιρ πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρατε ότι μισο κουταλάκι του γλυκού ξερή ρίγανη έχει τα πλεονεκτήματα μια ολόκληρης σαλάτας με σπανάκι? αυτο σχετικά με τα αντιοξειδωτικά. Επίσης ειναι αποχρεμπτική, βοηθάει στην αποφυγή της κυκλοφοριακής συμφόρησης και βελτιώνει την πέψη.. :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε??? θα την παρω το απογευμα.. :?

καλε που λες??κατσε να δω!!! :D

αντε ρε ερη!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε συ αναστασια γελαω σορρυ αλλα μην στεναχωριεσαι..χεστηκες κοινως..αντε ε...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια χεστηκες.καλα λεει η Βένη.

Ο ΝΤοΝΤΟΣ γιορταζει το Σαββατο μετα την καθαροΔευτερα.ΟΧΙ ΣΗΜΕΡΑ!!! η γιορτη του ειναι κινητη αλλα πεφτει παντα σαββατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 σελίδες διάβασα, γύρισα να απαντήσω και έχετε συμπληρώσει άλλες 3!!!! :shock::shock::shock:

Δε τη ξαναπατάω, γράφω και ξαναπάω να διαβάσω μετά!!! :lol:

Θουλάκι και Καρολινάκι, ευχαριστώ, αν και με το θέμα επαγγελματική αποκατάσταση, έχω καταλήξει σε απόγνωση!!! :? Δεν απογοητεύομαι -δεν είναι του χαρακτήρα μου- :P αλλά βάζω πλώρη γι' αλλού.... ;) Αν δε σε θέλει...... ;) Ούτε ένα ιδιαίτερο δε μου κάθεται!!!! :evil:

Νατασούλι μου, ναι, GMAT θα κάνω, δεν έχω ξεκινήσει ακόμα, ψάχνω λίγο τα φροντιστήρια κι ελπίζω ότι εντός των ημερών θα ξεκινήσω. Πρέπει να το δώσω Απρίλιο-Μάιο, γιατί τότε είναι οι αιτήσεις του μεταπτυχιακού κι άλλωστε μετά... γεννάω!!! :lol:

Ανασταcia μου, να δώσεις πολλά πολλά φιλιά και πολλά συγχαρητήρια στην marimari!!! Πολύ χάρηκα!!! :D Που χάθηκε αυτή η ψυχή; Γιατί εξαφανίστηκε; Το μωρούλι της είναι λίγο πιο μεγάλο απ' την Άννυ, καλά θυμάμαι; :D

Βενετία μου, καλά αποτελέσματα!!! Περιμένουμε με αγωνία μαζί τους!!! Κι εγώ συγχίστηκα όμως που δεν πήραν επαρκή ποσότητα απ' το παιδί και θα πρέπει να το ξανατρυπήσουν!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας αγαπαω ολλεσ πολυ αλλα ωρεσ ωρεσ διαφωνω μαζι σας .....δεν θελω να επεκταθω .ολλεσ λεμε οτι το καθε μωρακι ειναι διαφορετικο αλλα οταν απανταμε το ξεχναμε αυτο και απανταμε με βαση τα παιδια μασ και ολλα οσα φαταζομαστε οτι συνεβησαν σε καποια αλλη κοπελα ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι λίγο down....

:(:(:(

Tο μεσημέρι άλλαξα τη μπέμπα και είδα στα κακά της κουκίδες αιματάκι.

Τί σκάτα;;; 4 βδομάδες απόχής συμπληρώνω αύριο...

Λέτε να είναι καμία ραγάδα;; Ή έφαγα κάτι που είχε γάλα και δεν κατάλαβα.

Θα αρχίσω να κρατάω ημερολόγιο με τί τρώω ακριβώς κάθε μέρα και πως είναι τα κακά της.

Κοινώς σκατούλες με όλη την έννοια της λέξης...........

Βένη κουράγιο μάνα,λίγες ώρες έμειναν. Να μας πεις νεότερα...

Δήμητρα το έκανε μια φίλη μου και θυμάμαι πως έριξε αρκετό διάβασμα. Αλλά εσένα δε σε φοβάμαι. ;););)

Επίσης , είναι έγκυος ή marimari;;; Τί τέλεια νέα!!

Άνοιξε θεματάκι;;; Αναστασία εσύ το ομολόγησες;;

Πολλά πολλά φιλάκια στειλ'της! Και συγχαρητήρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν έχεις και άδικο, αλλά απαντώ σύμφωνα με τα όοοοοοοσα έχω διαβάσει μέχρι τώρα και όχι με τα όσα συμβαίνουν στα παιδιά μου γιατί απλά δεν έχω και τα τέλεια παιδιά!!!

ερώτηση: εμένα με αγαπάς? ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...