Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

μιλησα με μια γιατρο χτες οχι γυναικολογο να το τονισω αυτο κ με απογοητευσε.....τεσπα εγω θα παω με την εξωσωματικη κ προεμφυτευτικη.....

απλα απογοητευτικα γιατι θα αργησει πολυ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι σου ειπε δηλαδη;μην απογοητευεσαι γιατι δεν ξερεις ποτε..και κανενας δεν ξερει..δεν ξερω και τι σου ειπαν και για πιο πραγμα..παντως μεινε σταθερη στο στοχο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταθερη cuando μου ναι..αλλα θα αργησει....θα κανω προεμφυτευτικη για να ειμαι σιγουρη κ να μην ξαναπερασω τα ιδια....

κανεις δεν ξερει να μου πει τιποτε με σιγουρια....ολοι λενε τυχαιο γεγονος....σε σημειο που με πεισαν κ μενα...ου μπλεξεις με γιατρους......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειλικρινα ευχομαι να διαψευσεις το ατομο που σε απογοητευσε...αν εκανες ολες τις εξετασεις σου και δεν βρηκαν κατι παθολογικο οντως μπορει να ηταν ενα τυχαιο γεγονος..παρε τα αναγκαια μετρα για να νιωθεις πανω απ ολα εσυ οκ..και ολα θα γινουν θα δεις..τι ειναι η προεμφυτευτικη; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν τοποθετησουν τα γονιμοποιημενα ωαρια στην μητρα τα ελεγχουν για διαφορες χρωμοσωμιακες ανωμαλιες κ οχι μονο....οποτε πιστευω οτι ειναι το καλυτερο που μπορω να κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια, τι μου κάνετε ;;

ρε η Μαρικάκι που είναι ;; χάθηκε !!!

εγώ κορίτσια θα κάνω σπερματέγχυση με φυσικό κύκλο, δεν θέλω να επιβαρύνω τον οργανισμό μου.

χρειαζόμαστε ένα αβγουλάκι και ένα σποράκι, αβγουλάκι δόξα τον Θεο κάνω :lol::lol::lol: το πρόβλημα είναι στο σπέρμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω μερεντουλα καθε μηνα κανω κι απο ενα αυγουλακι...εξακριβωμενο..αλλα ο χαζογιατρος επεμενε..θελει να ειναι σιγουρος οτι θα ειναι ενα (η δυο)και καλο αυγο...ξερω γω..κι επισης θελουν να ξερουν ακριβως ποτε θα σπασει για αυτο θα κανω και μια ενεση που ειναι σαν πρεγνυλ...εσυ πας και σε βλεπουν σε τι φαση ειναι το αυγο;γενικα μου ειπαν οτι το κανουν για να αυξησουν τις πιθανοτητες..δεν μου αφησαν περιθωρια..ευχομαι να παει καλα και στις δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη μου, φαντασου να μην υπηρχε τροπος καθολου, εκει τι θα εκανες?Κανε υπομονη και θα ερθει κοριτσι μου.Τι να πουμε κι εμεις που δεν εχουμε ουτε ενα.!!

Cuando merentoula κλωσήστε καλα τα αυγα σας!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα.διαβασα όλα τα νεα σας. χρυσανθη μην απογοητευεσαι. απ τη στιγμη που σου δινουν λυση εισαι οκ.βεβαια γιατι να περνας απο 40 κυμματα?!αλλα όλες μας απο δω μεσα περναμε δυσκολες στιγμες.αλλεσ λιγοτερο αλλεσ περισσοτερο. σημερα πηγα στην δουλεια.δεν αντεχα αλλο να κλοσσαω τα αυγα μου σπίτι.τα κλοσσαω και απο τη δουλεια!γιαυτο μπηκα τωρα στη κουβεντα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω μερεντουλα καθε μηνα κανω κι απο ενα αυγουλακι...εξακριβωμενο..αλλα ο χαζογιατρος επεμενε..θελει να ειναι σιγουρος οτι θα ειναι ενα (η δυο)και καλο αυγο...ξερω γω..κι επισης θελουν να ξερουν ακριβως ποτε θα σπασει για αυτο θα κανω και μια ενεση που ειναι σαν πρεγνυλ...εσυ πας και σε βλεπουν σε τι φαση ειναι το αυγο;γενικα μου ειπαν οτι το κανουν για να αυξησουν τις πιθανοτητες..δεν μου αφησαν περιθωρια..ευχομαι να παει καλα και στις δυο

όντος αυγουλάκια περισσότερα γίνονται αλλά πόσα θα ωριμάσουν ;;

ένα ή δυο σου είπε ;

ε μα έτσι και αλλιώς απο οτι θυμάμαι δεν έχεις τέτοιο πρόβλημα άρα σίγουρα θα κάνεις ένα ;)

μόνο ενεσούλα θα κάνω για τον σωστό συντονισμό :lol::lol::lol:

όπως και να έχει η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική άρα και η αντιμετώπιση της ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όντος αυγουλάκια περισσότερα γίνονται αλλά πόσα θα ωριμάσουν ;;

ένα ή δυο σου είπε ;

ε μα έτσι και αλλιώς απο οτι θυμάμαι δεν έχεις τέτοιο πρόβλημα άρα σίγουρα θα κάνεις ένα ;)

μόνο ενεσούλα θα κάνω για τον σωστό συντονισμό :lol::lol::lol:

όπως και να έχει η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική άρα και η αντιμετώπιση της ;):lol::lol:

λογικα ενα θελουμε..απλα το θελει πολυ ωριμο και θελει να ειναι σιγουρος..(υπ οψιν δεν ειναι ο γυναικολογος μου,βλεπει απλα τις εξετασεις αιματος..δεν με εχει παρακολουθησει..)..χαχα..ξερω κι εγω..θα δειξει..καθε περιπτωση ειναι οντως διαφορετικη,απλα ο ντοκτορ θελει να ειναι σιγουρος...μα τι ντοκτορ κι αυτος ;) κι εγω ηθελα μια σε φυσικο κυκλο,αλλα με ηρεμησαν τα κοριτσια οτι δεν τρεχει τιποτα..και χαλαρωσα και απολαμβανω τις ενεσουλες..τι ομορφια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando τα κορίτσια καλά σου είπαν, δεν τρέχει και τίποτα αλλά είμαστε σε διαφορετική φάση απο την δική σας και έχουμε διαφορετικό ''πλάνο'/σχέδιο'' στο μυαλό μας και δεν θέλω να πάρω φάρμακα, τα φάρμακα είναι φάρμακα και μπορεί να υπάρχουν πιθανές παρενέργειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααα περα για περαααα :lol::lol: τι κανετε?βλεπω αυγουλακια να κλωσατε :-p ετσι κοριτσια δυναμικα να πιασετε τον σπορο!

χρυσανθη μην απελπιζεσαι τροπος να υπαρχει για να ερθει το μικρουλι γερο ;)

χουανιτακι δεν εβαλα κωλαρακι εγω αλλα ετσι οπως τα εκαναν οι αλλες γιναμε κωλος :lol::lol::lol::lol::lol:

σιαααααααααααααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] μερεντααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] αναστασιααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] που ειστε καλε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααααααααα περα για περαααα :lol::lol: τι κανετε?βλεπω αυγουλακια να κλωσατε :-p ετσι κοριτσια δυναμικα να πιασετε τον σπορο!

χρυσανθη μην απελπιζεσαι τροπος να υπαρχει για να ερθει το μικρουλι γερο ;)

χουανιτακι δεν εβαλα κωλαρακι εγω αλλα ετσι οπως τα εκαναν οι αλλες γιναμε κωλος :lol::lol::lol::lol::lol:

σιαααααααααααααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] μερεντααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] αναστασιααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] που ειστε καλε??

ού ού !!!!!

εδώ ήμαστε !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando τα κορίτσια καλά σου είπαν, δεν τρέχει και τίποτα αλλά είμαστε σε διαφορετική φάση απο την δική σας και έχουμε διαφορετικό ''πλάνο'/σχέδιο'' στο μυαλό μας και δεν θέλω να πάρω φάρμακα, τα φάρμακα είναι φάρμακα και μπορεί να υπάρχουν πιθανές παρενέργειες.

και καλα θα κανεις.. :)

χαθηκαν ολες σημερα..που ειναι οι αμεσα πιθανες εγκυες;κανουν κανα τεστ;ποια θα κανει το μεγαλο μπαμ;περιμενει το κιμονακι πρωτο..μετα ποια ειναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentoula εδώ είμαι, και ας χάθηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας διαβάζω στο πόδι όταν μπορέσω... Η ζωή μου είναι λίγο μπερδεμένη τις τελευταίες 2 εβδομάδες και δεν μπαίνω στο mammy, όπως έμπαινα.

Αύριο θα κάνω υστεροσκόπηση, για να σιγουρευτώ ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την μήτρα μου και στις 16/2 θα πάρω την άποψη του Παράσχου, για το πως θα πρέπει να προχωρήσω από εδώ και μπρος. Με τον Κανακά τα συζητήσαμε... Εν τω μεταξύ, θα επαναλάβω και το ΠΑΠ τέστ, για να ελέγξω τους Αμερικάνους που μου έκαναν βιοψία μετά από δύο άσχημα τεστ μέσα σε ένα χρόνο.

Μερεντούλα και Cuando σας εύχομαι καλή επιτυχία και καλό βόλι με την σπερματέγχυση ;);););););)

kikitsa καλή επιτυχία με το κλώσιμα και καλά αποτελέσματα!!!

xouanitaki καλή αναμονή και εύχομαι να έχετε πετύχει τον στόχο σας!!!

Kimon, πολύ η αγωνία μέχρι την Παρασκευή, βρε παιδί μου... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

ΣΙΑ, Αναστασούλα, ρόουζ, jannolino, Χρυσάνθη, morouli, Tanya, muriam, kardoula, X+M, kon21, MaDi, levou, girl84 , ελπίζω να μην ξέχασα καμία...., σας φιλώ και σας στέλνω μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merenta με πληγωσες βαθυτατα!!!! :-B

marikakiiiiiiiiiiiiiiiiiiii που εισαι βρε ψυχη!!!Δεν ξερεις ποσο χαιρομαι με τα νεα που γραφεις!!! :ymparty: Ευχομαι ολα να πανε καλα!!!!! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να δούμε, βρε Αναστασούλα... ελπίζω να μην μου βρούν τίποτα στη μήτρα, γιατί έχω τις αμφιβολίες μου εδώ και μήνες.

Απο την απόξεση του 2009 και μετά, είχα κάτι πονάκια σε συγκεκριμένο σημείο και δεν ξέρω εάν ήταν η αριστερή ωοθήκη, ή η μήτρα μου. Επίσης με την εξωσωματική, πονούσα μια εβδομάδα στο συγκεκριμένο σημείο και ήλπιζα μήπως ήταν εμφύτευση, αλλά δεν ήταν.

Είδομεν, φιλενάδα, είδομεν... :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...