Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

kalws irthes twiggy!!!efxomai grigora na meineis k esy egkyoula k na sou ferei gouri to mammy!!

merenta de bazw poly....min akous tis fimes :lol::lol::lol:

λαδι καλε βαζεις???:-?:-?:-?:-?:-?

για δοκιμασε βαζελινι ειναι ποιο σταθερη :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλώς ήρθες twiggy

καλή επιτυχία και να ξέρεις οτι είσαι στο σωστό μέρος \:D/ \:D/

εδώ μπορείς να εκφραστείς ελεύθερα [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=la.gif][smilie=la.gif]

αν δεν μπορείς να το κάνεις τότε λυπάμαι... :^o:^o

αλλά την πάτησες

όποιος μπαίνει εδώ χαλάει :lol::lol::lol::lol:

[smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες twiggy και καλα να περασεις μαζι μας!!!Θα το ευχαριστηθείς, θα κολλήσεις, θα παθεις πλακα !!! =p~:ymblushing:

Όπως λεει και η φιλη μας merentoula εκφρασου ελευθερα χωρις ταμπου και εμεις ειμαστε εδω για σενα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

καλη επιτυχια κ σε αυτο το θεματακι!!!

εγω δεν ανηκω βεβαια σε αυτη την κατηγορια... εχουμε 8 μηνες στο ενεργητικο μας...

αχ μακαρι να εχουμε πολλες πολλες ευχαριστες ανακοινωσεις αυτο το μηνα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες twiggy

καλή επιτυχία και να ξέρεις οτι είσαι στο σωστό μέρος \:D/ \:D/

εδώ μπορείς να εκφραστείς ελεύθερα [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=la.gif][smilie=la.gif]

αν δεν μπορείς να το κάνεις τότε λυπάμαι... :^o:^o

αλλά την πάτησες

όποιος μπαίνει εδώ χαλάει :lol::lol::lol::lol:

[smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain5.gif]

=))=))=))=))=))=))=))

ελπιζω να το σκεφτηκε καλα η κοπελα πριν μπει ε twiggy ???? :-?:-?:-?:-?

εχουμε χαλασει τα καλυτερα κοριτσια εδω μεσα, ελπιζω να εισαι προετιμασμενη και συ [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

απο κλανιτσες πως πας???? [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=happy5.gif] [smilie=glasses11.gif] [smilie=happy5.gif] [smilie=glasses2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=))=))

ελπιζω να το σκεφτηκε καλα η κοπελα πριν μπει ε twiggy ???? :-?:-?:-?:-?

εχουμε χαλασει τα καλυτερα κοριτσια εδω μεσα, ελπιζω να εισαι προετιμασμενη και συ [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

απο κλανιτσες πως πας???? [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=happy5.gif] [smilie=glasses11.gif] [smilie=happy5.gif] [smilie=glasses2.gif]

Ωπα χαλαρα....μην την τρομαξουμε :-oL-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρεπει να ξερει ομως [smilie=cussing.gif][smilie=cussing.gif][smilie=cussing.gif][smilie=cussing.gif][smilie=cussing.gif][smilie=cussing.gif]

Σιαααααααα γυρνα ρε λιγο στο πλαι, να μην ερθει αποτομα στα μουτρααααααα :-w:-B να νιωσει απλα το αερακι διπλα της :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια....σημερα θα ειμαι αρκετη ωρα μεσα.....εχω δουλεια πολυ στον υπολογιστη...θα κοιμηθει κ σε καμια ωριτσα ο μικρος...το εχουμε παρει απο το πρωι....8 ξυπνησε κ ειναι ντουρασελ...εγω για να αντεξω πρεπει να πιω 3-4 καφεδες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια....σημερα θα ειμαι αρκετη ωρα μεσα.....εχω δουλεια πολυ στον υπολογιστη...θα κοιμηθει κ σε καμια ωριτσα ο μικρος...το εχουμε παρει απο το πρωι....8 ξυπνησε κ ειναι ντουρασελ...εγω για να αντεξω πρεπει να πιω 3-4 καφεδες....

καλώς την !!! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια....σημερα θα ειμαι αρκετη ωρα μεσα.....εχω δουλεια πολυ στον υπολογιστη...θα κοιμηθει κ σε καμια ωριτσα ο μικρος...το εχουμε παρει απο το πρωι....8 ξυπνησε κ ειναι ντουρασελ...εγω για να αντεξω πρεπει να πιω 3-4 καφεδες....

Που εισαι βρε Χρυσανθηηηηηηηηη??Αντε βαλτον για υπνο και ελα να τα πουμε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια με το μπαινουν οι κοπελες θα της τρομαζουμε με τα κλανιδια :lol::lol: να ειστε λιγο πιο ηρεμες και να βαζετε και καμια ταπα =))=))=))=))=))

twiggy καλως ηρθες και μην μας παρεξηγεις απλα εχουμε πολλα αερια =p~=p~

μεγαλωνει η λιστα μας κοριτσια αντε να βγαινουμε κιολας οχι μονο να μπαινουμε :-p

τωρα που ειπατε για καφε μου ανοιξατε την ορεξη για ενα καπουτσινο ~o)~o) μμμμ παω να φτιαξω!θελει καμια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ηξερα να ανεβαζα και φωτο καλα θα ηταν :(

βρε αναστασια το καπουτσινο με γαλα γινεται ετσι και αλλιως :-p και ειναι σουπερ αυτος ο καπουτσινο εχω την μηχανη την καινουργια dolce gusto παρακαλω :lol::lol::lol:

ενας καπουτσινος για την αναστασια αμα θελει και αλλη μιλατε ε τωρα που γυριζει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια....σημερα θα ειμαι αρκετη ωρα μεσα.....εχω δουλεια πολυ στον υπολογιστη...θα κοιμηθει κ σε καμια ωριτσα ο μικρος...το εχουμε παρει απο το πρωι....8 ξυπνησε κ ειναι ντουρασελ...εγω για να αντεξω πρεπει να πιω 3-4 καφεδες....

αντε ρε κοριτσι σε χασαμε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη τι σαντιγυ στον καπουτσινο? @-)@-)@-) εγω δεν εχω πιει ποτε καπουτσινο με σαντιγυ!

160 ειχε με δοσεις την εβαλα και πηγε 200 και κατι γιατι εβαλα και ασφαλεια.η απλη εχει 130 ομως αυτη που ειναι σαν ρομποτακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαθηκα λιγακι γιατι εχω να τελειωσω μια εργασια....κ τωρα αυτη θα τελειωσω.....αφηστε κοριτσια το εγραψα κ στο αλλο ποστ...σημερα μπαζω νερα απο το ταβανι....δεν αντεχω αλλο..νομιζω οτι δεν υπαρχει τιποτε ωραια τελικα στη ροδο......θελω να παω σπιτι μου στην αθηνα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαθηκα λιγακι γιατι εχω να τελειωσω μια εργασια....κ τωρα αυτη θα τελειωσω.....αφηστε κοριτσια το εγραψα κ στο αλλο ποστ...σημερα μπαζω νερα απο το ταβανι....δεν αντεχω αλλο..νομιζω οτι δεν υπαρχει τιποτε ωραια τελικα στη ροδο......θελω να παω σπιτι μου στην αθηνα μου....

ρε κοριτσι μου να αλλαζες σπιτι μηπως !!!!! δεν ειναι δυνατον :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου τα εγραψα κ στο αλλο....ψαχνω αλλα ολα ειναι στα ιδια χαλια....δυστηχως.

θα δω αλλα μαλλον θα φυγω για αθηνα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου τα εγραψα κ στο αλλο....ψαχνω αλλα ολα ειναι στα ιδια χαλια....δυστηχως.

θα δω αλλα μαλλον θα φυγω για αθηνα.....

ε ναι !!!!!!! καλυτερα Αθηνα αμα ειναι ετσι ρε κοριτσι μου τουλαχιστον εδω δεν τα εχουμε αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια εγω αυριο παω να μου πουν ποση δοση θα παιρνω για να ξεκινησω για τη σπερματεγχυση.ειμαι πολυ χαρουμενη..διαβαζω κι ενα βιβλιο που μου εχει λυσει πολλες αποριες και με εχει ξεφοβισει..ειναι καποιου ρομπερτ γκριν και μιλαει για τη γονιμοτητα,τις ορμονες κλπ..πολυ ενδιαφερον..εχω την εντυπωση οτι ειναι ενα που βρηκα και στα ελληνικα στον ελευθερουδακη..πολυ κατατοπιστικο..σημερα πηγα να μου δειξουν πως γινεται η ενεση και ειναι πολυ ευγενικοι και καλοι..πηγα ομως να βρω τη νοσοκομα σε ενα θαλαμο με πολλααααααααααααα νεογεννητα μωρακια μου κλαιγανε και με πιασανε και μετα τα ζουμια..τα ηθελα ολα!!!!!

ευχομαι να γεμισουμε ανακοινωσεις..ειλικρινα ειναι πανεμορφο αυτο και οσες το εχετε ηδη ζησει το ξερετε..

βρε χρυσανθη ασχετο..αλλα τι γινεται με τη μονωση σας;ειναι παλιο κτιριο;τι μπετα θα ριξανε ο,τι να ναι..πρεπει να το φτιαξουν να μη σαπισει και πεσει να σας πλακωσει..αααααααααααα....βρεχει στο ελλαντα;εδω χαρα θεου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστο cuando να μην το σκεφτομαι καθολου....

κ εγω μολις βλεπω μωρο παθαινω..σκεφτομαι τα αλλα 2 που εφυγαν....καμια φορα αναρωτιεμαι θα τα καταφερω να το γεννησω.....?ολα καλα απο αισιοδοξια ειμαι στο φουλ αλλα αμα πραγματικα σκεφτομαι νομιζω οτι ειναι κατι το οποιο δεν θα γινει ποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...