Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο-33-ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασί μου δεν μπορείς να κάνεις τίποτα γι αυτα τα mails. αν μιλάς για το gmail σου (που πάντα σου μιλάω στο chat και με γράφεις :twisted::-p ) τότε έτσι και αλιώς το φίλτρο του gmail θα σου τα μεταφέρει προσωρινά στον κάδο. Δεν χρειάζετε να τα σβήνεις και απο εκεί δεν μπορούν να σου κάνουν κακό :mrgreen: Εισαι safe. διαγράφονται μετά απο 30 μέρες. Κάπου θα έδωσες publicly το email σου και το τσιμπήσανε τα ghosts... :)

Για να αισθανθείς καλύτερα να σου πω ότι αμφιβάλω αν σημερα υπάρχει email διέυθυνση (που να χρησιμοποιείται) και να μην δεχεται spam και phising..

Ευχαριστω βρε κοπελα μου!

Μιλαω για το χοτμειλ μου το οποιο κ χρησιμοποιω περισσοτερο!

Το gmail αρχισα τελευταια να το χρησιμοποιω γτ πηρα το κινητο της σαμσουγκ που δουλευει

με google.. Ειμαι λιγακι ασχετη...Μια φορα ειδα κατι απο εσενα κ νομιζα ηταν μειλ!Μπηκα στο πσ

κ δεν βρηκα κατι!Σε ειχα ρωτησει παντως!Ασχετιλα σου λεω!

ΑΝ φαινομαι συνδεμενη ειναι γτ ειναι το κιν στο ασυρματο δικτυο..Εγω αλλου,ντ'αλλου!

χαχχαχαχαχαχαχαχ τωρα ειδα τον καδο σου!!!ναι-ναι!κ τετοια βιαγκρα μου'ρχοντε!οκ γιατρε μου!χαχαχα

Α!Βενη για το σιδερο αν ειναι να δωσεις τοσα λεφτα παρε ενα ατμοσιδερο με αποσπωμενο καδο ρε συ!

Τα πολυ απλα θελουν κοπο..και οχι τροπο! :lol:

Και τωρα θυμηθηκα..Φρανιτα!!!!Μα στο μαγουλο!?χαχαχαχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα κα με πεταξε εξω!

καδος με ενδιαφερον...!

Μιτσακι αν γινετε φιλες μετα δεν αθ πεις με ποναει το κεφαλι μου!

δεν σταματει με τιποτα!

ολο μιλαει πριν λιγο εκανε γενεθλια στη μπαρμπι...

γιωτα θελουμε λεπτομερη ανταποκριση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια γενναει!!!!!

αχ γενναει παιδια....

καλε γενναει!!!!!!!!!!!!!

Καλα αυτα τα μαιλ ερχονται και στα εταιρικα που εχουμε..βεβεια ερχονται στο webmail και δεν τα βλεπουμε στο outlook αλλα και παλη..εγω γελλαω...

ετσι μου ρχετε να τους γραχω..κανενα αντιβιαγκρα εχετε..γιατι με τις ορεξεις του αντρα μου...

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντεεεεε....ακομααα??? :oops::shock::o:P:roll:

Που είναι καλέεεε????? Δεν την έβγαλε τη γοργόνα ακόμα???? :ymapplause::ymapplause:

Άντε να με πιάσουν και μένα αύριο να χω παρέα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ, το υπόσχομαι, δεν θα διαμαρτυρηθώ!!!!!!!!! :D

Το έχω λατρέψει αυτό το παιδί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ πάλι, μόλις σταμάτησα το θέατρο (του παραλόγου!) :P και ναι, κατάφερα να ταίσω τη Β!!!! :ymparty:

Γιώτα, ευχαριστούμε για την αναμετάδοση!!! Πολύ γουστάρω τοκετός σε απευθείας σύνδεση!!!!!!!!!! :D Όλο το τρενάκι σε αναβρασμό!!!!! Για να ξέρει το Θουλάκι, πόσο την αγαπάμε!!!!!!!!!!! :D

papaki, με το καλό να ξεκινήσεις κι εσύ για μαιευτήριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γενναει η Θουλη;;;;;;;;;;;Γιουπιιιιιιιιιιι!!!

Λοιπον το απογευμα εχω γιατρο.Αν γεννησει ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΤΕ ΤΗΛ!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σας διαβασα αλλα σορυ δεν προλαβαινω να σχολιασω. :oops:

Αργυρουλα ειχες ρωτησει καποια στιγμη για τη μπο φροστ.Λοιπον εγω αγοραζω.Δεν ειναι και τελεια.Για λύση αναγκης τα παιρνω.Και ειναι και ακριβα.Δηλαδη καλυτερα ντελιβερι.Απλως για να εχω κατι στο σπιτι.

Αναστασία να σου πω την αληθεια αλλες φορες ειχα ενοχληθει με τον τροπο που εγραφες.Σορρυ ε;;;

Αυτη τη φορα ομως συμφωνω 100 %. ΘΑ σου στειλω και πμ να σου το γραψω γιατι.

Παντως και εγω μεγαλωνω ενα μαμοθρευτο που δε θα γινει ποτε ανεξαρτητο αγορι.

Ο δε μικρος..θα γινει ακομη χειροτερος.Χιτλερ.Αυτα και δε ξαναλεω τπτ για το θεμα .-

Σισσακι μου χαρηκα παρα πολυ ρε συ.Περαστικα.

Ερη καλως να δεχτεις τους γονεις και πολυ συγκινητικο το λινκ για την ΑΕΚ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ τρελαινομαι για την απευθείας σύνδεση! ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Φου φου φου φου φου φου φου (αναπνοές)

[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=tweety.gif][smilie=tweety.gif][smilie=tweety.gif][smilie=tweety.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=love5.gif][smilie=love10.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκιιιιιιιιι άντε ρε είσαι η επόμενηηηηηηηηηηη.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Και μετά εγώώωωωωωωωωωωωω...Σε κανα 2μηνο δηλαδή....Να σας αφήσουμε να χαλαρώσετε λίγο με τις γέννες.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σε μενα ποιος θα κάνει περιγραφή;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Λέτε να πάρω μαζί λάπτοπ την ώρα που θα γεννάω να σας βρίζω;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουλάααααααααααααααααααααααααααααρααααααααααα κράτα γεράαααααααααα.....Ανασούλες και σπρώξεεεεεεε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

καλα μα ειναι δυνατον?? τωρα το ειδα καθότι κουτσομπολιτσα!!!!

καλε αμα ξυπναει το 5μηνο μωρο δεν ειναι απο πονακια,δοντια αγκαλιτσα αλλα απο το ματι και την γλωσοφαγια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ καλα καλα δεν ξαναμιλαω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε κοριτσια και οι επομενες με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι ενώ περιμένουμε να γεννήσει η Θουλάρα, εγώ διάβασα το θέμα που σφαχτήκατε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τσαούσες μου εσείς.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τώρα αν εγώ σας πω ότι συμφωνώ εν μέρει με την κοπελιά θα πέσετε να με φάτε ε;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?

Αναστασίαααααααα..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ρε κι εμένα κοιμάται σερί από 40 ημερών...Και δεν ξύπναγε τη νύχτα να φάει από τότε...

Βέβαια, είναι λίγο διαφορετική η περιπτωσή μου...Η Ιω δεν ξυπνούσε...Δεν είναι ότι ξυπνούσε και την άφηνα νηστική.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Απλώς εγώ συμφωνώμε το ότι τα μωρά μπαίνουν σε πρόγραμμα.... :oops::oops::oops::oops: Όπως τα μάθεις...Κι εγώ είμαι μια από τις σκύλες που την είχα αφήσει βρεφάκι να κλαίει επί 2 ώρες.... :oops::oops::oops::oops::oops: Σταυρώστε με, σταυρώστε με...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα εσυ ομως ειχες τα αρ..δια και ειπες οτι το εκανες γιατι δεν αντεχεις την αυπνια. ;););)

Και οχι αυτες τις πιπες περι ανεξαρτησιας του παιδιου και οτι εμεις μεγαλωνουμε το χιτλερ. :twisted::twisted::twisted:

Καταλαβες;;Εμενα αυτο το δηθεν με πειραζει και οχι αυτο που κανει στο παιδί.Παιδι της ειναι οτι γουσταρει κανει.

Επισης να σου στειλω τον Νικολα να τον βαλεις σε προγραμμα;;; :-w:-w:-w8-}8-}8-} Ε Ε;;;

Γιώτα ο Αντ. δεν ειναι μαζί της;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΩΤΗΣΗ !!!

Κορίτσια τα πολλα αερια ειναι ενδειξη αλλεργιας;;; :?:?:? (μιλαμε για παρα πολλά)

Κατι αλλο δεν εχω δει (αιμα) και βαρος παιρνει κανονικα.

Υπερπαραγωγη ουτε κατα διανοια εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μονο αερια δε νομιζω ρε να ειναι ενδειξη αλλεργιας..

δεν εχει ουτε δερματικα ουτε αλλα συμπτωματα;;;;

Βλενα στα κακα;;; τι χρωμμα εχουν ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Χρυσα μου,τιποτε αλλο.

Τα κακα του ειναι μουσταρδι. (σορρυ ρε κοριτσια για την περιγραφη)

Απλως καπου το ειχε παρει το ματι μου για τα αερια και λεω λες;;;

Σημερα γιναμε 2 μηνών. :x:x:x Θα εχουμε 2 μηνες διαφορα με την κόρη της Θου!!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε μια χαρα ειναι...εσυ μαλλων μπερδευεις με τις κενωσεις που συνοδευονται απο εντονο φρουτσ.

Ο Φοφο ειχε τετοιες καθε φορα πρωτου τις μοιρισω ..ακουγα ενα ΠΡΟΥΥΥΥΥΤΣ και μετα ερχοταν η ευοδια.

Παρακολουθα το ομως

αχου καλε...γινατε και εσεις 2 μηνων ..μεγαλωσατε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν καταλαβαινω τι τοσο κακο με τον χιλτρερ .

αν εξερεσουμε την ιδεολογια του που την απεκτησε πολυ μεγαλος ,κατα τα αλλα ειχε πολυ μεγαλη αυτοπεποιθηση και καταφερε να γινει απο ενα τιποτα καποιος ....το τι εγινε δεν φταιει αν θυλαζε η οχι η ξυπνουσε την μανα του αλλα τα κοινονικοοικονομικα προβληματα και η ποια ιδεολογια απεκτησε ...μεγαλος .

μακαρι το παιδι μου να εχει μεγαλη αυτοπεποιθηση να βασιζεται στον εαυτο του και να προχωραει ανοδικα :D

ο φασισμος ,ο κουμουνισμος και ο σοσιαλισμος ειναι εννοιες που τισ καταλαβαινουμε πολυ μεγαλοι και δεν ειναι πρεπον να τισ προσαπτουμε σε μωρα η να προδιαγραφουμε το μελλον τους με το ποσο ξυπνανε το βραδυ η οχι .....

κατα τα αλλα η καθε μαμα ξερει το παιδι τησ και αποφασιζει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε παπακοΜαράκι σε περιμένουμε!!! η σειρα σου τώρα!!!!!!!

:P:P εμένα με κόβω να αργώ γιατί έχει απόσταση η τελευταία έμμηνος ρήση με τη σύλληψη. Τους το είπα εγώ ότι θα τις ξεπεράσω τις 40, μη σου πω και τις 41

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Χρυσα μου,τιποτε αλλο.

Σημερα γιναμε 2 μηνών. :x:x:x Θα εχουμε 2 μηνες διαφορα με την κόρη της Θου!!!! :mrgreen::mrgreen:

χαχα και συ κόρη λες ε??? Και γω όταν αναφέρομαι στο μωρό στο θηλυκό μιλάω. Για να δούμε. Αν και μπούτι δεν έκανε ούτε ποπό για να πεις ότι είναι κόρη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτοσυμπεθερούλι μου, τι κάνεις; :x

Τα αέρια αν δε κάνω λάθος, δεν έχουν σχέση με αλλεργία, αλλά μπορεί να έχουν με κολικούς. Μπορεί να ξεκίνησαν, έτσι δεν είναι; Μήπως έτυχε να φας κάτι "βαρύ"; Όσπρια ή κάτι σχετικό; Λέω εγώ τώρα... :roll: Η μαία μου, όταν γέννησα, μου είχε πει για κάτι ματζούνια, που βοηθούν τους κολικούς και τα έπινα κάθε μέρα, πρωί βράδυ. Γενικά έχει κόλλημα με τα ματζούνια, :lol: άλλα στον 9ο γιατί μαλακώνουν τον τράχηλο, άλλα μετά τη γέννα γιατί βοηθούν στην παραγωγή, άλλα για τους κολικούς!!! :lol: Α! Και τώρα που φοβηθήκαμε για συσπάσεις, μου είπε ότι το χαμομήλι βοηθά να χαλαρώσει η μήτρα, γι' αυτό να πίνω πρωί- βράδυ! ;) (για τις εγκυούλες!) Αν δεις και δεν υποχωρούν, να την ξαναρωτήσω! ;)

Έχουμε κανένα νέο απ' το μέτωπο;;;;;;;;;;;;;; :)]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...