Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

Μαρια μου αφου θα θηλασεις το ιδιο ειναι ειτε τα κανεις τωρα ειτε μετα,Οποτε αποφασιζεις με βαση ποτε σε βολευει απο αποψη χρονου. αρα καλυτερα τώρα.

Αντε βαλε Αργυρουλα.

Περιμενω να ησυχασει ο μικρος να παω να κανω τον καναπε με ατμο και ολα τα συμπραγκαλα με οινοπνευμα. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να σου πω εμένα ο γιατρός μου είχε πει ότι επιτρέπεται σε αυτή την φάση της κύησης......γιατί δεν κάνεις μια φυτική? αυτή είχα κάνει εγώ και βγήκαν πολύ ωραία....

μετά την γέννα δεν θα έχεις χρόνο, ειδικά αν θηλάζεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία βάψτα μετά ρε συ...

Κάνε λίγη υπομονή. Θα βρεις 1-2 ωριτσες μετά και θα τα βάψεις.

Πονάκια ακούω...

Τέλεια!!

Θου εσύ θα γεννήσεις ή Πέμπτη ή Παρασκευή!

Αναστασούυυυυυυυυυυυυυυυυυλι μουυυυυυυυ;;; Που είσαι καλέ;;;;;;;;;;

Παναγιώτα πρέπει να βαριέσαι φρικτά!! :lol::lol::lol:

Απάντησες μέχρι και στι θέμα με το καρότσι που πουλάει η κοπέλα και ΔΕΝ θα το αγοράσεις!!! :lol::lol::lol::lol:

Τί κάνει το γαμπρόνι μου;;; Ψήλωσε καθολου;;;;;; Γιατί αν δεν περνάει 10 πόντους την κόρη μου δεν το θέλω για γαμπρό!!! :lol::lol::lol::lol:

Γιώτα τώρα το είδα...

Θα σε τηλ...

Βίκυ στην πρώτη φώτο φαινόταν μια χαρά η Μ-Ι. Στη 2η εεεεεε....

Και μένα πάντως δε μου φαινόταν όμορφη η Ειρήνη. Ήταν κατακόκκινη, με κάτι γρατζουνιές στο πρόσωπο και φαινόταν πολύ ταλαιπωρημένη. Η μπουμπου αντίθετα βγήκε πεντακάθαρη και μου φαινόταν πολύ πολύ όμορφη!!! Μύθος αυτό που λένε για τις καισαρικές, πως βγαίνει αψεγάδιαστο το μωρό....

Γωγώ περαστικά σας ρε συ. Απαίσια διάρροια.... Μπλιαξ μπλιαξ

Έρη κουκλί ήταν ο ζουζούνος!!

Χρύσα επίσης...

Νατασούλα περαστικά!!!

Φρανίτα κάλμαρε και όλα θα γίνουν μωρέ, να μην τα σκέφτεσαι τόσο πολύ!

Argi τί ωραίο ξανθό μαλλί είναι αυτό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ο Λουκας εντελως Γερμανακι ε;;;

εμενα η ΡεΑ μου αρεσει παρα πολυ. :x:x:x

να τα χαιρεσαι Αργυρω μου τα παιδακια σου!!!!

δεν εχω εδω να σας βαλω τον Ν να δειτε το μαλλι του.γιατι κατα τα αλλα...α πα πα. :lol::lol:

συμπεθερουλα ειδες :lol::lol::lol::lol: απανταω σε ολες.Πλακα πλακα και γαμω τα καροτσια ειναι ρε συ. υψος θα σου πω την Πεμπτη που θα κανουμε εμβολιο.αουτσ.φιλακια στις ομορφες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειο είναι και πολύ πολύ ελαφρύ στην οδήγηση! Το έχουν 2 φίλες μου. Η μια μάλιστα μου είπε βα νου το δώσει μιας και ξεπαίδιασε τώρα αλλά εγώ δεν το πήρα. Τί να το κάνω;;; Αφού με το μάρσιπο τριγυρνάμε. Άσε που αμφιβάλλω αν χωράει στο σμαρτ.

Ν απεις νέα από παιδίατρο ε...

Περιμένω αναφορά!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα έχει μπάλα ε;;; Γαμότο!!! Θα πάω κινηματογράφο με τη αδερφή μου! Άι στο καλό πια!!!

Όμορφα είναι τα παιδάκια σας ρε κορίτσια...! Τουλάχιστον όσα πρόλαβα να δω...

Παντως και μένα, άσχημη μου είχε φανεί, αλλά στην πραγματικότητα ήταν κουκλάρα!! :D

Βαριέμαι.... ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα πάλιιιιιιιιι....Αυτή τη φορά με την Ιωάννα....Για να ακούσει τραγούδια στο pc....Ανέβηκα 50 σκαλιά με την Ιωάννα αγκαλιά.... :o:o:o:o:o Δεν μπορώ την τεμπελιά της...Ξέρει να ανεβαίνει, αλλά κουράζεται..Βεριέται...Είναι τεμπέλα.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Πόσο να αντέξω;;;;; :?:?:?:? Έχω το βάρος μου, την κοιλούμπα μου και την Ιω μαζί.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Καλέ και μενα η Ιωάννα άσχημη μου είχε φανεί στη αρχή.... :oops::oops::oops::oops: Τόσες ώρες που έκανε να βγει η καημενούλα...

Ρε τα παιδάκια σας όλα όμορφα είναι... :D:D:D Αρτζι και τα δύο κουκλιά... ;);););)

Πως μπαίνει φώτο να βάλω κι εγώ την Ιω όταν γεννήθηκε;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ν απεις νέα από παιδίατρο ε...

Περιμένω αναφορά!!! :lol::lol::lol:

ενταξει αφεντικο!!!! :lol::lol::lol: Παντως στον αντρα μετραει το μυαλο του!!!ασε που ο κοντος ...you know..kinky :oops::oops:

ρε γωγω οχι στη σκαλα!!!λοιπον πας πανω αριστερα και πατας εκει που λεει απαντηση.

εκει μολις ανοιξει,κατω απο το γνωστο πλαισιο που γραφουμε εχει 2 καρτελες.

η μια λεει προσθηκη συνημμένου. την πατας και επισυναπτεις το αρχειο.

μετα πατας υποβολη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης,

νατασα εχεις πολυ πλουσιες φίλες ε;;; :D:D παρ το ρε.καπιοα στιγμη θα τη βαλεις και στο καροτσι.

σισσυ ποια ταινια θα πατε να δειτε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπες μου ηρθαααααααααααααααα...καλοριζικο το νεο τρενακι...καλε ποτε περασατε τοσους σταθμους.... :lol::lol::lol: παπαπα δεν σας προλαβαινω...μετα λετε εμενα πολυλογουδικο...

εγραφα πριν ενα κατεβατο...κλασσικα... :D και τσουπ χαθηκαν ολα... :(

ειχα δουλιτσα αυτες τις μερες ..μου λειψατε πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

για να δει το καρολινακι τι ηθελε να πει...

συντομα...με την μουριτσα δεν εχω καλα νεα...επαθα θηλακιτιδα..με ειδε η γιατρος και μου πε να βαζω φουσιντιν και μετα αν φυγουν να ξανακανουμε πηλινγκ και αν ξαναβγαλω τοτε θα ναι το πηλινγκ :twisted::twisted: συγνωμη βρε κοριτσια εμενα δεν με σκεφτεται...να σκασω παλι 150€ ακι μπορει παλι να γεμισω σπυρακια...ε οχι...δεν θ απαρω..και εκτακτως πηρα τριωρη και πηγα στον παλιο μου γιατρο...10 χρονια τον ξερω...και μου πε οχι φουσιντιν!!!!!και κομπρεσες με χαμομηλι...για να δουμε...α και ενα διαλυμα πουθα μου φτιαξει ο φαρμακοποιος...δηλ..ανδεν ελεγα συντομα ποσα θα γραφα :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσουλινι μου ...σου λειψα ε? απότι ειδα με εψαχνες...πως εισαι? ο ταζουλης μας?

λενακι μουυυυυΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για χθες...χιλιοχρονη να σαι κοριτσαρα μου...γερηκαι μ ετο καλο να ρθει ενα μωρακι που τοοοοοοοσο πολυ ποθεις...αλλα πανω απολα να περνας ευτυχισμενες στιγμες με τους ανθρωπους σου!!!!!!!

θουυυυυυυυυυυυ ουυυυυυυυυυυυυυ ... :lol::lol: ηρθε το καρολινακι....και θ αμεινει εδω να μιλαει .....ακου εκει τι καλα που λειπω....πτου θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!καλε τι κουκλα που σαι στην φωτο...και τελεια κοιλιτσα....!!!!!!!!!

Σισσακι μου γλυκο πως εισαι κοριτσακι μου??????? μην μεευχαριστεις δεν εκανα απολυτως τιποτα...οτι θες εδω ειμαστε ολες....και αν θες να βγουμε παρε με και θα παμε ατα οπου θες...θα σου λεγα για αυριο ξερεις ειναι η μαμυ μερα!!...η κουκλιτσα σου καλα?

Γιωτακι μου Χιωτικο!!!!!!!! τι κανετε γλυκια μανουλα και Κωνσταντινουλα με τις απιστευτες ματαρες?????

Γιωτακι μου που χαθηκες εσυ αγαπη μου? ο μαμ μαμ ταλιμπανακος μας??????????

Αναστασια μου η Αννυ μας καλα?

παναγιωτα μουυυυυυυυυυυυυυ πως ειστε κοριτσακι μου? τελειωσε η καραντινα? το μικλο μας μπεμπε καλα?

μαγδα μου,Ερη μου,νατασουλα,lovie,αρτζι...και οποια αλλη ξεχνω ...πολλα φιλακιααααααααααααααααααααα σε ολες..εχει ποδοσφαιρο οποτε μπορει να ξαναπερασω καμμια βολταααααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα στον τοπο του εγκληματος!!!!

αφου ξερασα τα γεμμυστα...εφαγα δυο σασλικ που εστειλε η μαμα μου..αυτα για εναν περιεργο λογο δε με πειραξαν...ειναι δυνατων;;;..

μετα ξεραθηκα στον υπνο...τον μικρο τον κρατησε η πεθερα υποτιθετε να σηδεροσω....

Μαλλων βρηκα τη συσκευη για τα καρυδακια..

αμα μου τη φερουν μεσα στην ευδομαδα θα κανω το ΣΚ και θα στειλω στις Αθηναιες..κυριως στη Παναγιωτα και στην Ερη απο ενα μικρο ταπερακι

Καρολ επεστρεψες πουλι μου...

εμεις τα ειπαμε για τη μουρι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ ο Λουκας εντελως Γερμανακι ε;;;

εμενα η ΡεΑ μου αρεσει παρα πολυ. :x:x:x

αυτή η φωτό του Λ. δεν είναι πολύ ωραία, έχω άλλες καλύτερες, αλλά με τα παιδιά δύσκολο να ψάξω!!!....καλή είναι και Ρ.Α μου!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μου και μονο που το ειπες :x:x:x:x Αχ, ο λογος σου με χορτασε και το ψωμι σου φατο.

Πολλα πολλα πολλα πολλα φιλακια.

αλλα παλι θα κατσεις τοση ωρα ορθια να κανεις καρυδακια βρε;;;και μετα λες κουραζεσαι.

αν γεννησεις και ξεπεταχτουν τα παιδια τοτε θα μας κανεις.Σε 5-6 χρονια δηλαδη. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πω πω ρε Καρολ τι επαθες;;ρε συ ψαξτο λιγο και με τις ορμονες.μη σε ταλαιπωρουν τσαμπα.

Αργυρουλα με βαζεις σε πειρασμο να κανω τριτο μπας και δω λιγο ροζ!!!Κανονισε!!!!! :mrgreen::mrgreen: τι κοριτσαρος ειναι αυτος ρε συ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!! μαζευω κ θα γεμισω σ ελιγο μπανιερα να βουλιαξω...επειδη λειπει το Σεμπινι μπορω να το κανω.. 8-)

Χρυσα εγω δεν ειδα φωτο του μικρου μετα τη γεννα :( Ειδα ομως τα ξανθουλικα της αργυρουλας, καλε ποσο μαλλι ειχε ο Λουκας???? κ η ρεα μοιαζει στον μπαμπα της παντως...Ο σεμπ Αργυρω ιδιος ο πατερας του ηταν απο την αρχη κ οσο μεγαλωνει γινεται ΑΚΟΜΑ πιο ιδιος...εχω μια φωτο του Κασπερ 5 χρονων κ ειναι ιδιος με τον σεμπ...τι να πω...

Φευγω την Κυριακη για Κοπεγαχγη..Ο Κ παει την Παρασκευη κ θα μας περιμενει...τι να φοβηθω Γωγω μου? το ταξιδι η τον Κασπερ? γιατι να φοβηθω? μετα το απολογητικο εμαιλ του μιλαω ηρεμα..χα...Του ειπα θα παμε..τι να κανω...δεν μπορει να αλλαξει πια...

Θα σας στειλω φωτο να με λυπαστε...Ειδικα η Ερη που θα ειναι στο Τοροντο κ θα κανει ταξιδακια στη Νεα Υορκη (ζηλευω, εχω παει 5 φορες κ θελω κι αλλοοοοοο) κ εγω θα ειμαι στη ζουγκλα με τον ταρζαν..που λεει κ το ασμα.. :evil:

Καρολ να ρωτησω, ολα αυτα τα επαθες απο το πηλινγκ?? ειναι φυσιολογικο αυτο??

Νατασα πιο καροτσι θα παρετε? η αυτοκινητο? δεν καταλαβα...

Θουλη νομιζω θα γεννησεις η το ΣΚ η την δευτερα κ θα ειναι αγορι...

Αργη ειδα τη φωτο της μικρης!! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Παναγιωτα ακομα εδω εισαι?????? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα ακομα!!!! :lol::lol: ελαααα, απο αυριο θα με ψαχνετε!!!! :roll::roll:

με την Νατασα λεγαμε για το καροτσι το stokke.οτι θελει να της το δωσει μια φιλη της.

Ωραια θα ειναι και στην Αφρικη.εμπειρια ζωης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για το στοκκε λέτε?κομπλε με το πορτ μπεμπε πιανει το 1000!!!! ειχα ρωτησει στα λαπεν στην Τσιμισκη!!! Νατασσα παρτο ρε και δωστο σε εμενα ...να μην ξοδευτω!!!χαχαχαχαχαχαχα περιμενω μηνυμα με την απαντηση σου!! :geek:

τελειος ο Λουκακος και η Ρεββεκα!!!! και ο Σεμπ υπέροχος!!

ελα ρε Φρανι μια χαρα θα περασετε ! πολυ αμφιβαλω εαν η ζωη των Ευρωπαιων/Δυτικών έχει έστω και τοσο δα σχεση με την ζωή των ντόπιων!!! ασε που ο Σεμπ πρεπει να μάθει την γλώσσα του πατέρα του!!ειναι απαραδεκτο να του μιλάει αγγλικά !!αλλωστε ειναι μισός Δανός! για ποσο καιρο θα μείνετε εκεί?η εκπαιδευση του σε ποια γλώσσα θα είναι?θα του μαθεος να μιλάει ελληνικά και να γράφει? σε ρωτάω γτ εχω 2 ξαδερφια Αμερικανους που δεν ξερουν γρι Ελληνικά :evil: και το θεωρώ απαράδεκτο :oops: .τι σε ρωτάω βραδιατικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι παω να φερω τον εξωτ σκληρο και να τον δεις..δεν ειναι και κατι ιδιαιτερο ενα μωρο οπως τα αλλα...

Παναγιωτα καλε θα σας στειλω..να μου πειτε εντυπωσεις...αμα γινουν καλα θα κανω και αλλη παρτια..

εξαλλου η ζυμη που εχω στη συνταγη ειναι για 100 κομματια...που να κανω τωρα μειωσεις

Αργη ειναι κουκλια...καλα εχεις δικιο..ο Λουκας ειναι πιο κουκλι..αλλα και η ΡΕΑ ειναι για φαγωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω απο αυριο Παναγιωτα μου εχω Σεμπινι σπιτι!! παει το κω..βαρεμα..χα...και μετα αρχιζουν αλλα...

Γιωτα μου στην Καμπαλα θα κατσουμε μεχρι τον Δεκεμβριο..ελπιζω...δεν θα παει σχολειο ο Σεμπ εκει (αν και εχει 5 διεθνη σχολεια ΜΟΝΟ για ξενους), ας συνηθισω πρωτα κα θα δουμε..γενικα οι περισσοτεροι παιρνουν καποια νταντα αν χρειαστει, η επειδη εχει πολλες μητερες ξενες με παιδια εκει, κανονιζουν μεταξυ τους κατι σαν φυλαξη παιδιων, σαν playgroups....

Οντως δεν εχει σχεση η ζωη των ντοπιων με τους ξενους κ κυριως με τους υπαληλους του ΟΗΕ..παμε κατω με διπλωματικο διαβατηριο κ διπλωματικη ασυλια (λογω υψηλης βαθμιδας του Κασπερ) κ μας παρεχουν οδηγο, οικιακη βοηθο κ φρουρους ενω πληρωνουν κ το μισο ενοικιο...Αλλα παλι στραβα μου καθεται η χωρα..τεσπα ας μην μιζεριαζω αλλο..σας εχω πρηξει με την Ουγκαντα..

παω να απλωσω τα ρουχα κ να γεμισω μπανιερα να βουλιαξω μπας κ ξελαμπικαρω λιγο..

ισως τα πουμε αργοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα Γιωτα επισης φυσικα και θα μιλαω στο Σεμπ ελληνικα...κ μετα οταν φυγουμε απο κει κ μαλλον θα παμε Δανια (ξερω γω παλι) ολα ελληνικα θα του μιλαω εγω...Τωρα αν θα μαθει δανεζικα, ας το λυσει ο Κασπερ το θεμα...εγω ουτε το ναι δεν ξερω να λεω δανεζικα...

Σες περιμενω φωτο!!!

Η Αναστασια /Αννυ (για να σε ξεχωριζω απο την Αναστασια/μπεμπ) που ειναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτακι ουτε οι γιατροι δεν ξερουν απο τι το παθα..και οι δυο ειπαν μπορει απο το πηλινγκ...μπορει απο την ενυδατικη της avene που ίσως αλλαξε το phτης επιδερμιδας...απλα αυτο που μου την δινει ειναι οτι ηκαινουργια ειπε συνεχισε την φουσιντιν...και ενω ο παλιος δερματολ.μου ειπε καθετα όχι φουσιντιν...και μαλλον θα τον ακουσω μια ςκαι εκανε το δερμα μπλιαξ,....απο την λιπαροτητα..

παναγιωτα μου θα παρω αντισυληπτικα..θυμασαι που το χαμε πει? αλλα θελω πρωτα να κανω αλλο ενα μπεμπε και μετα...σεχ σεχ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ελευθερααααααααααααααα...και με αντισυλληψη...αλλα μεχρι τοτε εχω καιρο...ορμονολογικες που χα κανει ..πριν καιρο δεν ειχε δειξει κατι...εσεις πως ειστε η ομαδα πρασινοι..κοκκινοι??????

χρυσα μου τι νοικοκυρα φιλεναδα που χω εγω!!!!!!!!!!!λιχουδιες ακουω ε?μμμμμμμμμμμμμ μιαμιιιιιιιιιιιιιιιι...σλουρπππππππππππ...οσο γαι τις δουλειες κουλαρε λιγο...και στο μπεμπε ειναι πολυ νωρις βρε για να το ακουσεις..μην αγχωνεσαι...

αρτζι τι γλυκιες φατσουλες που ναι τα μωρακια σου..η μικρη δε οντως για φαγωμααααααααααααα!!!!!!!!!

Σισσακι μου και εγω θα σκαγα χωρις το παπακι μου...εχεις απολυτο δικιοοοοοοο...μια μερα θα λειψω γαι τον γαμο της κουνιαδας μου στην κρητη και το σκεφτομαι απο τωρα...φαντασου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με προλαβες συνονοματη!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: παιδια στην τελική ολα αυτα ειναι πεταμένα λεφτά!!! περασαν 2 χρόνια ,λιαν συντομως θα παψουμε να χρησιμοποιουμε (άλλοι έπαψαν ήδη) κρεβατάκια ,αλλαξιέρες και καρότσια και αναλογίζομαι γτ εδωσα 450 ευρώ για ενα καρότσι?το 2ο (καλοκαιρινο )που εκανε 100εκανε την ιδια ακριβώς δουλειά!! (ειχε και εξτρα στρωμα με ποδοσακο και ναυλον για τη βροχη).....αααααχχχχ και εχω και τον Γ να με λεει αμα κανουμε 2ο θα παρουμε αλλο καροτσι!! ναι !θα τα σοχρέψουμε που λένε και οι πόντιοι...Χρυσα εμενα δεν θα στείλεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ...τι κουκλος!!!!!

Φρανι μου μπορειτε να μας υιοθετησετε οικογενειακως εαν θέλετε!!! :lol::lol::lol::lol::lol: και παρέα θα έχετε και πολύτεκνοι θα είστε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καρολ φιλάκια!!!!

η Αναστασία απανταει στο γεννησε η Τονια! θα εμφανιστει οπου να'ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...