Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολυχρονη ΚΑΤΙΑ


Recommended Posts

Χρονια πολλα να τα εκατοστησεις!!!!!!!!!!!!!!Να εισαι παντα γερη και ευτυχισμενη με την οικογενεια σου και του χρονου με ενα ακομη μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) Ευχομαι ολες οι επιθυμιες σου και τα ονειρα σου να γινουν πραγματικοτητα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια μου χρόνια πολλά πολλά, πολύχρονη κ ότι επιθυμείς!!!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου κ να σε χαίρονται όλοι όσοι σ αγαπούν!!! φιλιά πολλά να έχεις μια ευτυχισμένη μέρα!!!

Χρόνια πολλά πολλά κ στα υπόλοιπα κορίτσια που γιορτάζουν, ότι επιθυμείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτια μου χρόνια πολλά πολλά, πολύχρονη κ ότι επιθυμείς!!!

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου κ να σε χαίρονται όλοι όσοι σ αγαπούν!!! φιλιά πολλά να έχεις μια ευτυχισμένη μέρα!!!

Χρόνια πολλά πολλά κ στα υπόλοιπα κορίτσια που γιορτάζουν, ότι επιθυμείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατια μου πολυχρονη οτι επιθυμεις,να τα εκατοστησεις να σε χαιρονται!!

Δεν θα σου πω χρόνια πολλά.

ευχή συνηθισμένη

Μα θα σου πω όπου κι αν πας,

χαρά να αναμένει.

Με ταχυδρόμο την καρδιά,

τη σκέψη αεροπλάνο

Στέλνω ευχές, χρόνια πολλά, σε φίλους που δε φτάνω.

Όσες ευχές απλόχερα

οι άλλοι θα σας πούνε

Εγώ απλά σας εύχομαι

αληθινές να βγούνε

φιλιααααααααααα πολλααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατια μου πολυχρονη οτι επιθυμεις,να τα εκατοστησεις να σε χαιρονται!!

Δεν θα σου πω χρόνια πολλά.

ευχή συνηθισμένη

Μα θα σου πω όπου κι αν πας,

χαρά να αναμένει.

Με ταχυδρόμο την καρδιά,

τη σκέψη αεροπλάνο

Στέλνω ευχές, χρόνια πολλά, σε φίλους που δε φτάνω.

Όσες ευχές απλόχερα

οι άλλοι θα σας πούνε

Εγώ απλά σας εύχομαι

αληθινές να βγούνε

φιλιααααααααααα πολλααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΕΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΤΟΜΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.

ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ.

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΕΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΤΟΜΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΑΝ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ.

ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟΥΣ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ.

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΙΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ, ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΤΩΡΑ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΙΑ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ,ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ, ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ!ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΤΩΡΑ!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις κατια και χρονια πολλα μεγαλη να γινεια με ασπρα μαλλια.........κοριτσακι μου γλυκο να ζησει να ευτυχησεις οτι ποθεις και επιθυμεις γρηγορα να το αποκτησεις.....να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν και εννοειται να χαιρεσαι την οικογενεια σου....να ζησεις παρα παρα πολλα χρονια.....και του χρονου με ενα ακομη ζουζουνιαρικο μπουρμπουλινι.......φιλακια πολλα πολλα......πολλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις κατια και χρονια πολλα μεγαλη να γινεια με ασπρα μαλλια.........κοριτσακι μου γλυκο να ζησει να ευτυχησεις οτι ποθεις και επιθυμεις γρηγορα να το αποκτησεις.....να σε χαιρονται οσοι σε αγαπουν και εννοειται να χαιρεσαι την οικογενεια σου....να ζησεις παρα παρα πολλα χρονια.....και του χρονου με ενα ακομη ζουζουνιαρικο μπουρμπουλινι.......φιλακια πολλα πολλα......πολλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpouloμου ήρθε επιτέλους!!! Άντε να ηρεμήσεις και να ξεκινήσεις την καινούρια σου προσπάθεια!!   @ΛΕΥΚΗ μου έκανες χοριακη;;;   
    • Κορίτσι μου καλά έκανες και μίλησες με το γιατρό σου αφού σε απασχολούσε τόσο πολύ. Χαίρομαι που ηρεμήσες για την ώρα και να απολαύσεις το γεγονός ότι δεν έχεις πολλά έντονα συμπτώματα ❤️ πλησιάζει και το πρώτο ραντεβού σου, και με τέτοια χοριακή εκτός από σάκο μπορεί να δείτε και λεκιθικο πιστεύω! Όλα βαίνουν όπως θα πρεπε μέχρι στιγμής οπότε ζήστε το ✨ ένα βήμα τη φορά 🥰
    • Καλησπέρα κορίτσια! Πως τα πατε με τη ζέστη; Χθες οπως εγραψα και πιο πάνω, τα συμπτώματα με άφησαν... Κατα το απόγευμα αργουτσικα, με εζωσαν τα φίδια πως παει το εχασα το μωράκι. Πηρα τηλ τον γιατρό μου. Μου ειπε πως γι αρχή δεν αγχωνόμαστε γιατί ειναι κατι που συμβαίνει πολύ συχνά στη βδομάδα που βρίσκομαι εγώ αλλα μου λεει , επειδή και να πάω να με δει, ο υπέρηχος στις 5+4 δεν πρόκειται να δείξει κάτι περα απο τον σάκο, οποτε μου πρότεινε, να κάνω χοριακη.  Εγω του λεω θα είναι αξιόπιστη όμως; Γιατι απο 2000 και πανω και ειδικα απο 6000 και πάνω δεν αυξάνεται ανα 48ωρες αλλα ανα 4 ημέρες περίπου. Μου ειπε πως θα φανει διπλασιασμός. Οταν το κλεισαμε βέβαια ημουν αποφασισμένη να μην παω γιατι πιο πολυ θα με μπερδευε και θα με αγχωνε.. Εν πάση περιπτώσει, το πρωί που ξύπνησα ημουν ακόμα "καλύτερα" 😱😱 λεω παει... Αυτό ήταν. Οπότε με μιση καρδια πηγα για χοριακη. Σε ολη τη διαδρομή (15λ περπάτημα), περαν απ οτι δεν κουραζομουν καθόλου, ενω μεχρι και χθες τουλάχιστον μου ειχε μεινει εστω μια κουραση να ελπίζω, δεν ειχα ουτε αυτο. Οπότε σχεδόν έκλαιγα απο τη σιγουριά μου. Για να μην μακρηγορώ, βγηκαν τα αποτελέσματα και δοξα τω Θεω, απο 1100 που ειχα την Πέμπτη που μας πέρασε, σήμερα εχω 9200. Διπλασιασμο νταν μεσα σε 3 48ωρα!! Δεν θα κανω αλλη, γιατι μου ειπε να κάνω 2 μεσα σε ενα 48ωρο , αλλά νομίζω η σύγκριση με την χοριακη της Πέμπτης που ειναι ακριβως 3  48ωρα αρκεί. Ειμαι πολυ χαρούμενη και ανακουφισμένη. Ελπιζω να μην χαίρομαι τσάμπα και όντως να είναι καλή η τιμη της, γιατι αν κρίνουμε και απο το γεγονός πως απο 6000 και πανω θελω καπου στις 4 ημέρες, θεωρώ πως ειναι καλή τιμή.
    • οχι σαν περιόδου... είναι ενοχλητικός πονος ..οταν καθομαι ή ξαπλώνω ανάσκελα δεν με πονάει... όταν σηκώνομαι ή πάω να γυρίσω απο την δεξιά πλευρά τότε με πονάει...θα μιλήσω το απόγευμα με τη γιατρό...σηκωσα λίγο βαρος προχθές...δεν ξέρω αν παίζει ρόλο και αυτό 🤷 σημερα περιμένω και την συρταριέρα...θα εχω δουλειά 🤦
    • Πολύ όμροφα νέα κορίτσι μου!! τι όμορφο συναίσθημα αυτό που περιγράφεις 💖 κι εγώ έκλεισα για 18/06 που θα έχω κλείσει τη 10η εβ να το δω το γλυκάκι για να ηρεμήσω! αυχενική έχω κλείσει 1/07! Αυτό που λες, άντε να φτάσουμε στο τέλος του τριμήνου για να απολαύσουμε έτσι το καλοκαιράκι 🙏 εύχομαι τα καλύτερα σε όλες μας ☘️💖 περιέργο πάντως αυτό με την ούρηση, δε το χω ξανακούσει κι εγώ να σου πω την αλήθεια! Πάντως εμένα τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν. Κυρίως έχω παρατηρήσει ότι νιώθω απίστευτη δυσφορία και κούραση όταν είμαι σε εξωτερικές δουλειές και πάντα κάνω εμετό μετά από τέτοιες εξορμήσεις γιατί με προκαλούν οι διάφορες μυρωδιές απ τα μέσα, τον κόσμο, κτλ. Ευτυχώς η δουλειά μου είναι κατα βάση απ το σπίτι, οπότε όσο είμαι μέσα είμαι σχετικά καλά. Νιώθω ότι κουράζομαι απίστευτα όταν έχω πολλά μιτιγκ ή παρουσιάσεις που χρειάζεται να μιλάω εγώ κυρίως, όπου μου κόβοται συνήθως η ανάσα ένα πράμα. Κι όλοι με ρωτάνε αν είμαι καλά, και λέω ότι είναι εποχικές αλλεργίες 😅 όπως σας είπα το μόνιμο σύμπτωμα είναι το στήθος - όλα τα άλλα είναι σχετικά σε μένα τλχ. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...