Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

το θεμα ειναι πως τουσ βγαζεισ απο το μυαλο οτι το ταδε γνωστο τουσ παιδακι που τρεφετε με σκονη και κοιματε δεν πειναει και το δικο τουσ πειναει ...

οπως ειπαι και η σισσυ πιο πριν καποιεσ θελουν την μπαρμπη να την βαλουν στο ραφι και να μην τουσ ενοχλει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα μου εχεις δικιο!Ασυζητητι...

Ομως δεν γινεται.Ειναι κριμα τοσα μωρα να τα αντιμετωπιζουν ετσι(οπως λεει κ η Φρανιτα)...

Θυμωνω οπως θα θυμωνα αν εβλεπα μια "μανα" να χτυπαει ή να βριζει το παιδι της!

Δε γινεται να σωπαινουμε....

Αρχισαν οι κουκλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους........

Δεν προλαβαίνω ρε κοπελιές να γράψω.

Διαβάζω όλη μέρα και όταν πάω να καθήσω και να γράψω κάτι γίνεται. Φυσικά τώρα δε θυμάμαι τίποτα να σχολιάσω.

Είμαι καλά,είμαστε καλά! Η Ειρήνη κοιμάται και η μικρούλα είναι έτοιμη για μπάνιο όπου να ναι. Εγώ μόλις έφαγα μια σακούλα ποπ κορν. Έφερε ο Δημ στο μαγαζί και μ'έχει καταστρέψει...

Σας φιλώ ελπίζω να καταφέρω να επανέλθω αργότερα...

Πιάσατε και πολλά θέματα και θέλω να σχολιάσω ό,τι θυμάμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια τι ειναι οι κουκλες???????

Παντως ο Σεμπ 4 νυχτες με τους γονεις μου ουτε ξυπνουσε, ουτε κουνιοταν..

δεν παραπονιεμα, τον εμαθαν κ πινει ενα ποτηρι γαλα την ημερα (αυτος που ουτε να το δει!!) και ενα ποτηρι πορτοκαλαδα...ΑΛΛΑ του εβαζαν βιντεο για να κοιμηθει κ εγω εδω δεν εχω και εκλαιγε σπαρακτικα που δεν του εβαζα DVD...τελικα του εβαλα στο λαπτοπ...λετε να του μεινει συνηθεια?? πως κοβεται τωρα????? αυτο δεν ειχε δει DVD ποτε κ τωρα δεν ξεκολλαει...μα καλα ποσα ειδε στους γονεις μου :shock::shock::shock: για αυτο μου ελεγαν καθεται μια χαρα ???? ειχε αποβλακωθει????? :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Ερη κ Νατασα!!

Ερη μου συνηλθες απο τις χτεσινες κρεπαλες??? ;)

Θα του το κοψω!! δε με πειραζει να βλεπει κανα DVD αλλα εμεις πριν κοιμηθει διαβαζαμε βιβλια..αντε τωρα να φερνω λαπτοπ, να βαζω παιδικα..κ τον κρατανε ξυπνιο αντι να τον κοιμιζουν!!!λυσσα σημερα να δει Τζακ κ φασολια..πω πω πω...με ζαλισε ολο γκακ κ γκακ ουρλιαζε..κ οταν δεν το εβαζα ουρλιαζε παππουουουουουουου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!!!!!!!!!!!

Μα πόσα θέματα έχετε πιάσει σήμερα?????????????

Εγώ σήμερα είμαι μια χαρά πήγα και στην δουλειά αλλά δυστυχώς κόλλησε η Έλενα, από χθες το βράδυ ψήνεται στο πυρετό το πουλάκι μου :(:(:(:(:(:( όλο 39,5 κάνει. Ευτυχώς βέβαια πέφτει με το αντιπυρετικό και μόλις πέσει είναι μέσα στην τρελή χαρά οπότε δεν ανησυχώ ιδιαίτερα ;)

Τι αντιπυρετικό δίνεται εναλαξ με depon? ponstan ή κάτι άλλο????????????

Οπότε Θεσσαλονικιές όπως καταλαβαίνεται εγώ δεν μπορώ να πώ ακόμα τίποτα για Κυριακή γιατί δεν ξέρω πως θα είμαστε........

Θου τι έγινε στην γιατρό? έχουμε καμιά εξέλιξη?

Αναστασία δυστυχώς τα μυαλά κάποιων είναι κολλημένα και πολλές φορές φταίνε και οι παιδίατροι και αυτό με στεναχωρεί ακόμα περισσότερο :evil::evil::evil::evil::evil:

Η γυναίκα που μου κρατάει την Έλενα μένει δίπλα σε ένα παθολόγο και σήμερα λέει συζητούσαν και της είπε ότι η Έλενα κόλλησε γιατί την θήλασα και δεν πρέπει η μητέρα όταν έχει πυρετό να θηλάζει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Άφρο γιατί σου βάζει να κάνεις τέτοιες εξετάσεις στην μέση της εγκυμοσύνης? εκτός από την καμπύλη ζαχάρου τις υπόλοιπες εννοώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Θουλη θα γεννησει το ΣΚ!! κ θα ειναι κ αγορι..εγω το ειπα!!

Μπα..σε μας δεν πιανει παντα...του ειπα σημερα ο Τζακ κανει νανι...σταματαει τα γκακ γκακ για λιγο κ μαλλον το σκεφτοταν...κ μετα θυμηθηκε τον γιγαντα (που ειναι στον τζακ) κ αρχισε ιγκαντα ιγκαντα..οποτε το πιασαμε παλι απο την αρχη το ουρλιαχτο...

τελικα τον ειδε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα εγω δινω ντεπον και γκαντιλ εναλλαξ...

Περαστικα !! Παντως εγω τωρα που ημουν αρρωστη η παιδιατρος μου ειπε να απολυμανθω, να βαλω μασκα, καθαρα ρουχα κ να παω να θηλασω το μικρο να παρει αντισωματα...

Αντε κοριτσια σας καληνυχτω..παω για υπνο..ελπιζω να μη φωναζει Γκακ Γκακ στον υπνο του....δεν θα το αντεξω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααααα!!!

Φραν και εγω ετσι λεω.Οτι η μπεμπε Λιλή κάνει νανι.Ασεεεεε.

ποιο θεμα λέτε;;με τον νυχτερινο υπνο;;;κοριτσια πλεον ουτε που ασχολουμαι,και οταν με ρωταν αν το μωρο ειναι ησυχο και αν κοιμαται λεω παντα ναι. (οχι σε εσας)

και επισης ποια μωρακια κοιμουνται απο 4 μηνων???? :roll::roll::roll::roll:

Θα τησ εγραφα για τον Ν. αλλα βαριεμαι.

Νατασουλα μου περαστικα στη γλυκουλα.εγω ντεπόν και γκαντιλ δινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι θα τον εχεις να βλεπει κατι για οσο διαστημα θελεις εσυ..και μετα αυριο..

Ετσι κανει ο Ο τον ΦΟΦΙ...βλεπουν 2 χωρους της μπεμπε λιλι...- μπλιαχ-και μετα αυριοοοο..συμβιβαστηκε..τι να κανει το ερμο...χαχαχαχα.

Παιδια ετσι ειναι...

πραγματικα ειναι δυσκολο να πεισεις αυτους τους ανθρωπους..σας ειπα ειναι σταση ζωης...δεν αλλαζει τελειωσε..φορανε παροπηδες και οτι και να τους πεις δεναλαλζει..

Οπως και με τον γονεα που χτυπαει το παιδι του..με τη συζητηση δεν προκειτε να αλλαξει αυτο..ειναι στη νοοτροπια του.

Το παρατηρω απο ατομα του περιβαλλοντως μου..δεν παω μακρια..

ολοι εφαρμοζουν διαφορες μεθοδους πειθαρχιας..τυμωριας..κλπ..καποιοι ειναι δεκτικη σε "εμμεσες υποδειξες" καποιοι παλη ειναι καθετη..και θεωρουν πως το να αγαπας και να χαιδευεις το μωρο σου..το κανεις μαμακια, μπουλι, κακομαθημενη..κλπ κλπ κλπ..

ε οπως αυτοι δεν μπορουν να αλλαξουν εμενα την αποψη μου για τη διαπαιδαγωγηση του δικου μου παιδιου ετσι δεν μπορω ουτε εγω να αλλαξω τη δικη τους..

Επισης ουτε εγω ξερω κανενα μα κανενα παιδακι 5 μηνων να χτυπαει ωραριο 9-9

Νατασουλα περαστηκα ρε συ...

πωπω την καημενουλα!!! Μακαρη να μη κολλησει και ο Μηχαλιως τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αυτες τις παπαριες δεν τις μπορω.

Μου γραφουν ολες σαν κυρατσες στα ποστ για τις εγκυουλες και μου χουν τικερακια "ποσο ανυπομωνω να σε αγκαλιασω " και ολα αυτα τα εμετικα, και οταν γεννιεται το μωρο το αφηνουν και κλαει για να μην ξυπναει τη νυχτα.Ελεος δηλαδη. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μιλαμε τσαντιστηκα παρα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε Θου γράψε μας τίποτα αφού είσαι Online...........

Φραν και η δική μου παιδίατρος να θηλάζω κανονικά μου λέει όταν είμαι άρρωστη για να παίρνει αντισώματα αλλά άντε να πείσεις έναν άλλον γιατρό ότι κάνεις το σωστό και ότι αυτά που λέει είναι μπούρδες :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Λέτε να πάρω γκαντιλ αντί για πονσταν είναι καλύτερο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθααα

μα ποσα γραψατε επιτελους...απαππαπα

παναγιωτα ναι υπαρχουν μωρα που κοιμουντια..της φρεσκοσυμπεθερας μας :lol::lol::lol:

για πες οτανσ ε ειδε ο νικολας τι εκανε?

λενα πλακα με κανεις που σ ειπε ετσι..εγω εμεινα μαλακας..φανταζομαι εσυ

ερη πολλα γραφεις :mrgreen: ετσι καλε σ εειπε η ριτα?

μιτσακι ολα καλα με το μαθημα?

αφρο με εστειλες μην :oops: δε το ειδα..μεσα στη τσαντα ειναι

φρα λες να πετυχεις το ποτε θα γεννησω?κοψε σιγα σιγα το ντο βιντι

χρυσα σε θαυμαζω στο ξαναπα..

γιωτα ολα καλα?η μικρη?

συμπεθερα μου τα φιλια μου

αναστασια νιωθεις τυψεις με το σταματα που τις ειπες κ το καλψε αννυ?μας δουλευεις????????????????????? :o:o:o:o

αργι δε ειδα τη φωτο να σε θαυμασω..

μαγδα εισαι τρελο νουμερο με τις απαντησεις

σιισω καλε ποοοοοοοοοοοσες φορες σε ειπα τι ειναι τα πισια..ποτε δε τα διαβασες? :twisted::twisted:

καρολ πως περασατε/?

βενι που εισαι καλε?οι εξετασεις?

νατασουλα περαστικουλια ρε..κ γω δινω εναλλαξ γκαντιλ ντεπον

κ μη θηλαζεις..κριμα ειναι :lol::lol::lol:

βικυ τι εγινε τα εψαλλες στο αντρα σου?

οποια ξεχασα :oops::oops::oops::oops:

θα γραψω νεα σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα τη γωγωκα..ολα καλα?σε θαυμαζω ρε που εκανες ενεση στο αντουλη σου

εσαι φοβερη

λοιπον πηγα στη γιατρο

με εξετασε υπερηχο..το μωρο πεεεεεεεεεεεεεεεερα βρεχει που λενε..

το κεφαλι κατω αλλα αντι να κοιταει τη σπονδυλικη κοιταει τη κοιλια..

το υγρο κ ο πλακοντας ολα τελειαα

με εβαλε δαχτυλο κ με εκανε αποκολληση υμενων κ μενα

αχ μου το χαν κανει κ στο θοδωρη

φρικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

πονοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

απαπαπαπαπαπ

εγω απ το πρωι εχω λιιιγους πονους πειοδους..

αν δε γεννησω μεχρι το αλλο σαββατο παω με προκληση

κ ξαναπαω τητ εταρτη να με ξανακανει τη αποκολληση

ε του πουστη..θα γεννησω

αυτα θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη αν δε γεννησεις μεχρι το σαββατο στις 26 θα μπεις με προκληση;;; :o:o

Ε θα γεννησεις βρε!!!! :D:D:D

και ο Νικολας ετσι ηταν.τον ουρανο κοιταζε.μια χαρα βγηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...