Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Φραν τέλειο ειναι ρε συ! Ολοκαίνουργιο και τέλεια δέντρα και τα λοιπά! Μου άρεσε πάρα πολύ.

Ποια διαμερίσματα του Τορόντο ρε! Τουλάχιστον ο δικός σου εβγαλε και καμια φωτο να δεις το σπίτι.

Ο δικός μου μπα, και απο οτι μου είπε ειναι πολυ κάτω απο τα στανταρτς μας και καλά (αν και προσωπικά δεν έχω στανταρτς για τον εαυτο του το λέει).. Εμείς θα μείνουμε σε μπλοκ Κομουνιστικού τύπου ρεεεεεε :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια μου εμεις θα ειμαστε στην Καμπαλα..στην Καμπαλα υπαρχει κ μεσαια ταξη απο ντοπιους..υπαρχει βεβαια κ η παραγκουπολη αλλα υπαρχει κ μεσαια ταξη ντοπιων με χρηματα..εχει κ πολλους ξενους εκει...Ο κουμπαρος πρεπει να ηταν καπου στον βορρα...Η Ουγκαντα σε σχεση με αλλες χωρες ειναι σχετικα καλα, δεν εχει πολεμους, εχει καποια σχετικη σταθεροτητα κ δεν ειναι ΤΟΣΟ χαλια...βεβαια κ εκει αν δεν ετρωγαν τα χρηματα της ανθρωπιστικης καλα θα ηταν...

Αλλα μη νομιζεις, κ στην Καμπαλα αν πας σε μερικα μερη στους δρομους μενουν...

Ερη ειναι ωραια τα διαμερσιματα στο Τοροντο!! εγω δεν ειδα κατι ασχημο :shock: ...κ ο δικος μου βεβαια το εκλεισε κ μετα εστειλε φωτο...σημερα παει να μιλησει με τον ιδιοκτητη να συζητησουν για σιτες...Ελπιζω να μη μας πεσει στο κεφαλι το κτηριο..διοτι σιγα μην προσεχουν αυτοι οταν χτιζουν....Εδω στου δρομους βαζουν τη μιση ασφαλτο για οικονομια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της την πέσανε οι διαδηλωτές και πήγαν να την βιάσουν καμια 200 ατομα μαζι. :shock: Τελικά την έσωσε η αστυνομία η οποία ειδοποιήθηκε απο γυναίκες..

http://www.enet.gr/?i=news.el.kosmos&id=251976

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το διαβασα...μπορει κ να εγινε..αλλα μωρε δεν συμβαινουν συχνα αυτα...παντως ολοι συμβουλευουν οταν γινονται συγκεντρωσεις να μην πλησιαζουν ξενοι....βεβαια τη δουλεια της εκανε...

Παω το σεμπινι καμια βολτα....

τα λεμε κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!

Σας διάβασα πολύ βιαστικά, γιατί πρέπει να φύγω πολύ γρήγορα, έχω αργήσει!

Σισσάκι μου, λυπάμαι πάρα πάρα πολύ για τη μανούλα σου... :( Δεν έχω λόγια! Πραγματικά, το κακό δεν έρχεται ποτέ μόνο του... :? Εύχομαι μέσα απ' τη καρδιά μου, γρήγορα περαστικά στη μανούλα σου, σύντομα να μοιάζει η περιπέτεια μ' ένα κακό όνειρο....

Φρανίτα, πολύ ωραίο το σπίτι, με το καλό! ;)

Θουλάκι, το βλέπω να 'ρχεται το μικρούλι σύντομα, μετά και από την αποκόλληση! Περπάτα όσο μπορείς περισσότερο!!! ;) Το μάθημα... Δεν σας είπα!!! :? Έκανα το Σάββατο και την Δευτέρα με πήρε τηλέφωνο η μητέρα, να μου πει ότι δε θα συνεχίσουμε, γιατί το παιδί ζητά την παλιά του καθηγήτρια!!! :shock::shock: Της απάντησα ότι φυσικά, δεν πρέπει να το πιέσουμε το παιδί στη μέση της χρονιάς, αλλοίμονο, αλλά ξενέρωσα αρκετά... Έτυχε όμως και συνέπεσε με το περιστατικό με τα υγρά, που λαχτάρησα, κι έτσι το πήρα ελαφριά!! :lol:

Περί ύπνου, δεν διάβασα το θέμα, αλλά συμφωνώ με όλες σας και για να μη μακρυγορώ, θα επαναλάβω αυτό που είπε η Αργυρώ... Θέλω το παιδί μου να ξέρει, απ' τη πρώτη μέρα της γέννησής του, ότι είμαι εκεί, ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ, ό,τι κι αν ζητήσει, ό,τι κι αν χρειαστεί. Και συμφωνώ απόλυτα και με τη Φρανιτά, είναι τουλάχιστον παράλογο, να αποδίδουμε συμπεριφορές ενηλίκων στα βρέφη!!! "Τα μωρά είναι πολύ πονηρά, τι νομίζεις κλπ κλπ" :shock: Και πόσα ακόμα παρόμοια έχω ακούσει....... :?

Φεύγω, σας φιλώ πολύ γλυκά όλες, θα τα πούμε μετά!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι ωραιο ειναι..ακομα και για τα δικα μας σνανταρ..μονο η κουζινα δε μου πολυαρεσει..αλαλ ειπαμε εγω ειμαι περιεργη στο θεμα κουζινα.

Ελπιζω να εισαι ευτυχισμενη εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epiteλους μπηκα!

δεν διαβασα πολλα!

Σισσιω περασκτικα στη μαμα σου!

αν σε ανακουφιζει να εισαι εξω απο την μοναδα να πας!

αποσταση κανει τα πραγματ δυσκολα!

Θουλη -παπακι ακομα κρατατε/

μπραβο σας!

περιμενω να αδιαθεητησω και ποναει πολυ η μεση μου!

η Μ-Ι με φωναζεδι σουσουραδα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτακι με το καλο να μπειτε στο καινουργιο σπιτακι...που ειναι και πολυ ομορφο και μεσα στο πρασινο...!!!!!!!!!!!

εμεινα μ'αυτο που πατε για την ανταποκριτρια...απιστευτο... :twisted::twisted:

Σισσακι μου σου στειλα και μηνυματακι...όοοοοοοοοοοοοοοοοοτι θες εμεις ειμαστε εδω....!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);):-*:-*:-* χαιρομαι που η μανουλα ειναι λιγο καλυτερα...

θουυυυυυυυυυυυυυυυυ γεννας τον κοριτσαρο !!!!!σε λιγακι???????????????? αντε περιμενουμε νεα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μιτσακι μου μην σκας..θα βρεις αλλα παιδακια...τωρα πως εισαι? όλα καλα?

χρυσα μου γλυκιααααααααααα?ο φοφο μας? :lol::lol: η μικρη μας μπεμπα????????? :roll::roll:

γωγακιιιιιιιιιι που χαθηκες βρε ετερον πολυλογουδικο κοριτσακι μου??????????? οι μπεμπουλες καλα?

μαιμουυυυυυυυυυυυυυ...?

γιωτακι-μπουρικ! που εισαι εσυ? μου λειψες... και φυσικα ο μαμ μαμ ταλιμπανακος ...

Παναγιωτα μου? αντε σιγα σιγα να γινετε περδικι ολοι σας και μετα κανονιζουμε για καφεδακο..

αρτζι...μαρακι...

αναστασια μου?

μαγδα?

ερη αντε με το καλο και εσεις να μετακομισετε και θα ναι ολα ομορφα...μην αγχωνεσαι...

σημερα βαριεμαι τρελααααααααααααααααα...χθες ημουν για καφε με το σισσακι και την κολλητη της...περασαμε πολυ ομορφα...και μετα ηρθε η γιολη....η φιλη μου ...που κανει και το papenio-sitting!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: και πηγαμε ξανα! για καφεδακι σε μια αλλη καφετερια...και κοριτσια ηπια μια ζεστη σοκολατα με γευση φραουλα...κολασηηηηηηηηηηηη =p~=p~=p~ η γυριστρομανουλα.... :D πηγε σπιτι 9 ηωρα.... :o η παπενια εννοειται μου κραταγε μουτρα....ουτε φιλι μου δωσε ..τιποτα.... :( αλλα το βραδυ της περασε...και να δειτε πλακα...αφου την κανουμε μπανακι...και κανει και εμας... :lol::lol: πεταει οοοοοοοολα τα νερα πανω μας αυτο το παπι...μετα απο λιγο ηπιε το γαλα...και οταν την παει για νανα ο αντωνης γυριζει με κοιταει και με χαιρεταει ολη την ωρα μεχρι να παει στο δωματιο της...ειναι τοσο γλυκα...αχχχχχχχχχχ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλα εχεις δει τι δικη μου...χαχαχα...

ΟΚ δεν μπορω να αποκαλεσω μια κουζινα φρικτη...περι ορεξεως κολοκυθοπητα..

Μακαρη μωρε να εισαι εσυ καλα και ο Σεμπινι εκει..και ολα τα αλλα ειναι φιοριτουρες

Βικακι μου πως ειστε;;

Σισσυ οποτε μπορεις...που δεν εχει και καμια ορεξη το καταλαβαινω, γραψε μας νεα απο τη μαμα μου.

Καρολινακη μου πολυλογουδικο τα φιλια μου...και στη γλυκια μας παπενια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h Μ-Ι μιλα μονη της!

και λεει:

-αχ εφτασε η ωρα να παω στο σχολειο....η τσαντα μου ιεναι ετοιμη?

το φαγητο μου?(τρεχει με γρηγορε κινησεις )

-τωρα χτενιζομα και φευγουμε...

- τα κλειδια του αυτοκινητου που ειναι ...μα ποιος τα πηρε?

- η τσαντα μου ετοιμη ...?

το τεταδιο μου?(εχει μια τσαντα ωμου με εν ατετραδιο μπαρμπι μεσα)

ειμαι ετοιμη...παω....(απο το δωματιο της στο σαλονι)

(κανει οτι διαβαζει και γραφει)

- ντριν ντριν....(το κουδουνι)

- αααα ωραι διαλειμμα..ωρα για φαγητο..μμμμ τοστακι(τρωει το τοστ της)

-ντριν ντριν....(το κουδουνι)

-σχολασα μαμα....ηρθα

Β: μπραβο αγαπη μου....πως τα περασες?

- ενα παιδακι η σταβουλα μου ταβηξε τα μαλλια

β: γιατι? μηπως και εσυ της εκανες κατι?

- οχι αφου ξερεις οτι εγω κανω μονο αγκαλιτσες τα παιδακια!

-καλα δε πονεσα πολυ θα τη συγχωρεσω αυριο

(περναει κανα πενταλεπτο)

- μαμα μαμα ξεχασες?

Β; τι μωρο μου?

- εχουμε ζωγραφικη να παμε....

- η κυρια ειπεν παρουμε τεμπερες...μου πηρες?

β; θα παρουμε θα παρουμε....

(τωρα ετοιμαζεται για τη ζωγραφικη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα Τον Αντωνη τον έχω για τα παιχνιδια...

Τον άλλον δεν τον ξέρω...

Σταμάτησες το Ravenwood Μαρια?

Ασχετο η γειτονια που θα μείνουμε στο Τορόντο λέγεται Markland Wood

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol:

όπως σου είπα και εγώ τους απορρίπτω!!!!

Φρανίτα, πλάκα μας κάνεις? πολύ ωραίο διαμέρισμα είναι!!! για έλα εδώ να δεις τι διαμερίσματα έχουν (εντάξει δεν μιλάω για τα καινούργια!!!), οκ η κουζίνα δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο αλλά δεν θα το αγοράσετε κιόλας, για ένα χρόνο ( :?: ) είναι και ενοίκιο!!! αλήθεια πόσο είναι το ενοίκιο εκεί? αν πειτρέπεται!!! :oops::oops:

Συμπεθέρα βάλε και εσύ καμμιά φωτό από την περιοχή, εγώ σας είχα βάλει ολόοοοοοοκληρο βίντεο!!!! :lol::lol::roll::roll::roll::roll:

Συμπεθέρα Βίκυ τι τέλεια νύφη που έχω!!! :D:D:x:x:x:x

Μόλις έβαψα τα μαλλιά μου και τελικά έχω καλά παιδάκια, κάνένα δεν με ενόχλησε!!! η μικρή μπαίνει στην τουαλέτα, με βλέπει που ετοιμάζομαι και της λέω να φύγει και να κλείσει και την πόρτα και το κάνει!!! :D καθόλη την διάρκεια καμμιά ενόχληση :D:D:x:x

τώρα ετοιμαζόμαστε να πάμε στον παιδίατρο για τον Λ. να τον ξαναδεί!!!

Σισσιώ μπράβο στην μαμά που βλετιώθηκε η κατάστασή της, όταν μπορέσεις με το καλό πες μας νέα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ η κορη σου ειναι απαιχτη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

εμας ειναι μικρη η παπενια ...αλλα ειχε πλακα χθες ελεγε η μανα μου..(αν και δεν ξερω αν ειναι καλο να μαθαινει το ονομα μηπως μπερδευτει μετα...τεσπα...) λυδια πως τον λενε τον μπαμπα αντωνη? και λεει η λυδια...αντο!!!!!!!!!!!! :D:D

αλλα εγω δεν το αλλαζω το μαμα..θελω να το ακουωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ποιος το χιεζει το καρολινα...συγνωμη κιολας... :oops: ειναι η πιο ιερη ..η πιο τελεια λεξη...δεν συμφωνειτε? και με λεει και μαμύ όταν της λεω πες μανουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρώ θα πήξει το μαμυ και το φατσοβιβλίο απο φωτογραφίες και βιντεο σε δυο εβδομάδες που θα ειμαι εκεί...

Δεν το έχω δει το σπιτι ρε συ.. Λιγα λόγια μου ειπε ο Βαγγ. αυτη τη στιγμή ανακαινίζεται.. Απο Μάρτιο θα το έχουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μια μέρα δεν μπήκα και πόσα γράψατε.... :shock::shock::shock::shock::shock: Έλεος!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil: Δεν μπορώ να καθίσω να διαβάσω...Έχω γράψιμο (από το σπίτι) και ένα παιδί κάτω που με φωνάζει.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Είμαστε καλά..Η μικρή δεν έχει ξανακάνει εμετό, προχθες έκανα μια φορά κακάκια της (ψιλοδιαρροιούλα) και χθες δυο... :?:?:? Αλλά την ταίζω κανονικά σχετικά..Θα πάρω το γιατρό να ρωτήσω... :?:?:?:?:?

Εγώ από σήμερα έχω αναρρωτική, μετά άδεια τοκετού, οπότε τέλος η δουλειά... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Δεν ξαναπάω... :D:D:D Θα ετοιμάσω κάτι θέματα που μου έχουν ζητήσει από το σπίτι με την άνεσή μου και όλα καλά... ;););););)

Χθες πήγα γιατρό...Πρώτα για ντόπλερ και μετά στο γυναικολόγο...

Η μπέμπα είναι 1565 γραμμάρια (μεγάλωσε η καρδιά μου :x:x:x ), είναι ψηλή είπε ο γιατρός, αλλά έχει μικρή κοιλίτσα (φυσιολογικότατη αλλά κάτω από τη μέση) :?:?:? , αμνιακό υγρό καλό, πλακούντας grade II (τι σημαίνει άραγε;;; :?:?:?:? )..Γενικά πολύ καλά, αλλά ο γιατρός που μου έκανε το ντόπλερ μου είπε να παρακολουθ'ω καθημερινά την πίεσή μου γιατί έχει απότομα σκαμαπνεβάσματα η ροή του αίματος :(:(:(:( ...Δεν κατάλαβα καλά...Αλλά πίεση δεν είχα..Απλώς μου είπε να την παρακολουθώ...

Ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν τίθεται κανένα θέμα, να προσέχω λίγο αλάτια και διατροφή και όλα καλά...Επίσης, με ζύγισε με ρούχα κλπ και συνολικά έχω βάλει 8 κιλά... :D:D:D:D Έχασα κιόλας με τη γαστρεντερίτιδα απ'ότι φαίνεται... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μου είπε ότι κατά 99,9% θα έχω γεννήσει μέχρι τις 20/4....Χάρηκα, αλλά μετά σκέφτηκα Νατάσα και Θούλη και λέω χλωμό το κόβω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α, καλέ μου είπε ότι το νινί έχει και μαλλάκιααααααααααααααα...6,5 χιλιοστών προς το παρόν..Αλλά όταν γεννηθεί θα έχει μαλλί... :?:?:? Κι άλλη κόρη με μαλλί;;;;;; :shock::shock::shock: Ένα ξανθό παιδί φαλακρό δε θα βγάλω;;;; :?:?:? Εγώ κι ο Γιώργος έτσι γεννηθήκαμε...Αυτές που μοιάσαν και έχουν μαλλιά;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κορίτσια πείτε μου κανένα νέο...Έχω χάσει τίποτα;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Η ΘΟΥΛΗ ΓΕΝΝΗΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...