Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Ωραιο ονομα εχεις δε το ειχα καταλαβει!!

εχαριστουμε... το ονομα της ειναι τάμα ....μπορω να πωο οτι μας διαλεξε δε το διαλεξαμε...ομως ευτυχως ειανι πολυη ομορφο ονοματακι :)

Ακμα δεν εχω τολμησει να χαιδεψω την κοιλιτσα μου κ να της πω : Νεκταρια μου!! Προτειμαω να τηνπωπρωτη φορα οταν την δω :)

Θα σας ελεγακ πως προεκυψε το ονομα αλλα θα σας παροπθμ τα ζουμια...οπως ειχαν παρει κ τη σουλα οταν της ειπα :)

Τονεχω παει ηδη στην επιθεωρηση αλλα δεν τον νοιαζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ενας εφιαλτης που βλεπω τωρα τελευταια ειναι οτι ειμαι ξαπλωμενη κ ξαφνικα βγαινει ενα εξογκωμα στην κοιλια μου που αλλη φορα ειναι ποδαρακι αλλη φορα χερακι κ τρομαζω παρα πολυ :?:? ευτυχως δεν μου συμβαινει κ στον ξυπνιο μου δεν ξερω πως θα αντιδρασω...ειναι τωρα φυσιολογικο να φοβαμαι τα εξογκωματα που θα κανει το μωρο μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χααχα!!Κι εγω σκεφτομουν τα εξογκοματα...σημερα ειδα να κινειτε κατι σαν κωλος κεφαλι πανω απο τον αφαλομου... δεν φρικαρα..ισα ισα χαμογελασα κ ημουν κμονη μου!!!

Τα ιδια φοβομουν κ στο 1ο κλωτσιμα....θα ειναι η ιδια γευση :)σιγουρα πραγματα!!! Ισωςκαταχαρηκαπερισσοτερο επειδη ανυσηχουσα μπας ειναι χαμηλα.... ολοκληρη η κοιλια μου κουνηθηκε μιλαμε!!!

Α! κοριτσια κ αγορια ακουστε τι μας ειπαν οι μαιες

********** Απαγορευτική στάση για εμας τις εγκυες ειναι να ειμαστε ανασκελα...δεν οξυγονονετεκαλά το μωρο , αυτο ονομαζεται συνδρομο κατω κοιλιακης αορτης (καπως ετσι) .

Η σωστοτερη θεση ειναι πλαγιαστα πλακωνοντας το αριστερο μας μερος ( καρδια) ενω κ απο δεξια δεν βλαπτει...ομως απο αριστερα το μωρο οξυγονονετε 100% . *****

Ενα ενα τα θυμάμε!!! Μηπως να ανοιγαμε ενα ξεχωριστο τοπικ για αυτα που μας μαθαινουν οι μαιες στα σεμιναρια να τα εχουμε μαζεμένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ βρε Ειρήνη μου που έμπλεξες με τον β...α!Καλά ξεμπερδέματα τουλάχιστον,να ηρεμήσεις απο το άγχος της δουλειάς.

Πές μας για το όνομα της μικρούλας σας,είναι καλό να τα μοιραζόμαστε κ ας κλαίμε στο τέλος! θα ήθελα να μάθω,όταν νιώθεις έτοιμη να μας πείς.. Σημασία έχει να καταλαβαινόμαστε.. Όσο για ότι ακόμα δε μπορείς να την αποκαλέσεις με το ονομά της πιστεύω δεν είναι κακό,θα σου βγεί όπως λές όταν δείς το προσωπάκι της!

Σουλα μου μην ανησυχείς,οι εφιάλτες μέσα στο πρόγραμμα είναι κ πιστεύω πως όταν αρχίσεις να βλέπεις εξογκώματα χεράκια-ποδαράκια τότε θα κατουρηθείς απο τη χαρά σου!!

Εγώ βλέπω συνέχεια οτι γέννησα κ μου τον έφεραν κοντά στο πρόσωπο να τον δώ κ τρόμαξα απο την ασχήμια του..κακάσχημο μωρό σαν τέρας κ δεν τον ήθελα κιόλας..Χριστέ μου γερά να ναι κ να μη νιώσουμε ποτέ έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, συγγνωμη μπερδεψα τα ονοματα!!!!σουλιτσα συγγνωμη, κολλησε το κεφαλι μου!!! και θελω να ρωτησω, georgi σε λενε γιωργια η γιωργιαννα;;;;; geov πως σε λενε;;;;

σαμανθα, αυτο το σπιτι ειναι πολυ χαρακτηριστικο !!! το δικο μας ειναι πιο εξω απο το χωριο, και εχει ενα μεγαλο φοινικα απ'εξω... ειναι μονο του, πανω στην εθνικη, στην ευθεια του δρομου.... ωραια τα γιαννενα, οταν ειμασταν αρτα, και ειχε καλο καιρο, πηγαιναμε μια βολτα να ανοιξει το ματι μας!!!

Αφροδιτη μου εμενα με λενα Γωγω απο Γεωργια δλδ,ετσι με φωναζουν ολοι....Ωραια στα Ιωαννινα,εγω λατρευω τα Ζαγοροχωρια,εχω μεινει Παππιγκο κ εχουμε κανει μηνα μελιτος με τον αντρα μου με πολυ extreme καταστασεις...Ενα απο αυτα ηταν η ορειβασια για Δρακολιμνη,φτασαμε μεχρι το καταφυγειο γτ μας επιασε μπορα κ δεν καταφεραμε να παμε στην Λιμνη :| ...βραδιαζε κ καταβηκαμε....3,5 ωρες αναβασιας αξεχαστες στιγμες ζησαμε....

Πως μπορω να αλλαξω το GeoV ....μπορει να μου πει καποιος?

:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro πότε κάνεις τη καμπύλη??? Εγώ τέλος του μήνα περίπου, όπως και η afrodite απ' ότι είδα. Αν όλα είναι καλά, να μαζευτούμε μετά να γουρουνιάσουμε όλες μαζί? :lol::lol::lol:

Georgi περαστικά του Αλεξανδράκου σου! Πολλή ταλαιπωρία αυτές οι ιώσεις!!

Joanaki να χαίρεσαι το γιόκα σου!

Έλενα κι εσύ να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!

Εμένα γιορτάζει ο ανηψιός μου, αστείο δεν είναι, τα ξαδέρφια θα είναι ο Άρης κι ο Χάρης... :lol::lol: Είναι ο γιος του πρώτου μου ξαδέρφου, ότι πιο κοντινό έχω σε αδερφό (καθότι μοναχοπαίδι), μεγαλώσαμε μαζί, οι μαμάδες μας είναι δίδυμες, αλλά δυστυχώς πια δε βρισκόμαστε καθόλου συχνά.

Χμμ σ' αυτά τα τρίγωνα δε θα έλεγα όχι! Μπορούν να φτάσουν κι εδώ μερικά παρακαλώ? :P:P

Άντε touristria είδες που ανησυχούσες για τη θέση του μωρού, όλα καλά! Με το καλό η Νεκταρία σας!! Αυτό για τη στάση ύπνου μου το είπαν και μένα και η αλήθεια είναι πως έτσι κι αλλιώς δε βολεύομαι ανάσκελα, με πονάει η μέση μου και δυσκολεύομαι μετά να σηκωθώ. Έχω αρχίσει να κοιμάμαι στο αριστερό πλευρό αγκαλιάζοντας το μακρόστενο μαξιλάρι εγκυμοσύνης-θηλασμού. Σε λίγο βέβαια θα ρίχνω έτσι τον άντρα μου κάτω από το κρεβάτι αλλά δεν έχει καμία σημασία. :lol::lol:

Εφιάλτες έχω και εγώ, μου βγαίνει άγχος εμένα, σπάνια όμως σε άμεση σχέση με το μωρό. Μια φορά μόνο είδα πως μου είχαν τελειώσει οι πάνες και δεν προλάβαινα να το ταίσω. Συνήθως τα όνειρά μου είναι πιο σουρεάλ. Προχθές είδα πως ήμουν στη Κόρινθο, σ' ένα σιδηροδρομικό σταθμό και προσπαθούσα να βγάλω εισιτήριο για ένα χωριό στην έρημο της Τυνησίας (!!), όπου θα πήγαινα μ' ένα παλιό τραίνο. Τα εκδοτήρια ήταν σ' ένα χωράφι και μπροστά μου ήταν ένας άντρας που καθυστερούσε κι εγώ φοβόμουν πως θα χάσω το τραίνο κι άρχισα να φωνάζω. Πλακώσαν μπάτσοι, θέλαν να με συλλάβουν κι εγώ φώναζα πως χάνω το τραίνο!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα όχι, δυστυχώς δεν έκανα κανένα διάλειμμα στις έξι ώρες και το πληρώνω σήμερα, η μέση μου πονάει και δε μπορώ να σκύψω καθόλου! :(:(:?:? Άσε τι τράβηξα για να σηκωθώ από το κρεβάτι το πρωί... Τώρα ξεκούραση κι ας ελπίσουμε πως θα επανέλθω. Εγκαινίασα το γραφείο όμως σήμερα και πολύ το χάρηκα! Ονειρευόμουν πολύ καιρό τώρα να το διαχωρίσω από το σπίτι και να έχω πολύ χώρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehe samarcande mou k egw evlepa kati xaza 4es..Pws odigousa to autokinito mou trakara egw vre8ika e3w apo to autokinito k o sizigos itan mesa k efige k me afise stin mesi tou dromou..Meta apo poli tre3imo (eixe terastio pli8os na trexei mazi mou) vrika to ama3i mou xtipimeno to sizigo sto dromo 3aplwmeno katw giati eixe dei tin zimia tou autokinitou k 4ilwse i piesi tou k ton evalan na 3aplwsei gia na iremisei, meta ton valane ston pirosvestiko oxima (anti as8enoforo :P) k itan etoimoi na figoun otan mpoukara mesa k tous lew autos einai o sizigos mou k me afisan na mpw k egw mesa mazi tou..Aa to kapo tou autokinitou mou itan gemato melisses k mpogia :)):)) :))..Ax ola asxeta meta3i tous..8ee mou ti einai ola auta? :lol::lol:

To prwi rwtousa ton andra mou giati 3ipnise etsi prwi k an 8a pigene na ka8arisei to autokinito mou apo tis melisses k mou leei: "ti les vre agapi? 8a paw douleia!! gia poies melisses mou les? " palavwse k meta pou katalave pws evlepa oneiro arxise na gela :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα το γελιο ειναι οτι δεν κοιμαμαι και τοσο βαθια, γιατι με το που ο μικρος βηχει λιγο τα ματια μου ορθανοιχτα! Και εγω πριν γεννησω κοιμομουνα και διπλα μου το κομπρεσερ!!! Δοξα το Θεο δεν μου λειπει ο υπνος και ας ξυπναω πρωι, κοιμαμαι το μεσιμερι παντα.

Δεν εχω παρατηρησει τριχοφυια.

Σαμαρκαδε καλη αρχη και καλες δουλειες!!!

Σουλα μου μη φοβασε τα εξωγωματα. ειναι τοσο ωραια. θυμαμαι στον Αλεξανδρο που με εσπρωχνε δεξια με το ποδαρακι του και φαινοταν λιγο. Ηταν τοσο ομορφο που παρακαλουσα συνεχεια να το κανει. Βεβαια μετα που γεννησα ακομη ποναγα εκει αλλα δεν με εννοιαζε.

Ειρηνη ουτε εγω δεν τον φωναζω με το ονομα του. Δεν μου βγαινει. Τα πεθερικα μου τον φωναζουν. Εγω μαλλον μετα την βαπτιση θα αρχισω.

Ωραια ονειρα βλεπουμε τελικα πολυ φαντασια, θριλερ επρεπε να γραψουμε, Οσκαρ θα περναμε.

Εγω τον τελευταιο καιρο τσακωνομαι με τον ανδρα μου. Οταν του τα λεω γελαει μαζι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σεναριογραφοι πρεπει να γινουμε τωρα ειναι η ευκαιρια...αχ δεν ξερω βρε κοριτσια το μωρο μου το λατρευω οσο τιποτα αλλο σςτον κοσμο χαιρομε που ερχετε ο καιρος να βρεθουμε επιτελους με πιανουν ομως κατι χαζες φοβιες ωρες ωρες κ με τρελενουν...σημερα σκεφτομουν αν θα την αγαπαω....κ αν δεν μου βγει αυτη η αγαπη :? μου αρεσε που κοροιδευα τον αντρα μου οταν ρωτουσε την αδερφη του αν αγαπαει το βρεφακι της...αυτες οι ορμονες θα με τρελανουν παιζουν με το μυαλο μου...

εβαλα μια πιτσουλα στον φουρνο να φαμε για να νοιωσω λιγο καλυτερα να ανεβω ψυχολογικα οπως λεει κ η καλη μου φιλη ειρηνη φωναζε με ρουνα απ το γουρουνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!! δεν προλαβαινω να διαβασω τα νεα σας στο ξυπνιο, τωρα που αρχισαμε και τα ονειρα, παει θα αποχαζεψω!!!!η samarcande ηταν στη κορινθο για να παει τυνησια, και δε συμμαζευεται....!!!χαχαχαχαχα!!! η γιαγια μου παντα ελεγε, καλα και αγια τα ονειρα, και εννοει οτι δε χρειαζεται να μας αποσχολουν, ειναι φαντασιες!!!!

η ιδεα της ειρηνης για το φορουμ με τις συμβουλες απο τις μαιες ειναι φανταστικη!!!! για παραδειγμα, αυτο με τον υπνο δεν το ηξερα, και ενω ξαπλωνα παντα ανασκελα, κατεληγα να κοιμαμαι στο πλαι και μαλιστα απο την αριστερη πλευρα βολευομουν περισσοτερο!!!! νομιζω καποια πραγματα, ευτυχως, μας βγαινουν μονα τους!!!!

εγω , κοριτσια της μιλαω και με το ονομα της, αθηνουλα τη λεμε, και ειναι σαν να τη γνωριζουμε, τι περιεργο πραγμα!!!!! δεν ξερω, οταν αρχισαμε να τη λεμε με το ονομα της, αισθανθηκα οτι εχει προσωπικοτητα και χαρακτηρα...

samarcande καλη ξεκουραση στη μεσουλα σου, και πρεπει να πω οτι η ιδεα του γουρουνιασματος πολυ μου αρεσε...!!!ειμαι υπερ και της παρεας και του γουρουνιασματος!!!

γωγω, μπραβο, εσεις ειστε μες στην περιπετεια!!!εμεις απο τα ζαγοροχωρια ξερουμε μονο τις καλες ταβερνες... :lol::lol::lol: !!!!πλακα πλακα, στην επαρχεια τρωνε καλα και φτηνα, καμια σχεση με αθηνα, και φυσικα τωρα που παμε, θα τιμησουμε τα μεζεδοπωλεια!!!!

αντε, σας αφηνω!!!το πιθανοτερο ειναι να αργησω να ξαναμπω, αλλα επειδη θα παρουμε και τον υπολογιστη μαζι μας, θα δουμε, μπορει να τα καταφερω!!!

φιλια στις κοιλιτσες μας, και παντα να φυλαει η παναγιτσα τα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο κοριτσακι κουραστηκα σημερα και με εχει πιασει η μεση μου ως το ποδι κατω...

Επισης κι εγω παραλογιστηκα.. για τη θεση του μωρου την ενιωθα πολυυυυυυυ χαμηλα και ποναγα πολυ και πηγα στο γιατρο για υπερηχογραφημα και ειναι μια χαρα, ακμαιοτατη, κωλοκαθεται για την ακριβεια και με το ενα της ποδι κλωτσαει δυνατα την ουροδοχο μου για αυτο ενιωθα σουβλιες!!!

τι γλυκοοοοοοοο :o:o:o:o:o:o

ειναι 850 γραμμαρια... και μας ειπαν οτι ειναι ψηλη, καμπυλη θα μου πει την ημερομηνια τη δευτερα παντως σε μια μιση εβδομαδα νομιζωωωω...

χθες ηταν ωραια στη συναυλια αν και δεν καθισα πολυ πετυχαμε ενα φιλο απεναντι απ το παρκο και καθισαμε... ωραια ηταν.

αυριο εχει γενεθλια η μαμα μου και δεν ξερω τι θα της παρω ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ αυτή η νυχτερινή βόλτα του σκύλου έχει αρχίσει να με κουράζει!

Μεγάλωσε πολύ η μικρούλα σου Άφρο, μπράβοοο!! Αποφασίσατε όνομα τελικά?

Να τη χαίρεσαι τη μανούλα σου! Για δωράκι έχεις πολλές επιλογές, φουλάρι, εσάρπα, κόσμημα, άρωμα, καλλυντικά, βιβλίο, ρούχο, εξαρτάται τι θες...

Χθες άργησα να κοιμηθώ, μ' έπιασαν καούρες... Νωρίς δεν είναι? Αργότερα τι θα γίνει δηλαδή?

Σήμερα άκουσα και τρομερή θεωρία, πως καούρες έχουμε γιατί βγάζει το μωρό μαλλιά και πως αφού μ' έπιασαν από τώρα, ο Άρης θα έχει πολύ μαλλί! :lol::lol::lol: Πολύ με διασκεδάζουν αυτές οι θεωρίες των παλιών!!

Κοιλίτσες μου, θα προσπαθήσω να κοιμηθώ νωρίς σήμερα... Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΧΑΘΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ....ΗΡΘΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΧΟΡΤΑΣΩ ΛΙΓΟ...ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ...ΤΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΦΑΓΑΚΙ,ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΨΟΦΙΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΝΤΥΘΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣΚΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ...ΕΓΩ ΘΑ ΝΤΥΘΩ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΣ(ΑΣΧΕΤΟ)....ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΑΜΕ...ΕΠΙΣΗΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΑΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ...

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΠΙΤΣΑ Ε?ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΝΤΑΚΟ ΜΕ ΝΤΟΜΑΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΦΕΤΑ...ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΥ....

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΩ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samarcande θες να σε εντυοωσιασω...το βιβλιο εγκυμοσυνης που εχω αναφερει οτι: αυτη η θεωρια, στεκει!

δηλαδη οτι οντως καποιες ορμονες που αναπτυσσονται στο σωμα κατα την αναπτυξη του τριχωτου της κεφαλης των εμβρυων... προκαλουν καουρες...ουαου

κι εμενα με κουραζει η βολτα σημερα ποναγε τοσο η μεση μου που δεν την πηγα τα κανε στην πανα της...

jule ωραιος ο ντακος...

θελω να τη δω κιολας για να κατασταλαξω στο ονομα... το αγαπη παιζει και το αννα,που ναι και της μαμας αλλα μ αρεσει κιολας δεν ξερω να γεννηθει πρωτα...

κι αν τη δω και μου ερθει κατι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!!!!

αφρο, πολυ ωραια τα ονοματα, και τα δυο!!αυτο με τα μαλλια το ειχα ακουσει, αλλα δεν το πιστευα!!! δηλ, στεκει;;;;; φοβερο!!!!

πολυ ωραιος ο ντακος, κι εγω πεθυμησα τωρα που το λες!!!!

ζυγιστηκα σημερα, και εχω παρει συνολικα 8 κιλα...πολλα μου φαινονται...αρχιζω και ανησυχω λιγο, γιατι αν συνεχισω ετσι, δεν ξερω που θα φτασω....

εμεις, οπου να'ναι φευγουμε, δεν ξερω ποτε θα ξαναμπω..και θα μου λειψετε :(:(:(:(:(:( !!!!!!!!

πολλες καλημερες κοριτσακια και αγορακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα με μια ομορφη μερα να εχουμε!!!

Αφρο μου μια χαρα ειναι η μπεμπουλα σου. Την καμπυλη θα την κανεις οπως το ειπες γιατι πρεπει να γινει μεχρι την 28η εβδο. Ευτυχως τελειωσα εγω, ηταν η μοναδικη εξεταση που την φοβομουνα, επειδη δεν μπορω να μεινω νηστικια ουτε 10 λεπτα.

Γιατι δεν βαζεις στην μικρη και τα 2 ονοματα; Ετσι θα χαρει και η μαμα σου, ειμαι σιγουρη οτι θα τρελαθει και ας μη το λεει. Να την χαιρεσαι!!!!!

Γωγω ο γιατρος σου σου ειπε που να κανεις το ντοπλερ;

Τι θα κανετε σημερα; Εγω παλι σπιτι με το μικρο να συνεχιζει να ειναι λιγο χαλια. Ποιος ακουει τον πατερα του που δεν θα τον αφησω να παει και γιορταζει σημερα κιολας!!!!!!!!!

Εαν εχετε Βλαση , χρονια του πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο περαστικα στο μικρουλη αλεξανδρο...

αντε καλα αποτελεσματα με την καμπυλη!

georgi τα μωρα ποτε γυρνανε και παιρνουν θεση? και οταν γυρνανε τα νιωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia kalimera ki apo mena.. pinw kafedaki kai sas diavazw. Yperoxos kairos kai simera gia voltoules. Afrodite min anisixeis gia ta kila. To oti pairneis twra den shmainei oti tha pairneis me ton idio rythmo mexri to telos. Egw eixa ftasei ta 9 kai ton ogdwo den phra oute ena, mi sou pw oti exasa kai misw. Xanw egw kai h mikri pairnei kanonika. Kalo taxidi kai kala na perasete. Afro mou pou meneis kai exei kruo shmera? Exw anoixei diaplata parathira kai mpatzouria kai liazomai..:D. Ta mwra mporei na gurisoun akoma kai tin teleutaia mera. Emena exei gurisei apo ton 6o mina, polu nwris alla ton teleutaio kairo ti niwthw na kanei tetoies tanzanies pou mporei kai na exei allaxei thesi pali...exe gousto!Lete na to metaniwse kai na min thelei na vgei? Georgianna perastikoulia ston Alexandro, ti na pw to kamari mou talaiporia megali pernaei. Tha perasei omws grigora...ti sto kalo!H paidiatros ti eipe? Einai polla pitsirikakia etsi fetos. Filakia polla polla se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μια ακομα ερωτηση : 25η εβδομαδα και 850 γραμμαρια ειναι καλα?λιγο η πολυ εχει κανει καμια αλλη υπερηχο εκει γυρω?

στη νικαια μενω αλλα μαλλον ειμαι κρυουλιαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες κ Daddy!! Αυτό με τις καούρες κ τα τριχωτά μωράκια το έχω ακούσει αλλα δε ξέρω κατα πόσο στέκει..Η κολλητή μου είχε φούλ καούρες κ η μικρή της δεν είχε καθόλου μαλλάκια ενώ η ξαδέρφη μου που δεν είχε η μικρή ήταν σαν αρκουδάκι απο την τρίχα! :lol: Εμένα μου έχουν ξεκινήσει απο τον 4ο μήνα,άν είναι έτσι τότε το μωρό δεν θα φαίνεται απο το μαλλί!! :lol::lol:

afrodite κ εμάς θα μας λείψεις!Ελπίζω να περάσεις όμορφα! Γεωργιάννα μου ακόμα χάλια ο μικρούλης ε; Τί τραβάνε κ αυτά τα παιδάκια μωρέ.. Γιώργο έφτασε η Παρασκευή!Θα ξεκουραστείς άν δεν δουλεύεις κ το Σάββατο.. Άφρο να χαίρεσαι τη μανούλα σου! samarcande μεγάλο ζόρι η μέση..υπομονή κ ξεκούραση!Καλωρίζικο πλέον επίσημα το γραφείο σου!Καλές δουλειές! Άνδρια μου τί έχει το πρόγραμμα σήμερα;;Μη μου πείς πάλι γενική γιατί θα κουραστώ που θα το ακούσω!:lol: Σουλίτσα μου τίς ίδιες σκέψεις κάνω κ εγώ..ενώ ανυπομονούσα να μείνω έγκυος κ τον λατρεύω χωρίς κάν να ξέρω πως είναι η μουρίτσα του,κάποιες φορές σκέφτομαι όταν γεννήσω μή τον δώ σαν εισβολέα στη ζωή μας..το έχω ακούσει απο πολλές μανούλες που το ένιωσαν μόλις γέννησαν κ φοβάμια πολύ..δε θέλω να μου συμβεί. Γωγώ φαντάζομαι τώρα σας μιλάει η μαία! Να δούμε τί καινούριο θα σας πεί σήμερα για να μαθαίνουμε κ εμείς! :D Γιούλη απόλαυσε τον αντρούλη σου κ όταν βρείς χρόνο τα λέμε!Δικαιολογείται η απουσία σου! ;) Η Ηλιοδώρα που είναι;; Μαριτίνα;; Ειρηνάκι σε ζηλεύω άν κοιμάσαι ακόμα!! Τη καλημέρα μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...