Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Τερμα η συζητηση στο θεμα..το κλειδωσα...

θα συμφωνισω απολυτα με τη Μαγδα...

Οχι η νονα του ειναι καλε..

εγω καμια σχεση στη βαφητηση..

ημουν παχουλη, μελαχροινη..και ατσαλα βαμμενη..δε προλαβαινε να με βαψει η κουνιαδα

Λενα κοψε τον βηχα στον γυμναστη..ειανι ενας γλοιοδες πεφτουλας πολυ σιχαμερος!!!!

Αργη διαβαζα σε μια εφημεριδα γι'αυτο..ναι αυτο τους πειραξε...και μετα λενε για πολεςμο λασπης στην Ελλαδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φρανιτακι μια χαρα μου φαινονται οπως τα λες!

ολα καλα να σας πανε!

πως εισαι σημερα?

κοριτσια ο γυμναστης ειναι απαραδεκτος! σημερα μονο χερι που δε μου εβαλε!

κ του τα εχωσα, οχι τπτ αλλο, μη νομιζει οτιεπειδη δεν του ειπα τπτ χτες οτι γουσταρω κιολας!!! ιουυυυυυυ δηλ!!

κοριτσια αν ακουσετε κατι για δουλεια πειτε μου...

η δουλεια του τολη δεν παει καλα... δουλευουν ΠΟΛΛΕΣ υπερωριες και τις προαλλες πληρωθηκαν για το νοεμβρη... και εχει ποσες μερες που ειναι εκει απο τις 8 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ δηλ ΕΛΕΟΣ!!!

ψαχνω κ εγω απο το ιντερνετ αλλα τζιφος

χρυσα κουκλι ηταν κ ειναι ο μικρος ρε!! πολυ μουτρακι!!

εγω δευτερα θα παω στο γυναικολογο, μου εχει σπασει τα νευρα ο τολης, χαρη του κανω! να φανταστειτε αυτος μου εκλεισε ραντεβου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα και Άργυ εγώ δε συμφωνώ με το να μη γράφουμε τη γνώμη μας. Δεν τη γράφεις ούτε για να τσακωθείς ούτε για να αλλάξεις μυαλά στις κολλημένες τέλειες μητέρες. Τη γράφεις γιατί όλο και κάποια άλλη θα σε διαβάσει και θα σκεφτεί...

την ίδια άποψη είχα και εγώ αλλά έχουν γίνει διάφορα κατά καιρούς και άλλαξα γνώμη!!!!

παιδιά θέλω μια κούνια για να βάζω τον Λ. μέσα όταν δεν με ακούει και προκαλεί την μικρή για να κάνει σκανταλιές!!!! :? μήπως είναι αντιπαιδαγωγικό? :?::?::o:o

Βίκυ κάθεται και σε ψηλό σκαμπώ μάλιστα!!!!

Ο Λ. μας τρελαίνει με την πολυλογία του απαπαπαπα, δεν περνά λεπτό που να μην μιλήσει!!!! :?:?

η μικρή ακόμη δεν μιλά καλά, οπότε την γλυτώνουμε για την ώρα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Χρύσαααααα τι γλύκας ρε συ κουκλάκι και το ύφος τέλειο και εσύ μια κούκλα καλύτερη με σκούρο μαλλάκι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο μεγαλωνουν τα παιδια τοσο ταρζανευουν εε???Τωρα το καταλαβα!

Δεν περιμενα να ανεβαινει κ στο τραπεζι(της τραπεζαριας)!

Ιουλια :lol::lol::lol::lol::lol: μπραβο κ για τον υπνο κ για την οδηγηση!!!!

Εγω θα παω στης Λινας μαλλον.Αν ξυπνησει καταλληλη ωρα η μικρη η οποια μολις κοιμηθηκε

μετα απο 3 καλους θηλασμους....Με κοροιδευε το σκατουλι κ με εκμεταλλευτηκε!"νανα" ελεγε αλλα...γαλγαλ ηθελε!

κοριτσια σορρυ αλλα δεν θυμαμαι κ πολλα..Οταν τα διαβαζεις αποσπασματικα...

Περαστικα στη Μαρκελλα Μαγδα μου!

Εχετε κανει το εμβολιο για γαστρεντεριτιδα?

Το ειπε η Γωγω τις προαλλες κ το σκεφτηκα...Η Αννυ το εχει κανει..Και λεω ιιιισως γι'αυτο να

περασε τοσο "ελαφρια"... :? Ειχε κανει 3 εμετους κ 4-5 διαρροιες ομως αυτα σε 3-4 μερες κ οχι σε 1 ωρα...

Μηπως κατι που εφαγε την πειραξε?

Ελπιζω να ερθετε κοπελιες την Κυριακη!Να με ενημερωσετε ομως το Σαββατο για να μην φτιαξω πραγματα κ τα τρωω μετα μονη μου!Κ αν τυχει να μην μπορειτε ολες κανονιζουμε για αλλο ΣΚ!Αλλα να μπορειτε! :D

Χρυσα το κολλησες το αμαξι? :lol:

Το ειχα παθει το καλοκαιρι στην αμμο!!!Νταλα μεσημερι με την κουμπαρα μου κ την Αννυ! :o

Και καλα εκεινη "ηξερε" κ προσπαθησε να το ξεκολλησει κ καταλαβαινεις τι συνεβη!!!!!!! :lol::lol::lol:

Απελπισια με επιασε!Ευτυχως μας...Σ :lol: υμπαθησαν κατι νεαροι κ φωναξαν κ αλλους κ μας βγαλαν! :P

Τι αλλα???

Λεω να φτιαξω κεκακια με ταχινι..εχω να τα κανω 2 χρ αλλα θυμαμαι οτι ηταν ονειρεμενα!

Ααααααα εχασα το μισο μνμ!Παλι καλα....

Φρανιτα μια χαρα ειναι το σπιτι!!!Το ενοικιο τσουχτερο για τα δεδομενα μας!Δεν το περιμενα!

γτ να μην ξαναγραψετε...Κ εγω το σκεφτομαι αλλα ...ειναι κριμα...

Λενα με τον κανακη?????Τωρα δεν θα τον ξαναγλυκοκοιταξω αφου ειναι πρωην φιλης! :lol:

Δε θυμαμαι τι αλλο ειχα γραψει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα καλα εκανες και το κλειδωσες απλα ηθελα να πω στη Χαρα να αλλαξει αυτο που γραφει το τικερακι της.Μπορει να κοιμηθει με φως αραγε;;;; :o:o:o:o (ας μην επεκταθω)

Λενα το ακουσα και μου ρθε να ξερασω.καλα μωρη ποτε τα ειχατε με τον Α.Κ;;;οταν ησουν 16;;;φτου ξεδιαντροπη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

βενη αντε να μας πεις τα νεα σας.

φραν και εμενα μου αρεσε το σπιτι και μακαρι να εμενα σε ενα σπιτι με τετοια αυλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκστασηηη εγω θα ερθω την κυριακη!!!! καουντ μι ιν!! :lol::lol::lol::lol:

χρυσα καλα εκανες κ το κλειδωσες... κ βασικα κακως απαντησα γιατι ουτε καταλαβε τι γραψαμε η κοπελα.. απο οοοοοοολα οσα της εγραψα αυτο που της εμεινε ειναι οτι ειπα για αυτην (προσωπικα κ μονο :lol: ) οτι θελει να κοιμαται τα βραδια.. τεσπα, απο τη μια κακως απανταω, αλλα απτην αλλη ας το πω κ ας πεσει κατω που λενε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι!μα ποσα θελω να πω επιτελους!

Βενη ελπιζω ολα οκ!Μακαρι να ειναι καλες οι τιμες...

Παναγιωτα βγηκες???Πες πως αντεδρασε ο Ν...Σορρυ αν ειπες κ δεν το διαβασα..

Σ'αρεσε η φαντασιωση μου? :lol::lol::lol:

Συμφωνω με την αποψη σου!

Αργυ δεν αμφιβαλλω για την εξυπναδα του χιτλερ :o:lol: αλλα αμφιβαλλω για

τον τροπο που τον μεγαλωσε η μανα του!Φανταζομαι διαφερει πολυυυυυυυυυυυυυ απ'τον δικο μου τροπο!!!

Μαγδα :lol::lol::lol::lol: τωρα ειδα για το σχολιο σου περι ρομαντζου μου με κανακη! :P:P:P

Χρυσα καλα εκανες γτ θα ξεφευγα...Ετσι κ αλλιως......

Το μελλον θα δειξει.Εκαστος θα πορευτει με τις αποφασεις του.

Λενα εσυ ψαχνεις δουλεια για τον τολη????Καλεεεεεεεεεεεεεε εχετε ξεφυγει? :lol::lol::lol:

Κ εσυ επι του θεματος...Εφαγες χρονο για να γραψειες αλλα καποια θα τα διαβασει κ θα επωφεληθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα κ εμενα γαστρεντειρτιδα οταν επαθε ο Σεμπ κρατησε μια μερα..3 εμετοι κ 2 διαρροιες...δεν εχει κανει εμβολιο παντως..να δω τωρα στην Αφρικη ποσο θα κρατανε αχ..

Αναστασια ειναι πολυ τσουχτερο...αστα...αλλα τοσα τα δινουν στους ξενους...υπαρχουν φθηνοτερα αλλα πρεπει να μεινεις διπλα στην πραγκουπολη κ αυτα πανε πακετο με ελονοσια κ δυσεντερια :?

Λενα τι αηδια ο γυμναστης...βρισε τον ρε....Μωρε κριμα για τον Τολη, θυμαμαι που μας ειχες πει τα προσοντα του, μιλαει γλωσσες, εχιε κ πτυχιο οικονομικων κ να μη μπορει να βρει αναλογη δουλεια..κριμα μωρε..μακαρι να βρεθει κατι..

Αφροδιτη θελω κ εγω ψαρι..μου αρεσει πολυ...αλλα δεν μπορω την τηγανιλα..ουτε να το καθαρισω..παιρνω κατεψυγμενο κ στο φουρνο...

:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ δεν αμφιβαλλω για την εξυπναδα του χιτλερ :o:lol: αλλα αμφιβαλλω για

τον τροπο που τον μεγαλωσε η μανα του!Φανταζομαι διαφερει πολυυυυυυυυυυυυυ απ'τον δικο μου τροπο!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι να κανω, εγω ψαχνω, αφου γυρναει σπιτι το βραδυ μετα απο τοσες ωρες δεν εχει κουραγιο να βγαλει τα ματια του με μενα, οχι με τον υπολογιστη :lol::lol::lol:

ναι φρανιτα.. ετσι ειναι.. κ πρεπει να τους ευχαριστει κιολας που δε ντον διωχνουν παρολο που ειναι εκει τοσες ωρες καθε μερα κ του χρωστανε κ λεφτα...

κατι μου ελεγε για κατι εξετασεις που θα γινουν το καλοκαιρι μεσω ΕΕ για καπου στο εξωτερικο.. νομιζω κατι σε πρεσβιες?? δε θυμαμαι ομως λεπτομεριες καθολου

θα δουμε τι να πω..

παναγιωτα ημουν πεταχτουλα οταν ημουν μικρη! :lol::lol::lol:

με εστρωσε ομως ο τολης :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ειστε πολυ ωραιοι!!!!Και ωραια ρουχα.Αχ το μπουστο κολαση!!!δεν ειπε τπτ ο παπάς;;;

Αναστασια κοιτουσε τα μαλλια μου να δει αν τα κουρεψα.Ασε πολυ γελιο. :lol::lol::lol: και μετα ηθελε να ειμαστε συνεχεια μαζι. :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα το μπουστο επιτιδες τετοιο, για να μπορω να θηλασω..ειχα βεβεια μαζι μου και 2 μπουκαλακια γαλα γεμματα.

μεσα στην εκκλισια την ωρα που τον ντηναμε χλαπακιασε το ενα, μετα οταν πηγαμε στο κετρο τον αλλαξα και τον εβαλα να θηλασει και ξανακοιμηθηκε...μετα θηλασε αλλη μια φορα και επειδη το τραβηξαμε μεχρι αργα πηρε η μαμα το αλλο μπουκαλι γεμματο 300 μλ και φυγανε.

Το τσακησε σε 2 γευματα και ηταν πολυ καλος και ισυχος..αλλα το στηθος ειχε γινει τουμπανο

Λενα την επομενη μου ηρθε περιοδος πρωτη φορα...γι'αυτο εχω τα χαλια μου..

ηταν και η εποχη που ο μικρος ακανε πολυ εντονο εκζεμα ασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα εισαι πολυ ομορφη ρε συ!!!

Κ το μεμε.....Κοοολαση!!!χαχαχαχαχ Χαρα στον Τζεφ!χαχαχα(οχι στον αντρα σου :P )

Λενα σηκωνω τα χερια με την παρτη σου!!!Και τι δεν κανεις για να βρει κουραγιο να...βγαλετε τα ματια σας! =))=))=))=))=))

Παναγιωτα τι γλυκος μωρεε!!!Του ελειψες πολυ γμτ...

Ευχομαι να μην χρειαστει ποτε ξανα να "απομακρυνθειτε"...

Βρε κουκλες πειτε μου τι δωρο να παρω στη μικρη της Νατασας!!!Θα σκασω!!!!

Επισης θελω να βροντοφωναξω οτι η φιλη μου η λατρεμενη η marimari ειναι εγκυοοοοοος!!!!! :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Καρολινάκι με ρώτησες χτες δυο φορές αν τρώει η Μαρκέλλα και δε σου απάντησα η γαϊδούρα... Μια έτσι, μια αλλιώς... Χτες κατι έφαγε. Προχτές σχεδόν τίποτα. Σήμερα είναι κι αρρωστούλα...θα δούμε. Όλο καφεδ'ακια μου είσαι ε? :P

:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι παρτηνα ενα σετ κορμακαι ζεστα ολοσωμα..αφου δεν εχει!!!

αλλιως καντηνα δωρο μια δωροεπιταγη απο οπου θες να παει αν παρει οτι θελει!!!

Ερη ημουν αγχομενη...ο ΦΟΦΟ μολις που ξεοερασε την τελευταια κατα σειρα ωτιτιδα και φοβομουν μη μπει νερο στο αυτι του και εχουμε αλλα....μετα ηταν και το εκζεμα..στην φωτο δεν φαινετε αλλα μετα που τελεωσαμε με τη βαφτηση εγινε ξανα κατακοκκινος ο καημενουλης και τον φαγουριζε..

ασε...

σε ολες τις φωτο εχω δακγομενη φατσα..

επισης αο εκεινη μην ημερα ολοι αρχισαν αν μου λενε οτι το γαλα μου δεν ειναι καλο..ειναι σαν νερο κλπ κλπ ..το ειδαν στο μπιμπερο που ειχα που ηταν πεντακαθαρο..εμ τι να κανω..το μητρηκο γαλα δεν αφινει καταλοιπα στο μπουκαλι

καλε λενα με τον κανακη...μπλιαααααχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συμπεθέρα πλάκα κάνω για τον Λ. σιγά μην τον βάλω και σε κλουβί!!!! :o:o:o:o

εντάξει εκνευρίζομαι αλλά και τι να κάνω? αλλά....: έχω βάλει το φαγητό στο τραπέζι, πάει η μικρή να φάει και της λέει όχι μην φας έλα να παίξουμε!!!! :evil::evil: σηκώνεται και αυτή και φεύγει!!! :evil:

Αναστασία :lol::lol::lol: θα ψάξω να βρω πώς τον μεγάλωσε η μάνα του!!!! :roll::roll::roll:

Καρόλ δεν μου απάντησες: ο άντρας σου βάζει για ύπνο την μικρή κάθε βράδυ? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρτζι μου ναι το ξεχασα ...σορυυυ...

συνηθως εδω και καιρο την βαζει για υπνο ο αντρας μου...εμενα οταν την εβαζα εκανε κατι νουμερακια...και ειχαμε φοβηθει...μπορει και τυχαιο δεν ξερω...

φευγωωωωωωωωωωωωω

μακιαααααααααα και πειτε μου καλε για πιο θεμα λετε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συμπεθέρα πλάκα κάνω για τον Λ. σιγά μην τον βάλω και σε κλουβί!!!! :o:o:o:o

axaxaxaxaxaxa το ξέρω καλέ κάτι χειρότερο θα έγραφα μετά αλλα ξεχάστηκα το ζώον.. Ξεσκαρτάρω desktop - laptop της δουλειάς απο τα προσωπικά μου αρχεία...

Λένα και εγώ μπλιαχ, το είπα και χθες, γενικά νομίζω ότι οι μυσογύνιδες πρέπει να ευνουχίζονται.

Ειμαι προοδευτική το ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα...αχ δεν περναει η ωρα δεν περναει μαμωτο!!! :evil::evil::evil::evil:

αχχχχχ και εγωεχω περασει εξαλλα νιατα λενα μου αλλα με μαζεψε ο κωστας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τουλαχιστον δεν μενουν απωθημενα ετσι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα αμα σε εβλεπε ο παππας μοπυ εγινα νονα θα σε αφοριζε :lol::lol::lol:

εγω φορουσε ριχτο φορεμα μεχρι το γονατο στραπλες ημουνα εγκυος ποσο προκλητικο να ητανε????

και δεν με αφηνε να βαφτισω..βρηκα μια εσαρπα και μου επιτρεψε να ειμαι επανω στον χωρο διπλα στον αντρα μου που εγινε νονος μονος.. :(:(:(:evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αλλα μετα του δωσαμε 50ε μονο και πολλα ητανε :lol::lol::lol::lol::lol::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: και στραβωσε αλλα χεστηκα τον βλακα :evil::evil::evil:

ρε παιδια εχω τρομερη βουλιμια..κανω διαιτα μεχρι το μεσημερι και μετα τρωω συνεχεια..συνεχεια..τι εχω παθει ρε γμτ???? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...