Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

koritsia geia sas..phra thn protoboulia na grapsw ek merous ths lollipop h opoia xtes efere ston kosmo 2 ugiestata koritsakia..kserw oti tha thellate na mathete nea opote sas lew pws xeroun oloi akras ugeias k einai paneutuxeis!!!auta..filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σου ζησουν λολλακι η τσουπρες!!!εμεις με ενα και τρελενομαστε, εσυ με δυο θα ειναι η απολυτη ευτυχια!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:Συγχαρητηρια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα να γραψω σε ολες ξεχωριστα , αλλα η ειδηση της μαρυκαλ εκανε τη διαφορα και εκλεψε τη παρασταση!!!!!!!

Λολλακι μου να σου ζησουν οι τσουπριτσες. Ευχαριστουμε Μερυκαλ και εσυ με το καλο να παει η εγκυμοσυνη σου :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipaki να σου ζήσουν οι κοράκλες!!! merykal σ'ευχαριστούμε για τα καλά νέα, καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης κ σ'εσένα :)

Βρε κορίτσια ειλικρινά προβληματίζομαι... αυτή την "καραμέλα" με τον κλειστό κ σκληρό τράχηλο βαρέθηκα να την ακούω! δεν είναι η πρώτη φορά μέσα σ'αυτό το χρονικό διάστημα που τυχαίνει να πληροφορηθώ αυτή την περίπτωση... δλδ βρίσκουν ό,τι βολεύει για να κάνουν καισαρική? ελεος... άντε πες σ'εμένα, έλειπε κ ο γιατρός μου, οπότε ο άλλος δεν ήθελε να πάρει την ευθύνη.. Αν κ πιστεύω ακράδαντα ότι κ ο δικός μου το ίδιο θα έκανε, μια κ το μωρό είχε μόλις πατήσει την 36η κ συν τοις άλλοις μου επαινούσε την καισαρική, ότι δεν είναι τίποτα κ έτσι... Εντάξει, δεν λέω ότι είναι το φοβερό κ τρομερό, ωστόσο αν δεν συντρέχει σοβαρός λόγος γιατί να την κάνει μια γυναίκα, εφόσον δεν το θέλει?... :roll:

τελοσπάντων, δεν μπορούμε τελικά να ξέρουμε πολλά μια κ γιατροί δεν είμαστε. στηριζόμαστε σ'αυτούς κ τους εμπιστευόμαστε..

happy ρώτησέ με ό,τι θέλεις, προς Θεού, δεν με ζαλίζεις! είναι χαρά μου αν μπορώ να βοηθήσω. ειδικά με το θέμα του θηλασμού, έγινα πολύ ευαίσθητη, μια κ εγώ ταλαιπωρήθηκα με την ασχετοσύνη τους στο Ιασώ... εκ των υστέρων που μου έδειξε η παιδίατρος πώς να θηλάσω, κατάλαβα πόσο αδαείς ήταν όλες εκεί! εγώ πονούσα με την καισαρική κ δεν μπορούσα να σηκωθώ απ'το κρεβάτι, κι αυτές αντί να βοηθήσουν, κοίταζαν να την κάνουν γρήγορα! τελικά, όταν τα σκέφτηκα ήρεμα μετά, διαπίστωσα ότι δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένη από το μαιευτήριο.... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou kalispera. Katarxin lollipaki na sou zhsoun ta mwrakia sou. Euxomai na eisaste oloi panta ugieis, kalotyxoi kai eutuxismenoi. Sas euxaristw oles gia tin symparastasi. Simera ta pragmata htan polu kalutera. Kaname kardiotokografima kai vgike mia xara. Malista exw kai syspaseis pou einai ana 10-13 lepta. Oso gia ton doctor fainetai oti h xthesini mou antidrasi arkouse gia na psiloprovlimatistei kai na allaxei gnwmi. Me to pou mpike sto dwmatio kai eide to kardiotokografima den prolava na tou pw tipota kai mou eipe oti h mpempa einai mia xara epomenws symfwnw na min mpeis aurio gia proklisi h kaisariki kai na perimenoume mexri tis 16 Martiou (mia mera meta tin PHT)...alla mexri ekei kai tin deutera na paw na kanw allo ena kardiotokografima na eimaste sigouroi oti ola einai kala. Hremisa kapws, opws kai na xei psychologika arxisa na proetoimazomai gia kathe endexomeno kai me to pou gurisa sto spiti para ta xionia pou den exoun liwsei akoma edw panw kai to kruo ntythika kala kai arxisa to entatiko perpatima mpas kai voithisei ki auto na malakwsei o traxilos kai na voithisw tin mikri na katevei ki allo. Oxi oti den perpatousa prin alla anyway..

Sofouki me to kalo to mwraki sou! Filakia se oles kai pali euxaristw polu gia ti symparastasi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Μaritina, ευτυχως ολα καλα! Lolli να σου ζησουν τα κοριτσακια σου, τι ευτυχια! Να ναι παντα καλα! Sofouki ευχομαι ολα να πανε καλα αυριο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λόλλι να σου ζήσουν οι μπεμπούλες, με το καλο να τις φέρεις στο σπιτικό σου!!!

Μαριτίνη είμαι σίγουρη πως θα γεννήσεις φυσιολογικά και όλα θα πάνε καλά. Περπάτα όσο μπορείς να κατέβει το μωρό και λίγο σεξ λένε πως κάνει καλό για να μαλακώσει ο τράχηλος!!!

Τι άλλο βαριέμαι άντε να περνάνε οι μέρες να γεννηθει ο μπεμπούλης. Οι τελευταίες μέρες μου φαίνονται βουνό::::

Μαράκι όντως μας βλέπω να μένουμε οι 2 μας. Βλέπω να γεννάμε τα μοναδικά 2 κριαράκια της παρέας. Φαντάζεσαι 2 κριαράκια ανάμεσα σε τόσα ψαράκια!!!

Φιλάκια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μας ζήσουν τα lollipopakiaaaaaaaaaaaaa γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!! ευχαριστούμε merykal !! :)

μαριτινακι ειδες ;! ολα καλά θα πανε ! πρόσεξε μην μας κρυολογήσεις τώρα ομως! ;)

vasia μου... εεεεδώ ! παρεούλα :x !!! οντως η καθε εβδομάδα μου φαίνεται ΜΗΝΑΣ πια :? !!!

και τα Κριαράκια και τα Ψαράκια εχουν και τα δυο τα καλά τους! παντως... για αγοράκι, προσωπικά, νομίζω οτι προτιμώ το Κριαρι... ας γεννήσουμε με το καλό και θα τα πούμε ΟΛΑ για τα ζωδιακια με λεπτομέριες !!!

για ολα τα νινακια της φουσκοπαρέας (τρελαίνομαι για την αστρολογία !!) !! ;):):):);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι βαρεμαρα σημερα...και αυτος ο αντρας μου λειπει συνεχως αυτες τις μερες με τη δουλεια...θα γεννησω και θα δουλευει!!παντως εγω προτιμω να μου βγει ψαρακι,γιατι ειναι και ο αντρουλης μου και ξερω τα κουμπια του ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά τα λες ράνια... εχεις τα δίκια σου...

εγώ παλι τους Ιχθύς δεν τους καταλαβαίνω ΠΟΤΕ ! ειναι το μοναδικό ζώδιο που δεν μπορώ να συνεννοηθώ ! χιχιχιχι !!! γι αυτο μου φαίνονται πιο βολικοί οι Κριοί (οσο βολικός μπορεί να χαρακτηριστεί ενας Κριός ...!! ;;););):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι, έχω το εξής θέμα: σε κάποιους ζωδιακούς κύκλους αναφέρουν ότι από 19/2 ξεκινάνε οι Ιχθείς και σε άλλους από 20/2. Εμένα που ο μπέμπης γεννήθηκε 19, τι θα τον λέω? Υδροχόο ή Ψαράκι?

Αποφάσισα βέβαια να τον κατατάξω στους Ιχθείς, γιατί είναι και ο μπαμπάς του... Μαρία εσύ τι ξέρεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Να χαίρεστε τα ζουζουνάκια σας όσες γεννήσατε κ όσες περιμένετε με το καλό να έρθουν όσο πιο ανώδυνα γίνεται!!

Λολλιποπάκι να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου! τι κανετε? λολλακι να σου ζησουν οι τσουπρες σου και να ειστε και οι δυο καλα να τις καμαρωνετε! ;) μαριτινακι μου τελος καλο ολα καλα... ειμαστε ακριβως ιδια περιπτωση. εγω βεβαια τον πηρα ηδη ολο το μηνα και 2 μερες παραταση και δε μπορουμε να περιμενουμε αλλο... (ο μπεμπης ειναι 3700 :shock: ) και σε 6 ωρες μπαινω για προκληση. εχω ακουσει κι εγω οτι ενα μεγαλο ποσοστο προκλησεων καταληγει σε καισαρικη και αυτος ειναι ο φοβος μου. μην περασω ολη την ταλαιπωρια του κοσμου και τελικα φαω και το μαχαιρι.. :?:?:? ο γιατρος μου ειπε οτι θα περιμενουμε ενα 12ωρο μετα το υποθετο να δουμε την εξελιξη του τραχηλου και θα πραξουμε αναλογως. δεν θα με αφησει να ταλαιπωρηθω ειπε. τον εμπιστευομαι. :?:? φοβαμαι πολυ σημερα σε σημειο που δεν ξερω αν ο φοβος μου ειναι μεγαλυτερος απο την ανυπομονησια μου να δω επιτελους αυτο το θαυμα που μεγαλωνε μεσα μου τοσους μηνες... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες τι κανετε?σοφουκι οπως κ ναχει σημερα το πολυ αυριο θαχεις το καμαρι σου αγκαλια...σου ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις καθολου κ να τελειωνεις γρηγορα...

λολακι να σου ζησουν οι τσουπρες..περιμενουμε φωτο να τις δουμε!!!

εγω κανω δουλειες απτο πρωι κ ηδη ισοπεδωθηκα...η γιατρος μου ειπε να ξεκινησω περπατημα γτ παρολο που ειναι χαμηλα η μικρη δεν εχω ουτε ενα πονακι...

σημερα πηρα τηλ. στην δημοσια τραπεζα βλαστοκυτταρων κ θα τα δωσουμε εκει τελικα...

αυτα σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαιρεσε τα λολλιπακια σου καλως ηρθαν οι δυο κουκλαρες!!!!!!!

σοφουκι μου σου ευχομε εναν γρηγορο κ ευκολο τοκετο κουκλιτσα μου να πανε ολα κατ'ευχην!!

μαριτινακι ευχομε μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα τελεια κ να γεννησεις οσο πιο ανωδυνα κ ξεκουραστα την μικρουλα σου,μακαρι να πανε ολα ετσι οπως τα εχεις ονειρευτη!!!!

demie εισαι γλυκα!!!σε υπερ ευχαριστω για ολα!!!

φιλια σε ολες ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lolli να σου ζησουν τα κορίτσια σου και ευχομαι καλη κ ηρεμη λοχεία!!!!!!!

δεν προλαβα να διαβασω κατι αλλο περα απο το οτι ηΣοφουκιμπαινει με προκληση σε λιγες ώρες!

ηθελα να σου πω να μην εχεις το ενδεχομενο οτι ντε κ καλα θα παρει ωρες- κ γω με προκληση μπηκα- τα ιδια σκεφτομουν γιατι με προειδοποιησε ο γιατρος κ τελικα μεσα σε 10 λεπτα ο ορος εκανε το θαυμα του- στο τσαφ εγιναν ολα!! σπασαν μεχρι κ τα νερα την ωρα που εκανα επισκληριδιο κ ετρεχε ο γιατρος μου να προλαβει!

ευχομαι οοοοολα να πανε ρολόι κ να μην περιμενεις καθόλου!!! συντομα με το αστεράκι σου αγκαλίτσα :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!αντε σοφουκι,θα γινεις μανουλα κι εσυ σημερα!!!τι ωραια,με το καλο.δεν θα σου ευχηθω με ενα πονο,ας ειναι με πολλους(δεν το ευχομαι),αρκει να βγαλεις ενα γερο και ομορφο μωρακι.εγω ετσι το σκεφτομαι.

εγω παλι εβλεπα στον υπνο μου πως σκουπιστηκα απο κατω και ειχα αιμα και μετα γεννουσα αλλα το παιδι εβγαινε απτον πωπο :shock::shock::o πονουσα λεει τρελα και ελεγα,δεν θελω,δεν θελω να γεννησω!εντωμεταξυ το αιμα σημαινει πως κατι θα γινει γρηγορα,αφηστε που με πηραν 3 φιλες και με ειδαν στον υπνο τους.λετε να μου ερθει ο μπεμπης σημερα?μακαρι!!!!ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofouki θα σε σκεφτόμαστε! με το καλό, να μην ταλαιπωρηθείς κ να απολαύσεις τη γέννηση του πριγκηπάκου σου!

koukida να σου ζήσει κ απο εδώ η μικρούλα κουκιδίτσα!!!

ράνια λες να κάνει την έκπληξη ο αγόραρος? όπως κ να'χει, όλα να πάνε τέλεια!

happy, πολλά φιλάκια κ σ'εσένα κ είπαμε, ό,τι θέλεις το ρωτάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκοκοιλακια!!! Σαββατο σημερα και δεν εχει κλασσικα κοσμο το ποστ....

Σοφουκι τωρα λογικα θα κρατας τον παιδαρο σου αγκαλια!!!να σου ζησει!!!!Μαριτινα υπομονη και ολα θα πανε οπως τα θελεις!!!

Demie ευτυχως το ονειρο σου δεν θα γινει με τιποτα πραγματικοτητα αλλιως θα ζητουσα καισαρικη απελπισμενα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

teshaki και γω σε δημοσια τραπεζα θα τα δωρισω!!! φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου spirtouli ! μόνες σήμερα στο φόρουμ... καλέ, θύμισέ μου τι είχα πει σχετικά με αυτό? -->"Demie ευτυχως το ονειρο σου δεν θα γινει με τιποτα πραγματικοτητα αλλιως θα ζητουσα καισαρικη απελπισμενα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: " γιατί ξεχάστηκα κ ψάχνομαι να βρω τι ανέφερα :?:

Τι λέει η Κρήτη σήμερα? Λιακάδα, ε? Θαύμα θα είναι! Εσύ μένεις Ηράκλειο? τι ωραίες βόλτες που θα κάνετε!

Μάκια σε όλες κ καλώς δεχτήκατε τα μωράκια όσες κοπελιές μας γεννήσατε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες! Ποιες μειναμε? Sofouki ευχομαι να πηγαν ολα καλα, να σου ζησει και σενα το μπεμπακι σου! Εγω δεν το συνειδητοποιω οτι εμειναν 5 μερες. Ειπα σημερα να ξαναδω τη βαλιτσα, αν ξεχασα κατι, να την κλεισω για να μαι ξεγνοιαστη. Με το καλο να γεννησετε και οι υπολοιπες, περιμενουμε τα ευχαριστα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!μολις μπηκα σπιτι,απτο πρωι γυρναω,καφε,φαγητο,σουπερμαρκετ..αφηστε τι επαθα!νομισα πως ξεκινησαν να σπανε τα νερα στο σουπερμαρκετ.εφυγα αρον αρον!ενιωσα μουσκεμα,βλακεια μου βεβαια,ειχα να κατουρησω απτο πρωι...φτερνιστηκα και μου "ψιλοφυγανε" και η χαζη νομισα πως ηρθε η ωρα!μηπως ξερω και τι να περιμενω?δεν το εχω ξανακανει το σπορ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...