Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

εγω παλι αν ημουν στρουμφακι θ α μουν ενα πολυμορφικο στρουμφακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ξεκιναω...θα μουν αρχικα ...

η στρουμφιτα... :D:D:D ψωνιοοοοοοοοοοοοοοο..... :lol::lol:

η μελενιααααααααααααααααα...λατρευω τους καθρεφτες..χαχαχα

ο χουζουρης....αχ ποτε θα κοιμηθω μια κυριακη λιγο παραπανωωωωωωωωωωωωωω...ε παπενια μου??????? :roll::roll:

ο γκρινιαρης....εμ λιγακι στο dna το χουμε λιγο πολυ πιστευω ολες οι γυναικες.... ;)

ο λιχουδης!!!!!!!!!!!! τρελαινομαι για σοκολατα!!!!! και μπισκοτακια.... =p~=p~

και φυσικα ο σκουντουφλης!!!!!!!! :(:(:( απο μικρη ολο τουμπες ετρωγα...και τωρ α που μεγαλωσα(λιγακι.... :D:D ) αυτο συνεχιζεται...

οποτε ερη μου εσενα μια χαρα σε κοβω κοριτσαρα μου...χιχι

χρυσουλι τι εγινεεεεεεεεεεεεεε???????????

χιονουλι μου δεν εχεις και αδικο ...αλλα παντα δεν θελουμε το καλυτερο...?η μαρκελλα ομως δεν μου πες πως παει με το μαμ? διατηρει ελπιζω καλες σχεσεις ε?αντε ευχομαι φαγανουλα απο δω και περα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαγδα δεν ξαναμπηκε τοκαλυμμα??? αμαν αμαν...μαλλον αυτο θα παθω και εγω..στα πατωματα θα κοιμηθουμε με το Σεμπινι...

Γιωτα ναι, και εγω πιστευω οτι με αγνοουσαν στη Δανια επειδη ημουν απο κει κατω...το..νοτο...αφου οταν ελεγα οτι ο Κασπερ ειναι στην Ουγκαντα με ανθρωπιστικα προγραμματα το μονιμο αστειο ηταν...γιατι δεν ερχεται Ελλαδα..συντομα και εσεις ανθρωπιστικη βοηθεια θα χρειαστειτε....

Αληθεια που ειναι η Γωγω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι την έκατσες! Σου απαντησε η Χιονούλα πιο κάτω πριν ρωτήσεις!

Τί να κάνω ρε Έρη;; Περίμενα να μου απαντήσει η μουλάρα η Καρολ τρεις ώρες!! Μέχρι και στο κινητο της έστειλα μηνυμα!!! :lol::lol:

Εσένα πάντως θα σου στείλω κατευθείαν στο κινητό σου!! Και δε θα στο γράψω εδω! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ειμαι Φραν,

Μονο του το εβαλες το κάλυμα στο πλυντηριο? Σε ποσους βαθμούς?

Δεν τελείωσε ακομη? Γιατι να μπυγκρίζει περίεργα? Μηπως πιάστηκε πουθενά καμια άκρη?

Θέλει δυναμη για να μπει μετα το κάλυμα παιδιά.. Φραν θα κάνεις μπράτσα... :mrgreen:

Πηγα και υπέγραψα την παραίτηση μου σήμερα...

Το απόγευμα λέω να πάω τον Κώστα παιδότοπο, ΑΦΡΟ ΑΚΟΥΣ? Ψηνεστε?

Χρυσα για το ασυλο λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

αφρδοδιτη καλημερα....ο μικρουλης τι κανει?

παναγιωτα περαστικα

λενα χρονια πολλα πολυχρονη..οτι επιθυμεις με ενα ακομα μωρακι συντομα.

ασχετο υπαρχει καμια μαμα που το μικρο της εκοψε την πανα?

εμενα ο μικρος εχει κοψει απο τα 2 την πανα...ολα καλα...

ειχα μια συζητηση με μια φιλη μου που ο δικος της ειναι ιδια ηλικια με τον δικο μας κ την εκοψε κ αυτος.....λεω στην φιλη μου οτι την νυχτα κατα της 12 τον ξυπναω κ κανει τσισακια κ μετα συνεχιζει μεχρι το πρωι χωρις να κατουριεται....κ μου λεει οτι αυτη δεν το ξυπναει κ θεωρει οτι ειναι υποχρεωμενο το μικρο να ξυπναει κ αν κατουρηθει θα γινει χαμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν τα βαρια και μεγαλα ρουχα το κανουν αυτο στα πλυντηρια..δεν ειναι τιποτα..

απλα οταν στεγνωσει..ριχτου ενα σηδερομα..απο τη βαμβακερη πλευρα....οχι κολλαρισμα..ενα απλο σηδερωμα να ανοιξουν και να ισιοσουν λιγο οι ραφες..μπαινει πιο ευκολα ετσι...

η καλυτερη λυση βεβει αθα ηταν να το εβγαζες για μια μερα εξω σε νταλα ηλιο..θα τεζαρανε ολα τα μικροβια..

εγω βγαζο το καλοκαιρι το δικο μας οταν εχει καυσονα..μετα το βαζω μεσα και το περναω με το τιναχτιρη της ηλεκτρικης, επισνς εχω αγορασει ενα ( 2 για να εχω να αλλαζω) εξτρα υποσττοματα πετσετε βαμβακερα ικαι αδιαβροχα απο κατω και πλενω μονο εκεινα

Μιλαω για το αισχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβα...την εκατσα...στο πατωμα θα κοιμηθουμε...

Που να το βγαλω εξω μωρε χρυσα..οκ δεν μενω σε λεωφορο αλλα δεν μενω και μεσα στο πρασινο...με το που περναει ενα μηχανακι αυτοκινητο βρωμανε τα ρουχα καυσαεριο..τιποτα δεν βγαζω εξω να στεγνωσει..

εφαγα..παω να συνεχισω καθαρισμα... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο υπαρχει καμια μαμα που το μικρο της εκοψε την πανα?

εμενα ο μικρος εχει κοψει απο τα 2 την πανα...ολα καλα...

ειχα μια συζητηση με μια φιλη μου που ο δικος της ειναι ιδια ηλικια με τον δικο μας κ την εκοψε κ αυτος.....λεω στην φιλη μου οτι την νυχτα κατα της 12 τον ξυπναω κ κανει τσισακια κ μετα συνεχιζει μεχρι το πρωι χωρις να κατουριεται....κ μου λεει οτι αυτη δεν το ξυπναει κ θεωρει οτι ειναι υποχρεωμενο το μικρο να ξυπναει κ αν κατουρηθει θα γινει χαμος.

Εγώ δε την ξυπνάω.

Εχει κόψει τις πανες απο 21 μηνών.

Αν θέλει τσίσα ξυπνάει μόνη της. Τη βάζω να τα κάνει πριν κοιμηθεί. Αν τα κάνει στο κρεβάτι ΟΚ έχω βάλει σελτεδάκι.

Πες στη φίλη σου να κουνήσει το κεφάλι της περα δωθε και αυτά τα "χαμός" να τα ξεχάσει! :twisted::twisted: Αν δε θέλει το παιδί της να γίνει κανα κομπλεξικο που θα κατουριέται μεχρι τα 50 του στα βρακια του!!

Με φούντωσες τώρα!!

:twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...αφου οταν ελεγα οτι ο Κασπερ ειναι στην Ουγκαντα με ανθρωπιστικα προγραμματα το μονιμο αστειο ηταν...γιατι δεν ερχεται Ελλαδα..συντομα και εσεις ανθρωπιστικη βοηθεια θα χρειαστειτε....

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αυτό τι είναι βόρειο-κρύο χιούμορ? παγώσαμε!!! :ymtongue::ymtongue:[smilie=angry1.gif][smilie=angry1.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=tongue2.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

δεν το έβαλες στο πολύ ευαίσθητο πρόγραμμα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εχει δικιο η Σισσιω...παει καλα η φιλη σου;;;;

ελεος!!!

η πεθερα μου μια φορα μαλωσε τον Χριστοφορο που αντι να κανει κακα στο γιογιο εκανε στην πανα..και ηταν η μοναδικη φορα που υψοσα φωνη...

ελεος ρε συ..θα του διμηοργησει φοβο το παιδι..ακου χαμος..

να βαλει σελτεδακια..και αμα δεν θειλει στην αγορα κυκλοφορουν ειδικα βαμβακερα υποσεντονα και να αλλαζει σεντονια..και αμα δεν εχει να τις στειλω μερικα...ελεος!!!!

Αχ..Φραιντα επρπε να τους πεις πως η Ελλαδα ειναι καλη για περνανε τις διακοπες τους!!!

δεν μπορω παιδια...

τους θαυμαζω τους υπερβορειους για την οργανωτηκοτητα τους, για την ταξη τους..για το κρατος προνοιας τους..

αλλα μερικες φορες θελλω απλα να του πω να πανε να ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει τυχη ο δικος μου κ μου λεει μαμα τσισα κ παει να κανει την νυχτα..αλλα συνηθως τον ξυπναω εγω αφου δεν εχω κοιμηθει ακομα...κ εγω του εχω σελτεδακι

την συζητηση την εχουμε κανει κ με τον παιδιατρο κ μου ειπε καλα κανω που τον ξυπναω...σιγα σιγα θα ξυπναει μονος του.

αλλα μου ηταν περιεργο ο τροπος της οτι ενα παιδι ειναι ''υποχρεωμενο'' να σηκωνεται κ οχι να το ξυπναμε εμεις.....μιλαμε για 2 ετων παιδακι κ οχι 7 που καταλαβαινει περισσοτερα...

cesilia δεν μιλαμε πολυ με την κοπελα οποτε δεν της το λεω :lol: ασε που ειναι σαν γκεσταπο...ηθελα να δω τι κανουν κ οι αλλες μαμαδες να δω ποιος ειναι λαθος...γιατι επεμενε οτι ειμαι λαθος που τον ξυπναω εγω ενω θα επρεπε να ξυπναει μονος του....ειναι υποχρεωμενος μου λεει.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις την ξυπναμε αν εχει κοιμηθει πολυ νωρις ,εχει πιει πολλα υγρα και δεν εχει κανει ικανοποιητικη ποσοτητα σε τσισα σε σχεση με αυτα που εχει πιει....αλλα σαφως και θα υαρχουν ατυχηματα...εχουμε αδιαβροχ στην κουνια της!

σιγα ακομα και μεγαλα αιδακι μπορει να κανουν τσισα επανω τους....!

δεν ειναι κατι τοσο κακο!

τωρα θα παραγγειλω στην αδελφη μου να φτιαξει και για το 2πλο γιατι ως τωρα εχουμε απλο βαμαβακερο!

τωρα εχω ξεθυμωσει με το Π.

πηγα το αμαξι συνεργειο για τα νερα...μου εδωσαν ενα ατος...αχ θελω το αυτοκινητακι μου...μου φαινεται πολυ ελαφρυ σε σχεση με το δικο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα και δεν εισαι λαθος Χρυσανθη μου...

καλα κανεις!!

Τα παιδια θελουν αγαπη και κατανοηση για να μεγαλωσουν..οχι επειλες και μαστηγια.

Αμα γερασει και την πεταξει το παιδι της σε κανενα κρεβατι ανυμπορη και την πει..ακου μανα εισαι υποχρεωμενη να σηκωθεις και να πας τουαλετα οχι να σε ξεσκατιζω εγω..θα δω μετα αν θα της αρεσει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

καλεεεεεεεεεεεεεε ποσα γραψατε!!!!!

η συμπεθερα μου ειναι ακομα χαλια ε??

περαστικα κοριτσακι μου!!

α καρολ μην αρχιζεις κ εσυ τα δε με ψαξατε δε με αναζητησατε κλπ γιατι θα φορτωσω!!

φιλακια κουκλιτσα!!

χρυσανθη καλα κανεις κ τον ξυπνας... ετσι θα μαθει.. τι κανετε???

κοριτσια την παρασκευη λεω να παω με τον μικρο στον παιδοτοπο, τον γνωστο, εισαστε μεσα??

ιουλια?????

σισσιω γιωτακι αργυρουλα ερη αφρο χρυσα φρανιτα νατασακια θουλαρααααααααα (γεννησε αραγε?) πεμπι βενετια κ οι αλλες κοριτσαρες τα φιλιαααααα μου!!!

εκσταση τελικα τη δευτερα ηρθαν τα κουμπαρακια κ μου εκαναν εκπληξη!!!!!!

μου τραγουδησαν κατω απο το μπαλκονι τα χρονια πολλα κ μου πεταξαν μεχρι το μπαλκονι 27 μπαλονια!!!!! πολυ συγκινηθηκα!!!

ρε κοριτσια σημερα στο σχολειο ερχεται ο γυμναστης κ μου λεει οτι με ειδε στον υπνο του..

του λεω ηταν καλο το ονειρο τουλαχιστον?

ναι μου λεει πηδιομασταν!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock:

ε πως το λες αυτο το πραγμα??????? :o:o:o:o

σημερα θα παμε βολτιτσα μουδανια!!! επισης σημερα μου πρηστηκε μια απο τις τρυπες που εχω στα αυτια κ με ποναειιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου δεν ισχύει μονο στον Βορρά αυτο, όλη η ευρώπη θεωρεί ότι ειμαστε ο φτωχός συγγενής της.

Γενικά σε όλες τις ανεπτυγμένες χώρες θεωρείται η Ελλάδα τριτοκοσμική μαζι με Ρουμανία και Βουλγαρία. Και αυτο δεν ειναι καινούργιο.

Ισχύει απο πολύ παλιά.

Εγώ το καλοκαίρι θα του την βγάλω την πάνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!!

Ρε Χρυσανθη τι λεει αυτη η φίλη σου;;; :shock::shock: δεν ειναι σωστο να μαλωσει το παιδι για την βραδυνη ενούρηση.

Αργι τελικα η κοκακολα εχει κρασι από κοκα μέσα;;;Η κόλα τι είναι;;;

Φραν πανω απο το στρωμα δεν εχεις καποιο κάλυμμα;;;Αυτο θα σε βόλευε γιατι ετσι δε θα χρειαζοταν να πλυνεις την επενδυση απο το στρωμα.

τα χαπακια λεγονται ροκιουταν. Πα πα αθλια.ειχα παρει ενα μηνα και δεν αντεχα,με ριχνανε πολυ (σε δυναμεις). μετα πηρα τζινοφεν35 και βρηκα την υγειά μου.

Σισσακι μου χαιρομαι που θα βολταρεις.Ψηφιζω την ελληνικη ταινια.Η αλλη ειναι μεγαλη σε διαρκεια.

Στο ποτοπωλειο στην Πανορμου πας;;;υπαρχει ακόμη;;;

Ερη σουπερ τα ρακόμελα.

Θουληηηηη την εφτιαξες τη βαλιτσα σου;;;;

Καρολινακι σκεψου και να τη συμπαθουσες τη Σισσιώ ποσες βολτες θα κανατε;;; :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα ο γιατρος τι λεει για το πρήξιμο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια σημερα στο σχολειο ερχεται ο γυμναστης κ μου λεει οτι με ειδε στον υπνο του..

του λεω ηταν καλο το ονειρο τουλαχιστον?

ναι μου λεει πηδιομασταν!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock:

ε πως το λες αυτο το πραγμα??????? :o:o:o:o

:shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ναι πεστου, και δεν σε πονάει ακομα ο κώλος σου???? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια σημερα στο σχολειο ερχεται ο γυμναστης κ μου λεει οτι με ειδε στον υπνο του..

του λεω ηταν καλο το ονειρο τουλαχιστον?

ναι μου λεει πηδιομασταν!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock:

ε πως το λες αυτο το πραγμα??????? :o:o:o:o

Λενα τουλαχιστον ειναι ωραιός;;; :lol::lol::lol::lol:

Σορυ αλλα πολυ παπαρας ο τυπος!!!! Μπλιαχ.Πέφτουλας!!!!Ουστ!!!!

Επισης πολυ γλυκο αυτο με τα μπαλόνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια..κ παλι!

Κοιμηθηκε το γκρινιαρογατακι μου...με εχει λιωσει...

Μαγδα εχω(επισης) λιωσει στα γελια με τα σχολια σου!!! :lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*

..Και ακομα διαβαζω της σελ 29...Ελπιζω να συνεχισω να γελαω!

Κοριτσια(χωρις να προσπαθω να πεισω καμια για την αποψη μου)...

Το τι εκανε η θεια,η μανα κλπ της κοπελας δεν μπορουσε να το ελεγξει εκεινη.

Και το τι αποφασισε η μαμα του παιδιου και το περασε αναγκαστικα στη μανα-πεθερα της

ειναι σεβαστο!Κ στην τελικη κ εγω ελεγα οτι 'εντολη γιατρου" το μωρο δεν το παιρνει κανεις

αγκαλια για τους 2 πρωτους μηνες.(ηταν κ η εξαρση ιωσεων αλλα κ της νεας γριπης).

Και φυσικα η καθε λεχωνα κανει ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.Τελος!

Αλλες γεννουν και αμεσως μπορουν να καθονται στο πσ κ να κανουν χαβαλε...Αλλες

δεν μπορουν να βγουν απο την κρεβατοκαμαρα(εγω λογου χαρη) τις 1ες βδ...

Καρολινακι μια χαρα η Αννυ!!!Με εφτασε στα ορια μου,της φωναξα αρκετες φορες

κ τωρα με πνιγουν οι τυψεις! :oops:

Η Λυδια???

Χρυσουλα ναι χθες εφαγε το βραδυ καλα!

Δε μου λες...Επειδη ειχα πει πως καποια μερα (ειτε Σαβ ειτε Κυρ) να μαζευτουμε εδω...Θα 'θελες να ερθεις?Αντι να πας στη Λενα?(κ η Λενα θα ερθει μαλλον)...

Αργυ με το συμπαθειο αλλα σε αρκετα θεματα λες παρα πολυ καθετα τη γνωμη σου...

Αν ειχες διαφορετικα παιδακια δε θα ησουν τοσο απολυτη!

Να ξερεις πως πολλες εχουμε κανει τα ιδια με εσενα πραγματα αλλα δεν επιασαν...

Μιλουσα κανονικα,ανοιχτη η τβ κλπ κλπ...Αλλα πολυ συντομα αρχισε να ξυπναει κ

τωρα αναγκαζομαι να κυνηγαω τον Μαγκα με την παντοφλα καθε μεσημερι... :D

Δημητρουλα μουουου!Κ εσυ "δικια' μας!!Ψιλοσπαστικια!χαχαχα

Ουτε εγω ηθελα κανεναν γτ εκτος που ημουν κομματια...Δεν ημουν κ καλα ψυχολογικα...

Πως ειναι το εμβρυακι??

Φρανιτα εχεις αλλαξει παααααααααρα πολυ!Μαγειρευεις,καθαριζεις,λες γλυκολογα? :lol:;)

Ερη..Δεν εχεις πμ!χαχαχαχααχ

Εμενα μου τη δινει το "εχεις πακετο,εχεις κουριερκλπ"!!!Θελω κ εγω να ερχονται οι κουριερ

κ να μου φερνουν πακετα!!!χα!

Ασχετο..μου ηρθαν τα "προικισμενα" βιβλια!

Λενα χαιρομαι για την ωραια εκπληξη που σου καναν!

Πηδιοσασταν???οου μαι γκαντ!Ειναι ωραιος τουλαχιστον???Εγω δε θελω να με φαντασιωνοντε ασχημοι =))=))=))=))=))=)) (που εισαι ρε Γωγουλα να πεις την ατακα σου την πετυχημενη)

Παω να φαω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epese gia upno ...na dw an tha faei otan ksipnisei ...gia thn wra duo mpoukies mono psari efage ....

rakomelo ? pou piges sto xaidari ?

ekei exw piei ,se ena magazi pou exei ena tibani ston tixo :lol::lol::lol::lol:

lena ...o pinasmenos karbelia onireuete ....esu ti tou apantises ? h emeines etsi :o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτός αυτού Χρυσάκι, γιατί δε θεωρώ οτι τα παιδιά μας έχουν την υποχρέωση να μας ξασκατίσουν αύριο μεθαύριο, έχουμε υποχρέωση ως μαμαδες να μεγαλώνουμε υγιείς και όχι συμπλεγματικούς ανθρώπους.

Αν δε μπορούμε καλύτερα να κλείνουμε τα πόδια μας και να μην τεκνοποιούμε! :twisted::twisted:

Ακούς εκεί υποχρέωση...!! Αυτή δεν είναι υποχρεωμένη να το εκπαιδεύσει σωστά; Τι περίμενε οτι γέννησε την Μπάρμπι; Όταν βαριέται να την αφήνει στο ράφι αψεγάδιαστη και απροβλημάτιστη;;

Παιδί δεν ήθελες κυρά μου;; Να ιδρώσεις, να ξαγρυπνήσεις και να σκατοσκουπίσεις!

Αι σηχτηρ πια!!

Και το ξέρετε οτι δεν είμαι καμια σκληροπυρηνική κομπλεξική, αλλά αυτά μου τη δίνουν!

Παναγιώτα μο υπάρχει ακόμα το Ποτοπωλείο, αλλά δε βγαίνω συχνά πια... :roll::roll:

Πότε θες να σε πάω;;; :mrgreen::mrgreen:

Λένα καλός ο γυμναστής;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επρεπε να του πεις: "Πάλι ονειρώξεις είχες";; "Απο την εφηβεία ακόμα να σου περάσουν";; Α τον αγαμητο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν το κάνεις και συ το ψυχικο αν αξίζει;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια σημερα στο σχολειο ερχεται ο γυμναστης κ μου λεει οτι με ειδε στον υπνο του..

του λεω ηταν καλο το ονειρο τουλαχιστον?

ναι μου λεει πηδιομασταν!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock:

ε πως το λες αυτο το πραγμα??????? :o:o:o:o

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: [smilie=violent1.gif]

:shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ναι πεστου, και δεν σε πονάει ακομα ο κώλος σου???? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λένα τι ωραίο αυτό με τα μπαλόνια!!!! :ymapplause::ymapplause:

Παναγιώτα δεν ξέρω ρε συ τι είναι αυτό!!!! αυτό που ξέρω είναι ότι δεν είναι υγιεινή!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα....μηπως ηταν κανενα υπονοουμενο απο την γυμναστη :lol: κ δεν ειδε ονειρο...παντως πως το ειπε χυμα?

εγω παντως εβλεπα ενα τελειο ονειρο....ημουν εγκυος κ πηγαινα για β επιπεδου (συνεχεια τετοια βλεπω :lol: ) κ ειχα ενα μωρο πανεμορφο...ειχε ασπρο προσωπακι ηταν σαν αγγελος κ ηταν καλα....αλλα απο το αγχος μου ξυπνησα κ χαλασα το ονειρο.... :lol:

παναγιωτα προφανως πια δεν το μαλωνει γιατι σηκωνεται το παιδακι...αλλα το θεμα ειναι οτι προσπαθουσε να επιβαλλει την γνωμη της πως εγω δεν θα τον ξυπναω την νυχτα....κ ειναι λαθος που τον ξυπναω κ οτι το παιδι ειναι υποχρεωμενο να ξυπναει......κ εγω τις απαντησα οτι ειμαι μαμα με ολη της σημασια της λεξεως κ ειμαι διπλα στο παιδι μου....μερικοι ανθρωποι πιστευω οτι κανουν παιδια για να λενε οτι καναν...οχι γιατι το θελαν πραγματτικα....

αφου οταν το ειπα στον αντρα μου μου ειπε καλα δεν περιμενα να ακουσω κ τιποτε αλλο απο την συγκεκριμενη κοπελα....να παει να απαυ@@ μου ειπε για την ακριβεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελιωσααααααααααααααα

Ουφ...πλυθηκε και το καλυμμα..Παναγιωτα μου οχι δεν εχω σελτεδακι απο πανω κ ηταν μωρε κιτρινο απο τα κατουρηματα του Σεμπ (οχι τα δικα μου εννοειται :lol: ) και το σιχαθηκα....

Αναστασια ουτε εγω με αναγνωριζω...μεταλλαχτηκα :shock: ..οχι μονο καθαριζω αλλα μεχρι και τα στρωματα επλυνα...παπαπαπα... :lol:

Λενα :shock: ..καλε τι σου ειπε το ατομο?? ελπιζω τουλαχιστον να ειναι ωραιος...θυμαμαι εμενα (ημουν μικρη και τριανταφυλλενια) ειχα παει σε μια συναυλια γνωστου ροκ γκρουπ που εχει πλεον διαλυθει κ πηγαμε μετα με τη φιλη μου μεσα που ειχε λυσσαξει να τους δει απο κοντα..ο τραγουδιστης (που τωρα κανει σολο καριερα) ερχοταν συνεχεια και με χαιδευε στα μαγουλα και καποια στιγμη μου λεει.. εσυ κοπελια τον παιρνεις?????? :shock::shock::shock:

και του απανταω..ποιον???? διοτι ειλικρινα δεν καταλαβα τι εννοουσε...

Αφροδιτη, Ερη, Σισιω,Χρυσα σας στελνω φιλια..!!

παω να κανω μπανιο και να παραλαβω το Σεμπινι..να δουμε θα μπει το καλυμμα απο το στρωμα αποψε η οχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...