Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

afrodite mou i kampili mou vgike 107 me orio 74-106 alla stis egkioules afinoun to orio k mexri 130 etsi eimai mia xara mou eipe i maia..

georgi mou exei 1 wra pou kanw dialeimma :D ws tis 5 pou exw na paw gia apotrixwsi sigoura 8a tis kanw oles..

μπραβο αντρια!!!!πολυ ωραια!!!τωρα, επομενως, εχουμε μεινει για καμπυλη η samarcande κι εγω... δεν θυμαμαι καμια αλλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη λεω να φτιαξω κρεατοσουπα για βραδινο και μαλλον κοτομπουκιτσες για τον ανδρα μου. Για γλυκο εχω κεκακι.

Που ειναι οι αλλες κοιλαρες; κοιμουνται ακομη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!

Afrodite,κι εγω δεν έχω κάνει καμπύλη! Ρώτησα το γιατρό μου και μου είπε " Αφού δεν ασχολούμαι εγώ με το σάκχαρο γιατί ασχολείσαι εσύ?" Όσες φορές έχω κάνει glu νηστική είναι 75-85 (φυσιολογικές τιμές) οπότε δεν το κρίνει απαραίτητο... Λέω να μην αγχωθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες κ μπαμπακα!!!!!

αντε βρε γιωργο γιατι χανεσε????να ερχεσε πιο συχνα να τα λεμε!!!!ζοριζετε κ το μαριαννακι ε?θα ηθελα καποιος να βγαλει ενα κρεββατι με τρυπα στην κοιλια να μπορουμε να ξεκουραζομαστε καλυτερα :lol::lol::lol:

βρε γεωργιαννα κοιλαρες??? =)):))=)):))=)):))=)):))=)) τρελοκομειο :lol::lol::lol: για φαγητο ειμαι αναμεσα σε δυο η κρεατοσουπα οπως εσυ η κανεναν μουσακα...μαλλον θα κανω την σουπα ειναι πιο ελαφρυα πω πω γρηγορα αποφασιζω ε??χαχα :lol:

αντρια καλες δουλιτσες κ χαλαρα ε!!!παντως χαρα στο κουραγιο σου αφου αντεχεις ακομη κ κανεις τοσα πραγματα!!!εχεις κ το ξεμαλλιασμα το απογευμα..αουτς ποναω μονο που το σκεφτομε...θα ηθελα μολις γεννησω να το δοκιμασω σιγα σιγα γιατι τωρα ζοριζομε πολυ κ ειναι σπαστικο καθε λιγο κ λιγακι το ξυρισμα.

ελενακι μου τι γινετε με το μωρακι???σας σκεφτομε συνεχεια απο την ωρα που μας το ειπες...τι κανει η ψυχουλα???επεσε ο πυρετος???

αφροδιτακι τωρα πλεον η φαω πολυ η λιγο παντα εχω συνοδευτικο κ μια σοδα :lol::lol::lol: δεν εφαγες πολυ το στομαχι σου μικρυνε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw na deis Soulla mou twra pou to skeftome axxx poso ponaw hehe..Mono me tin idea pws 8a paw to apogeuma me pianei to stomaxaki mou apo to agxos alla prepei na ginoun o andras mou den pantreutike arkouda :D k pali 8a ta kanw arxes maiou na eimai etoimi k gia tin genna..Exw k pollous ponous stin koilitsa k agxw8ika giati skeftika pws einai logw twn douleiwn pou kanw alla me 8imise i mama mou prin ligo pws einai to kramvi (laxano) pou efaga x8es k fernei ponous k mou elege 4es ftanei kramvi (laxano) k avrio 8a ponas k den tin akouga :cry: kala na pa8w :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κοιλάρα εδώ δηλώνει ευθαρσώς πως ναι, κοιμόταν!!! Πολύ καλημέρα σας!

Ξύπνησα με κέφια και ετοιμάζομαι να πάω μια βόλτα Λητώ και ΙΚΕΑ! (φιλόδοξο πρόγραμμα) Έχω να περάσω κι από ένα ΚΕΠ για λίγη γραφειοκρατία...

Θα σας δω το απόγευμα. Φιλιάααααα!!!

Πω πω τώρα είδα το τικεράκι: 100 μέρες μείνανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, αυριο στις 6μμ έχει συνάντηση για τη μαμά στο πρεναταλ στον πειραιά. Όποια είναι κοντά και θέλει να έρθει μπορεί να παρει τηλ. 210 4120463 για να σημειώσουν το όνομά της! Εγώ και η lule θα πάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera stis omorfes zoumpourloudikes koilitses m!!!!eiste oloi kala apoti vlepw!!!

gia to zagxaro mh skate edw egw eixa meta apo 1 wra 123 kai o giatros mou eipe na mhn agxwnomai gia tpt kai apla na apofevgw ta gluka...kata talla apo ta alla na trww kanonika!!

samaracande nai mporw na pw pws se zhlevw!!!efxomai na kaneis tis kaluteres epiloges!!!thelw kai gw na paw sthn agora kai gia formakia gia to mwro kai sentonakia gt krevataki phra,allaksiera eipa na mhn parw,h mama mou me allaze sto krevati leei kai den epathe kai tpt..opote lew na akolouthhsw ta vhmata ths!!!

koritsia,afto pou me trwei pio polu einai oti foraw edw kai 6 mhnes ta idia rouxa...giati einai sygkekrimena afta pou me xwrane kai ola se mounta xrwmata!!!!tha trelathw!!!ektos tou oti apo kataksanthh pou hmoun ta exw vammena skoyra kastana kai me pianei allos ponokefalos..den mporw na me vlepw!!!xaxax:-)))

geogri mou exeis dikio tha grafw mesw ths apanthshs,ektos an apantw kati sygkekrimeno gt ekei xreiazetai na parathetw kai thn erwthsh pou exei prokupsei...exw kai ena provlhma mh kalou mnhmonikou kai den sygkratw ta onomata!!!pote!!genika den evales polla kila eisai mia xara egw mexxri ton 6 eixa valei hdh 10 kai krathhthika me nyxia kai me dontia kai evala mono 1 ston 7 kai ligo twra.ax gourouna eimai opws kai na to kanoume!!!

pantws ola ta koritsia pou diavasa shmera den exete valei polla kila aneksarthta apo thn oreksoula sas!!!xairomai!!!!:-)))

andria polu gelasa me to fouskwma gt kai gw afto pathainw me to laxano...alla to latrevw polu!!!kai na fantasteis twra kanw laxano me kreas!!!xaxax!!pros to faghto..ti einai o ponos!!!ax thee mou pou katanthsa...!!!filiaaaaaaaa se ooooolessss!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxxaxaxax!!!ti gelio!!!egw avrio tha exw tetoia symptwmata!!!parolafta me tis douleies parto xalara opws egrapses..me dialleimata!!!giati opws kai na to kanoume eimaste me epipleon varos!!!egw exw allo provlhma...den kserw ti na kanw na perasei h wra...teleiwnei kai to fai..symazepsa kiolas..ouff!!! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι περισσοτερες κατερινακι εδω μεσα δεν εβαλαν πολλα κιλα τα σκηπτρα τα κραταμε εγω κ η γιουλι που βαλαμε αρκετουτσικα αλλα δεν μασαμε θα τα χασουμε...λεω εγω τωρα :lol::lol::lol: παντως πηγα τωρα κ εφοδιαστικα με φρουτα να τρωω το βραδυ να μην σκαω πηρα φραουλιτσες μπανανες αχλαδια κ μανταρινια γιαμ γιαμ!!!!το λαχανο μου αρεσει κ μενα πολυ ακομη κ χωρις κρεας μαγειρεμενο μονο τουρσι μαγειρευτο δεν μου αρεσει καθολου το τρωω αναγκαστικα οταν κανει η πεθερα μου για να μην την προσβαλλω,εχθες τους ειπα οταν γεννησω να με φερουν μαγειριτσα μεσα στο νοσοκομειο να φαω κ εγω μια που θα με βρει το πασχα μεσα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase filenaditsa...tha ta xasoume...mh masas!!!xaxaxax :? mono pou skeftomai oti tha kanw polla pragmata pou den mporousa na kanw prin mou ftanei!!!!!pantws twra kai gw mazi sou eimai..de mporw na kraththw me tipota...ti mou thymises twra tis fraoulitses???olo to xeimwna tis oneirevomoun!!!kai thn prohgoumenh vdomada phra alla epeidh exw allergia fouskwse to xeilh mou!!!ena frouto maresei kai mena kai exw allergia...xaxaxax!!!pantws kala kaneis me ta frouta...tha deis tha allaksei polu o metavolismos sou kai h diathesh sou!!!to kana gia enamish mhna me salates kai froyta(etrwga kanonika apla oxi thganita)kai allaksa teleiws!katholou prhksimo kai as eimai paxoulh!!!:-)))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina mou nai sigoura xalara aplws epeidi menw polles wres spiti 8a itan ntropi mou an toulaxistoo 1 fora tin evdomada den ekana ta vasika (toualetes-mpania,3eskonismata,simmazema kouzinas k sfoggarisma) aplws pistevw (apo oti akousa apo alles kopeles stin Ellada) ta spitia sas den einai k toso megala me sigkrisi me emas stin Kipro k gi'auto kourazome pio poli gia na to ferw se mia ta3i giati einai 147tm (spiti) k 174tm (avli-verantes) k fenete se 'sas pws eimai spastiki me tin ka8ariotita enw den isxuei auto me pare3igisate :)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pw pw andria!!!para polu megalo spiti exeis emena einai 70 tetragwnika!!!mpa oxi den se parekshghsa kai katholou malista...kai kala kaneis pou kaneis douleies apla apefyge ta shkwmata kai ta skupsimata!!egw kanw hlektrikh xwris na skyvw kai mia fora thn evdomada vazw ton antra mou na kanei katw apo ta krevatia klp!!!kata talla prepei na kinoumaste...pairnei lene thesh kai to mwro!!!xaxxax!!!!filia glukia mmmmmm!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinaki mou oi alles oi kopeles me astievoun me tis douleies k mou mou lene na pigenw k ap'ekei na tous tis kanw =)) =)) ..

Skeftou einai k apo ta mikra spitia to diko mou (einai 3 ipnodwmatiwn) genika stin Kipro kanoune epavles k ginontai doules twn spitiwn, skeftou tou aderfou mou pou teleiwnei twra to xtisimo einai to diplasio k vale apo to diko mou..Egw exw 12 para8ira k o aderfos mou 24 :o:shock: skeftou tis giortes otan prepei na ginoun ola!!! Tin lipame tin nimfi mou alla egw tous elega tin gnwmi mou mikro alla leitourgiko alla den me akougane..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κοριτσια...Ξυπνησα το πρωι για να παω στο Ελενα αλλα επειδη επρεπε να παω κ φαρμακειο,τελικα δεν προλαβα οποτε το αφησα για αυριο.Ευτυχως μου εκανε το βραδυ μασαζ στο κεφαλι ο αντρουλης μου επι ωρες κ ετσι περασε λιγο η ημικρανια χαλαρωσα κ καταφερα να κοιμηθω.

Το πρωι μετρησα τον δεικτη ζαχαρου κ ενω το οριο ειναι 90 ημουν 125...κ ολα αυτα επειδη εφαγα λιγο ρυζακι παραπανω με καλαμποκι :cry: Μακαρι οι επομενες να ειναι καλυτερα...

Εν τω μεταξυ 8α μαζευτουμε απεναντι στα ξαδερφια ολα εκει μαζεμενα να ψησουμε ηρ8αν κ απο Κρητη ενα ζευγαρακι που αγαπαμε ...ρακιες κ τετοια...εγω 8α παρω το κουνουπιδι μου κ τον μετρητη μου παραμασχαλα κ 8α παω Η ΓΡΙΑΑΑ!!!! σνιφφφ....Δεν πειραζει ολα γινονται για καλο ,χαλαλι ειπαμε....

μεγαλη ρουφιανα η ουρα ε???χαχχα

Αυριο 8α ερ8ει η αδερφη μου να κατσουμε σπιτι μαζι μιας κ 8α ειμαι κ μονη μου,να δουμε DVD με μωρα 8ηλασμου κτλ...να τα πουμε,να φαμε τα διαιτικα μας μιας κ αυτη εχει προβλημα με την πιεση κ κανει διατροφη... κτλ....ειναι επισης εγκυος εχουμε μια εβδομαδα διαφορα!!!Φοβερο ε???

Βρε κοριτσια κατι ασχετο τηλ ολη μερα στο 184 για ραντεβου ΙΚΑ κ ολο μιλαει!!!Τι στο καλο γινεται???

Μαριτινα με το καλο κοριτσακι μου....8α εισαι απο τις πρωτες βλεπω ,αντε να εχουμε ευχαριστα νεα!!!

Στεισυ 8α σου βαλω φωτο οταν τελειωσω,βεβαιως...Γεωργιαννα μου υποσχε8ηκα πως μεχρι τελος Μαρτιου 8α ειναι ολα ετοιμα...το πλανο που σας ελεγα???Το καλοπου του 8ελω αλλιως 8α κοιμη8ει σε παγκακι οχι στον καναπε!!!χαχχαα....του εχω εμπιστοσυνη ενταξει....φιλιαα πολλα!!!!Καλο μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου αρεσει που το εχεις παρει στα αστεια!! Κουνουπιδι καλο ακουγεται! Στο 184 θα περνεις μετα την 1, ειδικα την Δευτερα που ολοι περνουν. Εγω τις περισσοτερες φορες περνω τηλ. κατα τις 17.00.

Ανδρια ειναι πραγματι μεγαλο το σπιτι σου , απλα εσυ καθαριζεις το σπιτι μια φορα μαζεμενα, ενω οι περισσοτερες απο μας το κανουμε σιγα σιγα.

Συμφωνω με την Κατερινα προσοχη στην σκουπα, πιανομαι ασχημα οταν σκυβω. και εγω βαριεμαι και περναω αρκετη ωρα στο φορουμ. Εχουμε κανει ωραια παρεα εδω.

Στεισι κακος που δεν σου εκανε την καμπυλη σακχαρου, αλλο την πρωτη ωρα που ειμαστε νηστικες και αλλο ποσο μπορει ο οργανισμος σου να το απορροφισει. Ειναι επικυνδινο γενικα. Και εγω τον παρακαλουσα να μην το κανω, στο πρωτο μου μου ειχε βγει πολυ καλη, αλλα ηταν ανενδοτος.

Σουλα εχει πολυ γελιο με την μαγειριτσα, και εγω σκεφτομουνα εαν γεννησω εκεινες τις μερες θελω να μου φερουν κοκορετσι!! Αλλα παρακαλαω μηπως γεννησω πριν και να ειμαι σπιτι με τον μπεμπη.

Τι θα βαλεις στην κρεατοσουπα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GeoV mou autes oi sinantiseis me siggeneis k 3aderfia mou aresoun poli , eimai mezoukli :D

Ναι ειναι πολυ ωραια,περισσοτερο γτ ειναι περιπου 10 ξαδερφια στην ιδια ηλικια πανω κατω ολοι κ στην ιδια φαση....βγαινουμε χαβαλε κ τετοια....Ευτυχως τωρα μετακομισαν κ οι υπολοιποι στην γειτονια κ γινονται σχετικα συχνα συναντησεις....Ειμαστε κ γλετζεδες χαχχαα!!!

Γεωργιαννα ποιος τον πιανει τωρα!!! χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GeoV mou to pe8imisa poli auto..Sto patriko mou mename ola ta 3aderfia dipla-dipla k twra pou ir8a se alli perioxi fisika den einai k makria 10 lepta me to autokinito apo to patriko mou alla pali den poli vre8omaste..

georgianna mou ta kanw mazemena giati alles fores ta moiraza k eftane i mera pou eprepe na ta 3ana 3ekinisw apo to arxi =)) k den evlepa to spiti mou mia mera lampiko enw etsi mporei na trww olokliri tin mera mou alla tis alles 6 meres sxedon den kanw tipota aplwnw sto kanape xouxouliazw k xairome to ka8aro spitaki mou i pernw tous peripatous..

George ma se steilane? :lol: ka8e mera prepei na mas gra4eis wraia logakia k na mas sigkiniseis? den mas lipase egkio ginaikes? :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τις πιο όμορφες αλλά και πιο σημαντικές στιγμές στη ζωή της γυναίκας είναι οι ημέρες της εγκυμοσύνης. Σαράντα εβδομάδες κύησης που σε κάθε μια μέρα από αυτές βιώνει το θαύμα της αγάπης του Δημιουργού Θεού. Ένα θαύμα που δύσκολα μπορεί να το συλλάβει ο ανθρώπινος νους.Θεέ μου, Σ' ευχαριστώ γι αυτή τη μεγάλη χαρά, αυτό το μεγάλο δώρο που μου χάρισες.

πω πω βρε Γιωργο, εκει που χαζευω και γελαω με τα σχολια των κοριτσιων για την κατασταση μας, τσουπ, λες κατι τοσο ομορφο και με κανεις λιωμα!!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

τι ευαισθητος που εισαι!!!!! ωρες ωρες νιωθω πολυ γαιδουρα!!! :D:D:D:D:D

γυρισα κι εγω απο κατι εξωτερικες δουλιτσες, πηραμε και τα υφασματα για την κουρτινα και τα μαξιλαρακια της μπουμπους ( θα τα ραψει η μαμα μου ) και παω να φαω τα περισσευουμενα απο τις 2 μαμαδες ( μαμα και πεθερα ) μπας κι αδειασει το ψυγειο!!!!

λεω να παω την πεμπτη να κανω τη καμπυλη, λετε να μη φαω γλυκο μεχρι τοτε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου στην κρεατοσουπα βαζω μονο μοσχαρακι πατατουλες καροτακι αλατακι κ λιγο ελαιολαδο σμερα εκανα εξαιρεση κ εβαλα κ σελινο,κανω προβες απο τωρα για τις κρεμουλες που θα κανω στην μπεμπα :lol::lol::lol: εσυ πως τι βαζεις???νομιζω πως τα λαχανικα δεν τα τρως η κανω λαθος???εμενα μου ειπε 20 απριλιου αλλα πεφτει τεταρτη οποτε την ανασταση μεσα στο νοσοκομειο θα την κανω θα χασω κ το αρνι :cry: εκτος αν με βαλει δευτερα κ βγω παρασκευη :D

οντως γιωργο εισαι πολυ τρυφερος!!!τυχερη η μαριαννα κ το μωρακι που σε εχουν στην ζωη τους!!!

τις οικογενιακες συγκεντρωσεις της λατρευω!!!πασχα χριστουγεννα πρωτομαγια κ τετοια τρελενομαι!!!μαζευομαστε ψηνουμε γελαμε...ειδικα οταν ερχετε ολο το σοι κ απο την σαλονικα!!!τωρα πλεον αραιωσαν αυτα λογω ενος πολυ δυσαρεστου γεγονοτος που συνεβει κ στοιχησε πολυ σε ολοι την οικογενεια :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...