Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

:lol::lol::lol::lol::lol: ωχ demie μου δεν πηγενε σε σενα τελικα το ονειρο, μπερδευτηκα με τη Ρανια που ελεγε για γεννα απο τον [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Ναι ηρακλειο μενω και σημερα ειχε πολυ ωραια μερα αλλα γενικα εδω τις περισσοτερες μερες εχουμε λιακαδα. ευτυχως γιατι κανω 5 χιλ. καθε μερα και χθες εκανε φοβερο κρυο και τις προηγουμενες λογω καιρου δεν περπατησα... αντε να δουμε την τριτη που θα παω στο γιατρο τι θα εχω κανει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια μου ΝΑ ΜΑς ΖΗΣΟΥΝ ΒΡΕ ΣΕ ΟΣΕς ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!! :D γειτονισα τρεχεις και δεν προλαβαινεις ε???? demie.dolfin,kostantinos nena,koykida να τα καμαρωσετε οπως ποθηται.εγω ειχα μια υπεροχη γεννα με καισαρικη τομη αλλα τελεια καλητερη και απο την πρωτη με πολλη γρηγορη αναρωση η κοριτσαρα μου βγηκε 2860 λιγο μικρουλα τελικα αλλα σημερα που κλεινουμε 15 μερουλες απο την γεννηση εχουμε φτασει ηδη τα 3500 κιλα τρωει καλα βλεπετε................ ;) δεν μπορω να μπαινω συχνα στο pcγιατι τον εχω στο υπνοδωματιο μας οπου και κοιμαται ημπεμπα ...αλλα θα μπαινω νααα μαθαινω νεακια οποτε μπορω.με το καλο στης υπολοιπες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κι απο δώθε !! παρουσα και ακόμη εγκυμονούσα χιχιχιχιχι !! :lol::lol:

που σαι βρε mamys love !!! μας έλειψες !! αφου εισαστε καλά αυτο εχει σημασία ! ;)

ρανια !! εχω σκεφτεί αρκετες φορές να φοράω καμια σερβιετουλα... κανονική... με φτερά... για τετοιες περιπτώσεις !!! πολύ σπαστικό ε;!

τυχερό σπιρτουλάκι !! εγω μονο 2 χλμ με το ζόρι εκανα σήμερα και αυτό γιατί περασε η ώρα και πηγαμε μονο για κατι βασικά ψώνια τριγύρω στη γειτονιά με τα ποδια... :( μακάρι να μην το "πληρώσω" ακριβά την ώρα του τοκετού....!!!! :roll:

nutellitsa ETOIMH ????? !!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙ αντε με το καλό και συ !! maritinaki U2 ;) !!!!

demie ! teshaki !!! φιλάκια !!! :x

εγώ τελευταία ειπαμε ! με την vasia ! xixixixixixixi !!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΥΓ: Το σοφουκάκι μας θα γέννησε ε;! αχ τέλεια τέλεια !!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια να'μαι και εγώ!!!!

Mammyslove & sofouki να σας ζήσουν τα μωράκια!!!!

Εγώ σήμερα από το πρωί βολτάρω. Το βράδυ θα πάω στο θέατρο με τη μαμά μου ν α δουμε ένα μιούζικαλ. Ας βγούμε τώρα όσο μπορούμε γιατι όταν θα έρθουν τα μωράκια δενθα έχουμε χρόνο.

Δεν το βλέπω ο μπέμπης μου να γεννιέται σύντομα, η κοιλιά μου είναι πολύ ψηλά ακόμη.

Φιλάκια σε όλες και τα ζουζουνάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άντε ωραία spirtouli, ελπίζω να αποδώσουν οι βολτούλες! είπα κ εγώ... έψαχνα να βρω τι είπα κ δεν έβρισκα... :mrgreen:

γεια σου κ εσένα Μαράκι!

nutella πλησιάζουν οι μέρες που θα έχεις το μπεμπεκάκι σου κ εσύ αγκαλίτσα! :P

mammys love πολύ με παρηγορείς με την καλύτερη 2η καισαρική! άντε, τώρα θα καμαρώνεις και τα δύο μπουμπουκάκια σου :ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!! mammys love να σου ζησει η μικρουλα και να χαιρεστε την οικογενεια σας!!!

Εχει πολυ ομορφη λιακαδα σημερα αλλα δεν καταφερα σημερα να παω τον περιπατο μου γιατι ποναω παντου κοριτσια!! ολο το βραδι παλευα απο τον πονο, χερια, ποδια, μεση, κοιλια... δεν ξερω αν κουραστηκα πολυ χθες αλλα σημερα ειμαι κομματια!

Θα παμε σε ενα παιδικο παρτυ το μεσημερι και αν ειμαι καλα το απογευμα θα την κανω τη βολτουλα!

φιλια σε ολες και καλη κυριακη!

Μαρακιιιιιιιι μου την φαγαμε και την 38 :x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σε ολες!!! Εγκυουλες και μανουλες! Πως ειμαστε σημερα? Εγω πηγα για καφεδακι, ειναι ωραια μερα σημερα, και τωρα μπηκα να δω τι κανετε. Mamys love καλωσορισες!!! Να σου ζησει, να το χαιρεσαι το μωρακι σου! Μας δινεις κουραγιο για την καισαρικη! Καλα να περασετε και οι υπολοιπες σημερα, να ξεκουραστουμε τωρα που μπορουμε!!! Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και καλή Κυριακη !! και Αθήνα λιακάδα εχουμε σημερα ! :)

Σπιρτουλάκι μου !! πάει ... πάει ο καιρός !!! :shock::shock::shock::shock:

χθες το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ γιατί ο μπεμπης εκανε κατι τεντώματα... κατι σπρωξίματα προς την κύστη μου... απαπαπαααα... !!! αφου "το εβλεπα" να ερχεται....!!!!!! σηκωθηκα, περπατησα μες στο σπιτι, ξαναξαπλωσα... ωσπου καταλαβε κι ο μπεμπης οτι η μαμα του δεεεεν ειναι ακόμα ψυχολογικά ετοιμη και ησυχασε να κοιμηθεί και εκείνος... :oops::oops::oops::oops:

κατα τα αλλα... ησυχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιααααααααααααααααααααα.... !!! :D:D:D

α! για τα ζωδιακια ! λοιπον ειναι πολύ πιθανό οι μισές να κανουμε δυναμικούς Ιχθύς και οι υπόλοιπες συναισθηματικούς Κριούς... αμα δεν κοιτάξω τη θέση των υπόλοιπων πλανητών στα ωροσκόπια τους... δεν μπορώ να πω τιποτα με σιγουριά !!! :lol:

παντως ειδικά τα μωράκια που ειναι στην "αλλαγή" ζωδίων... παίρνουν και απο τα 2 ζώδια χαρακτηριστικά.... :roll::roll::roll::roll::roll:

(ΠΟΣΑ εχουμε να πούμε ΑΦΟΥ γεννήσω ε;;!!! χιχιχιχι !!! :lol::lol::lol: )

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορτσουδια ετοιμη με τα πραγματα αλλα οχι με την ψυχολογια μου εκει πο λεω δεν θα κλαψω με πιανουν πιο πολυ τα δακρυα σαν να μαι πρωταρα κ στην κορη μου ετσι ημουν τι αδυναμη που ειμαι τελικα πολυ ευαισθητη τι να πω.θα σηκωθω στις 6 να κανω μπανιο 8 να ειμαι στην κλινικη να κανουν τα απαραιτητα κ 10΄30 γαρχιζουν εχω μεγαλη αγωνια κ αγχος αλλα να μην σας τα λεω τις πρωταρες αν ειναι να παρετε απο μενα κουραγιο σωθηκατε εχω να κοιμηθω 2 νυχτες κ ποσες ακομη ξυπνια το μωρο μου να ειναι καλα κ ας ποναω εγω σκεφτομαι το τιπερασα κ λεω τωρα που εφτασα στο τελος θα κολωσω?απο κατι να παιρνω κουραγιο καλη λευτερια στις υπολοιπες κ ευχομαι ο θεος να δωσει σολες τις γυναικες που επιθυμουν να αποκτησουν τα δικα τους μωρακια γερα κ δυνατα εις το επανιδειν φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο γεωργια μου!!!νοιωθω το ανχος κ την αγωνια σου φανταζομε καπως ετσι ειναι ολες :lol: εγω πριν λιγες μερες σκεφτομουν εκεινη την ημερα κ μου ηρθε να ατχισω να κλαιω αλλα απο τον φοβο μου...παλι ρομπα με βλεπω να γινομε στο νοσοκομειο :lol::lol::lol:

σου ευχομε εναν ομορφο τοκετο κ μια γρηγορη ανωδυνη αναρρωση με το καλο να ερθει το καινουργιο μωρακι υγειεστατο κ κουκλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!γιωργια με το καλο να γεννησεις το μωρακι σου!ολα καλα να πανε αυριο!

εγω το μονο που σκεφτομαι ρε κοριτσια ειναι η επισκεψη στο γιατρο την τριτη που εχω..θα με εξετασει απο κατω και ΔΕΝ θελω :(:( βαζει χερι κανονικα ε??ολη τη χουφτα? :oops: ποναει πολυ οσες το εχετε κανει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia, με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σου!

Ράνια, αυτή την εξέταση μου την έκανε η μαία λίγο πριν γεννήσω. εντάξει, είναι άβολο, αλλά όχι κ κάτι τραγικό! μη φοβάσαι κ μην τρομοκρατείσαι!

Μαράκι, έκανα μια ερωτηση σ'εσένα που ξέρεις: ο μπέμπης μου που γεννήθηκε 19/2 άλλα ζώδια τον λένε Υδροχόο και άλλα Ιχθύ. εγώ τι να τον πω? βασικά όπως σου έγραφα, τον κατέταξα στους ιχθείς γιατί είναι κ ο μπαμπάς του :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλο η μαια ομως και αλλο ο γιατρος με τις χερουκλες του!!τελοσπαντων,τι να κανουμε?θα κατσω να το....απολαυσω! :lol::lol: εγω παντως θα τον κατετασα στους υδροχοους.λιγο γυναικαδες(δεν μας νοιαζει για τους γιους,οι αντρες μας να μην ειναι),αλλα εχουν ποοοολυ γελιο.εγω κολλαω πολυ με τους υδροχοους!αν και μενα ο αντρας μου ψαρακι ειναι και μαλλον και ο μπεμπης ψαρι θα βγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως κ να΄χει, για μια στιγμή σε εξετάζει, άρα κρατήσου χαλαρή για να μην το πολυκαταλάβεις! τελικά, τον κατέταξα στα ψαράκια, γιατί σε πολλούς ζωδιακούς κύκλους είδα ότι το συγκεκριμένο ζώδιο αρχίζει από 19/2. μ'αρέσει πάντως που έλεγα ότι μπορεί να βγει κ Κριός (χαχαχα...). Εν πάση περιπτώσει, ό,τι θέλει, ας είναι. Τουλάχιστον, ας πάρει το ζώδιο από τον πατέρα του να έχουν κάτι κοινό, γιατί κατά τ' άλλα είναι ίδιος η μαμά! είδα χτες το άλμπουμ μου που είμαι νεογέννητο κ έπαθα σοκ! λες κ έβλεπα τον μικρούλη μου :shock:

απίστευτη ομοιότητα! κ όταν γεννήθηκε φάνηκε σε όλους ότι μοιάζει του άντρα μου... του την έφερα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::? ωχ εχουμε και αυτες τις εξετάσεις ... τις "χειροτεχνίες" ... φτου !!!

:geek: μην το ψαχνετε κορίτσια... τι κι αν ειναι Υδροχόος;; αν ΟΛΟΙ του οι πλανήτες (στο προσωπικό του ωροσκόπιο) ειναι στα Ψάρια, αυτο σημαίνει οτι θα μοιαζει και θα συμπεριφέρεται σαν Ψάρι πιο πολύ... (ή και το ανάποδο φυσικά !!!!) ;);););)

μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος, ειπα στον Θεούλη :oops: οτι μεχρι να γεννήσω δεν θα ασχοληθώ με ζωδιάκια γιατι ...ε εντάξει... καμια φορά ΠΑΡΑΚΟΛΛΑΩ με αυτο ενω δεν θελω... γι αυτο δεν μπορώ να σας πω τωρα λεπτομέριες... :roll:

μετά ομως θα γίνει χαμοοοοοοοος !!!! :lol::lol::lol:

ΥΓ: Εννοείται δεν ξεχνάμε να κρατάμε ΩΡΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ !! πρώτα απ ολα θα βρούμε ωροσκόπους !! που επισης παίζουν μεγάλη σημασία !!!

ΥΓ2: Γεωργίτσα !!! με το καλό !! καλή δύναμη !!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia, με το καλό να γεννηθεί το μωράκι σου!

Ράνια, αυτή την εξέταση μου την έκανε η μαία λίγο πριν γεννήσω. εντάξει, είναι άβολο, αλλά όχι κ κάτι τραγικό! μη φοβάσαι κ μην τρομοκρατείσαι!

Μαράκι, έκανα μια ερωτηση σ'εσένα που ξέρεις: ο μπέμπης μου που γεννήθηκε 19/2 άλλα ζώδια τον λένε Υδροχόο και άλλα Ιχθύ. εγώ τι να τον πω? βασικά όπως σου έγραφα, τον κατέταξα στους ιχθείς γιατί είναι κ ο μπαμπάς του :D

:geek: Demaki θα δεις τι λενε τα περιοδικά ΦΕΤΟΣ, δηλαδή φετος απο ποια ημερομηνία ξεκινά ο Υδροχόος ή ο Ιχθύς, γιατί χρονο με χρόνο οντως μπορει να διαφερουν εστω και 1 μερα ! :)

:oops: καλε διώχτε με να παω για νανιτο !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλες.....ακομα εδω ...στην αναμονη...απο χτες η κοιλια μου ειναι τοσο τεντωμενη που νομιζω θα εκραγει..

γεωργια με το καλο το μωρακι σου

σας φιλωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.ολο και λιγοστευουμε.εμεις εδω,κραταμε γερα ακομα!το μονο που σκεφτομαι ειναι πως αφησα πολυ νωρις τη δουλεια τελικα,αφου δεν γεννησα ακομα και τωρα βαριεμαι σπιτι.μονο τον υπνο που ευχαριστιεμαι!και επιτελους,το σπιτι ειναι μονιμως καθαρο αφου ειμαι εδω και ολο και ψιλοσυμμαζευω!

παω για κανα περπατημα μπας και κουραστει ο μπεμπης και αποφασισει να βγει συντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgia μου να σου ζησει το μωρακι σου, θα τα εχεις αγκαλιτσα τωρα, ολα περασαν! Κι εγω φοβαμαι τοσο μα τοσο πολυ και για τα παντα, απο την ωρα που θα μπω στο μαιευτηριο μεχρι το χειρουργειο, μεχρι για το θηλασμο αν θα τα καταφερω, τα παντα οσο πλησιαζουν οι μερες... :cry: Μαριγουλα σε βλεπω πολυ ενημερωμενη περι ζωδιων! Θα σε χρειαστουμε!!! Θα κρατησω ωρα γεννησης οπωσδηποτε! Οι υπολοιπες πως ειμαστε? Αναμονη? Ρανια απολαυσε την αδειουλα σου χαλαρα γιατι αυριο που θα ρθουν τα μωρακια δε θα προλαβαινουμεεεεεε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους θα φτιαξω την βαλιτασ μου!!!εχω εντονα πονακια χαμηλα κ φοβαμαι οτι η μπεμπα μας βοιαζεται κ θα ρθει πιο νωρις!!!!!να σας ζησουν τα μωρακια σας κοριτσια οσες γεννησατε κ να εχετε μια ηρεμη λοχεια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

11311 οχι δεν ειναι τηλεφωνο ειναι η ημερομηνια γεννησης της ΚΟΡΗΣ μου!!!!

Κοριτσακια μου γεννησαμε με καισαρικη.

Την Πεμπτη το βραδυ πηγα στη κλινικη με λιγο αιματακι και με κρατησαν προληπτικα αλλα τα ξημερωματα ο κυριος πλακουντας αποκοληθηκε κ ειχα αιμοραγια.

Περιμεναμε να ερθει μοναχουλη του, αλλα βαριοταν η κυρια να σπρωξει και ετσι στις 14:15 ακουσα το κλαμματακι της.

Θα γραψω ααλλη στιγμη τις λεπτομεριες γιατι τωρα ολο πειναει. Απλα μπηκα να σας πω οτι ΗΡΘΑΜΕ κι εμεις!!

Απο οτι διαβασα λογικα και η Σοφουκι μας θα εχει γεννησει μεχρι τωρα!

Σας φιλωωωωωωωωωωω

Θα μπω μολις μπορεσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι μου καλο να σας ζησει!!!γερη κ καλοτυχη να ειναι η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ σας [smilie=female.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] σε εσενα καλη λοχεια κ να γινεις γρηγορα περδικη!!!!!!!!

οταν μπορεσεις πες μας λεπτομερειες!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και από εδώ πολλές πολλές ευχές για την μπεμπούλα και για εσάς! Να τη χαίρεστε κ να την καμαρώνετε τη μικρούλα σας :D

περιμένουμε τις λεπτομέρειες! φιλάκια, καλή λοχεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...