Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

μερεντουλα μου εγω πουτσινο πινω αλλα δεν βλεπω ασπρη μερα :lol::lol::lol:

α εσυ εισαι ανταγωνιστρια μου εσυ που εχεις την tassimo :lol::lol: κανεις τετοια μιξη εσυ? :-o φανταζομαι δεν θα πινετε? :)):)) τοστ δεν κανει ομως =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μερεντουλα μου εγω πουτσινο πινω αλλα δεν βλεπω ασπρη μερα :lol::lol::lol:

α εσυ εισαι ανταγωνιστρια μου εσυ που εχεις την tassimo :lol::lol: κανεις τετοια μιξη εσυ? :-o φανταζομαι δεν θα πινετε? :)):)) τοστ δεν κανει ομως =p~

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

όχι τοστ δεν κάνει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε συ όχι, έχει κάψουλες σοκολάτα με εσπρεσο και είναι τέλειο !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ζαργανες,γοργονες, χελια,κορμια, και παει λεγωντας ... :mrgreen::mrgreen:

τι μου κανετε???? πολυ κινητικοτητα βλεπω απο ολλες σας :-?:-?:-?:-?:-?

μονο εγω και η rose κανουμε πουτσινα?? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

τελος παντων :wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf:

ρε συ ελινα για εξηγα μας τι χαπια ειναι αυτα, και πως τα παιρνεις, κανει και για την εξοσωματικη??

jannolino οργιακη μην χανεσαι τωρα με την δουλεια ετσι [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

εσυ Αναστασια σε βλεπω να τρως το κλανιδι της ζωης σου σε λιγο καιρο που θα πεσουν εγκυμοσυνες στο post.... Εσυ το ανοιξες εξαλου το post να εισαι ετοιμη για μεγαλες χειρομβοβιδες [smilie=fart.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ζαργανες,γοργονες, χελια,κορμια, και παει λεγωντας ... :mrgreen::mrgreen:

τι μου κανετε???? πολυ κινητικοτητα βλεπω απο ολλες σας :-?:-?:-?:-?:-?

μονο εγω και η rose κανουμε πουτσινα?? [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

τελος παντων :wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf::wtf:

ρε συ ελινα για εξηγα μας τι χαπια ειναι αυτα, και πως τα παιρνεις, κανει και για την εξοσωματικη??

jannolino οργιακη μην χανεσαι τωρα με την δουλεια ετσι [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

εσυ Αναστασια σε βλεπω να τρως το κλανιδι της ζωης σου σε λιγο καιρο που θα πεσουν εγκυμοσυνες στο post.... Εσυ το ανοιξες εξαλου το post να εισαι ετοιμη για μεγαλες χειρομβοβιδες [smilie=fart.gif]

Ωρε μείνετε εσεις εγκυες κι εγω θα εξολοθρεύσω τις κλανιες σας!!! =p~:-B

Παντως αν εμας ειναι θεμα μονο η προστατιτιδα, τοτε ειμαι πολυ κοντα στο μπεμπε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρίσκομαι στην 2η μέρα του κύκλου μου cuando και υπολογίζω να είναι έτοιμα τα αυγουλάκια μου την 10 με 12ημέρα του κύκλου μου αλλά αυτό ας το δει καλύτερα ο γιατρός μου ;)

Ραντεβού έχω στην 8η μέρα δλδ στης 10/2.

πωπω...παμε εντελως μαζι :P:P ...εγω εχω ραντεβου να δουμε ποσα αυγα εκανα στις 11 του μηνα που θα ειμαι στην 11η μερα..!!!!!!αχ ολα καλα να μας πανε!!!εσυ παιρνεις χαπακια;καλη επιτυχιααααααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol:

θα καει το πελεκουδι μου φαινεται..αναστασια να παρεις ασπιδα προστασιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρε μανούλα μου τι έχει να γίνει στο μαμμυ !!!

Αναστασία πραγματικά είσαι πολύ κοντά !!!

είναι θέμα ημερών, μόλις κατατροπώσετε το κακό μικρόβιο να δει που θα μείνεις αμέσως εγκυουλα

μη σου πω οτι θα μας φας και στην στροφή ;)8-|:-o:-o:-o

girl84 καλώς ήρθες στη παρέα μας και προσοχή στην Σία

γιατί βλέπω να σε καταντάει και εσένα κάπως έτσι [smilie=icon_geek.gif]

ή έτσι [smilie=icon_farao.gif]

ή έτσι[smilie=hippy2.gif] ή ακόμα και έτσι [smilie=icon_queen.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

[smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρε μανούλα μου τι έχει να γίνει στο μαμμυ !!!

Αναστασία πραγματικά είσαι πολύ κοντά !!!

είναι θέμα ημερών, μόλις κατατροπώσετε το κακό μικρόβιο να δει που θα μείνεις αμέσως εγκυουλα

μη σου πω οτι θα μας φας και στην στροφή ;)8-|:-o:-o:-o

girl84 καλώς ήρθες στη παρέα μας και προσοχή στην Σία

γιατί βλέπω να σε καταντάει και εσένα κάπως έτσι [smilie=icon_geek.gif]

ή έτσι [smilie=icon_farao.gif]

ή έτσι[smilie=hippy2.gif] ή ακόμα και έτσι [smilie=icon_queen.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

[smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]

Μεσα Μαρτιου τελειωνει η αντιβιωση, εχουμε ακομα....να μιλησουμε και με το γιατρο μια φορα και να δουμε ποσο κοντα ειμαστε!Εγω θα σας ακολουθησω, εσεις θα ειστε εγκυες αυτο το μηνα στανταρ!!!! :@)3:-O

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια merenta!καλη επιτυχία xelonitsa!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ!

να είσαι καλά :):-*:-*:-*

μα ποιο κορίτσι να είσαι εσύ :-?:-?:-?

μην είσαι απο τα μέροι μας και δεν το ξέρω :-?:-?:-?:-?

η χελονιτσα ; ποια είναι και ετούτη ;;

απο οτι κατάλαβα μάλλον πας και εσύ για σπερματέγχυση ή εξωσωματική ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω...παμε εντελως μαζι :P:P ...εγω εχω ραντεβου να δουμε ποσα αυγα εκανα στις 11 του μηνα που θα ειμαι στην 11η μερα..!!!!!!αχ ολα καλα να μας πανε!!!εσυ παιρνεις χαπακια;καλη επιτυχιααααααααααααααααααααααααααααααααα :lol::lol:

θα καει το πελεκουδι μου φαινεται..αναστασια να παρεις ασπιδα προστασιας

cuando κοιτα να τα κλωσήσεις καλα τα αυγα σου!!! [smilie=sign19.gif] για να βρει το δρομο μετα!!

Οχι ασπίδα, πανοπλία θα βαλω!!! =p~:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-o:-o μερεντουλα δεν το ηξερα οτι υπαρχει τετοιος συνδιασμος γευσης.ααα δεν παιζω εμας γιατι δεν μας εχει τετοια? :( κατι mahiato εχει και τσαγια παγωμενα :lol::lol: αλλα πρεπει να τα παραγγειλεις απο το ιντερνετ.αληθεια οι γευσεις ειναι καλες?εγω πριν την παρω ρωτησα αυτον εκει που τον ξερω και μου ειπε ειναι καλυτερες οι γευσεις της dolce gusto γι αυτο πηρα αυτη.να πω την αληθεια εσπρεσσο δεν πινω αρα δεν εχω φτιαξει και νες δεν εχω δοκιμασει..καπουτσινο και σοκολατα ειναι πολυ ωραιοι ομως!τι αλλα εχει η δικια σου?ειναι και πιο ακριβες οι καψουλες εσενα νομιζω..α καλα επιασα τα περι καφετιερας τωρα =p~=p~

ΣΙΑ πιασε τον πουτσινο εσυ και ασε τις αλλες να κλανουν :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρε κοσμος που μαζευτηκε!!!τελειααααααααααααα!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

μη ανησυχεις αναστασια..ευχομαι μονο να μη βγουν πολλα αυγα γιατι μου ειπαν οτι αν κανω πανω απο δυο δεν θα κανω σπερματεγχυση..ααααα...για να αποφυγουν τα τριδυμα ..λες και ειναι τοσο σιγουρο..ευχομαι να βγει ενα και καλο αυγο..κοκοκο [smilie=icon_king.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84 καλώς ήρθες στη παρέα μας και προσοχή στην Σία

γιατί βλέπω να σε καταντάει και εσένα κάπως έτσι [smilie=icon_geek.gif]

ή έτσι [smilie=icon_farao.gif]

ή έτσι[smilie=hippy2.gif] ή ακόμα και έτσι [smilie=icon_queen.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

[smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]

:lol::lol::lol:=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωρε κοσμος που μαζευτηκε!!!τελειααααααααααααα!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

μη ανησυχεις αναστασια..ευχομαι μονο να μη βγουν πολλα αυγα γιατι μου ειπαν οτι αν κανω πανω απο δυο δεν θα κανω σπερματεγχυση..ααααα...για να αποφυγουν τα τριδυμα ..λες και ειναι τοσο σιγουρο..ευχομαι να βγει ενα και καλο αυγο..κοκοκο [smilie=icon_king.gif]

Καλεεεεεεε εγω μετα τις 3 σπερματεγχυσεις, εμαθα πως επρεπε να κανω πανω απο ενα αυγουλακι κι οχι να παιζουμε με ενα μονο!!!Δηλαδη αν κανεις 3 αυγουλακια θα σε ακυρωσουν? :-? Εεεε δεν ειμαστε καλα!!! :shock::-s8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ, ΗΠΕΙΡΟ!ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΡΙΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ!16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεε εγω μετα τις 3 σπερματεγχυσεις, εμαθα πως επρεπε να κανω πανω απο ενα αυγουλακι κι οχι να παιζουμε με ενα μονο!!!Δηλαδη αν κανεις 3 αυγουλακια θα σε ακυρωσουν? :-? Εεεε δεν ειμαστε καλα!!! :shock::-s8-}

νομιζω πως ιδανικα θελουν δυο αυγουλακια...αλλα αμα κανω τρια με ακυρωνουν λεει :evil: και να μην κανω ουτε ντοιν!!! :twisted::twisted: σιγα μην αφησω!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ, ΗΠΕΙΡΟ!ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΡΙΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ!16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Καλη επιτυχια Κικιτσα, καλως ηρθες!!!Μακαρι στις 16 να μας ανακοινωσεις την εγκυμοσυνη σου! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω πως ιδανικα θελουν δυο αυγουλακια...αλλα αμα κανω τρια με ακυρωνουν λεει :evil: και να μην κανω ουτε ντοιν!!! :twisted::twisted: σιγα μην αφησω!!! :lol::lol:

Καλεεεεεεεεεεε φερτε μου τα χαπια μου!!!! :-s:(( Θα μας τρελανουν.Εννοειται να ερθεις σε επαφη εσυ μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λενε ρε cuando ακου αμα ειναι 3 θα σε ακυρωσουν!κανε ντοιν εσυ και αστους να λενε :lol::lol:

kikitsa80 καλη επιτυχια και ευχομαι στις 16 να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!

ρε cuando τωρα ειδα τον φατσονι σου που μας κλανει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και απο οτι βλεπω πρεπει να εχει φαι φασολια ειναι πρασινη η πορδη =))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ, ΗΠΕΙΡΟ!ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΡΙΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ!16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

και εγώ απο επαρχεία είμαι :lol::lol:

καλή επιτυχία :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μην χαθείς έτσι ; ;)

περιμένουμε νέα σου ;)

Ροουζ ναι οι κάψουλες ειναι ακριβές αλλά αξίζει ;)

κάνει πάαααααρα πολλούς καφέδες, καπουτσο, καπουτσο με γεύση τιραμισου, εσπρεσο, εσπρεσο ντεκαφεινε, σοκολάτα μίλκα, φίλτρου( έχει και κανάτα), τσάι .........κ κ κ

έχει πολυ μεγαλη ποικιλια γευσεων (starbucks, jacobs κλπ.)

και ευτυχώς βρίσκω τα περισσότερα σε σούπερ μάρκετ.

cuando αν κάνεις και 3ο αυγουλάκι να το κρύψεις, να μην το δουν !!!!

περίεργο παντός μου φάνηκε και εμένα :-?:-?

όπως και να χει μακάρι να πάνε όλα καλά !!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...