Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

Kαλημερα! Καλη Σαρακοστη και με το καλο να γεννησουμε οι υπολοιπες!!!

Χτες ολοι,αντι να μου λενε καλη σαρακοστη μ,ου ελεγαν καλη καισαρικη! :lol::lol::lol::lol:

Επιτελους μετραω αντιστροφα (ωρες...γιατι τοσους μηνες μετρουσα εβδ).....Ααααχ αντε να ερθει το <αυριο>.....

ΝΕΝΑΚΙ πολλες ευχες και απο εδω για τον παιδαρο σας!!!!!

Σε μενα οι ραγαδες εκαναν την εμφανιση τους τις τελευταιες 2-3 εβδομαδες......ευτυχως ειναι 3-4 και βγηκαν χαμηλα στην κοιλια....δεν βαριεσαι...σιγα μην κατσουμε να σκασουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολες και καλη σαρακοστη!!

Ημερα του γιατρου σημερα απ΄τη βλεπω.. και γω πριν λιγο γυρισα, ολα καλα...τραχηλος μαλακος, αμνιακο εχει αρχισει να λιγοστευει, τα βηματα εχουν πιασει τοπο, ο μπεμπης ειναι παρα μα παρα πολυ χαμηλα αλλα εχουμε και ενα μεγαλο ΑΛΛΑ τωρα και 2 βδομαδες... το μπεμπακι σου δεν ξερω τι θελει να δει αλλα κοιταει προς τα πανω και αυτο δεν ειναι πολυ καλο... αν δεν αποφασισει να κοιταξει και λιγο προς τα κατω δεν θα μπορεσει μαλλον να βγει φυσιολογικα :(:(:(:(:(:(:(:(:(

ειπε ο γιατρος οτι αν δεν ειχαμε αυτο το θεμα με το κεφαλακι θα μπορουσα να γεννησω και σημερα με προκληση αν ηθελα.....αχχχχχχχχχχ ελπιζω να αλλαξει αυτο συντομα.

Μαρακι μου ειδες το παιδακι σου αρχισε να τρωει ολο το φαγητο του!!!! μπραβο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

lollaki και sofouki με το καλο αυριο, αντε φτασατε στο τερμα και εσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα και χρονια πολλα σε ολες μας!! τι κανετε?? ρανια μου επιτελους θα ξεκουραστεις κι εσυ λιγο! ;) εμεις μεγαλη μερα σημερα αν και δε μου αρεσει καθολου ο καιρος αυτος.. :?:? το βραδακι θα παμε στο γιατρο και για πρωτη φορα μαλλον θα με εξετασει κι εμενα απο κατω... :shock::shock: φοβαμαι μη μου πει να περιμενουμε κι αλλο μηπως ερθουν πονακια με την εξεταση... δεν αντεχω να περιμενω ουτε στιγμη παραπανω!!! :roll::roll::roll: ακομα και μεχρι αυριο να μου πει να περιμενουμε μου φαινεται βουνο! αληθεια δεν αντεχω αλλο... νομιζω απο στιγμη σε στιγμη οτι θα εκραγωωωω!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και Χρονια μας Πολλα κορτσουδια!!!!!!!!!

Αχ Σοφουκι λεω εγω θα σκασω αλλα εσυ κοπελα μου φαντάζομαι, ετοιμη να εκραγεις θα εισαι!

Μακαρι σηνμερα να αποφασισει να βγει , χωρις πολλα πολλα..... ;)

Μαρια ενα μεγαλο μπραβο στο μπέμπη που αρχισε να γινεται φαγανουλης!!!!

Λολλι κρατα γερα, κλεισε βαλιτσες και περιμενε, θα περιμενουμε κι εμεις τα νεα σου!

tesh, κοψε τη τιβι σε χαλάει :lol::lol::lol::lol::lol: , να δεις μαζι θα γεννησουμε εμεις!

Ρανια και Σπιρτουλι κρατατε γερα!!!!!!!!

Βασια το φροντισες πολυ καλα το μπουμπουκι σου, ειδες που ειχες ανησυχειες για το ζαχαρο, το παλεψες πολυ καλα. Μπραβο σου

Κ Ο Ρ Ι Τ Σ Ι Α ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΧΟΝΤΑΙ

ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ, ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΝΑΙ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερα!!

Γέννησδα την Πεμπτη την κουκκιδούλα μου!!! ειναι ενα ησυχο μωράκι- γλυκό σαν καραμέλα- πίνει της μαμάς το γαλατάκι και κοιμάται όλη μέρα [smilie=love2.gif][smilie=love2.gif]

Γέννησα πολύ ευκολα- όλα πήγαν ρολόι- τόσο ρολόι που ο γιατρος στο τσαφ πρόλαβε να με ξεγεννησει- μόνη μου θα την γεννουσα την μικρούλα!!

φοβερή εμπειρία..

με το καλό ευχομαι όλες να γεννησετε ευκολα- με εναν πόνο!!

Νένα να σου ζήσει ο αντρας της ζωής σου @};-

Λολλιποπ αυριο ειναι η μερα σου!!! ευχομαι με το καλό τα γλειφιτζουράκια σου!!!!!!!

Γιουλακι ηρθαμε κ εμεις- να μας βαλεις στη λιστα!!!

δείτε το κουκκιδάκι μου που σας χαιρετάει!!! :x

post-13662-13873936437309_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε,τι παιδι ειναι αυτο!!τι ομορφια!να σας ζησει και να ειστε παντα γεροι και ευτυχισμενοι!

μιας και ειμαι η πρωτη,θελω να θεσω υποψηφιοτητα για παντρεια!του αρεσε του μπεμπη μου η κουκιδουλα σου!μολις βγουμε κι εμεις με το καλο,θα σας στειλουμε φωτο να μας πειτε αν εγκρινετε κι εσεις!προικα δεν μας απασχολει,θα σας παρουμε με τις πανες σας μονο(αρκει να μη χεζετε πολυ!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδουλα να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειναι μια κουκλα!!!!!!πανεμορφο μωρακι να την χαιρεστε καλοτυχη να ειναι!!!!!!

κ σε εσενα καλη λοχεια!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέραααα

κουκιδα να σου ζησει η μικρουλα ειναι πολυ γλυκια

λολι οχι αγχος...αυριο θαχεις τις μικρες σου αγκαλια

σοφουκι κουραγιο μανα...τελειωσες...με το καλο ναρθει το μπεμπεκι σου

γιουλακι λες να γεννησουμε μαζι?για ποτε το κοβεις?να ξερω να προετοιμαστω ψυχολογικα γτ νομιζω οτι η μικρη μου βολευτηκε εκει μεσα

σημερα στην γιατρο μετρηθηκαμε κ μεγαλωσαμε κι αλλο ειμαστε 3150γρ..πολυ ζωηρες κ κινητικες κ σημαδια τοκετου πουθεναααα :D:D ...αυτα απο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΙΔΑ!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΙΑΡΙΚΟ ΚΟΥΚΙΔΑΚΙ........ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ!!!!!

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif] (σου εβαλα και μερικες ομπρελες γιατι σας εκανα μουσκεμα απο τα πολλα <φτου> )

Αυριο στις 07,15 θα ειμαι στην κλινικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδαααααα αυτο λοιπον ηταν το κουκιδακι που ειχες 9 μηνες στην κοιλια σου???????? αξιζε τον κοπο λοιπον!!! ειναι κουκλακι το κουκιδακι :ymapplause::ymapplause: να το χαιρεσαι και να το προσεχεις γιατι απ'οτι βλεπω επεσαν τα πρωτα προξενια :D:D:D:D:D

γιουλακι ακομα τιποτα εεε? η ταπα εφυγε αλλα ο ασκος δεν αδειασε... υπομονη κοριτσακι και ερχεται το ζουζουνακι που νομιζω πως ειναι αγορακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκιδιτσααααα ειναι σουπερ η κουκλίτσα !!!!! να σας ζήσει και παντα υγεια να εχει !!!

εμείς δεν βαζουμε υποψηφιότητα για γαμπροί γιατί θα ειμαστε λιγο "new age"... θα το "παιξουμε" πολυγαμικοί αντρες ...αχαχαχαχααχαχα !!!

lollipopaki + sofoukaki με το καλό τα μωρά σας !!!!! αντε τυχερούλες.... αυριο τετοια ωρα θα εχετε αγκαλιά τα αγγελούδια σας !!! ΤΕΛΕΙΑ !!!

Γιουλακι, θα συμφωνήσω με το σπιρτουλάκι.... και γω για baby BOY σε εχω... του αρέσουν και τα extreme sports (αφού με τις αναγούλες της μαμάς, εκείνο το διασκεδάζει...χιχιχιχι !!)

ΥΓ: κατουρημα! κατουρημα! κατουρημα! κατουρημα! κατουρημα! :?

(βαρεθηκα βαρεθηκα βαρεθηκα βαρεθηκαααααααααααααααααααααααααααααααααα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκίδα να σου ζήσει η κουκλίτσα είναι τέλεια!!!!

Λολλι και Σοφούκι με το καλό να δεχτείτε τα μωράκια σας!!!

Εγώ μια από τα ίδια από τον καναπέ στο κρεββάτι βαριέμαι!!!!!!!!!!!!

Αντε να δούμε πότε θα έρθει και η δικιά μας η σειρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν λιγο γυρισα απτο γιατρο,ολα καλα,ο μπεμπης ειναι 3160 γρ!1 εβδομαδα μεγαλυτερος απτο κανονικο.ευτυχως εγω εχασα περιπου 1 κιλο.η πιεση μια χαρα(δοξα το θεο).απο οτι μου ειπε,θα δουμε την αλλη τριτη σε τι κατασταση θα ειναι ο τραχηλος και αν ειναι οκ θα προχωρησουμε σε προκληση,δεν χρειαζεται να περιμενουμε,να μη μεγαλωσει πολυ και με ξεμουν....ει!

το καλο ειναι πως μου ειπε πως δεν θα πονεσω,θα "βογγηξω" μονο οταν βγει ο μπεμπης.δεν κανουμε επισκληριδιο,αλλα θα μου δωσει πολλα παυσιπονα.λιγο ηρεμησα,γιατι αυτο το χωρις επισκληριδιο με τρομαζε.αα και μεσα σε 2-3 ωρες το πολυ θα εχω γεννησει(και οντως ετσι ειναι και απο αλλες που ξερω)

αυτα!με το καλο στα κοριτσια που γεννανε αυριο.περιμενουμε νεα τους.καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lolli και sofouki με το καλό αύριο τα μωρουλίνια σας! με έναν πόνο, όλα να πάνε τέλεια!!!!!!!!

κουκιδούλα να σου ζήσει κ πάλι!

υπομονή στα υπόλοιπα κοριτσάκια!

by the way, spirtouli παρέλαβα σήμερα το καρότσι από την perego (uno geranium!). Είναι απλώς τέλειο!!!

Μαράκι κρατήσου λίγο ακόμη με το κατούρημα :| εγγυημένα σου λέω ότι μετά τη γέννα υποχωρεί εντελώς! κι εγώ δεν το πιστεύω ότι δεν πάω συνέχεια για πιπί :lol:

φιλάκια κ πολλές καληνύχτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?θα μας φαει αυτη η αναμονη ε?χτες ολο το βραδυ στον υπνο μου εβλεπα οτι κανω σεξ :lol::lol::lol: μαλλον τωρα αρχισα να καταλαβαινω την ελλειψη :lol::lol::lol:

σημερα κλεισαμε κ την 38η...αντε να δουμε ποτε θα μας ερθει η πριγκηπέσσα...πολυ ζορικη μας βγηκε παντως :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες! Κουκιδα να σου ζησει το κοριτσακι σου, ειναι μια γλυκα !!! lolli και sofouki με το καλο!!! Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε? Αναμενουμε? Εγω εχω γιατρουλη σημερα και την αλλη Πεμπτη πρωι πρωι θα γεννηθει ο μπεμπουλης μας. Πλησιαζουμε. Υπομονη σε ολες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα......

Σημερα η Λολλι και η Σοφουκι μας θα ξεφουσκώσουν!!!! Και ποιος ξερει ισως και καποια αλλη να μας κανει την εκπληξη!

Τεση μου καρβέλια ονειρεύεσαι?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι κάνετε οι υπόλοιπες "ακομα" φουσκίτσες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!! μολις γυρισα απο τις τελευταιες εξετασεις αιματος,καλα μονο εγω κανω ακομα εξετασεις??????? αμαν αυτος ο γιατρος μου!!!! τι κρυο ειναι αυτο βρε παιδια? και το χειροτερο απ' ολα ειναι οτι δεν μπορω να παω για περιπατο....

tesh αυτο που ονειρευοσουν κανει πολυ καλο στην κατασταση μας.... για κανε καμια καλη περιγραφη του ονειρου στον αντρα σου μηπως και βγει το μπεμπεκι :D:D:D:D πες του για καλο σκοπο ειναι

;);););););)

demie ευτυχως που σου αρεσε το χρωμα!!! εγω το εχω εδω και ενα μηνα αλλα ειναι μεσα στην κουτα ακομα...

Γιουλακι απο ωρα σε ωρα ερχεται... υπομονη κοριτσακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσαα!! :-o:-o παραδεχτειτε το! δεν με περιμενατε εδω τετοια μερα και τετοια ωρα! :D:D σας ανακοινωνω λοιπον οτι ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ και οπως τον βλεπω το μπεμπη, δεν εχει διαθεση να βγει ακομα... :(:( χτες πηγαμε στο γιατρο, μετρηθηκαμε, ηταν 3700, ολοκληρο παιδι, καναμε και καρδιοτοκογραφο, ολα τελεια. αποφασισαμε λοιπον μιας και ο τραχηλος ακομα δεν ειναι μαλακος, να δωσουμε παραταση 2 ημερων. δεν ξερω τι μπορει να αλλαξει σε 2 μερες, ξερω ομως οτι οσο κι αν εχω κουραστει με την αναμονη, μπορω να αντεξω ακομα 2 μερες αρκει να βγει ενα γερο μωρο. μονο αυτο θελω πια. ο θεος να βαλει το χερι του... μη σας ζαλιζω λοιπον, παρασκευη βραδυ θα μπω στην κλινικη για προκληση. προσπαθω να σκεφτομαι οτι ολα ειναι και θα ειναι τελεια... το λολλακι θα εχει αγκαλια τις κουκλες της τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε κοριτσια το τι το ευχαριστιεμαι στον υπνο μου δεν λεγεται :lol::lol::lol: μεγααααλη απολαυση :lol: κανω κ κατι ζογκλερικα αλλο πραμα :lol::lol: που τα βρισκω? μολις ξυπναω πεφτει κατακορυφα η λιμπιντο

σπιρτουλι δεν υπαρχει περιπτωση....τοσους μηνες δεν καναμε τπτ τωρα θα κανουμε?δεν μου ρχεται κ δεν τουρχεται φυσικα...μονο στον υπνο μας :lol::lol::lol: ααα παρεπιμπτοντως δεν το κανα με τον αντρα μου :lol::lol::lol: αλλα με τον τζεμιλ απτο κισμετ :shock::shock: λετε να κρυβω μια λαμια μεσα μου? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!!

αφηστε κοριτσια το τι το ευχαριστιεμαι στον υπνο μου δεν λεγεται :lol::lol::lol: μεγααααλη απολαυση :lol: κανω κ κατι ζογκλερικα αλλο πραμα :lol::lol: που τα βρισκω? μολις ξυπναω πεφτει κατακορυφα η λιμπιντο

σπιρτουλι δεν υπαρχει περιπτωση....τοσους μηνες δεν καναμε τπτ τωρα θα κανουμε?δεν μου ρχεται κ δεν τουρχεται φυσικα...μονο στον υπνο μας :lol::lol::lol: ααα παρεπιμπτοντως δεν το κανα με τον αντρα μου :lol::lol::lol:αλλα με τον τζεμιλ απτο κισμετ :shock::shock: λετε να κρυβω μια λαμια μεσα μου? :lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Καλά βρε φιλενάδα με τον Τζεμήλ???? 38 εβδομάδες έφτασες!! Πω πώ πώς πέρασε ο καιρός!!! Δεν έμεινε πολύ για να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά!! Με έναν πόνο σου εύχομαι!!!

Και σε όλα τα κοριτσάκια του πόστ εύχομαι με έναν πόνο και με το καλό να κρατήσετε τα νινάκια σας στην αγκαλιά σας!!

Η Lolli λογικά θα έχει γεννήσει τώρα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τεσακι με τον τζεμιλ???χαθηκε ενας κεναν ενας ονουρ ενας μεχμετ βρε παιδακι μου :lol::lol::lol::lol::lol:

το λολλακι μαλλον θα κραταει τις κουκλιτσες της τωρα αγκαλιτσα :x:x:x

σοφουκι μας την εσκασες εεεεε?????δεν πειραζει 2 μερουλες κ θα κρατας το νινακι σου αγκαλια!!!η μαριτινα χαθηκε...μαλλον θα γεννησε το κοριτσακι της,ηταν να ερθει η μπεμπα με τα χιονια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...