Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

geia sas fouskitses!!!ti kanete??

AFRODITI asta..ki egw stin 1i egkimosini petaga...auti mou vgike teleiws diaforetiki..einai k xamila to mwro apo twra...opote...

elenaki mou perastika sto anipsaki sou!!!esu pws pas???

soulitsa ti leei i korakla???exeis dikio s auto pou eipes..apla kalo einai oso mporoume na apofeugoume tin kaisariki giati den pauei na einai xeirourgeio..kai angkastika se ola ta paidakia tha kaneis kaisariki...!egw twra ithela na prospathisw gia fusiologiko..alla to mwro idi einai me ta podia katw,exei mplextei me tolwro sto laimo tou kai episis sto 1o ekana idi kaisariki pali logw lwrou..opote den exw epilogi..

iliodwra mou ti kaneis koritsaki mou?i beboula sas??

gioulaki ola kala???eftase 1700 o antraklas?/pwpw..ante pernaei o kairos...

giwrgaki ti kanei to marianaki?apo oikonomika xalia maura oloi..midenos eksairoumenou..alla prospathoume gia to kalutero...mporoume na kanoume ki alliws?

touristria pws pas?ti wraia i photo!!!ftou ftou...

geov mpravo sou me ti diatrofi..kali sunexeia k upomoni..pernaei o kairos!!!oso gia ta lefta..apo to ika sou dinoun epidoma toketou!gurw sta 900 einai me kaisariki..gia fusiologiko den kserw..!kai gia to dwmatio..kapoios mou eipe oti me kaisariki se dimosio thewreitai xeirourgeio opote i xrewsi gia kalo dwmatio einai elaxisti kai gia fusiologiko gurw sta 300 eurw..!zita apo to elena to kostos gia na ksereis..

afro mou ola kala?ki emas mas teleiwse to petrelaio kai eimaste me ta air condition afou gia na erthoun na mas valoun theloun 400 eurw afou den exrontai gia ligotero apo 1 tono!!alla pou tha ta vroume den kserw..

se oses ksexasa filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ σε ζηλευω γεννασ δυο ευδομαδες πιο γριγορα απο εμενα ....μαρτυριο ειναι ...

πως προετοιμαζεισ τον μικρο σου ?

εγω παρηγγειλα σημερα και ενα παραμυθι εκτοσ απο οτι του λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tou leme diafora...alla na sou pw tin alitheia epeidi den ufistatai to mwro gia ta paidakia mas..afou vrisketai mesa stin koilia kai den einai kati orato einai duskolo!opote otan tha erthei tha doume ti tha ginei..ekei tha fanoune ola!!xaxa!

paizei k na gennisw polu nwritera afou paw gia kaisariki...!o manwlakis ti leei mexri stigmis!etsi den lene to paidaki su?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai kala thimase etsi to lene

filaei thn kilitsa mou kserei oti ekei mesa exei nini ,anisixei otan me akouei na kano ax bax kai erxete na dosei makia sto nini ,tou lew oti tha gennithei kai tha to xaideuei kai tha tou kanei kai auto geia kai tha ton agapaei kai autos gelaei kai xerete ....kala dixnei na to exei parei ....tha diksei molis bgei xaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι ολα θα πανε καλα! περαστικα στο ανιψακι σου...

εγω μαλλον ειχα συσπασεις αποψε ... και τρομαξα..

και το γενικο σχολιο της βραδιας ειναι οτι οι αντρες αραγε προσπαθουν πολυ για να μη μας καταλαβαινουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι ολα θα πανε καλα! περαστικα στο ανιψακι σου...

εγω μαλλον ειχα συσπασεις αποψε ... και τρομαξα..

και το γενικο σχολιο της βραδιας ειναι οτι οι αντρες αραγε προσπαθουν πολυ για να μη μας καταλαβαινουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Τι μου κανετε; Τι εχει το προγραμμα σημερα, βολτουλες;

Αφρο συσπασεις εχουμε ολες μας και ειδες ειχα περισσοτερες και μου ειπε να ξεκουραζομαι. Αυτο μου τους ανδρες δεν το καταλαβα καλα. Κανουν προσπαθειες για να μην μας καταλαβουν;

Εγω ειμαι ηρεμη και ευτυχισμενη, παρολο που κοιμηθηκα μονη μου (κοιμηθηκε στον καναπε για αλλη μια φορα), αλλα χθες που ειμασταν για ψωνια ηταν πολυ τρυφερος και ολο απο το χερι με επερνε σαν να ειμασταν τον πρωτο καιρο.

Τι θα μαγειρεψετε σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γιωργιαννα μου,

απλα εχω νευρα με τον δικο μου θεωρω οτι δεν καταλαβαινει αυτονοητα πραγματα κι εγινα πολυ χαλια εχθες... και δεν τον ενοιαζε, τελος παντων. Μπουτακι αρνακι στη γαστρα με πατατες θα φτιαξω σημερα...

εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!! μονη στο σπιτι, ο αντρουλης μου εχει παει σε μια δυσαρεστη υποχρεωση... :(:(

ελπιζω να ειστε ολες καο ολοι καλα!!!

ελενα, ευχομαι να εχει βγει το ανιψακι σου απο τη θερμοκοιτιδα, και συντομα να το εχει η μανουλα του στην αγκαλια της!!!!

αφρο, πολυ μ'αρεσει το μπουτακι με τις πατατουλες!!! :):):):):) ζηλεψα λιγο, γιατι εμεις θα φαμε στην πεθερα μου, που θα κανει μουσακα και παντα βαζει κανελα στον κιμα, κι εμενα μου μυριζει πολυ και δε μπορω να τον φαω...ιδιοτροπιες!!!!παντως, δεν εχω μαγειρεμα και μαλλον θα παω στη μαμα που εχει ερθει και μενει στη γιαγια μου!!!

γεωργιαννα, ελπιζω να εισαι καλυτερα!!!!!

ΑΦΡΟΔΙΤΗ τι κανεις;;;; πως ειναι η μεση σου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφρο μου ηρεμησε δεν προκειται να καταλαβει ποτε, εγω πια αδιαφορο (οποτε μπορω). Το εχω παρει αποφασει οτι δεν μας καταλαβαινουν.

Θα φτιαξω μπιφτεκια για το βραδυ, αλλα τωρα να φαω το μεσιμερι εχω ψαρονεφρι και θα το κανω με κρεμα γαλακτος και μουσταρδα, και ο Θεος βοηθος.

Αλλαζεις μηνα σημερα και εγω αλλαζω καθε 22. Παντα για να γεννησουμε μας δινουν και 6-7 μερες απο το 10ο μηνα.

Αφροδιτη ειμαι καλυτερα, αλλα το πρωι παλι κατι ενοχλησεις ειχα και ετσι παρατησα τα πιατα. Δεν εισαι ιδιοτροπη, αλλο κοκκινιστο που παει λιγη κανελα και αλλο στο μουσακα. Φαε μονο την μελιτζανα και τις πατατες.

Το προγραμμα μου σημερα ειναι πολυ γεματοοοο ΣΠΙΤΙ και ΞΑΠΛΑ. Ευτυχως εχω και εσας να περναει η ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!

γεωργιαννα μου πολυ ομορφο λικνο!!!!!ολη η σειρα μου αρεσε!!!!!

αφροδιτη κ εμεις στην πεθερα μου σημερα θα φαμε,το εχουμε καθιερωση καθε κυριακη να τρωμε ολοι μαζι :D

αφρο τον γυναικολογο :lol::lol::lol: ετσι το μετρας εσυ με τις εβδομαδες????εγω μετραω με την πητ για να μην μπερδευομε :lol: ακομη 2 μηνακια!!!!το φαγητο σου πολυ σπεσιαλ!!!!

οσο για τους αντρες εχεις απολυτο δικιο κανουν τα παντα για να μην σε καταλαβουν!!!

σαν μωρα κανουν :x

τζοαννακι γλυκες τα αγορακια σας!!! :x

που ειστε υπολοιπες ζουζουνες????

αρχισα να μετραω κ εγω αντιστροφα επιτελους!!!!!!!!ακομη 8 εβδομαδες :D αντε να γεννησω γιατι πραγματικα αρχισα να κουραζομε...ειναι υπεροχο να περιμενεις μωρακι να το νοιωθεις να μεγαλωνει μεσα στο σωμα σου αλλα οι τελευτεοι μηνες δεν παλευοντε νοιωθω θα σκασω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΧΘΕΣ!!!ΟΛΗ ΤΗ ΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ...ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΕΜΙΣΤΑ ΜΕ ΧΟΡΤΟΠΙΤΑ ΓΕΝΙΚΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΛ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΝΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΦΙΛΟΘΕΗ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΧΘΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ 6 ΧΡΟΝΙΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΧΕ ΤΡΑΚΑΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΗΜΕΡΑ....ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΗΜΟΥΝ ΕΞΟΥΘΕΝΩΜΕΝΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...

ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ...ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ...

ΕΣΕΙΣ?ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ??ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΧΟΥΖΟΥΡΙ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες!! Τι κανετε? Χθες πηγαμε στα Jumbo, γινοταν πανικος! Ηταν Σαββατο... Ειναι και Αποκριες...Ψωνισαμε μικρομπεμπεδοπραγματα και χαζεψαμε γενικως...Σημερα εδω στο σπιτι θα ειμαστε, εφτιαξα μια μακαροναδα, θα φαμε, θα ξεκουραστουμε, κουβεντουλα...

Ελενα μου ευχομαι ολα καλα με το ανηψακι σου να πανε και γρηγορα να το παρετε αγκαλιτσα!!

Οι υπολοιπες μανουλιτσες, οπως διαβασα ειστε ολες καλα! Σας φιλω!! Καλο μεσημερι! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες μου! (αν και μεσημέριασε)

Εξαιρετικά κακή διάθεση σήμερα, κοιμήθηκα άσχημα, σηκώθηκα πιασμένη, έβλεπα και εφιάλτες και από την ώρα που σηκωθήκαμε είμαστε στη κόντρα με τον άντρα μου και αναρωτιέμαι πόσες υποχωρήσεις θα κάνω ακόμα... Δε ξέρω Άφρο μου αν κάνουν προσπάθειες να μη μας καταλαβαίνουν, πάντως αισθάνομαι πως δεν υπάρχει καμία επικοινωνία στα θέματα που με καίνε αυτή την εποχή. Και μια αναβλητικότητα τρελή! Ειλικρινά σήμερα αισθάνομαι εξουθενωμένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou ir8a k egw!!

Emeis simera exoume na pame se vaftisi..Vaftizei o 1os mou 3aderfos to agoraki tou k eipame na pame k stin ekklisia (i wra 5 einai) giati einai ntropi k epeidi to spiti tou einai pio katw apo tin ekklisia k den to eidame akomi prosfata metakomisane k etsi eimaste kalesmenoi gia kafe meta tin leitourgia giati stis 8 einai to fagito..

Den mageire4a simera giati emeine poli kolokasi giaxni me xoirino kreas apo ta xtes k einai krima na to peta3w..

Aa me exoun piasei k kaoures k i mpempa olo klwtsaei, 8imaste pou sas elega pws den tin niw8w k agxwnome? hehe :D twra kanei karate edw k liges meres, klwtsaei astamatita!!

Auta apo mena :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samarcande mou ipomoni na perasoume, ti na peis? K egw parolo pou 8a 4eutoftiaxtw na vgw apo to spiti anagkastika (vaftisi) k eprepe na eimai xaroumeni eimai poli down, 3aplwsa arga k 3ipnisa nwris pieza ton eauto mou na koimi8ei gia na eimai 3ekourasti avrio giati den 3erw ti wra 8a epistre4oume apo4e k avrio 8a einai gemati i mera mou k gia na prolavw na kanw to spiti geniki k na paw k to apogeuma na kanw apotrixwsi (exw ginei arkouda :) ) 8a prepei na 3ipnisw apo tis 7:00, ola strava axxx :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, καλημέρα!

Έξω η μέρα είναι πολύ μουντή... Δε μ'αρέσει καθόλου.. Χτες ήταν το πρώτο βράδυ που κοιμήθηκα χωρίς πόνους. Μαλλον άρχισε να πιάνει η θεραπεία (χάπια κ αλοιφή).

samarcande, κάποιες μέρες είναι στραβές απ'το πρωί. Προσπάθησε αν φτιάξεις τη διάθεση σου. Τα μωράκια μας καταλαβαίνουν.. Το λέω για να το ακούω κι εγώ που τόσες μέρες ήμουν πολύ χάλια.. και την παραμέλησα τη μικρούλα μου.

andria, είδες που άρχισε να ζωηρεύει η μπέμπα!! Ήθελε να μεγαλώσει λίγο ακόμη για να αρχίσει τις έντονες κλοτσιές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παραγείλαμε καρότσι!!!!! Θα σας βάλω αργότερα fotos. Παω λίγο να ξεκουραστώ γιατί πόνεσε ο πο..ς μου. Είμαι πολύ ώρα καθιστή στην καρέκλα. χι,χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες!!!!

ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΣΑ και το ευχαριστηθηκα!!! ελπιζω να το ευχαριστηθηκε και η μπεμπα μου!!! :lol::lol::lol:

τελικα ο μουσακας της πεθερας δεν ειχε κανελα, και ηταν λουκουμι, και ειχε κανει επισης και κοκκορα κοκκινιστο με ρυζι, οποτε ολα τα εφαγα η γουρουνα!!!που εισαι ειρηνη να με δεις!!!!και τωρα που σας μιλαω, τσακισα ενα ντονατ με σοκολατα, που ειναι απο τα αγαπημενα

steicy, πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!! μπραβο!!!και με το καλο το καροτσι σας!!!να μας πεις λεπτομερειες!!!

αντρια, κι εγω θυμηθηκα που ανησυχουσες γιατι δεν την ακουγες, αλλα ειδες, τωρα δεν σε αφηνει σε ησυχια!!!!δεν ειναι τελειο συναισθημα;;;; :):):) καθε φορα που με κλωτσαει νιωθω οτι ειναι στην αγκαλια μου και με κοιταζει!!!!

samarcande, εχουμε τα πανω μας και τα κατω μας, δυστυχως... :(:( φυσιολογικο ειναι, και για τους αντρες, αστα, που να μας καταλαβουν, εδω μπορει να παρεξηγηθουμε και μεταξυ μας.....

ηλιοδωρα μου, ευχομαι μια ομορφη και ζεστη κυριακη με τον αντρουλη σου!!!!! τι ψωνακια κανατε για τη μπεμπα σας;;;; αληθεια, καταληξατε σε ονομα;;;

γιουλη, παρομοιως, καλο χουζουρεμα!!!! κι εγω θα χωθω σε λιγο στα σκεπασματα.... ;);)

σουλα, σε 8 εβδομαδες!!!!πω πω!!!!σαν χθες μου φαινοταν που γυρισες απο το γιατρο και ανακοινωσες οτι εχεις κοριτσακι!!!!αντε, με το καλο να περασει ησυχα ο καιρος, και να εχεις μια ευκολη γεννα!!!

γεωργιαννα, σπιτι και ξαπλα, τελειο προγραμμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...