Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

σια μου τα εγραψα κ στο αλλο....ψαχνω αλλα ολα ειναι στα ιδια χαλια....δυστηχως.

θα δω αλλα μαλλον θα φυγω για αθηνα.....

δλδ όλα τα σπίτι στην Ρόδο στάζουν :-?:-?:-?:-?:-?:-?

περίεργο θα έλεγα :-B:-B

ρε συ Χρυσάνθη τι εργασία είναι αυτή ;

cuando καλή επιτυχία σου εύχομαι αλλά να είσαι συγκρατημένη καλή μου, το λέω σε εσένα να το ακούω και εγώ :lol::lol::lol::lol:

και εγώ χαρούμενη νιώθω και πιστεύω οτι όλα θα πάνε καλά αλλά ας κρατάμε και μια πισινή.

Σχεδόν μαζί θα την κάνουμε, σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα ;; 2η ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δλδ όλα τα σπίτι στην Ρόδο στάζουν :-?:-?:-?:-?:-?:-?

περίεργο θα έλεγα :-B:-B

ρε συ Χρυσάνθη τι εργασία είναι αυτή ;

cuando καλή επιτυχία σου εύχομαι αλλά να είσαι συγκρατημένη καλή μου, το λέω σε εσένα να το ακούω και εγώ :lol::lol::lol::lol:

και εγώ χαρούμενη νιώθω και πιστεύω οτι όλα θα πάνε καλά αλλά ας κρατάμε και μια πισινή.

Σχεδόν μαζί θα την κάνουμε, σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα ;; 2η ;

εννοειται πολυυυυυυυυυυυυ πισινη θα κρατησω..ξερω οτι δεν ειναι το θαυμα απλα μεγαλωνουμε λιγο τις πιθανοτητες...απλα ξεκιναω αισιοδοξα..οσο για το μωρακι χρυσανθη θα ερθει..κι εμας γι αυτο μας επιασαν τα ζουμια στο μαιευτηριο...λεγαμε θα τα καταφερουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να το εξηγησω καλυτερα...εχουμε το σπιτι στην αθηνα...επειδη περισυ θα περναμε την μεταθεση απο την ροδο νοικιασαμε ενα μικρο επιπλωμενο για να μην ξεσπιτωνομαστε....φυσικα λογω κρισης δεν μας δωσαν μεταθεση ...

ειπαμε θα κανουμε υπομονη κ θα μεινουμε σε αυτο το σπιτι το μικρο, προβληματα δεν ειχαμε....τωρα ψαχνω αυτες τις ημερες κ βρισκω κατι τρωγλες....ας ελπισουμε οτι κατι θα βρεθει κ για μας....το θεμα εινα οτι ψαχνουμε επιπλωμενο...

κανω μια εργασια χημειας....αλλα επειδη βρηκα κατι ενδιαφεροντα αρθρα στο διαδυκτιο τα φορτωσα στον κοκορα..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ cuando που μου ευχήθηκες και εσύ καλή επιτυχία b-(b-(

και εγώ κλασμένη σε έχω [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] :lol::lol::lol::lol:

σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ;

χημεία ;; πω πω !! δύσκολα πράγματα !! θα δώσεις κάπου ;

για έλα να διαβάζουμε Χρυσάνθη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaa pirate xampari gia tin apousia tis twiggy???tis eipe i sia gia klanitses k porditses k eksafanistike :lol:

cuando k merenta kali epityxia!!!ela na ksekinane i egkymosines na paroume ligo ta panw mas... :?:?

chrisanthi oso grigorotera bgeis apo afto to spiti toso kalitera!!o spitonikokiris sas ti leei?? :roll::?: oso gia ti ximeia...perastika!egw potw den ti xonepsa :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaa pirate xampari gia tin apousia tis twiggy???tis eipe i sia gia klanitses k porditses k eksafanistike :lol:

cuando k merenta kali epityxia!!!ela na ksekinane i egkymosines na paroume ligo ta panw mas... :?:?

chrisanthi oso grigorotera bgeis apo afto to spiti toso kalitera!!o spitonikokiris sas ti leei?? :roll::?: oso gia ti ximeia...perastika!egw potw den ti xonepsa :evil::evil:

να είσαι καλά :YMHUG::YMHUG::-*:-*

οτι επιθυμείς και εσύ, τι να επιθυμείς :-?:-?:-? άραγε ;;

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ cuando που μου ευχήθηκες και εσύ καλή επιτυχία b-(b-(

και εγώ κλασμένη σε έχω [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] :lol::lol::lol::lol:

σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ;

χημεία ;; πω πω !! δύσκολα πράγματα !! θα δώσεις κάπου ;

για έλα να διαβάζουμε Χρυσάνθη :lol::lol::lol:

ΨΥΧΗ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΡΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΡΕ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!! ΟΧΙ ΣΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝΕ

ΣΤΑ ΚΑΚΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!

αυπνίες και σήμερα... έχω ξυπνήσει από τις 6!!

Να έχετε μια υπεροχη μέρα παρά το κρύο...

Και μια συμβουλή...να ξεκινήσετε το pregnacare conception....

Δεν μπορώ να πω με σιγουριά οτι από μόνο του βοήθησε αλλά αν δείτε στις οδηγίες λέει οτι μετά τους 3 μήνες βλέπεις αποτελέσματα και σε μένα όντως μετά το 2ο κουτί ήρθε το αποτέλεσμα.

Και ο σύζυγος έπαιρνε το αντίστοιχο αντρικό wellman conception...

Τώρα παρήγγειλα το επόμενο της σειράς...το οποίο έχει και Ω3

kisses!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando και Μερεντούλα εάν κατάλαβα καλά θα ξεκινήσετε τις προσπάθειες μαζί αυτόν τον μήνα. Η Cuando ξέρω ότι ξεκινάει ενέσεις για σπερματέγχυση, εσύ Μερεντούλα; Θα κάνετε και εσείς σπερματέγχυση;

Ό,τι και άν ξεκινάτε κορίτσια, σας στέλνω όλη μου τη θετική σκέψη!!! Δεν βλάπτει να είσαστε λίγο συγκρατημένες, αλλά μην κάνετε το λάθος να αφήσετε την ανασφάλειά σας να σας κυριέψει... Πρέπει να έχετε ανεβασμένο ηθικό και αισιοδοξία, για να βοηθήσετε το σώμα σας να ανταποκριθεί ανάλογα!!!

Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!!Αχ τα κοριτσια μας μπηκαν στο δρομο τους!!! ;;) Merentoula και cuando και Σια σας βλεπω ολες μαζι με γκαστριτιδα!!!Καλα λεει το Μαρικακι, θετικη σκεψη να το αισθανθει το σωμα σας για να ανταποκριθει!!!! :D

Απλα ξερετε τι σκεφτομαι....? :-? αμα μεινετε ολες μαζι εγκυες θα μας κλανετε ταυτοχρονα!!!! #:-s:-w και οχι χωριστρες θα μας κανετε αλλα ελικοδρομιο τα κεφαλια!!! =p~:-B=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ cuando που μου ευχήθηκες και εσύ καλή επιτυχία b-(b-(

και εγώ κλασμένη σε έχω [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] :lol::lol::lol::lol:

σε ποια μέρα του κύκλου είσαι ;

χημεία ;; πω πω !! δύσκολα πράγματα !! θα δώσεις κάπου ;

για έλα να διαβάζουμε Χρυσάνθη :lol::lol::lol:

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] πρωτον ειστε παααααααααααααρα πολυ παραπονιαρες τελικα!!!αχ τι θα σας κανουμε...και δευτερον [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] σταματηστε να με κλανετε!!!εχει αρχισει να ανοιγει πολυ η χωριστραααα!!!!!! :o):)):)) λοιπον...τι λεγαμε; αχ ναι καλε...λοιποννν μερεντουλα;σε χαιρετησα ;δε σε χαιρετησα...χαχαχαχα λοιπον ακου ειμαι 4η μερα του κυκλου οπως λεει και το τικερακι απο κατω..και παω σημερα να μου πουν καθε ποτε θα πηγαινω κλπ κλπ...εχω αγωνιαααα...

εσυ τι μερα εισαι;παρεα θα την κανουμε τελικα;εγω υπολογιζω γυρω στις 14 του μηνα..ξερω γω..15...αφου αδιαθετησα 1η...δεν ξερω πως παει με τα φαρμακα ..ποτε εχεις οωρηξια...

σου ευχομαι παντως..εννοειται πολυ καλη επιτυχια :ymparty::ymparty: ..σε καθε μηνυμα σχεδον ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες...αντε...παραπονιαρες..χαχαχ...αλλα χτες δεν προλαβαινα να γραψω..βγηκε ο αντρουλης απο το μπανιο και θα γκρινιαζε που θα με εβλεπε στο μαμμυ..χαχα..ισα ισα που σου απαντησα... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χρυσανθη!!!Ωρε σιφουνας εισαι!!!!

Κοριτσια μολις γυρισαμε.Καναμε το ντοπλερ οσχεου......ολα σε φυσιολογικα επιπεδα, ουτε λιγο!!!Να χαρω ή να κλαψω?Τι φταιει τελικα? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaa :):)

mpika kai egw na sas kalimerisw k na dw ti kanete....

anastasakilypamai pou den mporw na se boithisw!oti k na einai omws efxomai na se ferei ena bima pio konta sto sporaki sou!!!

k twra douleiaaaa :evil::evil::evil: opote mporw tha mpainw!!na exoume mia omorfi k iremi mera :):) ciaoooooooooooo :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μια μεγάλη αγκαλίτσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: σας στέλνω !!!

ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά, όχι μόνο σε μένα αλλά και σε εσάς :x:x:-*:-*:-*:-*

και σε όλες τις κοπέλες φυσικά !!

βρε Αναστασία 32 μήπως φταίει λίγο και το άγχος βρε ζαργάνα μου ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!

αυπνίες και σήμερα... έχω ξυπνήσει από τις 6!!

Να έχετε μια υπεροχη μέρα παρά το κρύο...

Και μια συμβουλή...να ξεκινήσετε το pregnacare conception....

Δεν μπορώ να πω με σιγουριά οτι από μόνο του βοήθησε αλλά αν δείτε στις οδηγίες λέει οτι μετά τους 3 μήνες βλέπεις αποτελέσματα και σε μένα όντως μετά το 2ο κουτί ήρθε το αποτέλεσμα.

Και ο σύζυγος έπαιρνε το αντίστοιχο αντρικό wellman conception...

Τώρα παρήγγειλα το επόμενο της σειράς...το οποίο έχει και Ω3

kisses!

για εξηγησε τι ακριβώς είναι αυτά βρε Ελινα γιατί αν και πλέον καστανή η ντεκαπαζ πότισε :lol::lol:

αν κατάλαβα καλά βιταμίνες ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι να χαρεις γιατι σημαινει οτι δεν εχετε κατι παθολογικο,ισως πολυ αγχος...να παρει κι αυτος τις βιταμινες που λεει το ελινακι..και να δειτε..τι προβλημα ειχατε ακριβως;τις ορμονες του τις εχει κοιταξει;καμια φορα ειναι απλως αυτο...οι οποιες απορυθμιζονται και απο το αγχος αλλα και απο διαφορα....ακομα και απο τη διατροφη..

ολα θα στρωσουν..δεν ειναι παθολογικο..

οι υπολοιπες τι κανετε;εγω τελικα ολα οκ..και ξεκιναω σημερα με την πρωτη μου ενεση..ελπιζω να τα καταφερω...

τελικα μερεντουλα σε ποια μερα εισαι;ποτε ξεκινας και τι..θα κανουμε παρεα τελικα;εγω ξεκιναω σημερα και στις 11 με βλεπουν και πολυ πιθανον στις 14 το κανουμε..μηπως με αφηνουν πολλες μερες χωρις να με δουν;δεν ξερω..6 μερες θα κανω ενεσεις με δοση 75..γοναλ.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μια μεγάλη αγκαλίτσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: σας στέλνω !!!

ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά, όχι μόνο σε μένα αλλά και σε εσάς :x:x:-*:-*:-*:-*

και σε όλες τις κοπέλες φυσικά !!

βρε Αναστασία 32 μήπως φταίει λίγο και το άγχος βρε ζαργάνα μου ;;

Λες βρε πετουνια μου? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!

αυπνίες και σήμερα... έχω ξυπνήσει από τις 6!!

Να έχετε μια υπεροχη μέρα παρά το κρύο...

Και μια συμβουλή...να ξεκινήσετε το pregnacare conception....

Δεν μπορώ να πω με σιγουριά οτι από μόνο του βοήθησε αλλά αν δείτε στις οδηγίες λέει οτι μετά τους 3 μήνες βλέπεις αποτελέσματα και σε μένα όντως μετά το 2ο κουτί ήρθε το αποτέλεσμα.

Και ο σύζυγος έπαιρνε το αντίστοιχο αντρικό wellman conception...

Τώρα παρήγγειλα το επόμενο της σειράς...το οποίο έχει και Ω3

kisses!

κι εγώ αυτά τα χάπια παίρνω εδώ και πολλούς μήνες και ο άντρας μου επίσης, αλλά δυστυχώς τίποτα, τώρα θα κάνω την 4η εξωσωματική μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια αντε να μπειτε στον δρομο η καθε μια τον δικο της και να πανε ολα καλα και συντομα να εχετε τα μωρουλια σας!αρχιζει να ξεκαθαριζει το τοπιο και να δειτε ολες μαζι θα μεινουμε :lol::lol: τι καλα που θα ειναι και θα ανοιξουμε ενα ποστ μετα να λεμε για τα μωρουλια μας :ympray::ympray::ympray:

ελπιζω να μην χρειαστει και για εμας να προχωρησουμε σε αλλη βοηθεια και να ερθει φυσιολογικα.περναει ο καιρος ομως και ανησυχω λιγακι :(:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρίσκομαι στην 2η μέρα του κύκλου μου cuando και υπολογίζω να είναι έτοιμα τα αυγουλάκια μου την 10 με 12ημέρα του κύκλου μου αλλά αυτό ας το δει καλύτερα ο γιατρός μου ;)

Ραντεβού έχω στην 8η μέρα δλδ στης 10/2.

rose25 να μην ανησυχείς για τίποτα, αφού βλέπεις μικρή μου γοργόνα οτι όλα μπαίνουν σιγά σιγά στο δρόμο τους, κάνε ένα πουτσίνο να πιεις και όλα θα πάνε καλά ;):YMHUG::YMHUG:

έχεις δοκιμάσει να κάνεις μίξη εσπρέσο με σοκολάτα ;;

εγώ έχω την tassimo αλλά δεν διαφέρεις με την δική σου μηχανή, δοκίμασε το !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...