Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βλεπω ξυπνησαν τα κοριτσια μας, κι ειναι και φουριοζικα!!!!!

αντρια, με γεια τα χαλακια σου!!!οταν εχει προσφορες που μας ενδιαφερουν, παει κι ο αντρας μου απο τις 8 το πρωι, να προλαβει!!!αλλιως, γινονται αφαντες!!!!

αφρο, καλη δουλεια!!!γιωργια, περαστικα στον αλεξανδρακο σου!!!τι κακο κι αυτο!!!ταλαιπωρειται το καημενο!!!ελπιζω να μην κρατησει πολυ, και συντομα να παρει τα πανω του!!!

ειρηνη, μας ελειψε κι εμας η περιποιηση της μανουλας και η βολτα, να ξεσκασουμε λιγο!!! ασε που ειναι και οικονομικη αποδραση !!!!!χαχαχχα!! απο θεσσαλονικη εισαι;;;; τελεια!!!!! 4 χρονια σπουδαζαμε με τον αντρα μου εκει, και περασαμε φανταστικα!!!δεν συγκρινεται η ζωη της με τιποτα αλλο!!!

το χωριο μου ειναι κοντα στην αρτα, στον αμβρακικο κολπο, μενιδι λεγεται αν το εχετε ακουσει...

touristria, μην αγχωνεσαι με το κωλοαφεντικο σου, δε μπορει να σου κανει τιποτα, γι'αυτο γαυγιζει!! αυτο ειπαν και στον αντρα μου σημερα που πηγε στην επιτροπη, να μην τον νοιαζει, εχει αλλα να τον απασχολουν!!!!

εκανα διαλλειμα απο το σιδερο, και τωρα πρεπει να συνεχισω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!καλα δεν παιζονται!!!!! το ζεβρε κορμακι, απλα δεν υπαρχει!!!!! βεβαια, τα αλλα μου αρεσαν πιο πολυ...ειδικα το party body pink!!!και η τιμουλα τους μια χαρα!!! για ποσο μηνων ειναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.bebelicious.gr/p.Romantiko-r ... 28068.html

κι αυτο μου αρεσε, ειναι και βαμβακερο, δε φοβασαι να της το φορεσεις, και εχει 3-6, που θα ειναι καλοκαιρακι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου ειχα μπει απο εχθες στο σιτε. Για τα κοριτσια ειναι πολυ ωραια και εγω θα τα επερνα, εαν ειχα κορη. Αυτο που δεν μου αρεσε και τοσο ειναι που δεν εχει ποικιλια και καποια ειναι ακριβα.

Ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις ευχες σας, πρεπει να πιασαν επειδη ο μικρος ειναι καλυτερα λιγο.

Μαριτινα δεν ειμαι ηρωας ετσι θα ειναι για ολες μας. Ειδικα τον πρωτο καιρο που θα πανε σχολειο ή παιδικο θα ειναι συνεχεια αρρωστα. Εμενα περσι δεν μου ειχε αρρωστει, φετος που δεν ηθελα 2 φορες μεχρι τωρα. Ξενυχτια εχω κανει...... Και θα κανετε και εσεις, δυστηχως ετσι ειναι η ζωη.

Ανδρια με γεια τα χαλακια, μια χαρα βολευτηκες.

Αφρο μου καλη δουλιτσα και κουραγιο καποια στιγμη θα ηρεμησει η κατασταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά βρε τρελά κορίτσια τι θα φορέσετε στα μωράκια /??? :D:D:D:D

Εγώ μέχρι στιγμής έχω πάρει μόνο φορμάκια και εσωρουχάκια 0-3....

Αφροδίτη κάθε φορά περνάω από το χωριό σου όπως πηγαίνω στα Ιωάννινα!! Είναι και ένα σπίτι στην στροφή δεξιά όπως βγαίνεις από το χωριό που χτίζεται από όταν ήμουν στο 1ο έτος :lol::lol::lol: Τώρα τελείωσε!! Ένα με μεταλλικά κάγκελα :D:D:D σήμα κατατεθέν!

Κορίτσια μια και λέτε για χαλάκια, εγώ ψωνίζω χαλιά ΜΟΝΟ σε περίοδο εκπτώσεων που τα έχουν με 70-80% έκπτωση... (πχ Αιών κλπ) έχω βρει χαλιά των 1500 ευρώ με 300 ευρώ μόνο!!!!!!!!

Άφρο εσύ πήγες χθες στην συναυλία? Πώς ήταν? Δεν είναι λίγο ...επίφοβη μια τέτοια συναυλία??? :?:?:shock::shock: εγώ θα φοβόμουν!!

Andria με γεια τα χαλάκια !!!!!!

Happy με γεια το νέο status χιχιχιχιχι :lol::lol::lol:

Γεωργία, περαστικά στο ζουζουνάκι σου! Τι ζουζουνάκι, πλέον αντράκι :D:D:D είσαι τυχερούλα που έκανες παιδάκι τόσο μικρούλα! Και όλα τα κορίτσια...εγώ είμαι 28 και αφήσαμε και 1 χρόνο να περάσει μετά τον γάμο ...έτσι για να ...το διασκεδάσουμε χιχιχιχι.... :lol::lol::lol:

σου απάντησα και για το φαγητό και στο θέμα που μου είχες γράψει! πιστεύω ότι αυτά που τρώω δεν είναι λίγα... :?:?:? είναι κανονικά απλώς δεν είναι υπερβολικά!!!! Είμαι +7 κιλά και υπολογίζω να ...τερματίσω με +9/10....και τα δικά σου μου φάνηκαν λίγα εκείνη την ημέρα!! Παίζουν ρόλο και οι ποσότητες σίγουρα!!

φιλάκιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε samantha εχω ξεραθει απο το γελιο =)):))=)):)) το προηγουμενο στατους μου αρεσε περισσοτερο ομως.....αλλα αντε για να σε κανω το χατηρι το αλλαξα :lol::lol::lol: αφροδιτη μου η τουριστρια κ η ειρηνη ειναι το ιδιο προσωπο μας μπερδεψες :lol::lol::lol: οντως τρελα ειναι τα θελω ολα λεω να παρω το νουμερο 6-12 γιατι δεν ξερω την φορμα τους..θα ειναι κ ψηλη μπεμπα θελω να παρω κ για την ανηψουλα του αντρα μου ενα να βαλω τις ξαδερφουλες διπλα διπλα για φωτογραφηση κουκλακια θα ειναι :lol::lol::lol:

αχ μπαινω στις φουσκοκοιλιτσες κ διαβαζω κ συγκηνουμε πολυ...ετοιμαζοντε τα κοριτσακια για την συναντηση [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] μου φαινεται θα βαλω τα κλαμματα γιατι ειμαστε η επομενη σειρα :shock::D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas euxaristw!!

Soulaki mou den einai megalo xali alla xalakia mikra einai makrostena perissotero 8a ta valw gia diakosmisi na dwsei xrwma sto dwmatio, twra na doume an telika ta valw giati eimai k ligo atsali k mporei na skonta4w panw tous k na dwsw me to mwro katw :)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε μας μπέρδεψες!!!

Σουλακι αν κατεβεις θεσ/νικη θελω να με παρεις τηλ να γνωριστουμε!! να τσουγκρισουμε κ τις κοιλιες μας κ θα κερασω τσουρεκι τερκελης για τις 4 μας μονο!! :lol::lol::lol:

θελω κ εγω σουπιτσα μου ανοιξατε την ορεξη γιασουπα...εχει κατι το χουχοθλιαρικο ο καιρος σημερα κ ας εχει ηλιο εξω!!

Αντρια θελουμε φωτοοοοοοοο!!!

καλα κανετε κ παιρνετε σε εκτπωσεις χδαλια..εγω παλι αποφευγω τα ακριβα χαλια... κ γιατι οταν τα βαρεθεις εχειςδωσει πολλαλεφτα κ τα λυπασαι κ γιατι αν χαλασει μετα τι κανεις? ενα χαλι ακριβο ειχα παρει κ επεσε καφες πανω κ αφησε σταμπα κ το κλαιω ακομα!!!!

Τα φουστανακια ειναι τρελιαρικα!! Σαν εμας δλδ! :lol::lol::lol:

Το απογευμα θα παω με τη φιλη μουJUMBOOOOOOO!!εχω ενθουσθιαστει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εννοειτε ειρηνακι μου θα σου πω αν κατεβω!!!να βρεθουμε!!!να χτυπησουμε κ μια μπουγατσουλα απο αριστοτελους γιαμ γιαμ!!!

ουτε εγω χαλαω λεφτα για χαλια κ κουρτινες γιατι μου αρεσει να τα αλλαζω συχνα τα προηγουμενα χαλια τα πηρα 50 ευρω πολυ πεσμενες τιμες ειδικα τελευταιες μερες που ξεπουλανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη καλα ψωνια και χαιρομαι που εισαι πιο χαλαρη. Ετσι μπραβο!!!!

Σαμανθα εισαι νεα και εσυ. Εγω ειμαι 31. Τα κιλα σου ειναι πολυ λιγα παντως, μεχρι τωρα εχω βαλει ηδη 8, θα βαλω αλλα 6 σιγουρα.Δεν μπορω να κοψω τα γλθκα σε καθημερινη βαση!!!

Το τσουρεκι απο Τεκερλη δεν μου αρεσει καθολου. Αυτο που θελω εγω απο την Θεσ/νικη ειναι να μου στειλετε τριγωνα αυτα που εχουν κρεμα μεσα!!! Με δυο βολευομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παρεουλα...πριν μια ωριτσα γυρισα απο το τελευταιο μα8ημα τοκετου κ μενει αλλο ενα θηλασμου αυριο....πολυ ωραιο,αξιζει οντως,αλλα το πρωινο με εχει σκοτωσει γτ μετα εχω υπερενταση κ δεν μπορω να κοιμη8ω ευκολα....ασε που εχτες το βραδυ μετακομισαν απεναντι καποιοι φιλοι μας κ μας πηραν τηλ γτ εγινε συναντηση να το γιορτασουμε....χαρουμενη συναντηση μεν αλλα γυρισα σπιτι κατα τις 2.30,αντε ξυπνα στις 6.30 μετα...ενταξει ολα καλα.Στο μα8ημα τωρα,Μα8αμε για τις γρηγορες αναπνοες οταν γινεται η διαστολη κ τις χαλαρες κτλ

αναλογα τον πονο κρινουμε,επισης στην εξω8ηση εισπνοη την κραταμε στην κοιλια κ σπρωχνουμε οπως στην αφοδευση....Τι χρειαζομαστε για το μαιευτηριο κτλ.

Κοριτσια τον ορο τον βαζουν για να προκαλεσουν συσπασεις κ να σου παρεχουν τα απαιραιτητα συστατικα για να μην χανει ενεργεια ο οργανισμος λογο του οτι δεν πρεπει να φας ουτε να πιεις...

Τα βλαστοκυταρρα επισης ,καλο ειναι να δωριζουμε πραγματικα κ αν 8ελουμε να κραταμε ενα δειγμα...

Ειναι κριμα να πεταχτουν απο την στιγμη που καποιος εχει αναγκη.

Αρχιζω κ σβηνω στην ο8ονη σιγα σιγα κ μαλλον σβηνει κ το laptop μαζι μου χαχα...μπαταρια εννοω.

Βρε κοριτσια κανενα site για μπορντουρες εχετε???Φιλια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαιρετώ τις κορμάρες μας!!Κ τους μπαμπάδες μας Γιώργο κ aras!!Aras συγχαρητήρια για τη Β επιπέδου! Γιώργο μου μιά μέρα ακόμα κ πλησιάζει το Σ/Κ μη χαλιέσαι!Υ.Γ:φωτό δεν έβαλες ακόμα.. :?::D Τσουπρίτσες μια μέρα δεν μπήκα κ γράψατε πολλάάάάάά.. Γεωργιάννα μου ξανά περαστικούλια στο "μωράκι" σου..το πουλάκι μου τι τραβάει με αυτή τη γρίπη! :( Πήρες τον παιδίατρο,τί σου είπε; Ο μικρός μπεμπάκος ακούστηκε;; Καλέ συμπεθέέέέέέραααααααα τί σε βρήκε πάλι κ εσένα;!Ελπίζω να πέρασε τώρα! ;) Αfrodite μου καλό ταξίδι να έχετε κ να περάσετε καταπληκικά!! Ειρηνούλα μή μασάς με τον παπάρα κ πές του να πάει νανανανα...τα λεφτά σου στα δίνει κανονικά τουλάχιστον; Ανδριάκι μου μεγιά τα χαλάκια σας!!Πρόσεχε καλέ,μή τα βάλεις άμα είναι να έχουμε ατύχημα! :? Σε θέλουμε σώα κ αβλαβή! Γιουλάκι μου δεν χάνομαι,εδώ είμαι μια μέρα δεν μπήκα,μήπως δε με διαβάζεις;;; Με το καλό να έρθει ο Νικόλας σου!! Samarcande μου 6 ώρες μάζευες;;;Διαλείμματα έκανες στο ενδιάμεσο; Πώς είναι η μέση σου σήμερα;; Ηλιοδωρίτσα που είσαι;

ΑFRODITE τί κάνεις αγάπη μου; Άφρο που είσαι σήμερα;; Samanthaki πόσα φορμάκια έχεις πάρει για αρχή; Τα ετοίμασες όλα;; Joanaki μου να χαίρεσαι τον ΤΥΦΩΝΑ ΧΑΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!Να είναι πάντα γερός κ ευτυχισμένος!!!

Εμένα γιορτάζει ο αντρούλης μου!!Ο Χαρούλης μου!!! :x:x Χθές απο το πρωί στις 8 μέχρι τις 9 το απόγευμα δε πρόλαβα να μπώ,με "έφαγαν" οι δουλειές(γενική σπιτιού,μαγείρεμα,2 γλυκά κτλ.)γιατί θα έρθει κόσμος το βράδυ.Σήμερα είμαι κουρέλι κ σε λίγο πρέπει να πάω να δείξω το αυτοκινητάκι μου σε κάποιον που θέλει να το αγοράσει αλλα στεναχωριέμαι πολύ..κλάψ κλάψ..

Α!Το μενού έχει αρακά.

Άν ξέχασα κάποιες με συγχωρείτε αλλα η μνήμη μου τελευταία δε με βοηθάει.. :roll: Τα φιλιά μου σε όλες! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαιρεσει τον ανδρουλη σου Ελενα!! Καλα να περασετε το βραδυ και λιγη ξεκουραση μεχρι να ερθουν δεν βλαπτει!!

Καλη ξεκουραση Γωγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi μου να σουστειλουμε βρε αγαπη μου μερικα με κανα κουριερ!!! Εμενα με αηδιαζαν παντα τατριγωνα....ποτε δε μου αρεσαν κ ας εχω δοκιμασει υποτιθετε ακομα κ τα καλυτερα!!

Ελενακο προσπαθω να μη χαλιέμαι... τα λεφτα? καλο αστειο.... μαλλον δεν θα ειχες διαβασει οτι μοθυ χρωσταει απο τον αυγοστο μισθους.....

Επισης ελενακο? Θελω να μου βλαλεις κ εμενα ονοματακι στη λιστα για τη μπεμπουλα μου : Νεκταρια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά βρε τρελά κορίτσια τι θα φορέσετε στα μωράκια /??? :D:D:D:D

Εγώ μέχρι στιγμής έχω πάρει μόνο φορμάκια και εσωρουχάκια 0-3....

Αφροδίτη κάθε φορά περνάω από το χωριό σου όπως πηγαίνω στα Ιωάννινα!! Είναι και ένα σπίτι στην στροφή δεξιά όπως βγαίνεις από το χωριό που χτίζεται από όταν ήμουν στο 1ο έτος :lol::lol::lol: Τώρα τελείωσε!! Ένα με μεταλλικά κάγκελα :D:D:D σήμα κατατεθέν!

κοριτσια, συγγνωμη μπερδεψα τα ονοματα!!!!σουλιτσα συγγνωμη, κολλησε το κεφαλι μου!!! και θελω να ρωτησω, georgi σε λενε γιωργια η γιωργιαννα;;;;; geov πως σε λενε;;;;

σαμανθα, αυτο το σπιτι ειναι πολυ χαρακτηριστικο !!! το δικο μας ειναι πιο εξω απο το χωριο, και εχει ενα μεγαλο φοινικα απ'εξω... ειναι μονο του, πανω στην εθνικη, στην ευθεια του δρομου.... ωραια τα γιαννενα, οταν ειμασταν αρτα, και ειχε καλο καιρο, πηγαιναμε μια βολτα να ανοιξει το ματι μας!!!

ειρηνη ( καλα δεν το λεω;;;) με το καλο η νεκταρια σου!!!πολυ ωραιο ονομα!!!!

ελενα, χρονια πολλα, να χαιρεσαι το Χαρη σου!!!με το καλο, του χρονου, να γιορτασετε με το αγορακι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη σου χρωστει απο τον Αυγουστο λεφτα και τρελενεσε μαζι του αντι αυτος να σε φοβατε;

Ωραιο ονομα διαλεξατε για την μπεμπα!!

Μου αρεσει πολυ η σφολιατα και η καρμα ζαχαροπλαστικη!!! Δεν τρωω καθολου σοκολατα!

Το τσουρεκι μου αρεσει πολυ της μαμας μου που ειναι αφρατο πολυ.

Ελενα αλλαξαμε εβδομαδα σημερα!! τον νιωθω και παλι το μικρο να γυρναει, βεβαια λιγο πιοσιγα.

Αφροδιτη με λενε Γεωργιαννα αλλα και Γεωργια δεν λεω κατι. GeoV την λενε Γωγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλίτσα κ Αφροδιτούλα σας ευχαριστώ!!

Ειρήνη το θυμόμουν οτι σπυ χρωστούσε αλλα πίστευα οτι θα σε είχε ξοφλήσει τόσο καιρό!Μα καλά,κάθεσαι κ σκάς ενώ μπορείς να πάς στην επιθεώρηση εργασίας με τόσα που χρωστέι κ να τον "μπίπ"! Θα σε βάλω στη λίστα.Τελικά διάλεξες όνομα κ είναι πολύ όμορφο!!

Γεωργιάννα μου αλλάξαμε εβδομάδα!!Πόσο μ'αρέσει που περνάει μπάμ μπάμ ο καιρός. Παρατήρησα αυτό που λέγαμε στο τήλ για την αλλαγή εβδομάδας.Απο τις 5 τα ξημερώματα με έχει ταράξει στα κλωτσομπουνίδια! :lol: Κοπανιέται τόσο δυνατά που νομίζω οτι θα δώ ανάγλυφη τη μουρίτσα του στη κοιλιά μου! :lol::lol: Βάζω το χέρι μου κ πιάνω ή πωπουδάκι ή κεφαλάκι!Τρελαίνομαι!! Κ εσένα τόσο υπερκινητικός είναι σήμερα;;

Γωγούλα καλή ξεκούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ησυχος καπως, αλλα τις προηγουμενες μερες ηταν οπως ο δικος σου. Και εγω πιανω κατι σκληρο ανα διαστηματα. Ποδαρακια , πλατη και εγω αναρωτιεμαι τι ειναι . Ο ανδρας μου τρελαθηκε οταν το ενιωσε! Χαζομπαμπας κανονικα. Αχ τι εχω να τραβηξω.

Εγω παντως δεν ξυπναω οταν με κλωτσαει ή δεν το κανει την νυχτα ή εγω ειμαι μοσχαρα που δεν καταλαβαινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να κοιμάσαι βαθυά κ να μη καταλαβαίνεις!Σιγά καλέ μην είσαι μοσχάρα!Απλά απολαμβάνεις τον ύπνο! Κάποτε κ σεισμός να γινόταν ούτε εγώ έπιαρνα χαμπάρι αλλα τώρα κ καρφίτσα να πέσει την ακούω ρε γμτ..Μου λείπει ύπνος χωρίς περικοπές΄κ όπως το βλέπω για τα επόμενα 2 χρόνια θα μου λείπει... :?

Καλύτερα χαζομπαμάς παρά ανύπαρκτος μπαμπάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να κοιμάσαι βαθυά κ να μη καταλαβαίνεις!Σιγά καλέ μην είσαι μοσχάρα!Απλά απολαμβάνεις τον ύπνο! Κάποτε κ σεισμός να γινόταν ούτε εγώ έπιαρνα χαμπάρι αλλα τώρα κ καρφίτσα να πέσει την ακούω ρε γμτ..Μου λείπει ύπνος χωρίς περικοπές΄κ όπως το βλέπω για τα επόμενα 2 χρόνια θα μου λείπει... :?

Καλύτερα χαζομπαμάς παρά ανύπαρκτος μπαμπάς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε αυτό το στάδιο της εγκυμοσύνης διάβασα οτι κατεβαίνουν οι όρχεις στα αγοράκια κ αναπαράγει περισσότερη τετοστερόνη ο οργανισμός μας.Εσείς έχετε παρατηρήσει πιο αυξημένη τριχοφυϊα σε πρόσωπο κ σώμα;;Άν ναί,ξέρετε άν κ πότε θα φύγουν αυτές οι περιττές τρίχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...