Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

Καλησπερα ομορφη παρεουλαα!!!Λετε για τον πονο ε?Λοιπον σημερα στο μα8ημα μας ειπε η μαια πως δεν υπαρχει γυναικα που δεν αντεχει τον πονο...Επισκληριδιος γινεται σε συγκεκριμενο χρονο κ μολις το μωρο ειναι 5-7 εκ. ,αλλα δεν προτεινεται,πολυ γιατροι ειναι κα8ετοι κιολας με αυτη την λυση.

Ο ελεγχος αναπνοης παιζει σπουδαιο ρολο,προσπα8ηστε να αναπνεετε με τον αερα να φτανει στην κοιλια κ οχι στον 8ωρακα,δλδ εισπνοη ,φουσκωνει η κοιλια απο τον αερα κ εκπνοη σιγα σιγα...χαλαρωνετε εσεις κ το μωρο σας απιστευτα...καντε ασκησεις απο τωρα...8α χρειαστει την ωρα που πονατε, πριν την διαστολη που εκει κανεις αλλες τεχνικες κ για να βοηθησεις την εξω8ηση...αυτα 8α τα μα8ουμε αυριο.Αυτο που σας ειπα ειναι για χαλαρωση,να ελεγχετε τον εαυτο σας κ να βοηθατε το μωρο σας...μην επηρεαζεστε απο το γυρω περιβαλλον με τον πανικο,να εστιαζετε την προσοχη με αυτον τον τροπο στο μωρο σας....

Δεν ξερω αν σας μπερδεψα η αν σας βοηθησα λιγο...Εγω παντως ευχομαι να το καταφερω,γιαυτο μας εχει βαλει να κανουμε συνεχεια αυτη την ασκηση οποτε την ωρα εκεινη να λειτουργησει αυτοματα...

Χρησιμα ειναι οτι μας ειπε,αλλα η αναμονη στο κρεββατι με τους ορους ειναι πολυ ψυχρη ρε παιδι μου,ουτε να σηκω8εις ουτε τιποτα...ευχομαι να πανε ολα καλα σε ολες μας κ να το βιωσουμε πραγματικα με εναν πονο κ μια τεραστια χαρα που 8α αντικρυσουμε το λουλουδακι μας...

Αφροδιτη εχει καταστημα Γλυφαδα κ Μελισσια,μαλλον 8α παω να δω....georgi πολυ ομορφη περιγραφη,αντε με το καλο να τα συζηταμε με τις καλυτερες αναμνησεις.....φιλιαα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Touristria το αφεντικό σου είναι απαράδεκτο! Μην τον αφήνεις να σε επηρεάζει όμως, δε μπορεί να σου κάνει τίποτα και το ξέρει, γι αυτό προσπαθεί να σου σπάσει τα νεύρα! Και μην ανησυχείς για το μωρούλι σου, μια χαρά είναι!!!

Happy εύχομαι γρήγορα να είσαι εντελώς καλά!!

GeoV πολύ χρήσιμες οι αναπνοές, μας είπε κι εμάς η μαία χθες πως κάνουν πολύ καλό και στο μωρό! Για να δούμε... κι εγώ χωρίς επισκληρίδιο θέλω να προσπαθήσω...

Georgi απίθανη γέννα, πολύ γέλιο! Για το μπαμπά του πολύ κρίμα βέβαια... Αν έχω καταλάβει καλά, τώρα έχουν επαφή όμως, έτσι?

Τώρα θα ξεκουραστώ λίγο ναι, ξέρω πως το παρακάνω κάποιες φορές, απ' την άλλη προσπαθώ ν' ακούω το σώμα μου μέχρι που αντέχει, κάποτε οι γυναίκες δούλευαν στα χωράφια με τη κοιλιά στο στόμα, εμείς γιατί να είμαστε τόσο ευαίσθητες? Λέω εγώ τώρα... (για να δικαιολογούμαι, χι χι χι!) :roll::roll::roll:

Πάω να φάω αγκινάρες αλά πολίτα που είμαι σίγουρη πως δε θα ενέκρινε η χθεσινή μαία αλλά έχω λυσσάξει στην πείνα! :lol: :lol: :lol: Φιλιάαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου εμενα δεν μου βαλανε ορο. Το εχω ξανακουσει για τον ορο!!!!! Δεν ξερω αλλα γιατι βαζουν ορο; ΑΦΡΟΔΙΤΗ εσενα σου βαλανε ορο;

Σαμαρκαδε τωρα πια τον παιρνει καθε δευτερο Σ/Κ., μετα απο τηνδικια μου πιεση στην αρχη, Ευτυχως τωρα τον αγαπαει. Καλη ορεξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!τι ωραιες ιστοριες που διαβασα!!!γιωργια, πολυ ωραια η εμπειρια σου!!! εγω παρακαλαω για μια ευκολη γεννα, αλλα η αληθεια ειναι πως το μονο που με νοιαζει ειναι να κρατησω γερη την αθηνουλα μου στην αγκαλια μου!!!τιποτα αλλο!!!με επισκληριδιο η χωρις, με αναπνοες η οχι, φυσιολογικα η με καισαρικη, φτανει να την εχω υγιη στα χερια μου και να τη χαζευω.... να την κοιταζω και να συστηθουμε πια κανονικα : εσυ εισαι που με κλωτσουσες, κι εγω που σε ξυπνουσα με τη φωνη μου....μ'εναν πονο κοριτσια, και με γερα μωρακια, δεν προσευχομαι για τιποτα αλλο...!!!

της πηραμε κι ενα κουκλακι σημερα, μικρουλι για να αποκοιμιεται, και ισα που κρατιεμαι να μην κοιμηθω εγω μαζι του!!!

geov δεν ηξερα που αλλου εχει καταστημα, συγγνωμη!!! ριξτε μια ματια, αν δε βαριεστε....!! εμας μας αρεσε πολυ , και πηραμε και την προικουλα!!

ααα και την ταπετσαρια που ειναι αυτοκολλητο κι επομενως θα τη βαλουμε μονοι μας, χωρις εξωτερικη βοηθεια!!!και ηταν και οικονομικη, 27 ε το ρολο!!

samarcande καλη ορεξη!!!εγω εφαγα ενα τοστ με μαγιονεζα και τυρι και ειμαι μια χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου εμενα δεν μου βαλανε ορο. Το εχω ξανακουσει για τον ορο!!!!! Δεν ξερω αλλα γιατι βαζουν ορο; ΑΦΡΟΔΙΤΗ εσενα σου βαλανε ορο;

Σαμαρκαδε τωρα πια τον παιρνει καθε δευτερο Σ/Κ., μετα απο τηνδικια μου πιεση στην αρχη, Ευτυχως τωρα τον αγαπαει. Καλη ορεξη!!!

nai georgia mou mou balane oro kai den mou to eipai kan :evil:

prin ton oro maakribos prin hmouna kala to upefera ,meta htan to kati alo kai fobomoun oti an pw as to afisw gia argotera na dw pws paei tha eixan perasei oi diastoles pou mporousan na mou kanoun kai meta den tha mporousa ....fobithika polu kai ekana .

twra o torinos giatros eipai oti den tha mou balei oro para mono stis eksothiseis .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμ, πολύ ωραίες οι αγκινάρες, τώρα θα 'θελα κάτι γλυκό... :lol: :lol: :lol: τα έχω εξαφανίσει από το σπίτι, τουλάχιστον μέχρι να κάνω τη καμπύλη γιατί φοβάμαι λίγο... αχ να είχα λίγο γαλακτομπούρεκο ή μια πάστα bitter... :roll: :roll: :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi, τα μεταφορικά από το amazon είναι δωρεάν αν παραγγείλεις πάνω από 25 λίρες (δηλ. περίπου 30 ευρο)

αρκεί να επιλέξεις σαν τρόπο αποστολής το super saver dilivery και ο πωλητής να είναι το amazon δηλ. να γράφει Dispatched from and sold by Amazon.co.uk. Ελπίζω να βοήθησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgi πολυ συγκινητικη η ιστορια σου... για το μπαμπα τι να πω κριμα, ευτυχως ομως τωρα τον αγαπαει, ειναι σημαντικο για το παιδι...

samarcande μη λες τη λεξη γαλακτομπουρεκο... εχω πει οτι αμα βγει καλη η καμπυλη θα καλεσω φιλες και θα κανουμε γουρουνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!!κοιμαστε;;;; εγω ειμαι πρωινη σημερα, γιατι εφυγε νωρις ο αντρουλης μου και σηκωθηκα κι εγω μετα.....εχει να παει στην πρωτοβαθμια υγιειονομικη επιτροπη για την αδεια μου, αλλα εχουν σταση εργασιας 11-3 και δεν ξερει αν θα προλαβει.... :(

aras με το καλο το αγορακι σας!!!!ολα θα πανε μια χαρα!!!!

afro και samarcande κι εγω περιμενω τη καμπυλη ζαχαρου!!!!τελη φεβρουαριου ( 21-25) θα την κανω, και μεχρι τοτε θα προσπαθησω να μην παραφορτωνω τη διατροφη μου με γλυκα.... αν και δε με απασχολει τοσο πολυ αν εχω ζαχαρο η οχι, φτανει να μεγαλωνει οπως πρεπει η μπεμπουλα μου!!!!

αυριο θα φυγουμε για το χωριο μια εβδομαδουλα, να δουμε τους γονεις μου, και μαλλον θα σας χασω... :roll: να ξερετε οτι θα επανελθω!!!!

εχω να μαζεψω πραγματα και να σιδερωσω, οποτε...σημερα εχει δουλιτσες!!!!! ααα και πατατες με αυγα!!!! μου ελειψαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΟΝΑΧΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ...ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ??ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ,ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΟ ΜΟΥ...ΑΧ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!

ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ??

ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΕΣΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΧΑΝΕΣΑΙ??

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ?

ΓΕΩΡΓΙ ΕΣΥ??

Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΟ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΟΛΕΣ!!ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΧΑΘΩ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη καλως να τον δεχθεις!!!!κουκλιτσα εγινες, εεε;;;; εναν τον εχουμε, να μην τον προσεξουμε;;!!αντε, να περασετε ομορφα σημερα, ας σε χασουμε για λιγο δεν πειραζει!!! στρατιωτικος ειναι ο αντρας σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!

Γιουλη με το καλο να τον υποδεχτεις κ να περασετε σουπερ!! Βαρβαρο να λειπει ο αντρας :(

Εγω σηκωθηκα απο νωρις να βρω μια ακρη με το ΙΚΑ κ τα κολοχαρτα που θελει το αφεντικό....κουραστηκα κ με αυτα τα πραγματα αμαν πια!!! Ειτε ειμαι στο γραφειο ειτε στο σπιτι με κουραζει!! Ε πια ημαρτον!!!

Απο το ΙΚΑ μου ειπαν ειμαι καλυμενη, απο την επιθεωρηση το ιδιο...δεν ηξεραν ομως ποσες μερες μπορω να λειπω αδικιολογητα!! Τωρα θα προσπαθησω να χαλαρώσω κ να πάει να **** ο βλάκας!!

αφρο κι εγω ετσι ειπα να σταματησω τα γλυκα μεδρι την δευτερα αλλα μετα σκεφτηκα να συνεχισω κανονικα την διατροφη μου για να μην επηρεασω το αποτελεσμα ( πως σας φαινετε η δικιολογια της Ρούνας?) :o):@):@)

Τι θα κάνετε σημερα;; Εγω παλι ξαπλωμενη στον καναπε...δεν εχω τουτου να βγω λιγακι καμιαβολτα κ με το λεωφορειο δε μπορω..ασε που μοπρει να με πάρει κ κανενα μάτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!!!!

ηταν μια δυσκολη παλι νυχτα, με το μικρο χαλια. Μου ανεβασε ενα 38,4 και τα ματια του να ειναι κατακοκκινα και να τρεχουν... Σημερα θα παρω τον παιδιατρο να δουμε για τα ματακια του.

Σημερα δεν θα κανω κατι, και μαλλον ουτε αυριο επειδη δεν θα τον παω σχολειο.

Ειρηνη μου εμενα δεν μου εχουν γραψει την αδεια και σημερα εχασα το ραντεβου, και απ'οτι μου ειπαν απο το ικα δεν μπορω να κανω κατι, απο Δευτερα!!!!

Αφροδιτη μου καλα να περασετε και να γυρισετε με το καλο. Που ειναι το χωριο;

Στεισι ευχαριστω για τις πληροφοριες, θα τα κοιταξω.

Ανδρια, Σουλα που εισαστε σημερα; Τι εχει το μενου σημερα; Εγω δεν ξερω μαλλον καμια σουπιτσα για τον Αλεξανδρο. Για βραδυ θα δουμε.

Ελενα μας ελειψες που εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera kouklitses kai mpampaka kai apo mena. Pali den exw koimithei kala. H mpempa htan toso uperkinitiki xthes to vradi pou apo tis mpounies kai tis klotsies nomiza oti tha vgei, apo ti stigmi pou xupnisa oute foni oute akroasi. Nyxterinos tupos mou fainetai kai tha pesei polu xenyxti.OI kaoures pane sinefo kai me exei kanei kotopoulo h aupnia. Panw tou omws den masaw. Gioulaki kalws na dexteis ton suzugo sou. Emena feugei pali gia kana triimero. Kai eixame kanonisei na pame na doume ta dwmatia sto iasw re gamwto. Elpizw na einai kai to teleutaio mexri kai na gennisw giati ante deutera mpainw sto mina mou. Einai psilomaniki na douleuei o allos toses wres kai na leipei kai kapoia savvatokyriaka to mina. Ante na vrei xrono na asxolithei ligo me ta tou toketou kai na emplakei sti diadikasia. Xthes 12 to vradi kolagame tapetsaria stous toixous tou paidikou dwmatiou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi mou perastika ston Alexandrako..eisai uperhrwas kopela mou bravo sou eilikrina. Pantws oi iwseis se mikrous kai megalous fetos peftoun vroxi. Me eixe parei h kouniada mou kai eixe ki ekeini ti mikri tis, sxedon 3wn xronwn me vroxitida kai otitida kai pureto 39. Eixe frikarei. A re ti mas perimenei! Telika ta duskola meta arxizoun!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες :D

georgi μου περαστικουλια στον αλεξανδρακο ψυχουλα τοσες μερες ταλαιπωριετε ο καημενουλης μακαρι να περασει γρηγορα,ευχομε αυριο να ειναι περδικι!!!

γιωργο μου σε ευχαριστω πολυ!!!

γιουλακι σημερα πετας ετσι?αχ ποιος την χαρη σου!!!να το καλοδεχτεις τον αντρουλη σου!!!μια φιλη μου ειπε πως οταν γεννησε το μωρο της μετα αγαπουσε περισσοτερο τον αντρα της για αυτο που της χαρισε φανταζομε γιουλακι αφου τωρα τον λατρευεις μετα τι θα γινε :lol:[smilie=love6.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love7.gif][smilie=love2.gif][smilie=love3.gif][smilie=love4.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif][smilie=love2.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=laughing6.gif] ετσι μια ζωη να αγαπιεστε τρελα!!!

αφροδιτακι διακοπουλες στο χωριο τελεια!!!!να περασετε πανεμορφα να γεμισετε μπαταριες!!!κ εμενα μου ελειψε πολυ ενα ταξιδακι χθες ελεγα στον αντρα μου ποσ πολυ θελω να παμε μια βολτουλα θεσσαλονικη στην μανα μου,να τα γυρισουμε ολα!!!αλλα δεν το βλεπω...η επομενη φορα που θα παω θα ειναι με την μπεμπα μου :D

aras να σας ζησει το αγορακι!!!!

χθες μαγειρεψα αρακα αλλα εφερε η πεθερα μου σουπιτσα γιατι δεν ημουν καλα κ δεν τον φαγαμε οποτε για σημερα δεν εχω μαγειρεμα θα φαμε τον αρακα!

οσο για την καμπυλη κοριτσια εγω λεω να φατε μεχρι να την κανετε ελευθερα γιατι αν βρουν κατι μετα κομενα ολα γλυκα ζυμαρικα ψωμια τελος!!

τα υπολοιπα κοριτσακια που χαθηκαν???ελενα ηλιοδωρα αφροδιτες κ ολες οι υπολοιπες????πια εχει το απουσιολογιο???για να αρχισουμε το γραψιμο!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Georgi mou perastika ston Alexandro sou!! Makari sintoma na ginei perdikaki :)..

Egw sikwstika apo tis 7:30 k ir8a grigora-grigora k pira tin mama mou k pigame lidl giati simera eixe prosfores, pirame 9 xalakia mikra :o (gia 3 spitia-to diko mou,tis mamas mou k tou aderfou mou) mwv,lila,kafe skeftomai 2 na valw sto dwmatiaki tis Victorias (1 mwv k 1 lila) 8a ta afisw edw stin mama mou k molis teleiwsei i diakosmisi an pane me to ipoloipo sinolo 8a valw..Pire k i mama mou 2 kouvertoules gia tin mikroula mas i mia einai zaxari xrwma sketi k i alli zaxari me fou3ia kardoules :)..

Kourastika afantasta,eixe poli kosmo k o enas esprwxne ton allo :(..

Oi ipoloipes kopeles ti kanete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα...

σημερα ανοιξαν τα φαρμακεια! :D

οποτε χαμος, georgi περαστικα στον αλεξανδρακο!

θα ξαναμπω αργοτερα, φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΟΝΑΧΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ...ΗΤΑΝ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ??ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΑ,ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΟ ΜΟΥ...ΑΧ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!

ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΣ??

ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΕΣΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΧΑΝΕΣΑΙ??

ΣΟΥΛΙΤΣΑ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ?

ΓΕΩΡΓΙ ΕΣΥ??

Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΟ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΟΛΕΣ!!ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΧΑΘΩ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Ax agapi mou!!! Egw pantws den se 3exasa :) eisoun sto mialo mou to prwi..Lew i trellara 8a etoimazete gia ton Nikolaki tis :))..Kala na peraseis ;) .. :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antria με γεια τα χαλακια!!!!!ημουν σιγουρη οτι ησουν στην μανουλα :lol: χαλακι εγω δεν πηρα ακομη καλοκαιρι θα ειναι φανταζομε πως δεν θα το χρειαστω :? θα περιμενω τον σεπτεμβρη να ερθει το μεγαλο παζαρι να παρω...περισυ πηρα ενα μεγαλο χαλι κ ενα μικρο 110 ευρω μονο κ ειναι τελεια γουνα με κροσσι

αφρο καλη δουλεια τρεχουμε τωρα τρεχουμεεεεε :lol::lol::lol:

κοριτσομανουλες μπηκατε καθολου στο bebelicious.gr να δειτε τις φουστιτσες κ τα κορμακια του του???μου αρεσε πολυ το ζεβρε κορμακι με το φρου φρου κ το μαυρο με το ροζ τουλι κ το ροζ σκετο σκεφτομε να τα παραγγειλω μηπως ομως ειναι υπερβολικο για βρεφακι???τα βρισκω πολυ χαριτωμενα κ ξεφευγουν λιγο απο τα συνηθησμενα...τι λετε??αν τα δειτε περιμενω γνωμες!!!

μου εστειλε η κουνιαδα μου απο την γερμανια μια πιαστρα για πιπιλα με ξυλινες χαντρες πολυχρωμες κ για το καροτσακι ασορτι ξυλινο παιχνιδακι..ειναι πολυ γλυκουλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...