Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα cuando το κωλαρακι του δικου σου μωρου ειναι τελειοοοοο,για φαγωμα ειναι :lol::lol::lol:

αναστασια δεν πιστευω να της αμολαει ο κωλος που εχεις βαλει? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τουρλοκωλι φοραει? =))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα cuando το κωλαρακι του δικου σου μωρου ειναι τελειοοοοο,για φαγωμα ειναι :lol::lol::lol:

αναστασια δεν πιστευω να της αμολαει ο κωλος που εχεις βαλει? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τουρλοκωλι φοραει? =))=))=))=))=))=))

Της Σιας ειναι.....οχι μονο αμολαει...μπουμπουνιζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕ ΤΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ????ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΡΧΗ......ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Της Σιας ειναι.....οχι μονο αμολαει...μπουμπουνιζει!!!

και έλεγα που το ξέρω αυτόν τον κώλο

που τον ξέρω... :-?:-?:-?:-?:-?

φοβερός κώλος !!

Σια που θα πάει ρε συ, θα περάσουν οι μέρες και θα έρθει και η δική σου σειρά ;)

λογικά τώρα αυτό ειναι σαν προθέρμανση ;):lol::lol:

elena23 η λίστα μεγαλώνει αλλά σε λίγες μέρες θα αρχίσει και να κοκκινίζει [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsakia mou,.....ante na kokkinizei i listoula mas...... :D:D:D

koritsia egw abrio exw rantebou se enan allo gynaikologo :? prwti fora paw se antra :oops: giati meta ti pallindromi i palia mou ekanr kolpiko yperixo enw eixa periodo k mou eipe pws afou meta midenistike i xoriaki den xreiazete na ksanakanoume :?:?::?:

ela omws pou egw apo tote sti periodo exw kafe ygra!!!!!koritsia lete na akousw kati asximo abrio??otan me eixe dei afti :evil: enw eixa periodo mou eipe pws den xreiazetai na kanw apoksesi giati ola einai entaksei!eixa kanei k themataki tote!

sorry gia to megalo post bre koritsia alla arxisa na fobamai pws kati symbainei :|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsakia mou,.....ante na kokkinizei i listoula mas...... :D:D:D

koritsia egw abrio exw rantebou se enan allo gynaikologo :? prwti fora paw se antra :oops: giati meta ti pallindromi i palia mou ekanr kolpiko yperixo enw eixa periodo k mou eipe pws afou meta midenistike i xoriaki den xreiazete na ksanakanoume :?:?::?:

ela omws pou egw apo tote sti periodo exw kafe ygra!!!!!koritsia lete na akousw kati asximo abrio??otan me eixe dei afti :evil: enw eixa periodo mou eipe pws den xreiazetai na kanw apoksesi giati ola einai entaksei!eixa kanei k themataki tote!

sorry gia to megalo post bre koritsia alla arxisa na fobamai pws kati symbainei :|:|

δεν ξέρω τι να σου πω ;

αύριο θα μάθεις τι συμβαίνει, δεν νομίζω να είναι τίποτα σοβαρό.

πάνε να ξεκουραστείς και μην μου ντρέπεσαι, έχει δει αυτός...

ου ου !!! σιγά μην περιμένει να δει το δικό σου πουτάκι ;):lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaxxxxx!k afto pou eipes poly itan!!!les diladi ee??na iremisw!epedi abrio tha mathw giafto me exoun faei ta diaolia :evil::evil: mou!toso kairo....,.tralari tralaro!sto kosmo mou me liga logia!ti na pw??ante makar thee mou na min einai tipota!!!!efxaristw bre merentoula mou!!ax to onoma sou se fasi diaitas den prepei na to lew!!!me parasairnei :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ, ΗΠΕΙΡΟ!ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΡΙΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ!16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΘΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 16/02 ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΡΓΙΑΣΑΤΕ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ .... ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΙΑΙΤΑ...... ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΕΑ. ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.... ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕς. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΚΑΘΕΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑς ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΥ Β ΡΙΣΚΕΤΑΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ!

Χ+Μ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!CUANDO ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΙς ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ 3 ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ?

KARDOULA KΑΛΗ ΜΑΖΩΞΗ ΑΥΡΙΟ.ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΗ Η ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ?

SKORPINA ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?

ANASTASIA KANE OTI ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΜΟΡΦΗ. Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΡΟΛΟ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΒΣΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΡΓΙΑΣΑΤΕ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ .... ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΔΙΑΙΤΑ...... ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΕΑ. ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ.... ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!![/qu

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΕΕΕΕΑΡΑ!

ΟΧΙ ΜΟΝΗ ΟΧΙ !!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΩ 6 ΜΕ 7 ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΛΙΣ ΤΑ 3 ΚΙΛΑ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΚΡΙΣΗΣ!!!!!!!!!!!!!

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Η ΣΚΥΛΛΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!

ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΥ!

ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΡΩΤΑΤΕ!!!!!!!!!

ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΤΟ CLUB ΤΩΝ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΩΝ!!!

ΑΠΟ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΥΖΗΤΩ...........

ΤΣΑΤΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑ!MERENTAKI COUANDO KIKITSA KAI ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΖΗΛΕΥΩ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΣΟΥ!ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.....

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΡΙΧΝΑΜΕ ΜΠΑΛΟΘΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΑΚΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΜΟΝΗ ΟΧΙ !!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΩ 6 ΜΕ 7 ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΟΛΙΣ ΤΑ 3 ΚΙΛΑ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΚΡΙΣΗΣ!!!!!!!!!!!!!

ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ Η ΣΚΥΛΛΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ!

ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΗ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΥ!

ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΡΩΤΑΤΕ!!!!!!!!!

ΚΑΤΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΑΥΤΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΤΟ CLUB ΤΩΝ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΩΝ!!!

ΑΠΟ ΝΕΥΡΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΣΥΖΗΤΩ...........

ΤΣΑΤΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑ!MERENTAKI COUANDO KIKITSA KAI ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΖΗΛΕΥΩ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΣΟΥ!ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.....

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΥΠΕΡΥΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΡΙΧΝΑΜΕ ΜΠΑΛΟΘΙΕΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΑΚΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!! :D

Καλημερα κοπελα μου!Οχι αγχος, οχι στρες!!!Ηδη διανύω την περίοδο της χαλάρωσης και ειλικρινά νιωθω και λιγο τυχερη μετα απο ολα αυτα που συνέβησαν.Νομίζω τα σπορακια θελουν ηρεμο σωμα και νου για να ερθουν.Και προβλημα να μην υπηρχε, με το αγχος που με διακατείχε δεν θα ερχοταν με τιποτα.Ετσι λοιπον, μαζευω τα κομματια μου, κανω τη διατροφη μου, ανεβαινω ψυχολογικα και σε 1 μηνα θα ειμαι πανέτοιμη να αντιμετωπίσω πλεον οτι και να προκυψει!Μεχρι να βγει ο χρονος σιγουρα θα ειμαι εγκυουλα.Το ιδιο να πιστεύετε κι εσείς εφόσον είστε ήρεμες ομως, αλλιώς δουλεια δεν γίνεται. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο ευχομαι να ειναι ολα καλα..να μας πεις..δεννομιζω να ειναι τιποτα σοβαρο θα το δεις και μονη σου..οσο για τον αντρα γυναικολογο..σιγα εχει δειιιιιιιιι...... :lol: καλημερα σε ολες και καλες μας επιτυχιες..εγω συνεχιζω με τις ενεσουλες..4 μεινανε..ευτυχως που εχω τον καλο μου και με βοηθαει..την παρασκευη θα ξερω ποσα αυγα πιασαμε...ας ειναι ολα καλα...ουφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιποοοοοον....πουθενα ακομα....εχω ενα προαισθημα οτι δν θαρθει...ρε μπας???παντως,εχω να αριθμησω μερικα συμπτωματα αν δεν ειμαι τελειως τσιου πιου.. :roll: εχω μια πικριλα στο στομα που δν μπορω να εξηγησω απο που προερχετε,πονο στο στηθος και πρηξιμο,υπνηλια που εγω φημηζομαι για τις αυπνιες μου,τωρα οπου να με βαλεις τον παιρνω ανετα-τον υπνο καλε-πεινα μεγαλη ολημερις ολο να τρωω θελω και συχνουρια... :-? μακαρι να μην ειναι πμσ...τι να κανω φοβαμαι πολυ δν φτανει μονο να εισαι....πρεπει να πανε και ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

kimon κοριτσι μου σου ευχομαι ολοψυχα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!

βλεπω οι διαιετες πανε συνεφο ομως ξεχασαμε την γυμαναστικη μας μου φαινετε [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif] για να βλεπω κα κορμια να κουνιουνται λιγο :lol::lol::lol::lol:

Γιαννα μου καλα εκανες και αλλαξες γυναικολογο και γω στην θεση σου το ιδιο θα εκανα ;););););) θα πρεπει να τους αλλαζουμε μωλις δουμε τιποτα περιεργο, και οχι να μενουμε με 1 γνωμη τελικα..

Το μαρικακι μας που ειναι??? εχω αρχισει παλι να μην νιωθω καλα :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Και τελος θα αφησω το μεγαλυτερο οργιο της παρεας που πραγματικα με αδικησε χτες το βραδυ με 1 τοσα δα μικρουλι κολαρακι :cry::cry::cry::cry: ενιωσα πραγματικα πληγωμενη γιαυτο σας παραθετω 1 δειγμα πραγματικα μεγαλου κωλου!!!!!!!!!!

ελπιζω Αναστασια να μην με αδικησεις ξανα :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

φιλια σε ολες σας!!!

post-5127-13873936132444_thumb.jpg

post-5127-13873936132569_thumb.png

post-5127-13873936132762_thumb.jpg

post-5127-13873936132889_thumb.gif

post-5127-13873936133002_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ...Κ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΛΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΙΝ ΔΙΑΙΤΑ ΣΑΣ!!!!ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΤΟ ΙΚΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΛΠ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΡΑΦΕΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

kimon κοριτσι μου σου ευχομαι ολοψυχα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!!!

βλεπω οι διαιετες πανε συνεφο ομως ξεχασαμε την γυμαναστικη μας μου φαινετε [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif] για να βλεπω κα κορμια να κουνιουνται λιγο :lol::lol::lol::lol:

Γιαννα μου καλα εκανες και αλλαξες γυναικολογο και γω στην θεση σου το ιδιο θα εκανα ;););););) θα πρεπει να τους αλλαζουμε μωλις δουμε τιποτα περιεργο, και οχι να μενουμε με 1 γνωμη τελικα..

Το μαρικακι μας που ειναι??? εχω αρχισει παλι να μην νιωθω καλα :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Και τελος θα αφησω το μεγαλυτερο οργιο της παρεας που πραγματικα με αδικησε χτες το βραδυ με 1 τοσα δα μικρουλι κολαρακι :cry::cry::cry::cry: ενιωσα πραγματικα πληγωμενη γιαυτο σας παραθετω 1 δειγμα πραγματικα μεγαλου κωλου!!!!!!!!!!

ελπιζω Αναστασια να μην με αδικησεις ξανα :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

φιλια σε ολες σας!!!

Επειδη στεναχωριεμαι που σε στεναχωρησα καλη μου φιλεναδα ΣΙΑ τελικα βρηκα μια ακομα του πισινου σου απο πολυυυυυυυ ψηλα!!!! =p~

post-7474-13873936134989_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυμναστικη γυμναστικη!!!και ενα και δυο και ενα και δυο!!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] τι κανετε;κιμονακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!ααααααααααααααααααααα!!!!!λες να εφτασε η ωρα;εγω λεω!!!! ;;):ymapplause::ymapplause: \:D/ ποτε θα κανεις κανα τεστακι;

καλα κοριτσια τι γινεται με τα κωλαρακια;χαμος!!!σια εγραψες και παλι!!!!!χαχαχα...γεμισαμε κωλαρακια!!

ειδικα της μαιμους ηταν...αααααα :lol:

εγω κοριτσια εκανα χορο και ενιωθα τραβηγματα στις ωοθηκες...ειναι νορμαλ;τις καημενες δουλευουν..εχω μια αγωνια για την παρασκευη που θα δουμε πως ανταποκριθηκαν.. :roll:

χαχαχα αναστασια παραλιγο να βαλω αυτο το κωλαρακι ..με προλαβες...αλλα σας εχω κατι αλλο!!!! :lol::lol:

culo.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ του κώλου γίνεται εδώ μέσα :lol::lol::lol::lol:

ο κώλος χάρτης και ο κώλος της μαϊμούς όλα τα λεφτά !!

Γιαννα τι έγινε ; όλα καλά ; πως σου φάνηκε ο καινούργιος γιατρός ;;

muriam που είσαι καλέ ; :lol::lol: ξεκινήσατε προσπάθειες ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...