Μετάβαση σε περιεχόμενο

Arnitika test...


maryjane

Recommended Posts

maryjane συγχαρητηρια!!! αντε ειδες? μετα απο τοσα αρνητικα τσουπ και το θετικο...την δευτερα να κανεις ενα ακομα και να πας απευθειας για υπερηχο μην σου πω...και οχι δουλειες και αγχος..αντε ποτε θα το πεις στον αντρα σου? αναρωτιεμαι πως κρατιεσαι :-\ :-\ :-\ ...εγω μαζι του το εκανα το τεστ!

maimouditsa σου ευχομαι και στα δικα σου, και να περασει γρηγορα το σ/κ γιατι ειμαι σιγουρη εισαι μεσα στο αγχος.. :-ss:-ss:-ss . Θυμαμαι και εγω οταν ειχα μεινει περιμενα μια βδομαδα απο την περιοδο γιατι ειχα βαρεθει τα αρνητικα απο τους προηγουμενους μηνες και μου ελεγε ο αντρας μου, καντο καντο ειμαι σιγουρος οτι εισαι...και τελικα ημουν... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ax euxaristw koritsakia mou euxaristw para polu... twra perimenoume kai ta kala nea tis maimouditsas.... akoma de tha pw tipota ston antra mou... as perimenw kana dio meroules na eimai sigouri oti einai ola ok.... afiste pou exw pathei sindromo xazomaras - anasfaleias kai exw koitaksei to test 15 fores.. :P...

alla auto me ta arnitika einai ti na pw... den iparxei xeirotero sinaisthima... ouf makria apo oles mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax euxaristw koritsakia mou euxaristw para polu... twra perimenoume kai ta kala nea tis maimouditsas.... akoma de tha pw tipota ston antra mou... as perimenw kana dio meroules na eimai sigouri oti einai ola ok.... afiste pou exw pathei sindromo xazomaras - anasfaleias kai exw koitaksei to test 15 fores.. :P...

alla auto me ta arnitika einai ti na pw... den iparxei xeirotero sinaisthima... ouf makria apo oles mas...

s'euxaristw glukia mou :P an kai de nomizw alla de kses kamia fora ;) ase pou pros to paron den exw vgalei oute ena spiraki ki afto me kanei na elpizw :lol::lol::P:P elpizw ti deftera na xaroume oles mazi :D:D !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thetiki??les??gia na prospa8isw ligaki!! :P:P an kai apo avrio 8a eksarti8ei to ti 8a ginei ti deftera :lol: an stamatisw na trww avrio...telos to oneiro!ti deftera 8a tin ipodexto an oxi....isws kai na panagurisoume glukoula ;):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα κι εγω ενα τεστακι σημερα κοριτσια μετα απο πολλες μερες καθυστερηση και βγηκε αρνητικο....πιστευετε οτι αν το ξανακανω σε μερικες μερες υπαρχει περιπτωση να βγει θετικο :?::?::?::?: δυσκολο μου φαινεται.....στη μικρη μου ειχε δειξει θετικο αμεσως.... ;)

maryjane,συγχαρητηρια!!!!!!!!!!τη δευτερα χοριακη!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΘΕΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!ΜΑΙΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ....ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi katarxin euxaristw....

twra pote eixes periodo kai ti kuklo exeis? einai statheros? pantws egw katheta lew pia oti ontws prepei na perimenoume tin 1i imera kathisterisis gia na kanoume test. oso pio arga toso kalitera. fantasou egw eixa kanei prin 3 meres kai itan arnitko kai ekana xthes kai itan thetiko.. kathe organismos diaferei.. dwse xrono.. akoma omws kai na min eisai mas dinei o theos pollous mines. A! kai kati epipleon..egw eixa kathe mera epafes...diistantai oi apopseis panw se auto.. alla an lavoume ipopsi oti exoume 12 meta vias 24 wres gia na sullavoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryjane,εχω αστατο κυκλο....εχω ταση για εμετο....εχω παραγγειλει τα τεστ απο το ιντερνετ....αυριο ισως ερθουν να κανω να δουμε επιτελους τι γινεται.... :roll: θα πας για χοριακη?????? :?::?::?:

maimouditsa,δε στεναχωριεμαι βρε!!!!!!εχω τη μικρη μου και μου γεμιζει τη μερα!!!!!! ;) απλα,μου φαινεται περιεργο το αρνητικο ενω εχω τοσα συμπτωματα...τοσο της φαντασιας μου να ειναι πια?????? :shock::shock::shock: σου ευχομαι κι εσενα να εχεις σπορακι!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!!skatoules..x8es mou ir8e de me ksexase an kai den exw tin treli roi pou exw alles fores alla kai pali den exw elpides..ti na kanoume de peirazei asxeta ama peirazei apla stamataw na to skeftomai ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΤΗ Κ ΞΕΚΙΝΑ ΔΝΟΜΑΣΚΑΤΑΙΕΣΕ!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ Κ ΞΕΚΙΝΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα maimouditsa κρίμα,ήμουν σίγουρη για σένα..........Δεν πειράζει ,μην στεναχωριέσαι, πάμε δυναμικά για τον Φεβρουάριο και θα δεις που θα έρθει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το σκέφτεσαι αρνητικά μαϊμουδίτσα!!! Κάθε εμπόδιο για καλό και πάμε παρακάτω και εγώ μετά από πέντε μήνες έμεινα.... Για μένα όμως πρέπει να το βγάλεις από το μυαλό για να πιάσει......και θα ρθει θα το δεις! ¨Ολα θα πάνε καλά.....!!!!! Φιλια, Χαμόγελα και θετική ενέργεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιμουδιτσα μου μη στεναχωριεσαι...ολα θα γινουν...δεν ηταν ακομα η ωρα του να ερθει.να μην αγχωνεσαι και συζητα με τον αρραβωνιαστικο σου να ξεκινησετε κανονικα τις προσπαθειες για να εχετε και περισσσοτερες ελπιδες!

Σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιμουδιτσα μου μη στεναχωριεσαι!!!!!!!!!!!την επομενη φορα !!!!!!!!!!!!!αν κ ετσι οπως σου ειχα πει δεν εχεις κ τις τρελες ελπιδες!!!!!!!!!!!θα συμφωνησω με το πασχαλακι,συζητησε το με τον αρραβωνιαστικο σου να ξεκινησετε κανονικα κ ετσι θα εχεις πολυ περισσοτερες ελπιδες!!!!!!!!!! α κ προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι συνεχεια και οχι αγχος!!

σου ευχομαι να ερθει πολυ συντομα ;););):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...