Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Κοριτσια αυτες τις παπαριες δεν τις μπορω.

Μου γραφουν ολες σαν κυρατσες στα ποστ για τις εγκυουλες και μου χουν τικερακια "ποσο ανυπομωνω να σε αγκαλιασω " και ολα αυτα τα εμετικα, και οταν γεννιεται το μωρο το αφηνουν και κλαει για να μην ξυπναει τη νυχτα.Ελεος δηλαδη. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μιλαμε τσαντιστηκα παρα πολυ.

:lol::lol::lol: Πεεεεες τα -πεεεες τα!!Γιατι θα τα πω παλι εγω κ θα βρεθω λιθοβολιμενη...

Αι στο καλο πια... :evil::evil::evil:

Αντε ρε Θου μας γκαστρωσες!!!! :lol::lol::lol:

Πωπωωω κ μετα εχουν σειρα κ αλλες γεμιστουλες!Μ ε εσας θα ασχολουμαστε? :P:lol:

Ναι νιωθω τυψεις γτ της φωναξα....Και περισσοτερο γτ ενιωσα οτι την τρομαξα...Αυτα που κοροιδευω δλδ....

Πρεπει να αντιστραφει αυτη η πλειοψηφια με αυτην την αντιληψη...Μπας κ παρουν τα πανω τους οι Ελληνες...Μεγαλο θεμα!

Θουληηηηη το μωρο περα βρεχει γτ το λες "αγορι"!Σου γυρισε την πλατη καλε!!!!

Ολα καλα!!!Θα ερθει μολις την αποδεχτεις!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μωρε Αναστασια μου ο καθενας οτι θελει κανει στην τελικη με το παιδι του αλλα μην κοκορευονται κιολας.

και μην το θεωρουν το πιο λογικο πραγμα οτι ειναι σωστο να αφηνεις το παιδι να κλαει.Εμενα αυτο μου τη δινει.οτι το θεωρουν νορμαλ.

Πες, "το αφησα γιατι δεν μπορω την αυπνια", και οχι "το αφησα να το εκπαιδευσω γιατι ετσι πρεπει" και να μου βαζεις και το εμοτικον με το σημα της νικης.

τες πα.πολλα ειπα.ο καθενας εχει την αποψη του για το πως να μεγαλωσει το παιδι του.

Ας χαρουμε με τη θουλιτσα μας που γενναει οπου να ναι!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου ακομα καλε???????????????

λοιπον διαβασα στα πεταχτα τις σελιδες...

αργυρουλα αυτο το μωρο ειναι ο αντρας μου μικρουλης... πρεπει να ηταν 8 μηνων εκει

ο κανακης ναι ειναι τριχωτος κ (παλιοτερα τουλαχιστον) του αρεσαν πολυ οι πολυ μικρουλες!! :lol:

ο ρεμος ηταν ανεκπληρωτο ονειρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εριξα πολυ γελιο με μερικες απο τις απαντησεις σας...

εισαστε μεγαλα νουμερα παντως!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω γιατι καθε μα καθε πρωι σηκωνομαι κ ξερναω? μπορει να μου το εξηγησει καμια?

κ εχω ολη τη μερα μια αναγουλα στο λαιμο...

εχω τον τολη που με εχει πρηξει να παω στο γυναικολογο..

πηγαμε μουδανια σε εναν εντελως αθλιο παιδοτοπο...

ρε κοριτσια μεχρι τι ηλικιας παιδια επιτρεπονται??

ηταν κατι γομαρια γυρω στα 12!!!!!!!!!!! πρεπει να ζυγιζαν απο 60 κιλα το καθενα κ ετρεχαν σαν νεφτοκωλομενα παντου!!

επισης με το γυμναστη αυτο που με ξενισε κ με ενοχλησε ηταν η χυδαιοτητα..

δε θα με πειραζει τοσο να μου πει οτι ειμαι ομορφη κλπ αλλα αυτο το πηδιομασταν... εδω μου εχει κατσει

ουτε εγω μπορω να τις βλεπω να κοκορευονται για τετοιες βλακειες..

πανγιωτα μου!!!! πως εισαστε? καλυτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πρόλαβα καμία μάλλον...

Πριν λίγο κοιμήθηκε και η μικρή.

Καταρχήν Λένα μολόγα........

Ποιος ήταν ο celebrity γκόμενος;;;;

Εγώ πάντως γνωστό γκόμενο δεν είχα. Είχα όμως έναν μεγάλο γύφτουλα που μ'έβαζε να πληρώνω βενζίνη ρεφενέ και πλήρωνω πολλές φορές όταν βγαίναμε εγώ γιατί έλεγε πως ξέχασα τα λεφτά του στο αμάξι. Και γω το ζώον του τα'δινα. Και είχε λεφτά, όχι αστεία....

Τελικά τον παράτησα κατακαλόκαιρο για τα μάτια του καλού μου και ακόμη ψάχνεται. Ο παλιογύφτουλας...

Στο θέμα του ύπνου θεωρώ πως είμαι λιγάκι αναρμόδια να μιλήσω αλλά κάτι θα πω...

Νομίζω οτι παίζουμε κορώνα γράμματα. Δεν είναι πως έκανα εγώ κάτι σωστά, απλά έτυχε.

Επίσης η μάνα μου και η πεθερά μου όταν κλαέι η μικρή μου λένε πως καλοέμαθε στην αγκαλιά. Αυτό δεν το δέχομαι με τίποτα. Θα την κρατάω μέχρι να μου κουλαθεί το χέρι. Ήδη νιώθω αρκετές τύψεις γιατί εκ των πραγμάτων δε γίνεται να τη σηκώνω αμέσως μόλις κλάψει. Πχ όταν αλλάζω την Ειρήνη και αρχίζει να κλάιει περνάνε κάποια λεπτά μέχρι να πάω. Αυτό δεν πιάνεται ε;;; :D:D:D

Αναστασία ρισπέκτ στον Α!!! Δεν υπάρχει λέμε!!!

Φρανίτα σ'έπιασε προκοπή;;;; :lol::lol::lol:

Νατασούλα περαστικά στην Έλενα.

Λένα πολύ αηδίας ο γυμναστής. Που πας ρε θείο;;;;

Παναγιώτα μου βγήκες στον έξω κόσμο;;;;

Θου θα γεννήσεις μέχρι το Σάββατο. Δε θα μου σπάσεις εσύ το ρεκόρ!!! :lol::lol::lol:

Ήθελα να γράψω κιάλλα αλλά τα ξέχασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιστεύετε οτι η μαμα μου αυτή τη στιγμή είναι στην εντατική με πνευμονική εμβολη;;; Της κάνουν θρομβόλυση και η κατάσταση της είναι σοβαρη κρίσιμη, αλλά τουλάχιστον σταθερή;

Εγω δεν το πιστευω πάντως... Έχω μουδιάσει και δε νιώθω.

Τι στο διάολο έκανα για να μου αξίζουν όλα αυτα;;;

Πραγματικα το πιστεύετε;; Εγώ πάντως δε θα με πίστευα στη θέση σας...

Η μέρα ήταν σούπερ, πήγαμε και με την αδερφή μου σινεμα και μόλις βγαίνω απο την αιθουσα βλεπω τις κλήσεις από τον θείο μου.

Τη βρήκε αναίσθητη στο μαγαζί και τη μετέφερε στο νοσοκομείο.

Μολις γύρισα σπίτι. Μας έδιωξε ο γιατρός, δεν αφηνουν κανεναν στην εντατική. Αυτό το 24ωρο είναι κρίσιμο.

Στους άλλους το παίζω ψύχραιμη, αλλά μπήκα εδώ να σας πω οτι δεν είμαι καθόλου, τα έχω χαμένα.

Δεν ξέρω τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα περαστικά στην Έλενα, και μένα ο παιδίατρος μου είχε πει ακόμη και αν είμαι άρρωστη να θηλάζω γιατί είναι το καλύτερο για το μώρό....αλλά αυτό ότι επειδή είχες πυρετό και θήλασες κόλησε η μικρή να βγει από το στόμα ενός επιστήμονα και μάλιστα γιατρού μου κάνει κάπως!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o

εγώ δεν έχω διαβάσει αυτό που λέτε.....αλλά και εγώ δεν αφήνω τα παιδιά μου να κλαίνε, αν κλαίνε σημαίνει ότι θέλουν κάτι και τρέχω για να τους δείξω ότι είμαι εδώ και ό,τι και να συμβεί στη ζωή τους θα τρέξω να τους βοηθήσω, δεν θέλω να αισθάνονται παραμελημένα!!!!

Χρύσα εγώ ξέρω ένα μωρό 5,5 μηνών που κοιμόταν 12ωρο!!!! :D ο γιος μου!!! :D

Θούλη στην αρχή σου είπα ότι θα γεννήσεις αγοράκι, έτσι κατέληξα όταν είδα την κοιλιά σου......στατιστικά όμως τα αγόρια κατά 80% γεννιούνται 2 εβδ. νωρίτερα.....τώρα το ξανασκέφτομαι και λέω μάλλον κορίτσαρος!!! :D:D

Φρανίτα αφού του είπες ότι ο ιγκαντας κοιμάται γιατί του τον έδειξες μετά? :?

εγώ σας είπα? είμαι κατά της τιβι!! δεν θα πω περισσότερα γιατί θα κατηγορηθώ ΠΑΛΙ ότι είμαι ξερόλας και δεν μου αρέσει ο χαρακτηρισμός επειδή δεν είμαι!!!!

Σήμερα το μεσημεράκι θα πάμε παιδίατρο για επανεξέταση στον Λ., ελπίζω να μας πει καλά πράγματα :)

σας φιλώ :x

εντω μεταξύ Θούλη μόλις μπήκα στο μάμμυ αμέσω κοίταξα τις νέες δημοσιεύσεις μήπως διαβάσω ότι γέννησες!!! :lol::lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Σισσυ μου πολυ στεναχωρεθηκα οτα το διαβασα..

αμαν βρε πουλακι μου ολα μαζι σου πεσανε..

καλο κουραγιο σου ευχομαι, και ολα να πανε καλα για την μανουλα σου.

Ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις!!!!

Θουλιιιιι..γεννα ρε συ επιτελους..απαπαπ..μας γκαστροσες :lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα εχεις το απολυτοτερο των δικαιων σε αυτη την ιστορια

Παω να περασω ισοτιμιες και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου....

τι κανετε?

Σισσακι μου γλυκο τι λες τωρα??????δεν το πιστευω... :(:( ελπίζω να γινει γρηγορα καλα η μανουλα..θα σε παρω τηλ...και περασαμε τοσο ομορφα χθες...ελα ολα καλα θα πανε βρε αγαπη μου...

μακια σε όοοοοολες ..μια προς μια...

τα πιο πολλα στην ετοιμογεννη μας θουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!! αντε κοριτσαρα μου με το καλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, δεν σας διάβασα, θα το κάνω σε λίγο, εχω δουλίτσα, φιλάκια και να έχετε μια σουπερ μέρα!

Βλέπω η θου ακόμη κρατάει ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Σισσιω...τι διαβασα... :( ..πω πω...ελπιζω αφου ειναι σταθερη η κατασταση να πανε ολα καλα...πω πω μωρε σισσακι μου ολα μαζι σου επεσαν...Τωρα εχει περασει σχεδον το 24ωρο..τι κανει η μανουλα σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια διαβάστε σκάνδαλο: ο υπουργός Εθνικής Άμυνας της χώρας έναι 39 ετών και είναι Dr. στη Νομική η Οικονομικές επιστήμες δεν θυμάμαι!!! :? και όταν εκπόνησε την διδακτορική του διατριβή παρέθεσε κάποια κομμάτια από άλλες διατριβές σε μερικά από αυτά δεν έκανε αναφορά της πηγής, το οποίο ως γνωστόν θεωρείται "έγκλημα" και ανακαλύφθηκε και τώρα θα του αφαιρέσουν το διδακτορικό Dr και ζητούν να παραιτηθεί από την κυβέρνηση! :?

είναι από τους συμπαθέστερους πολιτικούς και πολλοί τον βλέπουν σαν τον επόμενο καγκελάριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη αυτο το κανουν οι περισσοτεροι στην Ελλαδα κ κανενας δεν τους κυνηγαει!! :?

Ο κασπερ βρηκε σπιτι στην Ουγκαντα...τα κανει γρηγορα μην ξαναλλαξω γνωμη μου φαινεται..τελικα αποφασισαμε να μην παρουμε σπιτι με κηπο, δεν θελω εγω διοτι καλυτερα να μην εχουμε αμεση επαφη με το χωμα κ τα δεντρα..κ αποφασισαμε διαμερισμα στον 3ο οροφο (δεν εχει παραπανω απο 3 οροφους) ωστε να ειμαστε ψηλα για τα κουνουπια..

Να σας βαλω φωτο να το δειτε να μου πειτε τη γνωμη σας??? Να θυμαστε ομως, μιλαμε για Αφρικη ετσι..μην περιμενετε δυτικα στανταρ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησα με την Σισσυ τώρα, ειναι στο Λαικό, είδε την μαμα της και γενικά ειναι καλύτερα. Περιμένει να μιλήσει με τον γιατρο.. Δεν ξέρω αν τα καταφέρει να μπει πιο μετά να μας πει.. θα την ξαναπάρω και το απόγευμα..

Ειχα κέφια πριν.. :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να ειναι καλυτερα...κ να ξεπερασει τον κινδυνο..αντε να μας πεις σισσακι...

Ερη μου βαζω, αλλα ειπα...Αφρικη ειναι, δεν ειναι τα ωραια διαμερισματα του Τοροντο...Αυτο που εκλεισε δενε χει τελιωσει ακομα κ θα το παραδωσουν σε ενα μηνα...Κ σκεφτομαι οτι αυτος που εχει τα χρηματα κ χτιζει τα compounds ειναι σιγουρα κανας γλοιωδης κυβερνητικος που τρωει τα λεφτα που πανε για αναπτυξιακα προγραμματα κ τους φτωχους..

Τεσπα

1η φωτο το κτηριο απεξω

2η γενικη οψη τοθ compound

post-14333-13873936224188_thumb.jpg

post-14333-13873936224548_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και καποιες απο το εσωτερικο αν κ ακομα ειναι υποκατασκευη...

Εχει 3 υπνοδωματια, σαλονι, τραπεζαρια, μπανιο, ενοπλη φρουρα στην εισοδο, 24/24ωρο ηλεκτρικο κ νερο..ιντερνετ..επισης μας το δινουν κ επιπλωμενο..δικη μας επιλογη..

post-14333-13873936224898_thumb.jpg

post-14333-13873936225241_thumb.jpg

post-14333-13873936225583_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φράνι μια χαρά ρε

μας έστελνε ο κουμπάρος μας φώτο και είχα πάθει

όλο πλήθινα σπιτάκια

για πολύ φτώχια λέμε :(

τώρα είδα και τις μέσα

ΤΕΛΕΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...